Lelum.pl > Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor syn
19.07.2022 18:25 Syn Katarzyny Dowbor wyprowadził się z Polski. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zaczynają nowy rozdział

Katarzyna Dowbor musi pogodzić się z myślą, że jedno z jej piskląt odleciało bardzo daleko z rodzinnego gniazda. Jej syn wyprowadził się z Polski. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska już od dawna czynili przygotowania, a teraz nareszcie pokazali wszystkim swój nowy dom. Na widok baśniowej rezydencji można poczuć ukłucie zazdrości. Katarzyna Dowbor jest bardzo związana ze swoją rodziną — czy to córka, syn, mama, brat, czy synowa — wszystkich darzy wielką miłością i z pewnością bardzo ceni sobie wspólny czas. Gospodyni „Naszego nowego domu” jest obecnie nestorką wspaniałego rodu, a teraz jedna z jego gałęzi wydostała się poza granice Polski.

Joanna Koroniewska
14.07.2022 20:45 Joanna Koroniewska na wakacjach z Gąsowskim. Czule całuje go po głowie, mąż siedzi przy tym samym stole

Joanna Koroniewska zebrała całą rodzinę i bliskich i wyjechała na wakacje. Tego wieczora Dowborom towarzyszył nie kto inny, jak Piotr Gąsowski. Wszyscy bawili się przy jednym stole, kiedy nagle aktorka podeszła do kolegi męża i czule pocałowała go w czoło. Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor stanowią niezwykle dobraną parę, wspólnie prowadząc „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie jest tajemnicą, że także prywatnie gospodarzy łączy niezwykle zażyła relacja. Obaj często kierują w siebie pełne humoru relacje, nie szczędząc przyjacielskich uszczypliwości. Nie dziwi więc, że gdy Joanna Koroniewska wraz z rodziną wyjechała na wakacje, na miejscu znalazł się także ekranowy partner jej męża oraz inny znany aktor, Robert Rozmus, a „dzieciom” towarzyszyła także Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor
02.07.2022 20:48 Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej. „Mnie to śmieszy”

Katarzyna Dowbor została zapytana, co sądzi o swojej synowej. Nie jest tajemnicą, że Joanna Koroniewska budzi wiele emocji swoim naturalnym, luźnym stylem i niejednokrotnie dotykał ją przez to hejt. Gospodyni „Naszego nowego domu” zdradziła, jakie ma zdanie na temat aktywności aktorki w sieci. Joanna Koroniewska od 8 lat jest szczęśliwą żoną Macieja Dowbora. W ostatnich latach para aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie nie tylko prowadzi rozmowy ze sławami oraz inspirującymi osobami, ale także pokazuje, jak naprawdę wygląda ich życie — bez upiększania i filtrów. Jedni uwielbiają naturalny i bezpośredni styl aktorki, inni nie mogą pojąć jej stylu oraz tego, z jaką lekkością i łatwością pokazuje się bez makijażu i w domowych ciuchach. Gwieździe niestraszne są bowiem zdjęcia, na których gdzieniegdzie widać pasmo siwizny, niedoskonałości, czy drobną zmarszczkę. A co na temat synowej sądzi Katarzyna Dowbor?

Joanna Koroniewska
15.06.2022 18:24 Joanna Koroniewska zgłosiła się na policję, musiała interweniować ws. hejtu. Wyjawiła, jak ją potraktowano

Joanna Koroniewska niejednokrotnie zabierała głos w sprawie hejterskich komentarzy i wypowiedzi na jej temat, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Wreszcie podjęła decyzję i zgłosiła sprawę na policję. Nie kryła rozczarowania tym, jak została potraktowana. Joanna Koroniewska zamieniła świat telewizji na dającą więcej swobody i niezależną pracę… internetowej influencerki. Trudno jednak znaleźć na jej Instagramie kontent typowy dla tej profesji. Owszem, od czasu do czasu publikuje profesjonalne zdjęcia. Nadal z resztą uważana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Fani jednak pokochali ją nie tylko za urodę i wdzięk. Aktorka nie stroni od pokazywania się bez makijażu i w zwyczajnej, „domowej fryzurze”. Jest też świadoma i nie ukrywa własnych wad. I choć ta naturalność zachwyciła oszałamiające grono osób, przysporzyła jej też hejterów.

Joanna Koroniewska
13.05.2022 15:07 W sieci znalazły się prywatne wiadomości Joanny Koroniewskiej. Oburzające, co można przeczytać

Joanna Koroniewska jakiś czas temu odniosła się do nieprzyjemnego komentarza od internautki. Teraz media obiegły prywatne wiadomości, jakie niedługo potem otrzymała aktorka. Opublikowana rozmowa wywołała oburzenie wśród fanów. Jakiś czas temu Joanna Koroniewska otrzymała na Instagramie nieprzyjemny komentarz. Internautka wprost stwierdziła, że aktorka „nie jest ładna” dodając, że „to tylko jej opinia” i przepraszając. Gwiazda w ostatnim czasie zdobywa coraz większą sympatię fanów, którzy bardzo cenią jej dystans i poczucie humoru, a przede wszystkim pełną naturalność. Mimo to Koroniewska postanowiła, że nie będzie milczeć w tej sprawie. Uznała, że jest to dobry moment, aby poruszyć temat urody i nakłonić fanów do drobnej refleksji. Odniosła się do niemiłej wypowiedzi i odpowiedziała ripostą.

joanna koroniewska
15.03.2022 14:45 Przykre wieści o Joannie Koroniewskiej i jej mężu. Gwiazda „M jak miłość” opublikowała dane hejtera

Polskie gwiazdy nie od dziś mierzą się z wszechobecnym hejtem w sieci. Coraz częściej nie odpuszczają jednak i publikują dane autorów nienawistnych komentarzy, nie pozwalając im na anonimowość. Na podobny krok zdecydowała się między innymi Joanna Koroniewska, która podczas jednego z ostatnich odcinków „Domówki u Dowborów” otrzymała życzenia śmierci.

najsłynniejsze polskie pary
14.02.2022 18:41 4 najsłynniejsze polskie pary, które poznały się w przedziwnych okolicznościach. Można się zdziwić

Początki związków bywają bardzo zaskakujące. Miłość atakuje w najmniej spodziewanych momentach – przekonało się o tym także wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Wybraliśmy najsłynniejsze polskie pary, które poznały się w naprawdę nietypowych okolicznościach. Walentynki to czas, w którym wiele osób chce podzielić się ze światem radością, jaką czerpią z udanego, szczęśliwego związku. Przyjrzeliśmy się, jak mówią o sobie znani celebryci.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
27.01.2022 15:42 Joanna Koroniewska sarkastycznie komentuje plotki o rozwodzie z Dowborem: „On mnie nie kocha i się rozwodzimy”

Doniesienia tabloidów, mówiące, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor się rozwodzą, stają się z wolna tradycją. Para co jakiś czas dementuje podobne plotki w mediach społecznościowych. Tym razem jednak aktorka zdecydowała się na niezwykle wymowny komentarz.

Joanna Koroniewska
30.08.2021 11:39 Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie ze szpitala. Oburzający komentarz internautki

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ostatnio gwiazda musiała pojechać do szpitala z najmłodszą córeczką, by zrobić ważne badania. Jedna z internautek złośliwie skomentowała jej wygląd. Gwiazda natychmiast odpowiedziała. Joanna Koroniewska bardzo często dzieli się z internautami migawkami ze swojego codziennego życia. Chętnie też podejmuje różne dyskusje i ostro reaguje na hejt. Tym razem znów musiała zabrać głos.

Joanna Koroniewska
25.07.2021 00:27 Przykre, Joanna Koroniewska została podle potraktowana przez hejterów

Joanna Koroniewska opowiedziała o tym, jak została potraktowana przez hejterów. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których pokazała nieprzyjemne komentarze od internautów, pod czym dodała wymowny wpis. Aktorka zapewniła, że takie wiadomości tylko ją wzmacniają. Małżonka Macieja Dowbora jest jedną z najaktywniejszych celebrytek w sieci. Nie bez powodu otrzymała nagrodę Hasztagi 2020. Niestety także ona musi radzić sobie z plagą dzisiejszych czasów, jaką jest hejt.

Joanna Koroniewska
03.07.2021 15:24 Joanna Koroniewska ostatnią noc spędziła z córką w szpitalu. Co się stało?

Joanna Koroniewska opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcia ze szpitala, w którym leży ze swoją młodszą córeczką Helenką. Gwiazda opuściła tym samym wielką galę Hashtagi Roku 2021, na której została odznaczona influencerką roku. Nagrodę z rąk organizatorów odebrał jej małżonek Maciej Dowbor. Aktorka nie powiedziała z jakiego powodu znalazły się w szpitalu, jednak niedługo po gali małżonek przywiózł jej nagrodę na salę. Koroniewska opublikowała na InstaStories nagrania, w których opowiedziała o swoich odczuciach związanych z przyznaniem wspomnianej nagrody. Milczała w odniesieniu do zdrowia jej młodszej córeczki.

Joanna Koroniewska
14.06.2021 22:29 Joanna Koroniewska biegła bez stanika. Na profilu jej męża rozgorzała dyskusja

Kilka dni temu na instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawiła się fotka, na której on i jego małżonka, Joanna Koroniewska aktywnie spędzają czas. Dziennikarz jeździł na rowerze, aktorka biegała. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, dotycząca rozmiaru biustu artystki. Zauważono, że biegła bez biustonosza. Zainteresowana postanowiła odnieść się do wywołanej dyskusji. Joanna Koroniewska zauważyła zdjęcie dopiero dwa dni po jego wstawieniu, co zaznaczyła, odnosząc się do komentarzy. Podziękowała internautom, którzy stanęli w jej obronie.

córka Katarzyny Dowbor
12.06.2021 23:37 Starsza córka Koroniewskiej wygląda jak wykapana Kasia Dowbor. Sieć obiegają radosne nowiny

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą matką dwóch córek. Niedawno podzieliła się zdjęciem starszego dziecka informując o sukcesach córki. Internauci są zachwyceni. Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciem córki. Wnuczka Katarzyny Dowbor odniosła ostatnio duży sukces. Internauci nie kryją podziwu. Na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie starszej córki, Janiny. Dumna mama, choć zazwyczaj nie pokazuje dzieci w mediach, tym razem zdecydowała się poinformować fanów o sukcesach córki.

Joanna Koroniewska
06.06.2021 17:50 Joanna Koroniewska przekazała przykrą wiadomość. Doszło do dramatu, ludzka podłość nie ma granic

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim profilu pilny apel. Aktorka zwróciła się szczególnie do swoich obserwatorów mieszkających w stolicy. Okazuje się, że pupile niektórych mieszkańców Warszawy mogą być w niebezpieczeństwie. Joanna Koroniewska opublikowała wczoraj na swoich profilu ważny komunikat. Opisała w nim sytuację, która przydarzyła się jej przyjaciołom. –Bardzo uważające na swoje zwierzaki! Jest teraz jakaś plaga podtruwania psów – napisała już na wstępie gwiazda.

Joanna Koroniewska
03.06.2021 23:43 Poznajecie? Była gwiazdą największego hitu TVP, teraz ma 43 lata i kocha ją cała Polska

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd opublikowało na swoim profilu zdjęcia z dzieciństwa. Wśród tych osób znalazła się Joanna Koroniewska, która podzieliła się fotografią z czasów kiedy była harcerką. Gwiazda M jak miłość mimo upływu lat nie zmieniła się diametralnie. Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem sprzed lat, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Promienny uśmiech towarzyszył jej już od dziecka.

Joanna Koroniewska
24.03.2021 14:41 Joanna Koroniewska opublikowała sensualne zdjęcie. Dlaczego kiedy miałam 16 lat, nie było „Top Model”?

Joanna Koroniewska bardzo aktywnie udziela się w social mediach. Na swoim instagramie publikuje zdjęcia, które zachwycają internautów. Jej ostatnie zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Joanna Koroniewska jest popularną polską aktorką. Wcześniej była znana głównie dzięki roli Małgosi w serialu M jak miłość. Od dłuższego czasu aktorka rozwija swoją karierę głównie w teatrze oraz innych produkcjach telewizyjnych. Do M jak miłość, jak twierdzi, nie zamierza wracać. Okazuje się, że oprócz aktorstwa Koroniewska pasjonuje się modelingiem.

joanna koroniewska
04.03.2021 10:16 Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie w bikini. „Jaki brzusio”

Pogoda w dalszym ciągu nas nie rozpieszcza i wielu ludzi z utęsknieniem oczekuje momentu, w którym zrzuci z siebie kurtki i będzie się cieszyć ciepłą i piękną pogodą. Do grona tych osób zalicza się Joanna Koroniewska, która właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad jej sylwetką – Jaki brzusio – napisała pod zdjęciem jedna z fanek. Joanna Koroniewska jest po dwóch ciążach, a jej ciało to idealny dowód na to, że można utrzymać idealną sylwetkę. Smukła, jednak umięśniona i pięknie wycięta figura może być powodem do zazdrości wielu kobiet.

joanna koroniewska
26.02.2021 19:11 Joanna Koroniewska opowiedziała o relacji z Piotrem Gąsowskim. ,,To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Niedawno jednak pojawiły się plotki o relacji aktorki z Piotrem Gąsowskim. Co ciekawe, cała trójka odniosła się już do sytuacji. Jak zwykle nie zabrakło dużej dawki humoru. Joanna Koroniewska ma romans z Piotrem Gąsowskim? Aktorka skomentowała plotki na Instagramie: To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca i zamieściła serię wymownych zdjęć.

Maciej Dowbor
25.02.2021 13:39 Maciej Dowbor zobaczył okładkę znanego czasopisma i postanowił zareagować. Na okładce pojawiła się jego żona

Dowbor zdębiał, ale potem szybko otrzeźwiał i napisał długi post, w którym skomentował sytuację.Maciej Dowbor spędza miło życie z Joanną Koroniewską. Para wprowadzała się niedawno do nowego domu, gdzie ich niedalekim sąsiadem jest również Piotr Gąsowski, ich stary przyjaciel. Jakież było zdziwienie prezentera, kiedy zobaczył, że jego żona i Gąsowski znaleźli się na okładce jednego z brukowców.

Joanna Koroniewska
07.02.2021 09:37 Joanna Koroniewska opublikowała przykry wpis. Aktorka pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego

Joanna Koroniewska opublikowała niezwykle wzruszający wpis, który chwyta za serce. Gwiazda pięknymi słowami pożegnała jednego z najwybitniejszych polskich artystów – Krzysztofa Kowalewskiego. Aktor odszedł w sobotę 6 lutego. Joanna Koroniewska tak, jak i wiele innych gwiazd i osób z otoczenia Krzysztof Kowalewskiego nie była przygotowana na to pożegnanie. Odszedł wybitny aktor, prawdziwy mistrz sztuki filmowej. Aktorka w przykrym wpisie wyraziła swoje ubolewanie.

Dowborowie
29.01.2021 16:17 Trudne chwile u Dowborów. Tracą ogromne pieniądze na pensjonacie, w który zainwestowali

Dowborowie przeżywają ostatnio trudne chwile. Wszystko przez złą inwestycję, przez którą stracą bardzo dużo pieniędzy. Wszystko wydawało się bardzo dobrze przemyślane i obiecujące, niestety pandemia pokrzyżowała wspaniałe plany. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dołączyli do grona osób, które boleśnie odczuły obostrzenia wprowadzone przez rząd. Małżeństwo obecnie zmaga się z problemami. Dowborowie mają poważne problemy finansowe. Wszystko przez koronawirusa Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Pierwszy raz spotkali się ze sobą na planie kultowego serialu „M jak miłość”. Szybko się w sobie zadurzyli i stworzyli wspaniały związek. Budzą ogromne zainteresowanie swoich fanów i chętnie dzielą się z nimi wydarzeniami ze swojego życia. Niestety w ostatnim czasie muszą mierzyć się z poważnym problemem. Para zainwestowała duże pieniądze w górski pensjonat. W budynku odbył się remont generalny. W jego wyniku powstały trzy oddzielne apartamenty oraz przestrzeń na parterze z otwartą kuchnią. Przeznaczeniem budynku miał być wynajem dla gości, którzy w normalnych czasach masowo zjeżdżają w okolice Bukowiny Tatrzańskiej. Niestety Dowborowie, jak zresztą wielu innych inwestorów, nie mogli przewidzieć pandemii, która wywróci do góry nogami życia mnóstwa osób na całym świecie. Pensjonat miał być inwestycją życia. Pandemia pokrzyżowała plany, straty rosną Koronawirus uderzył z całą swoją siłą nie tylko w nasze zdrowie. Równie mocno, a według niektórych jeszcze bardziej, ucierpiała gospodarka. Szczególnie ciężko mają branże, które zostały objęte najcięższymi obostrzeniami. Na nieszczęście Dowborów jedną z nich jest bez wątpienia hotelarstwo, które praktycznie nie może obecnie funkcjonować w legalny sposób. Obostrzenia dotyczące hotelarstwa potrwają jeszcze przynajmniej do 14 lutego. Możliwe jednak, że termin zostanie jeszcze wydłużony. Wszystko zależy oczywiście od statystyk dotyczących dobowego przyrostu nowych zakażeń. Według obliczeń dziennikarzy z Super Expressu, tygodniowe straty małżeństwa Dowborów mogą wynosić nawet 9000 zł tygodniowo. Wielu fanów współczuje celebrytom nieudanej inwestycji. Są też jednak tacy, którzy uważają, iż Dowborowie powinni się wstydzić, narzekać, ponieważ wielu Polaków jest w znacznie gorszej sytuacji przez epidemię. – No proszę, ja też nie mam tych 9000 zł tygodniowo i jakoś żyję. Biedni Dowborowie, może się złożymy na nich, bo bez tych pieniędzy to pewnie umierają z głodu w swoim wielkim domu w Wilanowie – pisze zdenerwowany internauta My wraz z redakcją życzymy Maciejowi i Joannie, ale także wszystkim ludziom, którzy mają problemy w związku z pandemią, szybkiego powrotu do normalności i przejścia przez ciężki. Jak napisała bowiem pewna znana polska pisarka „nawet po najgorszej burzy w końcu wychodzi słońce” Artykuły polecane przez redakcję Lelum: Będzie kolejna afera. Dziewczyna Piotra Żyły dodała wymowne zdjęcie Kobiety wyszły na ulicę. W tym czasie Anna Lewandowska reklamuje kosmetyki Andrzej Grabowski jest poruszony śmiercią Kotysa. Dodał wymowny wpis Źródło: gwiazdy.wp.pl

Joanna Koroniewska
24.01.2021 23:15 Maciej Dowbor złożył Joannie Koroniewskiej życzenia z okazji Dnia Babci. Aktorka nie pozostała obojętna na zaczepkę swojego męża

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to bez dwóch zdań jedna z najsympatyczniejszych znanych polskich par. Niejednokrotnie pokazywali, że mają do siebie ogromny dystans. Niedawno dziennikarz opublikował zdjęcie na Dzień Babci, pod którym złożył życzenia swojej żonie. Na jej odpowiedź nie przyszło nam długo czekać. Joanna Koroniewska również postanowiła złożyć życzenia Maciejowi Dowborowi, w których przeczepiła się m.in. do jego fryzury, w której, w jej opinii coraz bardziej przypomina dziadka Mroza. Dziennikarz ma naprawdę przechlapane…

Barbara Kurdej-Szatan
14.01.2021 22:04 Dowbor zachwyca się Barbarą Kurdej-Szatan w stroju kąpielowym. Mistrzowski komentarz żony

Barbara Kurdej-Szatan dodała zdjęcie z wakacji, na którym jest w basenie, a na sobie ma idealnie skrojony czarny kostium, który podkreśla wszystkie kształty młodej mamy. Takie widoki nie uszły uwadze Macieja Dowbora, który postanowił je skomentować. Jego opinię zobaczyła Joanna Koroniewska i odpisała mu w mistrzowski sposób. Nie obyło się bez drobnych złośliwości. Barbara Kurdej-Szatan przed sylwestrem wybrała się z całą rodziną na Zanzibar. Prawie codziennie możemy podziwiać afrykańskie widoki, którymi aktorka chętnie dzieli się na Instagramie. Nie mogło również zabraknąć gorących fotografii z basenu, którymi Basia rozgrzewa do czerwoności.

Syn
13.12.2020 23:45 Maciej Dowbor wspomina pierwsze spotkanie z żoną: ”naburmuszona blondyna wieśniara”

Maciej Dowbor postanowił udać się w sentymentalną podróż i wspomnieć swoje pierwsze spotkanie z żoną. Takich słów nie spodziewała się nawet sama Joanna Koroniewska. Jak się okazuje, pierwsze wrażenie, jakie wywarła na nim aktorka, wcale nie należało do tych najlepszych. Naburmuszona blondyna wieśniara – skwitował znany dziennikarz. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska obecnie tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie, a jeszcze większy rozgłos zyskali dzięki prowadzonej przez nich Domówce u Dowborów, którą obserwatorzy z zaciekawieniem oglądają na ich profilu na Instagramie. Właśnie podczas jednego z ostatnich odcinków internetowego show, dziennikarz pozwolił sobie na osobiste wyznanie. Zobacz także: Krystyna Janda jak księżna Diana na zdjęciach sprzed lat

Joanna Koroniewska
24.08.2020 00:35 Wstydliwe wyznanie Koroniewskiej. Maciej Dowbor dodał kilka krępujących szczegółów

Joanna Koroniewska wraz z mężem podczas internetowej rozmowy wyznali wstydliwe szczegóły ze swojego prywatnego życia. Fani przedzierali oczy ze zdziwienia. Nikt nie spodziewał się słów, które padły z ust Macieja Dowbora.Niedawno pisaliśmy o wstydliwej rzeczy, którą musiał zrobić Maciej Dowbor, w wyniku przegranego zakładu. Teraz małżeństwo ponownie musi zmierzyć się z opiniami i krytyką internautów. Wszystko przez wyznanie, które padło podczas prywatnej audycji na żywo.Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor — zaskakująca wypowiedź Dramatyczne informacje z kraju. Policja właśnie potwierdziła, nie żyje 58 osób Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia Maciej Dowbor po wyznaniu małżonki najwyraźniej chciał rozluźnić atmosferę, jednak to, co powiedział, zaostrzyło jedynie komentarze obserwatorów. Asia to jest chodzące ADHD — powiedział niespodziewanie mąż Joanny Koroniewskiej.Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podczas panującej epidemii koronawirusa stworzyli swoje internetowe show o przewrotnej nazwie: Domówka u Dowborów. Podczas ostatniego odcinka na żywo aktorka wyznała porażającą prawdę. Widzowie mogli poczuć się skrępowani.

maciej dowbor
14.07.2020 22:19 Syn Katarzyny Dowbor przegrał zakład. Nieprawdopodobne, co musiał zrobić, wszystko zostało nagrane

Syn prowadzącej Nasz nowy dom przegrał zakład, nagranie pojawiło się w sieciPodczas rozmowy internetowej pary zachęcały obserwatorów do wpłacania pieniędzy na zbiórkę dla małej Tosi, która choruje na niezwykle rzadkie schorzenie. Gwiazdy chciały uzbierać w dobę aż 10 000 zł. Syn Katarzyny Dowbor w jednym z filmików zamieszczonym w internecie połączył siły z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem. Rozmawiali na temat zbiórki pieniędzy dla chorej dziewczynki, nikt nie sądził, że sprawa zajdzie tak daleko.ZOBACZ NAGRANIE:Syn Katarzyny Dowbor przegrał zakład, to co musiał zrobić, zostało nagrane i udostępnione w internecie. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia, niesamowite, do czego mogą posunąć się gwiazdy. Maciej Dowbor na nagraniu jest ze swoją żoną Joanną Koroniewską, znamy szczegóły tej zaskakującej historii.Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zapowiedzieli, że jeśli uda się zebrać podaną kwotę w ciągu najbliższych 24 godzin para zatańczy publicznie hip-hop u boku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Wiadomo, gdzie za granicę wybiera się Andrzej Duda. Ujawniono jego wielkie plany Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. Po Bielanach grasuje morderca Siedziba partii w Warszawie została ostrzelana. Ktoś próbował trafić w plakat z wizerunkiem jednego polityka Maciej Dowbor przegrał zakład, zaskakujące wideo pojawiło się w sieciMaciej Dowbor razem z małżonką Joanną Koroniewską zdecydowali się na imprezę zorganizowaną online. Podczas niej spotkali się z roztańczonym małżeństwem i rozmawiali na wiele tematów. Nagle pojawiła się propozycja zakładu. Syn prowadzącej Nasz nowy dom nie mógł odpuścić takiej okazji.Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Kwotę przekraczającą oczekiwana sumę udało się zebrać w niecałe 6 godzin. Syn Katarzyny Dowbor dotrzymał obietnicy i teraz w internecie możemy obejrzeć, jak mierzy się ze skocznym tańcem.

joanna koroniewska
27.05.2020 12:01 Dziś Joanna Koroniewska obchodzi 42. urodziny. Czego życzycie aktorce?

Joanna Koroniewska kończy dzisiaj 42 lata. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć jej i jej bliskim zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym czasie, a ponadto samych sukcesów i tyle uśmiechu, ile zawsze od niej dostajemy. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i spokoju ducha! A Wy, czego życzycie tej wspaniałej aktorce?27 maja Joanna Koroniewska obchodzi 42. urodziny. Gwiazda jednak w ogóle na tyle nie wygląda – młoda ciałem i duchem zdaje się mieć nie więcej niż 30 lat. Prawda bywa jednak zdumiewająca. Ktoś z Was podejrzewał, że aktorka powolutku zbliża się do półwiecza? Na szczęście jeszcze sporo przed nią, a z tą dozą pozytywnej energii z pewnością nie będzie się na tyle czuć. Raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy i oby ten dzień był dla niej pełen radości!

maciej dowbor
04.05.2020 16:33 Mamy zdjęcie wnuczki Katarzyny Dowbor. Zaniemówicie na widok identycznego spojrzenia

Katarzyna Dowbor ma dwie śliczne wnuczki ze strony swojego znanego syna i jego równie popularnej żony. Dziennikarka na pewno jest dumna ze swojej wesołej rodziny. Ostatnio w Internecie pojawiło się zdjęcie jednej z dziewczynek, dziecko ma to samo spojrzenie co babcia. Niewiarygodne.Katarzyna Dowbor jest dumną babcią Janiny i Heleny z małżeństwa jej syna, Macieja Dowbora, ze znaną aktorką, Joanną Koroniewską. Rodzice i dziadkowie zazwyczaj szanowali prywatność swoich dzieci i nie pokazywali zdjęć ich twarzy. Mama zdecydowała się w końcu na mały wyjątek.