Lelum.pl > Jan Nowicki

Jan Nowicki

Jan Nowicki
18.04.2023 16:19 Nie do wiary, co włożyli do trumny Jana Nowickiego! Wygadał się Cezary Pazura, lepiej usiądzcie

Pod koniec 2022 roku media obiegła przykra informacja o śmierci Jana Nowickiego. Wielki aktor zmarł w wieku 83 lat. Okazuje się jednak, że o okolicznościach swojego spoczynku myślał już dużo wcześniej. W najnowszym wywiadzie Cezary Pazura zdradził, co jego przyjaciel zabrał ze sobą do grobu.Aktor Jan Nowicki był niezwykle barwną osobowością, doskonale znaną w środowisku artystycznym. Jego ekscentryczne uosobienie zdaje się potwierdzać najnowsza informacja o tym, co życzył sobie w ostatniej woli.

Jan Nowicki
26.01.2023 12:19 Żona Jana Nowickiego przekazała, jak umarł naprawdę. „To nie stało się nagle”

Jan Nowicki odszedł 7 grudnia 2022 roku. Teraz ukochana żona aktora postanowiła udzielić pierwszego wywiadu po nagłym odejściu męża. Jaka jest prawda na temat jego śmierci? Wybitny aktor zmarł w swojej rodzinnej miejscowości Krzewont w okolicach Włocławka, a wiadomość o jego śmierci przekazały lokalne władze w swoich social mediach. Teraz głos w sprawie nagłej śmierci ukochanego zabrała wdowa Anna Kondratowicz.

Pytanie na śniadanie Jan Nowicki
14.12.2022 12:43 Żałoba i smutek w „Pytaniu na śniadanie”. Katarzyna Cichopek poinformowała na wizji o śmierci i pogrzebie Jana Nowickiego

W dzisiejszym „Pytanie na śniadanie” przekazano ważną wiadomość. Kilka dni temu zmarł Jan Nowicki, legendarny aktor i ojciec jednego z gospodarzy programu. Zasmucona Katarzyna Cichopek poinformowała o pogrzebie. Redakcja przygotowała dla artysty wzruszające pożegnanie. Jan Nowicki zmarł 7 grudnia, miesiąc po swoich 83. urodzinach, pozostawiając najbliższych i środowisko artystyczne w szoku i smutku. O śmierci poinformowano m.in. w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym od lat pracuje jego syn, Łukasz Nowicki.

Jan Nowicki
12.12.2022 22:53 Walka o życie Jana Nowickiego trwała godzinę. Przyjaciel opowiedział o przykrych kulisach

Jan Nowicki odszedł niespodziewanie 7 grudnia 2022 roku. Aktor zmarł w wieku 83 lat. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty na temat okoliczności śmierci gwiazdora. Głos zabrał jego bliski przyjaciel. Wybitny aktor zmarł w nocy. Do samego końca była przy nim jego ukochana żona Anna Kondratowicz, która wezwała pogotowie. Okazało się, że walka o życie gwiazdora trwała ponad godzinę.

Jan Nowicki
12.12.2022 11:53 Jan Nowicki wiedział, że umrze? Przed śmiercią złożył byłej żonie zaskakującą propozycję, planował to od dawna

Jan Nowicki był z pewnością postacią nietuzinkową. Widać to po wszystkich pożegnaniach, jakie osoby, które go znały, opublikowały w mediach społecznościowych po jego śmierci. Zanim odszedł, złożył nietypową propozycję swojej byłej żonie. Małgorzata Potocka była małżonką aktora tylko przez 6 lat. Pobrali się w 2009 roku, a rozwiedli w 2015. Mimo to dalej miała specjalne miejsce w jego sercu.

Jan Nowicki
10.12.2022 14:13 Media: Jan Nowicki w grudniu miał przejść operację. Co dolegało słynnemu aktorowi?

Jan Nowicki zmarł niespodziewanie w nocy z 7 na 8 grudnia. Odejście wybitnego aktora zaskoczyło cały polski show-biznes, a także jego bliską rodzinę. Teraz okazało się, że gwiazdor miał zaplanowaną operację, która według niektórych, mogłaby uratować jego życie. Niedawno na temat śmierci znanego artysty wypowiedział się burmistrz jego rodzinnej miejscowości Kowal, a prywatnie chrześniak zmarłego aktora Eugeniusz Gołembiewski. Mężczyzna ujawnił kilka sekretów na temat choroby Nowickiego.

Jan Nowicki
09.12.2022 17:54 Jan Nowicki przed śmiercią zażądał ekshumacji ciał bliskich. Miał jeden powód, który dziś wywołuje łzy

Jan Nowicki odszedł nagle i niespodziewanie w nocy z 7 na 8 grudnia 2022 roku. Pomimo faktu, że gwiazdor od dłuższego czasu czuł się nie najlepiej, nikt nie spodziewał się tak dramatycznego scenariusza. Teraz okazało się, że aktor od dawna przygotowywał się do swojej śmierci. Jak udało się ustalić, wybitny artysta od kilku lat przygotowywał sobie miejsce spoczynku. W tym celu wybudował sobie nawet postawny grobowiec w rodzinnej miejscowości Kowal. Jan Nowicki zdecydował się nawet na ekshumację ciał swoich bliskich zmarłych.

Jan Nowicki
09.12.2022 12:40 Małgorzata Potocka zabrała głos po śmierci Jana Nowickiego. Poruszające słowa trafiły do sieci

Jan Nowicki odszedł niespodziewanie w nocy z 6 na 7 grudnia tego roku. Śmierć aktora zszokowała nas wszystkich. Teraz głos w sprawie tragedii zabrała była żona gwiazdora Małgorzata Potocka. Jej wyznanie wzrusza do łez. Gwiazdor odszedł w swoim własnym domu. Podczas przemieszczania się w po wnętrzach mieszkania, dostał niespodziewanego zawału. Gdy na miejscu zjawiły się odpowiednie służby, niestety, było już za późno. Jan Nowicki odszedł na rękach swojej żony Anny w wieku 83 lat. Nagła śmierć aktora wstrząsnęła między innymi jego syna Łukasza Nowickiego. Chwilę po nim głos zabrała jego była żona Halina Mlynkova, która nie mogła przestać zachwalać teścia. Teraz przyszedł czas na komentarz byłej żony gwiazdora.

Jan Nowicki
08.12.2022 18:33 Dziennik ujawnił prawdopodobną przyczynę śmierci Jana Nowickiego. Walczyli o niego do ostatnich chwil

O tym, że Jan Nowicki nie żyje, poinformowano wczoraj z samego rana. Przykry komunikat był jednak dosyć lakoniczny. Nie zawierał w sobie przyczyny zgonu i do tej pory oficjalna wersja nie została podana do wiadomości publicznej. „Super Express” własnymi kanałami dotarł jednak do informatora, który rzekomo wie, jak wyglądały ostatnie chwile aktora. Spekuluje też o możliwej przyczynie jego odejścia.

Jan Nowicki
08.12.2022 09:40 Na jaw wyszły zaskakujące szczegóły pogrzebu Jana Nowickiego. Tego zażyczył sobie jeszcze przed śmiercią

Jan Nowicki lata temu przygotował się na swoje odejście. Zostawił szczegółową instrukcję na temat miejsca swojego ostatniego spoczynku, a także samej ceremonii. Transkrypcja na grobowcu brzmi jak przepowiednia. Aktor wybrał też nieoczywisty strój. Choć nieodżałowany aktor całe swoje życie spędził na krakowskich i warszawskich scenach, spocznie w zupełnie innym miejscu. Jeszcze za życia zbudował grobowiec w swoich rodzinnych stronach. Opisał też, jak ma wyglądać jego ostatnie pożegnanie.

Pytanie na śniadanie
07.12.2022 12:33 „Pytanie na śniadanie”: Dziennikarka na żywo przekazała kondolencje dla Łukasza Nowickiego

Środowe „Pytanie na śniadanie” rozpoczęło się tak jak zawsze i nikt nie przypuszczał, że za moment widzowie usłyszą tragiczną informację z ostatniej chwili. Na planie zapanowała atmosfera przygnębienia, kiedy gospodyni składała kondolencie Łukaszowi Nowickiemu. Rankiem 7 grudnia media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci Jana Nowickiego, wybitnego aktora filmowego i teatralnego. Dla redakcji programu „Pytanie na śniadanie” był on jednak przede wszystkim ojcem ich kolegi, lubianego prezentera Łukasza Nowickiego. Ze smutkiem przekazano kondolencje.

Jan Nowicki
07.12.2022 11:04 Nie żyje Jan Nowicki. Wybitny polski aktor odszedł w wieku 83 lat

Media obiegła porażająca informacja. Nie żyje Jan Nowicki. Wybitny aktor zmarł dziś w nocy w swoim domu w Krzewencie koło Kowala. Miał 83 lata. Polacy pokochali go w „Wielkim Szu”. Cała Polska z rozpaczą przyjęła wieść o śmierci legendarnego artysty. Jako tytułowy „Wielki Szu” w reż. Sylwestra Chęcińskiego zdobył nagrodę Złotej Kaczki dla najlepszego polskiego aktora sensacyjnego. Pokochaliśmy go także w „Jeszcze nie wieczór”, „Sztos”, czy „E=mc2”.

Jan Nowicki
14.05.2022 11:56 Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Jan Nowicki jest jedną z ikon polskiego filmu i teatru. Niestety, w ostatnim czasie zrezygnował z regularnego pojawiania się na scenie. Teraz na jaw wyszły przykre wieści dotyczące jego zdrowia. Aktor i pisarz zdradził, z czym musi się mierzyć w zaciszu własnego domu. Jan Nowicki zagrał ponad 200 ról, wśród których znalazły się takie słynne kreacje, jak tytułowy Wielki Szu, czy premier Węgier w czasach rewolucji, Imre Nagya w „Niepochowanym”. Ostatnio pojawił się jeszcze w słynnym „Fanatyku” u boku Piotra Cyrwusa oraz w komediodramacie „Pan T.”, jednak od tego czasu zniknął ze sceny. Jak wyjawiła jego żona, Anna Kondratowicz, gwiazdor zrezygnował z aktorstwa. O wiele pewniej czuje się, mając przed sobą kartkę papieru i mogąc spisać swoje myśli, zamiast je wypowiadać. Okazuje się bowiem, że artysta ma coraz większe kłopoty z pamięcią.

Jan Nowicki
16.06.2020 11:44 Jan Nowicki nie miał litości dla Andrzeja Dudy. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów aktora

Jan Nowicki nie mógł pohamować złości i emocji. Aktor boi się o przyszłość Polski ze względu na władzę i nie miał zamiaru przebierać w słowach. Tym razem w jednym z wywiadów postanowił wygłosić swoją opinię na temat Andrzeja Dudy. Jan Nowicki nie mógł powstrzymać się od komentarza politycznego i postanowił zabrać głos w istotnej dla niego sprawie. Nikt nie spodziewał się tak mocnych słów artysty w kierunku prezydenta. Jest sztuczny, ma złą ekspresję – stwierdził w rozmowie z newsweek.pl, a był to zaledwie początek ostrej wypowiedzi słynnego aktora.