Lelum.pl > Jarek

Jarek

Jarek + Chłopaki do wzięcia
01.02.2023 21:00 Co się stało z Jarkiem? Do sieci trafiło niepokojące nagranie, widok jego dłoni przeraża

Jarek Mergner z programu „Chłopaki do wzięcia” wciąż działa prężnie w internecie. Jednak ledwo fani zdążyli się ucieszyć, że wreszcie znalazł on miłość, pojawił się spory powód do niepokoju. Chodzi o wygląd mężczyzny. Ostatnio w życiu Jarusia dzieje się bardzo dużo. Zimą 2022 roku wziął ślub z ukochaną Gosią. Wiadomo też, że para pojawi się w nowym sezonie programu. Coś jednak martwi fanów.

Chłopaki do wzięcia
12.11.2022 23:04 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pokazał, co je na śniadanie. Internauci nie kryli zaskoczenia

Jarek jest prawdopodobnie najpopularniejszym bohaterem programu „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna kontynuuje swoją działalność w serwisie YouTube, gdzie w ostatnim czasie dzieli się swoją pasją do gotowania. Teraz pokazał, co jada na śniadanie. Ci, którzy spodziewali się tostów czy jajecznicy, mogli się nieźle zdziwić. W prawdzie zaskoczeni byli prawie wszyscy widzowie, bo śniadanie Jarka jest absolutnie nietypowe. Mało kto jada taką potrawę o tej porze.

Jarek Chłopaki do wzięcia
18.10.2022 15:31 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” zabrał głos ws. rozwodu, ale internauci mają swoje podejrzenia. Co dzieje się z jego żoną?

Jarek Mergner, jeden z najpopularniejszych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”, jakiś czas temu wreszcie znalazł sobie żonę. Od czasu wyemitowanego w telewizji ślubu praktycznie nie pokazywał jej jednak w mediach społecznościowych, w których jest bardzo aktywny. Mężczyzna niemal każdego dnia publikuje coś w serwisie YouTube czy na TikToku, ale raczej próżno szukać w tych materiałach jego żony. W związku z tym internauci zaczęli sugerować, że para szybko się rozstała i Jarek już jest po rozwodzie. Jaka jest prawda?

Jarek Chłopaki do wzięcia
05.10.2022 13:34 Chłopaki do wzięcia. Co się dzieje z żoną Jarka? Jego ostatnie nagranie zaniepokoiło fanów. „Lepiej wracaj”

Minęło kilka miesięcy, od słynnego ślubu w programie „Chłopaki do wzięcia”. Od tego momentu Jarek Mergner milczy w sprawie swojej żony. Bohater coraz częściej opuszcza dom, teraz dostał ostrzeżenie. Fani coraz bardziej martwią się o Małgorzatę. Wczesną wiosną tego roku Jarek Mergner i Małgorzata pobrali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, a wieść o tym, że bohater programu „Chłopaki do wzięcia” nie jest już kawalerem, lotem błyskawicy obiegła media. Jednak od tego momentu wieści o żonie bohatera pojawiały się sporadycznie, a fani zaczęli martwić się o ich szczęście.

Chłopaki do wzięcia
02.10.2022 16:43 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” przeżył w samotności prawdziwą przygodę. Fala komentarzy pod nagraniem

Jarek Mergner to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna relacjonuje swoje codzienne życie, nagrywając filmiki w serwisie YouTube. Na ostatnim uwiecznił wielką przygodę. Uczestnik show jest pasjonatem zwiedzania i nawet w pozornie zwykłych miejscach jest w stanie dostrzec ciekawe rzeczy. Nic więc dziwnego, że ostatnia wycieczka była dla niego prawdziwą gratką. Mógł podziwiać zamek.

Jarek
29.09.2022 22:59 Do domu Jarka z „Chłopaków do wzięcia” przyszła wielka paczka od nieznajomego. Nie spodziewał się takiego prezentu

Jarek Mergner to bez wątpienia jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Widzowie wręcz go pokochali. Do tego stopnia, że ktoś zdecydował się nawet na wysłanie mu paczki pełnej prezentów. Co było w środku? Jarek uwiecznił otwieranie przesyłki na filmie, który wrzucił na swój kanał w serwisie YouTube. Mężczyzna niemalże każdego dnia publikuje krótkie nagrania dotyczące jego życia codziennego.

Jarek Chłopaki do wzięcia
15.09.2022 16:19 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” będzie śpiewał. Za kilka dni pojawi się w jednym z polskich miast, chce pomóc koledze

Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu „Chłopaki nie płaczą”. Mężczyzna bardzo chętnie korzysta ze swojej rozpoznawalności, a teraz zamierza dzięki niej pomóc swojemu koledze. Opublikował film, w którym wszystko tłumaczy. Okazuje się, że przy okazji fani będą mogli się z Jarkiem spotkać. Mało tego, uczestnik show przygotował dla nich nie lada niespodziankę. Co to będzie?

Jarek Chłopaki do wzięcia
30.08.2022 14:50 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury

Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej sympatycznych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna nie występuje tylko w telewizji. O swoich losach i przeżyciach opowiada także za pośrednictwem własnego kanału w serwisie YouTube. Jarek w swoich filmikach opowiada o ciekawych produktach, które znalazł w sklepie, ale często także relacjonuje wycieczki krajoznawcze, na które bardzo lubi się wybierać. W ostatnim wideo pokazał, gdzie tym razem pojechał. Co ciekawe, nie wybrał się tam razem z żoną, którą od niedawna może się pochwalić. „Chłopaki do wzięcia”: Gdzie pojechał Jarek? Jak wynika z opublikowanego przez Jarka nagrania, wybrał się do bliżej nieokreślonego parku. Sam nie sprecyzował bowiem, gdzie dokładnie się znajduje, ale widać, że to dobrze doinwestowany, naturalny obszar, na którym znajdują się altanki, ławki i nawet miejsca do rozpalania ogniska. Jarek znany jest z tego, że chce przekazywać tylko pozytywną energię, dlatego przede wszystkim chwali. Tu miał do tego powody i słusznie zachwycał się całą miejscówką. Zdecydowanie najbardziej ucieszył się jednak na widok kaczek. Poświęcił im chwilę, nagrywając, jak uroczo sobie pływają.

Jarek
20.07.2022 20:59 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nieoczekiwanie zabrał głos ws. swojej żony. Ujawnił, co planuje z nią z robić

Kilka miesięcy temu na ślubnym kobiercu stanął lubiany bohater programu „Chłopaki do wzięcia”. Jednak od tego momentu Jarek Mergner właściwie przestał zabierać głos w sprawie swojej żony. Teraz uczynił wyjątek. Uradowany wspaniałym prezentem zdradził, że ma poważne plany. Jarek Mergner zdobył sympatię publiczności, jako uczestnik popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Fani kibicowali mu w znalezieniu miłości życia, aż wreszcie się doczekali — na początku roku, wraz z nowym sezonem, bohater ogłosił, że jego nowa ukochana przyjęła oświadczyny. Niedługo potem byliśmy świadkami ślubu. Ciekawi dalszych losów widzowie nie mieli jednak zbyt wielu okazji do obserwowania szczęścia nowożeńców. Mimo aktywności w mediach, „Chłopak (już nie) do wzięcia” rzadko wspominał żonę. Teraz, nieoczekiwanie poznaliśmy plany nowożeńców.

Chłopaki do wzięcia
09.07.2022 00:49 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” wyjeżdża. Właśnie ogłosił, co postanowił

Wielu uczestników programów rozrywkowych zdecydowało się na kontynuowanie swojej kariery w mediach społecznościowych czy serwisie YouTube, by pozostać w stałym kontakcie z widzami. Tak zrobił też Jarek Mergner z show „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna ma swój kanał na wspomnianej wyżej stronie i regularnie publikuje na nim różne materiały, czasem nawet po kilka w tygodniu. W ostatnim filmiku podzielił się z fanami swoim nowym zakupem. Przy okazji opowiedział o planach najbliższą przyszłość.