Lelum.pl > Jessica Ziółek

Jessica Ziółek

rozstanie
23.01.2021 10:44 Jessica Ziółek opublikowała tajemniczy wpis na Instagramie. Sugeruje rozstanie po 10 latach związku

Jessica Ziółek — tuż po ogłoszeniu transferu Arkadiusza Milika — umieściła na swoim Instagramie tajemniczy wpis. Wszystko wskazuje na to, że dotyczy on właśnie byłego partnera. Nie zabrakło również emotikonu z puszczaniem oczka. Ostatnio ich rozstanie było głośnym tematem w mediach. Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się po 10 latach związku, jak poinformował Pudelek.pl. Internauci już wcześniej zauważyli, że z jej konta zniknęły wszystkie zdjęcia z piłkarzem.

Arkadiusz Milik
19.01.2021 20:49 Arkadiusz Milik rozstał się z partnerką? Po 10 latach związku media donoszą o smutnym końcu

Do szokujących informacji dotarł portal Pudelek. Jak udało się ustalić tamtejszym dziennikarzom popularny napastnik reprezentacji Polski w piłkę nożną oraz włoskiego klubu piłkarskiego Napoli, Arkadiusz Milik po 10 latach rozstał się ze swoją partnerką. Jessica Ziółek ustawiła na Facebooku status związku na ,,wolny”. Arkadiusz Milik przez ostatnie kilka miesięcy przeżywa kryzys zawodowy, jednak wygląda na to, że w życiu prywatnym wcale nie jest lepiej. Według ustaleń Pudelka właśnie rozstał się ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek, z którą był przez 10 lat.

jak z szarej myszki stać się piękną
12.01.2018 12:51 Internet turla się ze śmiechu. „Wysunięty napastnik” w okolicach MAJTEK Arka Milika

Jessica Ziółek, znana jest głównie z tego, że jest dziewczyną swojego chłopaka – Arka Milika, zawodnika SSC Napoli i napastnika naszej kadry narodowej. Na swoim Instagramie pochwaliła się bajecznymi wakacjami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Błękitna woda, piękne ciało w skąpym bikini, ale obserwatorów Jessicy uwagę zwróciło coś zupełnie innego. Zobaczcie co komentowali słowami „wysunięty napastnik”. W miniony wtorek, Jessica Ziółek wrzuciła na swoje konto społecznościowe zdjęcie, które wywołało burzę wśród jej fanów. Damska część obserwujących jest totalnie zachwycona tym, co można zobaczyć na zdjęciu. Obczajcie 🙂 Piękna błękitna woda w tle, dwójka zakochanych całuje się czule nad basenem. Jedna wzrok obserwujących skupia się tylko ja jednym elemencie – wypukłości w kąpielówkach Arkadiusza Milika. https://www.instagram.com/p/BdvbyosB38S/?hl=pl&taken-by=jessica_ziolek ZOBACZ TEŻ: Kochasz pizze? Ten przepis jest dla Ciebie