Lelum.pl > Joanna Górska Choroba

Joanna Górska Choroba

polsat
13.02.2019 15:03 Kiedy dziennikarka telewizji Polsat wygrała z rakiem, Polska oszalała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia

Dziennikarka telewizji Polsat Joanna Górska walczy ze złośliwym nowotworem piersi. Prezenterka Polsat News ma za sobą ciężkie chwile. Rak to choroba trudna do pokonania, ale jak się okazuje, wszystko jest na dobrej drodze, aby Górka wyzdrowiała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia. Nowotwór złośliwy to diagnoza, której boimy się najbardziej. Późne wykrycie raka często kończy się śmiercią. Prezenterka telewizji Polsat – Joanna Górska jest na dobrej drodze, aby pokonać nowotwór. Poznajmy jej historię.

polsat
06.03.2018 15:40 Fascynująca historia. Znana dziennikarka Polsatu WYGRAŁA WALKĘ Z RAKIEM

Joanna Górska to znana dziennikarka Polsatu. Kobieta przez wiele miesięcy pokazywała w sieci swoją walkę z chorobą nowotworową. Swoją rozpoznawalność postanowiła wykorzystać w dobrym celu. Nie dość, że zachęcała do regularnych badań, to jeszcze wspierała i dawała siłę, innym chorym na raka. To świetna wiadomość, dla wszystkich fanów Joanny Górskiej. Na swoim profilu na Facebooku umieściła post, w którym informuje swoich obserwatorów, że wygrała walkę z nowotworem! ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian smaruje twarz maścią do dupy. „Śmierdzi, ale działa”