Lelum.pl > Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan straciła pracę w TVP
02.08.2023 17:15 To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Nie da się ukryć, że Izabella Krzan jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety, teraz na jaw wyszły przykre informacje o utracie pracy przez popularną prezenterkę. Całe szczęście, szybko po zwolnieniu z jednego z programów TVP modelka znalazła pracę na planie kolejnej produkcji. 

Izabella Krzan
08.12.2022 21:14 Izabella Krzan pokazała mamę. Teraz widać po kim jest tak śliczna, Bożena Krzan to absolutna piękność

Izabella Krzan już nie raz wspominała o bliskiej relacji ze swoją mamą, którą traktuje niczym najlepszą przyjaciółkę. Teraz w mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie z rodzinnego archiwum, na którym są obydwie. Widać, po kim prezenterka ma urodę. Zresztą, podobieństwo obydwu pań jest dostrzegalne jeszcze bardziej teraz, gdy obydwie są dorosłe, niż w czasach dzieciństwa Izy.

Tomasz Kammel Izabella Krzan
04.12.2022 05:00 Zazdrości Izabelli Krzan? Tomasz Kammel pokazał, co się dzieje za kulisami „Pytania na śniadanie”

Tomasz Kammel opublikował zaskakujące nagranie. Prezenter pokazał, co tak naprawdę dzieje się za kulisami kultowego show „Pytanie na śniadanie”. Czy to możliwe, że prowadzący śniadaniówki nie są równo traktowani przez produkcję? Gwiazdor znany jest ze swojego ogromnego poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Bardzo często publikuje zabawne nagrania zza kulis prowadzonego przez siebie programu „Pytanie na śniadanie”. Tak samo było tym razem, kiedy dziennikarz w humorystyczny sposób zasugerował, że produkcja show TVP w lepszy sposób traktuje jego programową partnerkę Izabellę Krzan niż jego. Powodem miało być…to, co spożywają w przerwie od kręcenia śniadaniówki.

Izabella Krzan
03.11.2022 18:24 Izabella Krzan jak Michał Szpak w „Pytaniu na śniadanie”. Nie tylko wygląda jak on, Kammel zdradził sekret prezenterki

Izabella Krzan i Tomasz Kammel byli gospodarzami dzisiejszego wydania programu „Pytanie na śniadanie”. W pewnym momencie prezenterka pokusiła się o zaskakujące wyznanie, które stało się pretekstem do wyznania jej sekretu przez współprowadzącego. O co dokładnie chodzi? Nie da się ukryć, że modelka i dziennikarz świetnie się ze sobą dogadują, a w trakcie prowadzonych przez nich odcinków nie brak żartów i zabawnych opowieści. Tym razem Izabella Krzan postanowiła nawiązać do popularnego piosenkarza i zdradzić, że to nim inspirowała się podczas dzisiejszej stylizacji. Temat natychmiast podchwycił jej programowy partner, który ujawnił tajemnicę gwiazdy. Okazało się, że ukrywała przed fanami swój niesamowity talent.

Izabella Krzan
28.10.2022 21:45 Widok dekoltu onieśmielał wszystkich. Tak Izabella Krzan zrobiła furorę w TVP, nieziemsko piękna

Za nami wielka gala French Touch 2022. Podczas wydarzenia transmitowanego przez Telewizję Polską mogliśmy podziwiać stylizację największych polskich gwiazd. Jedną z nich, która zachwyciła publiczność swoją kreacją, była Izabella Krzan. Podczas ósmej już edycji eventu, którego nadrzędnym celem jest promowanie kultury francuskiej, nie mogło zabraknąć plejady polskich gwiazd. TVP jako gospodarz również wystawiło swoich popularnych przedstawicieli. Uwagę wszystkich zgromadzonych skupiła na sobie prowadząca show „Pytanie na śniadanie” i jej odważna kreacja.

Izabella Krzan Tomasz Kammel
16.10.2022 13:35 „W końcu powiedzieliśmy sakramentalne: tak”. Tomasz Kammel i Izabella Krzan wbili szpilkę Cichopek i Kurzajewskiemu w PnŚ

Izabella Krzan i Tomasz Kammel to dla wielu telewidzów ulubiona para prowadzących „Pytania na śniadanie”. Czuć chemię, która między nimi występuje, dlatego odcinki z ich udziałem ogląda się tak przyjemnie. Wielu fanów uważa nawet, że pomimo sporej różnicy wieku byliby dobrą parą. Ku uciesze tej części telewidzów prowadzący w dzisiejszym wydaniu zasiedli przy stole pary młodej. Przy okazji Kammel nie omieszkał zażartować ze swoich znajomych z pracy.

Izabella Krzan
09.10.2022 23:37 Krew, rozcięta noga. Izabella Krzan wpadła do wielkiej dziury, jej kończyna została mocno uszkodzona

Izabella Krzan zaliczyła bolesny wypadek, jest nieźle pokiereszowana. Poleciała krew, mocno zraniona noga nie wygląda za dobrze. Ta nieprzyjemna pamiątka z wakacji może z nią zostać na długo. Jakiś czas temu Izabella Krzan znów wybyła z Polski, by odwiedzić kolejne piękne miejsce na ziemi. Niestety, sielankowy wyjazd nie skończył się dobrze. Gwiazda „Pytania na śniadanie” miała nieprzyjemny wypadek. Skończyła z nogą we krwi i potężną raną. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Pytanie na śniadanie
14.09.2022 21:28 „Pytanie na śniadanie”: Krzan nie mogła wytrzymać, popłakała się ze śmiechu. W tle słychać: „Zróbcie zbliżenie”

To wydanie porannego programu „Pytanie na śniadanie” z pewnością przejdzie do historii. Tomasz Kammel zaliczał na nim wpadkę za wpadką, a towarzysząca mu Izabella Krzan w końcu popłakała się na wizji ze śmiechu. Kammel i Krzan tworzą zgrany duet w śniadaniówce TVP od lutego 2021 roku. Program emitowany jest od 7:30, co oznacza, że prowadzący muszą wstawać naprawdę wcześnie. Efekty uboczne tej konieczności mogliśmy zobaczyć 13 września na wizji.

Izabella Krzan
01.09.2022 13:42 Izabella Krzan bez spodni, wszyscy patrzą na jej pośladek. Zobaczyli, co zwykle ukrywa prezenterka

Widzowie doskonale znają gwiazdę „Pytania na śniadanie”. Niektórzy mogliby nawet pokusić się o stwierdzenie, że wiedzą o niej niemal wszystko. Nikt jednak nie miał pojęcia o tym małym sekrecie. Izabella Krzan ściągnęła spodnie, a wszyscy natychmiast spojrzeli na jej pośladek. Izabella Krzan, jedna z najpiękniejszych twarzy TVP, nigdy nie stroniła od pokazywania się w bikini. Internauci już niejednokrotnie mogli zobaczyć ją także w kusych strojach, obcisłych kostiumach do treningów, czy odważnych stylizacjach. Słowem — nie miała przed fanami tajemnic. Poza jedną. Na Instagram zawitało zdjęcie, które już w pierwszej chwili mogło wprawić obserwujących w mieszaninę zachwytu i zakłopotania. Wystarczyła chwila, aby wzrok wszystkich przykuł odsłonięty pośladek gwiazdy.

Izabella Krzan
10.08.2022 21:48 Izabella Krzan uderzała, ile sił. W sieci pojawiło się nagranie, wiadomo, czym zajmuje się po pracy

Izabella Krzan jest nie tylko prezenterką telewizji polskiej, ale również modelką oraz influencerką. Praca z pewnością zabiera jej sporo dnia, dlatego możemy przypuszczać, że jest niezwykle szczęśliwa, gdy ma już czas wolny. Co wówczas robi? Biorąc pod uwagę fakt, że jest byłą Miss Polonia, stereotypowo można byłoby założyć, że po pracy chodzi na zabiegi upiększające czy do spa. Jak się okazuje, ostatnio prezenterka zajmuje się w wolnych chwilach czymś kompletnie innym. Mało kto mógł ją o to podejrzewać.

Izabella Krzan
07.08.2022 12:06 Izabella Krzan zdeklasowała Tomasza Kammela. Prezenter milczał jak zaklęty, zagrali w banalnie prostą grę

Izabella Krzan i Tomasz Kammel wydają się być jedną z najlepiej zgranych par prowadzących w Telewizji Polskiej. Nie tylko świetnie rozumieją się na wizji, ale także kapitalnie dogadują się poza nią. Ostatnio, gdy nie byli w oku kamery, zagrali w prostą grę. Choć można było sądzić, że stoczą wyrównany pojedynek, prowadząca zdeklasowała swojego kolegę, który w zasadzie nie mógł wydusić z siebie choćby słowa. Co to była za gra?

Pytanie na śniadanie
04.08.2022 11:14 Tomasz Wolny na podłodze stęka z bólu, po chwili przybiegła do niego Izabella Krzan. Nieoczekiwane sceny w „Pytaniu na śniadanie”

Tomasz Wolny i Izabella Krzan w ostatnim odcinku „Pytania na śniadanie” gościli trenerkę medyczną, która zdradziła widzom, jak dbać o powięź. Minęło zaledwie parę minut, a Wolny leżał już na podłodze i stękał z bólu. „Dlaczego to jestem ja?” – pytał. Prezenterzy postanowili zaangażować się w proponowane przez trenerkę ćwiczenia, które każdy z nas powinien regularnie wykonywać. Jak się okazało, nie były one takie proste. Tomasz Wolny głośno narzekał na dyskomfort.

Izabella Krzan
31.07.2022 17:44 Izabellę Krzan w mikroskopijnym bikini na wakacjach pogryzły gzy

Modelka i prowadząca „Pytanie na śniadanie” po urlopie oprócz opalenizny przywiozła ugryzienia gzów. Z pewnością nie takiej pamiątki z wakacji się spodziewała. Izabella Krzan od kilku lat stanowił główny trzon Telewizji Polskiej, tworząc najpopularniejsze programy stacji. Widzowie początkowo mogli ją oglądać jako prezenterkę teleturnieju „Koło Fortuny”. Od pewnego czasu jest również współprowadzącą porannego „Pytanie na śniadanie”, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem budzi miliony Polaków.

Izabella Krzan, Tomasz Kammel
26.07.2022 12:34 Po miesiącu wróciła do PnŚ. Widzowie zaskoczeni ubiorem Izabelli Krzan, nawet Kammel zwrócił jej uwagę

Ulubieni prowadzący powrócili do „Pytanie na śniadanie”. Po miesiącu nieobecności Izabella Krzan pojawiła się na planie i sprawiła, że zarówno widzowie, jak i Tomasz Kammel przetarli oczy ze zdumienia. Prezenter dosadnie skomentował nietuzinkową stylizację partnerki. Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. Prezenterzy pojawili się na planie po długiej przerwie, a ich obecność z pewnością wywołała uśmiech na twarzach wielbicieli. Kultowy „Krzamel” wreszcie zawitał na ekranach. Sami gospodarze wyrazili radość z powrotu i otwarcie przyznali, że tęsknili za wspólnymi przygodami na planie. I już od pierwszych sekund odcinka było wiadomo, że nie stracili formy.

Izabella Krzan
24.07.2022 00:35 Izabella Krzan w bardzo skąpym bikini podniosła ciśnienie fanom. Jest na wakacjach z partnerem

Izabella Krzan na wakacyjny odpoczynek wybrała jedną z polskich miejscowości. Gwiazda „Pytania na śniadanie” relację z pobytu zamieszcza na Instagramie. Ostatnie zdjęcie rozpala internautów do czerwoności. Prezenterka może pochwalić się zgrabnym ciałem. Letnia pogoda zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, o czym wiedzą również polskie gwiazdy. Wiele z nich podczas urlopu wybiera zagraniczne kierunki wyjazdów. Niektórzy jednak wolą wrócić do korzeni. Izabella Krzan podczas wolnych dni zabrała chłopaka w rejony swojego dzieciństwa. W mediach społecznościowych relacjonowała pobyt w Warmii.

Izabella Krzan
04.07.2022 21:00 Izabella Krzan pokazała zgrabny brzuszek. Stylizacja w kolorze nadziei zwróciła uwagę wszystkich

Izabella Krzan z okazji rozpoczęcia się Wakacyjnej Trasy Dwójki pokazała się w niezwykłym komplecie. Stylizacja w kolorze zieleni podkreślała figurę prezenterki. Swoją telewizyjną karierę rozpoczęła w duecie z Rafałem Brzozowskim podczas reaktywacji znanego teleturnieju „Koło Fortuny”. Telewizja Polska zaoferowała jej pracę w mediach, a widzowie szybko obdarzyli ją sympatią. Po sukcesie w teleturnieju Izabella Krzan dołączyła do grona prowadzących „Pytanie na śniadanie”, gdzie w duecie z Tomaszem Kammelem zapewnia rozrywkę Polakom o poranku. Niedawno po raz kolejny wystąpiła w roli gospodyni telewizyjnego wydarzenia, zachwycając stylizacją.

Izabella Krzan
11.06.2022 20:10 Czy Izabella Krzan i Tomasz Kammel naprawdę się lubią? Nagranie z kulis „Pytania na śniadanie” trafiło do sieci, w TVP nigdy tego nie pokazano

Pod koniec lutego tego roku Izabella Krzan świętowała rocznicę swoich występów w programie „Pytanie na śniadanie”. Specjalne podziękowania dostał od niej wówczas Tomasz Kammel, z którym prezenterce najczęściej przychodzi prowadzić show. Jak dogadują się prywatnie? Nie ulega bowiem wątpliwości, że obydwoje są wysokiej klasy profesjonalistami, więc w trakcie transmisji zawsze kapitalnie współpracują. Nie w każdym przypadku przekłada się to jednak na sympatyczną relację poza kamerami. Jak jest u nich?

Izabella Krzan
06.06.2022 18:33 Jak mieszka Izabella Krzan? Mieszkanie prezenterki „Pytania na śniadanie” ma przedziwną aurę, nie można przestać patrzeć

Izabella Krzan dynamicznie rozwija swoją karierę. Mimo młodego wieku osiągnęła ogromny sukces. Wiemy, gdzie gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” relaksuje się po całym dniu pracy. Mieszkanie prezenterki ma niezwykłą aurę. Można odnieść wrażenie, że obecna gospodyni „Pytania na śniadanie” przyszła na świat po to, aby zaistnieć w mediach. Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku. Niektórych fanów może zdziwić fakt, że późniejsza Miss Nastolatek Warmii i Mazur i posiadaczka międzynarodowej klasy tanecznej „A” w tańcach standardowych wychowała się na jednym z olsztyńskich blokowisk. W jednym z postów na Instagramie prezenterka wspominała dzieciństwo, spędzone na podwórku lub przed klatką. Dziś trudno sobie wyobrazić młodziutką gwiazdę TVP, bawiącą się na trzepaku i rysującą kredą po chodniku.

Izabella Krzan
05.06.2022 19:49 Izabella Krzan pokazała swoją mamę. Internauci nie kryli zdziwienia. „Jak księżna Diana”

Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy, kiedy na Instagram zawitało zdjęcie znanej prezenterki. Izabella Krzan pokazała swoją mamę, a w oczy natychmiast rzuciło się uderzające podobieństwo do Księżnej Diany. Izabella Krzan uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda „Pytania na śniadanie” stworzyła z Tomaszem Kammelem niepowtarzalny duet, który tryska humorem i dobrą energią, a widzowie wprost uwielbiają tę parę. Zaistniała w TVP już 5 lat temu, początkowo jako reporterka i prowadząca cyklu „Lajk!”, a w międzyczasie została gospodynią „Koła fortuny” i serii „Czar par”. Mimo narastającej sławy nie była dotąd zbyt wylewna w kwestii swojego najbliższego otoczenia. Zaczęło się to zmieniać dopiero niedawno — w mediach coraz częściej pojawiają się zdjęcia prezenterki i jej partnera.

Izabella Krzan
04.06.2022 19:35 Izabella Krzan pokazała brzuszek. Prowadząca „Pytania na śniadanie” zachwyciła idealną figurą. „Jesteś doskonała”

Izabella Krzan na co dzień jest bardzo zapracowana. Była Miss Polonia od 2021 prowadzi z Tomaszem Kammelem program „Pytanie na śniadanie”. Tym razem jednak wybrała słodki relaks z ukochanym. Gwiazda TVP od kilku lat związana jest z Dominikiem, projektantem z Warszawy. Koniec tygodnia postanowiła spędzić z partnerem na działce. Przy okazji pochwaliła się idealną figurą.

Izabella Krzan
01.06.2022 19:48 Izabella Krzan przefarbowała włosy. Prowadząca „Pytania na śniadanie” drobną zmianą zafundowała sobie nowy wygląd

Izabella Krzan interesuje się najnowszymi trendami, w związku z czym często kombinuje ze swoim wizerunkiem. Prezenterka nie decyduje się jednak na wielkie metamorfozy, a drobne zmiany, które odświeżają jej prezencję. Właśnie na taki zabieg zdecydowała się ostatnio. Już dziś można było ją podziwiać w tej odsłonie w trakcie programu „Pytanie na śniadanie”. Jak się prezentowała?

Izabella Krzan
29.05.2022 11:34 Izabella Krzan w szkolnej ławce siedziała z gwiazdą Polsatu. Prezenterka „Pytania na śniadanie” pokazała zdjęcie z liceum

Prezenterka „Pytania na śniadanie” za czasów licealnych nie po drodze miała z ciężką nauką. Izabella Krzan udostępniła zdjęcie ze szkolnym kolegą, który dziś jest równie rozpoznawalną postacią telewizyjną. Liceum to ważny czas, w którym większość z nas planuje dalszą ścieżkę edukacji oraz kariery zawodowej. Wejście w dorosłość, duża ilość nauki, a także matury mogą być dla niektórych wymagającym wyzwaniem. Okazuje się, że Izabella Krzan, która dziś jest jedną z głównych prowadzących programu „Pytanie na śniadanie” w szkole nie lubiła zbytnio przejmować się nauką. W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie z kolegą, który również trafił na telewizyjne salony.

Izabella Krzan
23.04.2022 09:56 W telewizji tego nie widać, na żywo można się zdziwić. Niewiarygodne, ile wzrostu ma Izabella Krzan

Nawet stali widzowie TVP, a zwłaszcza „Pytania na śniadanie” mogą być zaskoczeni kiedy dowiedzą się, ile wzrostu ma Izabella Krzan. Umiejętnie poprowadzona kamera oraz dobrany partner mogą stworzyć naprawdę mylące wrażenie. Izabella Krzan już od pięciu lat zachwyca na antenie TVP, choć jej kariera rozpoczęła się znacznie wcześniej. Piękna prezenterka, mając zaledwie 16 lat, obroniła pierwszy poważny tytuł, zostając Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Już w 2016 roku zaistniała, jako Miss Polonia, a nawet wzięła udział w wyborach Miss Universe. Nietuzinkowa uroda i talent otworzyły wschodzącej gwieździe drzwi do sukcesu, jednak, jak powszechnie wiadomo, branża urodowa często wymaga też pewnego minimalnego wzrostu. Na szczęście natura nie poskąpiła polskiej piękności także i tego.

Izabella Krzan
22.04.2022 15:17 Izabella Krzan jest w ciąży? Aleksander Sikora zabrał głos ws. „przyszłej mamy”, konsternacja w TVP

Fani mogli być zaskoczeni, kiedy z ust Aleksandra Sikory padły niejednoznaczne słowa – jednym zdaniem zasugerował, że jego telewizyjna partnerka może być w ciąży, wzbudzając konsternację niejednego widza. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy Izabella Krzan wkrótce zostanie mamą? O pięknej prowadzącej „Pytania na śniadanie” zrobiło się ostatnio dość głośno. Izabella Krzan coraz chętniej chwali się swoim ukochanym, a w mediach panuje coraz większe napięcie. Prezenterka i tajemniczy projektant, Dominik tworzą wyjątkowo atrakcyjną parę, nie dziwi więc, że wszyscy czekają na ślub. Ostatnio na ten temat wypowiadał się nawet prowadzący „Koła fortuny” i „Jaka to melodia” – Norbi. Wokalista oznajmił, że chętnie zagra na ceremonii.

Izabella Krzan
26.03.2022 18:51 Co się dzieje z Izabellą Krzan? Fani „Pytania na śniadanie” zaniepokojeni po ostatnim wydaniu programu

Izabella Krzan pracuje w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie” od 2017 roku. W 2021 została jego współprowadzącą. Ostatnio znienacka zniknęła z ekranu, a w studiu zastąpiła ją inna dziennikarka. Dlaczego? Śniadaniowy program Telewizji Polskiej ma kilku prowadzących. Odkąd z „Pytania na śniadanie” odeszła Marzena Rogalska, Tomaszowi Kammelowi towarzyszyła w studiu Iza Krzan.

Tomasz Kammel
09.02.2022 12:10 Tomasz Kammel włożył głowę pod sweter Izy Krzan. Wypłynęło zdjęcie

Wszyscy widzowie TVP doskonale wiedzą, jak świetny kontakt mają ze sobą prowadzący „Pytania na Śniadanie” – Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Jednak ostatnio na Instagramie pojawiło się nietypowe zdjęcie, które sprawiło, że fani zaniemówili. Trzeba przyznać, że niemal ćwierćwieczna różnica wieku pomiędzy Tomaszem Kammelem a jego partnerką z planu, Izą Krzan jest praktycznie nie do zauważenia. 51-letni dziennikarz świetnie dogaduje się z modelką, która 14 lutego będzie świętować 27 urodziny. Dowodem na to są liczne wspólne zdjęcia z planu „Pytanie na śniadanie”, które ujawniają urokliwą, właściwie dziecięcą naturę obojga i niewątpliwie przysparzają im sympatii.

Tomasz Kammel
28.01.2022 21:15 Tomasz Kammel opublikował oficjalne przeprosiny. „Z tego miejsca najszczerzej jak potrafię przepraszam”

Tomasz Kammel i Izabella Krzan, prowadzący poranny program TVP2 „Pytanie na śniadanie”, zaliczyli wczoraj na antenie niezłą wpadkę. Teraz dziennikarz postanowił szczerze przeprosić za to, co się stało w swoich mediach społecznościowych. Kammel prowadzi śniadaniowy program Telewizji Polskiej bez przerwy od 2011 roku. Izabella Krzan towarzyszy mu od lutego 2021. Razem tworzą bardzo sympatyczny duet. Tym razem jednak coś poszło nie tak.

Pytanie na śniadanie Katarzyna Cichopek
27.01.2022 10:47 Tomasz Kammel i Izabella Krzan zaliczyli wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Matematyka okazała się za trudna

Wpadki (podobnie jak i wypadki) chodzą po ludziach, szczególnie w przypadku programów nadawanych na żywo. Tym razem jedna z nich przytrafiła się prowadzącym czwartkowe wydanie programu „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel i Izabella Krzan zostali bowiem pokonani przez matematykę.

  • 1
  • 2