Lelum.pl > Irena Santor

Irena Santor

Irena Santor
11.12.2022 17:10 Irena Santor ma za sobą walkę z rakiem. Teraz przekazała, czemu zawdzięcza życie. „Jestem wyróżniona przez los”

Irena Santor w zeszłym roku ogłosiła, że przechodzi na emeryturę. Pomimo tego, że ma 88 lat, wciąż prezentuje się wyśmienicie i jest w naprawdę dobrej formie. Wyjawiła, że wcale mogłoby tak nie być, gdyby nie opieka lekarzy. Artystka podziękowała im na wizji, przy okazji podkreślając, jak bardzo stara się ich słuchać. Wie, że w kwestiach zdrowotnych są mądrzejsi od niej, dlatego stosuje się do ich zaleceń. Daje to efekty w postaci dobrego samopoczucie w takim wieku.

Krzystof Ibisz Irena Santor
12.06.2022 18:16 Santor wsparta o ramię Krzysztofa Ibisza nie wytrzymała. Złapała za mikrofon, po chwili cała widownia wstała

W trakcie koncertu „Uroczysty Wodecki” na scenie pojawiła się Irena Santor u boku Krzysztofa Ibisza i Andrzej Lamperta. Prawie 90-letnia artystka zaskoczyła wszystkich zgromadzonych swoim występem. Nieoczekiwanie złapała za mikrofon i odśpiewała fragment utworu „Walc Embarras”. Chociaż Santor już dawno zapewniała, że przechodzi na muzyczną emeryturę, dla zmarłego artysty postanowiła zrobić wyjątek. Jej występ na krakowskiej scenie sprawił, że publiczność biła brawo na stojąco.

Irena Santor
11.06.2022 17:47 Irena Santor już nie wróci na scenę? Odmówiła wzięcia udziału w Wodecki Twist Festiwal w Krakowie

Irena Santor to jedna z najwybitniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki rozrywkowej. W co aż trudno uwierzyć, jej kariera trwała ponad 70 lat. Wydawało się więc, że piosenkarka tak naprawdę nigdy do końca nie zrezygnuje ze śpiewania. Czy aby na pewno? Ostatnie doniesienia wskazują bowiem na to, że pierwotne założenia artystki, o których poinformowała w zeszłym roku, a które dotyczyły końca jej kariery artystycznej, pozostają aktualne.

08.04.2022 16:00 Przykre informacje o zdrowiu Ireny Santor. Gwiazda potrzebuje niekiedy pomocy

Irena Santor to uwielbiana gwiazda, która w ubiegłym roku niestety ogłosiła koniec kariery. Nie oznaczało to jednak, że zamierzała zniknąć całkowicie ze „sceny”, ponieważ oglądać mogliśmy ją w takich programach, jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „Szansie na sukces”. Niestety napłynęły bardzo smutne wieści o stanie zdrowia artystki, która mimo wszystko zachowuje niezwykłą pogodę ducha.

Irena Santor
29.01.2022 23:27 Pani Ireno, wielkie gratulacje. Santor zrobiła wspaniałą rzecz, ale fani i tak mają powód do smutku

Irena Santor wspiera WOŚP. Legendarna artystka postanowiła w tym roku wystawiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość nagrania z nią piosenki. Niestety, ma też smutne wieści dla swoich fanów. Na polskiej scenie muzycznej mało jest gwiazd o tak olbrzymim dorobku oraz odznaczonych tak ogromna ilością nagród i tytułów. Santor pozostaje jednak skromna – do aukcji musiała namówić ją przyjaciółka.

Irena Santor
26.01.2022 14:52 Irena Santor wspiera WOŚP. Jej oferta zaskoczyła wszystkich

Irena Santor dołączyła do grona osób wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podobnie jak wiele innych osób publicznych na kilka dni przed finałem WOŚP zdecydowała się na udostępnienie w sieci aukcji, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na fundację. „Przedmiot” licytacji zaskoczył jednak fanów artystki.

Irena Santor
20.09.2021 23:27 Media donoszą, że Irena Santor była oskarżana o morderstwo. Sąd zajął się sprawą

Irena Santor od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Mimo podeszłego wieku (artystka ukończy w grudniu tego roku 87 lat) wciąż pozostaje ona niezwykle aktywna zawodowo. Nie wszyscy wiedzą jednak, że przed kilkudziesięciu laty była ona uczestniczką niezwykle groźnego wypadku, w którym zginęła jej przyjaciółka. Niektórzy oskarżali zaś artystkę o jego spowodowanie. Sprawa skończyła się zaś w sądzie.

25.08.2021 19:37 Dopiero po 60 latach dowiedzieliśmy się o śmierci Sylwii Santor, córki polskiej artystki

Irena Santor to jeden z filarów historii polskiej muzyki. Jakiś czas temu gwiazda przerwała milczenie i opowiedziała o jednej z największych traum, jakie spotkały ją w życiu: śmierci córeczki. Irena Santor to śpiewaczka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej przeboje „Tych lat nie odda nikt” czy „Już nie ma dzikich plaż” znają wszyscy. Artystka śpiewała z największymi gwiazdami polskiej muzyki, jak Mieczysław Fogg, Krzysztof Cugowski, Zbigniew Wodecki, Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau czy… Paweł Kukiz. Santor przeżyła w swoim 87-letnim życiu wiele tragedii. W dzieciństwie straciła oboje rodziców, a w latach 60. uległa wypadkowi samochodowemu, w którym zginęła jej przyjaciółka, Ludmiła Jakubczak. Kilkanaście lat temu piosenkarka leczyła się też z choroby nowotworowej. Raka u Santor wykryto na szczęście bardzo wcześnie i udało się zatrzymać jego rozwój.

Irena Santor
30.07.2021 20:13 Przykre wieści. Irena Santor i Jerzy Połomski już nie zaśpiewają na scenie

Irena Santor przekazała smutne wieści. Okazuje się, że zarówno ona, jak i Jerzy Połomski zakończyli już karierę wokalną. Co było powodem ich decyzji? Irena Santor w ślad za Jerzym Połomskim zakończyła karierę wokalną. Pandemia była dla niej dodatkowym argumentem. Jak przyznała, przykro jej, że Połomski już nie śpiewa.

Irena Santor
12.01.2021 16:49 Irena Santor po latach przerwała milczenie. Zabrała głos w sprawie śmierci córeczki

Popularna polska piosenkarka Irena Santor postanowiła w kilku słowach wypowiedzieć się na bardzo smutny i prywatny temat. Chodzi o śmierć jej córeczki Sylwii, która zmarła dwa dni po porodzie. Artystka nie zabierała głosu w tej sprawie aż do teraz. Chociaż Irena Santor od wielu lat uchodziła za osobę, która nigdy nie miała dzieci, to prawda okazała się całkiem inna. Artystka zachowuje tajemnicę w tej sprawie tylko dla siebie i nigdy nie mówi o niej publicznie. Spotkał ją prawdziwy koszmar, którego nie można życzyć żadnemu z rodziców.

Irena Santor
06.01.2021 21:37 Odnaleźli grób córki Ireny Santor? Prawie nikt nie miał pojęcia o przykrej prawdzie

Ireny Santor z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Polska piosenkarka zyskała nieśmiertelną sławę, jednak mimo wielkiej popularności o jej życiu prywatnym nie wiemy za wiele. Niemalże wszystkie media piszą o tym, że Irena Santor jest bezdzietna, jednak w ostatnim czasie portal wp.pl przekazał, że w młodości miała być w ciąży. W związku z tym Super Express powziął odpowiednie kroki i odnalazł grób Sylwii Santor, pochowanej w grobie wspólnie ze Stanisławem Santorem, pierwszym mężem artystki. Czy odnaleźli grób córki piosenkarki? Irena Santor jest autorka kultowych utworów, które będą jeszcze długo pamiętane przez następne pokolenia. Jej niepowtarzalny głos oczarował miliony Polek i Polaków. Stąd wiele mówi się o jej życiu na scenie, jednak życie prywatne piosenkarki owiane jest tajemnicą.

irena santor
02.09.2020 23:01 Najpierw śmierć męża, teraz kolejny dramat. Los nie oszczędza Ireny Santor, wyrazy współczucia

Irena Santor po raz kolejny przeżywa stratę. Najpierw śmierć jej męża, a teraz następny dramat. Czy piosenkarka pozbiera się po tych wszystkich wydarzeniach? Na pewno nie pomaga jej w tym pandemia koronawirusa, która również pokrzyżowała jej plany. Jak sobie radzi artystka?Irena Santor nie spodziewała się, że przyjdzie się jej mierzyć z tak okrutnym losem. Najpierw straciła męża, a teraz przyszło kolejne nieszczęście. Pragniemy złożyć wyrazy współczucia.

irena santor
19.11.2019 13:06 Irena Santor cierpiała po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę

Irena Santor od wielu lat zachwyca pięknym głosem. Gwiazda niezwykle rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Niedawno po raz pierwszy opowiedziała w Fakcie o tym, jak radzi sobie z pustką po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę. Rok temu Irena Santor pożegnała swojego ukochanego, Zbigniewa Korpolewskiego, z którym byłą związana ponad 25 lat. Mężczyzna przeszedł poważną operację serca, a w czasie rehabilitacji przebywał w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Razem z nim zamieszkała artystka i wspierała go w tych trudnych momentach.

irena santor
03.03.2019 13:30 Irena Santor o śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę

Irena Santor od wielu lat zachwyca pięknym głosem. Gwiazda niezwykle rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Niedawno po raz pierwszy opowiedziała w Fakcie o tym, jak radzi sobie z pustką po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę. Kilka miesięcy temu Irena Santor pożegnała swojego ukochanego, Zbigniewa Korpolewskiego, z którym byłą związana ponad 25 lat. Mężczyzna przeszedł poważną operację serca, a w czasie rehabilitacji przebywał w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Razem z nim zamieszkała artystka i wspierała go w tych trudnych momentach.

irena santor
09.03.2018 11:55 Irena Santor poważnie chora! Jest bardzo źle…

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Od lat jej głos zachwycał Polaków. Niestety, najnowsze doniesienia wskazują, że jest poważnie chora. Z tego względu też odwołała wszystkie koncerty.