Lelum.pl > Jacek Jeschke

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke pogrążył się w żałobie
29.07.2023 07:40 Jacek Jeschke pogrążył się w żałobie. Ogromna strata, cała rodzina w rozpaczy

Jacek Jeschke poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odeszła bardzo ważna dla niego osoba. W emocjonalnym wpisie, nie tylko żegna ją, ale także wspomina ich wspólne chwile. Jak ujawnił, ostatnie dni bliskiej mu kobiety nie należały do łatwych. 

Jacek Jeschke, córka
16.04.2023 12:17 Półroczna córka Jacka Jeschke już podbiła serca fanów. Rodzice podjęli ważny krok. "Mało kto decyduje się..."

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz świętują dziś wyjątkowy dzień. Rodzice półrocznej Róży podjęli niesamowicie istotną decyzję i zdjęciami z tego wydarzenia podzielili się z internautami.Tancerze zdecydowali o tym, aby ich córce został udzielony sakrament chrztu świętego. Teraz dodali rodzinną fotografię sprzed ołtarza, a fani nie kryją zachwytu.

Hanna Żudziewicz
06.12.2022 14:01 Hanna Żudziewicz miała wypadek w domu. Pogotowie odmówiło przyjazdu

Kilka tygodni po porodzie Hana Żudziewicz miała niebezpieczny wypadek. Obolała, zadzwoniła na pogotowie jednak nie otrzymała pomocy. To, co usłyszała od dyspozytora odebrało jej mowę. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od niedawna cieszą się rolą świeżo upieczonych rodziców, a maleńka Róża już stała się gwiazdą Instagrama. Niestety, w ferworze codziennych obowiązków miał miejsce wypadek, który mógł skończyć się dla młodej mamy uszczerbkiem na zdrowiu. Zadzwoniła na pogotowie.

Taniec z Gwiazdami
20.09.2022 11:02 „Taniec z gwiazdami”: Tancerz opuści program? Może rzucić wszystko w każdej chwili

Jeden z bohaterów może zniknąć z programu „Taniec z gwiazdami”. Jeśli nadejdzie odpowiedni moment, Jacek Jeschke nie będzie oglądał się na nic. Tancerz oczekuje na wielki, życiowy przełom. Znajdzie Jamali nowego partnera? Opowiedział o tym, co się stanie, jeśli otrzyma jedną informację. Za nami 4. odcinek programu „Taniec z Gwiazdami”, a emocje wokół uczestników nie gasną. To zdecydowanie wyjątkowa edycja, która w mediach społecznościowych rozpętuje jedną burzę za drugą. Teraz zaskakujące słowa padły z ust partnera Jamali. Jeśli będzie trzeba, Jacek Jeschke poszuka dla siebie zastępstwa, lub… zdecyduje się na jeszcze bardziej zaskakujący krok.

Taniec z gwiazdami
27.05.2022 18:00 Gwiazdy „Tańca z gwiazdami” zostaną rodzicami. „Niedługo nasza rodzina powiększy się”

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to para tancerzy, których Polacy poznali dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”. W tanecznym show trenują od kilku lat polskie sławy. Znają się od 11 lat, ale dopiero jakiś czas temu zapłonęło między nimi uczucie. Właśnie ogłosili, że zostaną rodzicami. Oboje reprezentują najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Ona pracuje w „TzG” od 2014, on dołączył do zespołu dwa lata później. W 2018 roku zostali półfinalistami pierwszej edycji programu „World of Dance Polska”.

taniec z gwiazdami
25.09.2020 22:23 Porażający wypadek za kulisami ”Tańca z gwiazdami”. Na próbie ucierpiał tancerz

Taniec z gwiazdami: jeden z uczestników podczas dzisiejszych prób nie miał zbyt wiele szczęścia. Skomplikowane akrobacje i wymagające układy dały się we znaki jednemu z tancerzy. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie.Taniec z gwiazdami: dramatyczne doniesienia zza kulis programu. Podczas dzisiejszych przygotowań doszło do wypadku. Ucierpiał jeden z uczestników. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie.