Lelum.pl > Joanna Kurska

Joanna Kurska

Joanna Kurska, Jacek Kurski
13.02.2024 11:32 Joanna Kurska ujawniła szokującą tajemnicę męża. Wozi to w swoim samochodzie

Zarówno Joanna Kurska, jak i jej mąż, przez lata byli związani z Telewizją Polską i to na bardzo wysokich stanowiskach. Co prawda, małżonka odeszła ze swojego stanowiska dyrektorki programowej po tym, gdy Jacek Kurski zaczął być jej prezesem. W obliczu niedawnych zmian, które zachodzą w publicznej telewizji, zapytano Edwarda Miszczaka o jego opinię w sprawie szefostwa Kurskiego. Żona odpowiedziała, zdradzając przy tym sekret męża. 

Joanna Kurska
13.04.2023 15:41 Joanna Kurska przyłapana z córką w centrum Warszawy. Wyraźnie widać, co robiła, zrobili jej zdjęcia

Joanna Kurska przebywa obecnie w Warszawie. Żona byłego prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego została przyłapana wraz z córką na spacerze ulicami stolicy.Jakiś czas temu dziennikarka wspominała o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych i dołączeniu do swojego ukochanego, aby razem z nim budować życie za oceanem. Teraz jednak gwiazda TVP została przyłapana w centrum stolicy wraz ze swoją pociechą.

Joanna Kurska
04.01.2023 08:40 Nieoficjalnie: Joanna Kurska żegna się z TVP

Media obiegła nagła informacja. Wedle doniesień Joanna Kurska 3 stycznia pożegnała się z TVP. Nie obyło się bez przykrych epizodów, podano jednak nieoficjalny powód zakończenia współpracy. Już od kilku tygodni w mediach krążyły domysły i spekulacje na temat dalszej kariery żony Kurskiego w TVP. Wieczorem 3 stycznia serwis Onet podał nagłą informację. Według niej Joanna Kurska właśnie pożegnała się ze stacją.

Joanna Kurska
29.12.2022 20:30 Ostatnie dni Joanny Kurskiej. Nieoficjalne informacje zmroziły, jej kariera w TVP legnie w gruzach?

Joanna Kurska może stracić pracę w TVP. Nieoficjalnie mówi się, że wszystkie formalności potrzebne do zwolnienia są przygotowane a zwolnienie ma nastąpić już niebawem. Dalsza kariera żony byłego prezesa stacji ponoć wisi na włosku. W drugim półroczu TVP doświadczyło zmian, jakich nie widziano już od kilku lat. Począwszy od odwołania Jacka Kurskiego, poprzez zatrudnienie na jego miejsce Mateusza Matyszkowicza o zupełnie spolaryzowanych w stosunku do byłego prezesa poglądach, aż po zatrudnienie Joany Kurskiej w roli dyrektor programowej „Pytania na śniadanie”.

tvp
12.12.2022 12:38 Joanna Kurska zniknie z TVP i wyjedzie z rodziną za granicę? Rozwiała wszystkie wątpliwości

Jacek Kurski niedawno został zatrudniony na jednym ze stanowisk dyrektorskich w Grupie Banku Światowego, której siedziba znajduje się w Waszyngtonie. Na pewno będzie musiał więc często latać do USA lub nawet się tam przeprowadzić. Czy Joanna Kurska wyleci wraz z nim? Ta od kilku miesięcy jest przecież główną zarządzającą w „Pytaniu na śniadanie” i bardzo dobrze odnajduje się w tej roli. Czy porzuci ją dla kariery męża?

Joanna Kurska
09.12.2022 14:38 Niepokojące doniesienia z TVP. Ważą się losy Joanny Kurskiej?

W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia na temat wątpliwej sytuacji żony Jacka Kurskiego w Telewizji Polskiej. Czy Joanna Kurska powinna obawiać się o swoją posadę w stacji? Od czasu zmiany na fotelu prezesa Telewizji Polskiej coraz częściej pojawiały się wieści na temat niepewnego stanowiska żony Jacka Kurskiego. Dziennikarka pracuje obecnie jako szefowa kultowego show stacji „Pytanie na śniadanie”, a wszyscy prowadzący program deklarują jej profesjonalizm i odpowiednie podejście do pracowników. Teraz jednak plotki o niepewnej sytuacji gwiazdy wybrzmiewają coraz głośniej. Według niektórych z nich Joanna Kurska pożegna się ze śniadaniówką zaraz po powrocie z urlopu.

26.11.2022 23:20 Marina Łuczenko-Szczęsna oglądała mecz w towarzystwie gwiazd i Joanny Kurskiej. Wesołe zdjęcie trafiło do sieci

Marina Łuczenko-Szczęsna w przeciwieństwie do innych partnerek piłkarzy nie pojechała do Kataru, aby dopingować swojego męża. To nie oznacza jednak, że nie wybrała innej, równie interesującej drogi, która przyniosła jej wiele emocji. Podczas tego wyjątkowego popołudnia towarzyszyła jej sama Joanna Kurska i wiele popularnych postaci z show-biznesu.

Joanna Kurska Cichopek Kurzajewski
24.11.2022 23:58 Joanna Kurska przekazała, co dalej z pracą Cichopek i Kurzajewskiego w „PnŚ”. Stanowcze słowa robią wrażenie

Nie da się ukryć, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołał jedno z największych zamieszań medialnych w ostatnim czasie. Teraz głos w tej sprawie zabrała Joanna Kurska i wypowiedziała się na temat przyszłości pary w programie „Pytanie na śniadanie”. Od czasu oficjalnego ogłoszenia zakochanych, wszystkie media w naszym kraju żyją szczegółami ich relacji. Nie jest tajemnicą, że związek prezenterów TVP jest ciągle w blasku fleszy również dzięki byłej żonie dziennikarza – Paulinie Smaszcz, która nieustannie atakuje go w mediach. Teraz na temat relacji pary oraz zamieszania wywołanego przez byłą ukochaną prowadzącego śniadaniówkę wypowiedziała się sama szefowa „Pytania na śniadanie” Joanna Kurska. Czy zakochani mogą drżeć o swoje posady?

Joanna Kurska
14.10.2022 01:16 Tomaszewska i Nowakowska wychwalają Joannę Kurską pod niebiosa. Wyjawiły, jaką jest szefową

Joanna Kurska kilka tygodni temu została producentką programu „Pytanie na śniadanie”. To właśnie ona podejmuje istotne decyzje dotyczące tego, co i w jaki sposób zostanie przedstawione na wizji. Jak nową szefową odbierają prowadzący show? Na jej temat wypowiedziała się zarówno Ida Nowakowska, jak i Małgorzata Tomaszewska. Już wcześniej, gdy prezenterzy związani ze stacją byli pytani o swoich przełożonych, głównie Jacka Kurskiego, byłego już szefa TVP, decydowali się przeważnie na same superlatywy pod ich adresem. Nie inaczej było tym razem.

Paulina Młynarska, Joanna Kurska
12.10.2022 11:57 Paulina Młynarska wraca do tematu Joanny Kurskiej, uderzyła w TVP i PiS. „Jest w narodzie poważny kłopot”

Paulina Młynarska zamieściła w mediach „sprostowanie” swojej wypowiedzi. Tym razem dobitnie dała do zrozumienia, co sądzi o komentarzu, który Joanna Kurska zostawiła pod wpisem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie kryła zażenowania. Paulina Młynarska w ostatnich dniach zebrała wiele komentarzy pod wypowiedzią, w której skomentowała postawę szefowej „PnŚ”. Chodziło o ciepłe słowa, które Joanna Kurska zostawiła pod zdjęciem Cichopek i Kurzajewskiego. Dziennikarka musiała „sprostować”, tym razem wyraziła się jasno.

Paulina Młynarska
09.10.2022 17:22 Paulina Młynarska nie zostawiła suchej nitki na Kurskiej za wsparcie związku Cichopek z Kurzajewskim

Paulina Młynarska zabrała głos w sprawie niedawnego wyznania Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a dokładniej komentarza Joanny Kurskiej, który znalazł się pod postem aktorki. Dziennikarka skrytykowała zachowanie żony Jacka Kurskiego. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich swoim niedawnym wyznaniem. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” dodali wspólne zdjęcie na Instagrama, ujawniając przy tym swój związek. Co więcej, zakochani zawsze mogli liczyć na wsparcie stacji TVP. Najpierw Joanna Kurska skomentowała fotografię gwiazd, życząc im wszystkiego, co najlepsze w nowym związku, a potem produkcja śniadaniówki specjalnie połączyła się z parą podczas odcinka na żywo.

Joanna Kurska
08.10.2022 10:03 Joanna Kurska zabrała głos ws. Cichopek i Kurzajewskiego. Zostawiła im wiadomość i życzenia

Wszyscy internauci wciąż są jeszcze w szoku po niespodziewanym ogłoszeniu jednej z najpopularniejszych par prezenterów. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu potwierdzili swój związek. Teraz głos w sprawie zabrała sama Joanna Kurska. Żona byłego prezesa stacji TVP skomentowała post aktorki i zdradziła, co tak naprawdę uważa na temat całej tej sytuacji. Kobieta złożyła zakochanym serdeczne gratulacje. Czy to możliwe, że wiedziała o tym od samego początku?

Joanna Kurska
05.10.2022 00:31 Joanna Kurska pokazała twarz córeczki. Cichopek, Nowakowska i Tomaszewska zareagowały

Joanna Kurska w dalszym ciągu rozwija swoją karierę. Powróciła do pracy, tym razem w roli szefowej programu „Pytanie na śniadanie”. Tuż po objęciu stanowiska, żona byłego prezesa TVP założyła sobie konto na Instagramie. Na profilu pojawiły się zdjęcia z pracy oraz fotografie córki. Do tej pory zarówno Jacek Kurski jak i jego żona Joanna nie posiadali mediów społecznościowych. Sytuacja zmieniła się niedawno, a największe gwiazdy TVP nie omieszkały zareagować.

TVP
25.09.2022 21:44 Kurska podjęła przełomową decyzję, widzowie TVP myśleli, że to już koniec. Jednak się udało

Joanna Kurska niedawno została producentką sztandarowego programu TVP „Pytania na śniadanie”. W zasadzie zbiegło się to z odwołaniem jej męża ze stanowiska prezesa stacji. Już podejmuje jednak ważne, suwerenne decyzje, które mogą wydawać się wbrew woli nowego szefa. Zaraz po ogłoszeniu Mateusza Matyszkowicza w roli nowego prezesa pojawiły się głosy, że lubiący kulturę wyższą mężczyzna odejdzie od disco polo, które królowało na antenie stacji.

07.05.2022 12:22 Joanna Kurska założyła rocznej córeczce niezwykły gadżet. Kosztuje 130 zł

Joanna Kurska sprawiła swojej córeczce Annie Klarze Teodorze wyjątkowy gadżet. Do tej pory można go było oglądać na twarzach Laury i Klary — córkach Anny i Roberta Lewandowskich. Drobny dodatek nie należy do najtańszych. Kurska postanowiła kupić swojemu dziecku okulary w kształcie stokrotek. Trzeba przyznać, że na małej dziewczynce wyglądają one naprawdę zabawnie. Jednak ich cena może zaskoczyć.

Joanna Kurska
22.10.2021 18:36 Jacek Kurski z żoną. Joanna inspirowała się Meghan Markle?

21 października odbyła się gala wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Na uroczystości pojawił się Jacek Kurski z żoną. Joanna Kurska założyła stylizację, która zaskoczyła wszystkich. Dlaczego?21 października odbyła się gala wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Na uroczystości pojawił się Jacek Kurski z żoną. Joanna Kurska założyła stylizację, która zaskoczyła wszystkich. Dlaczego? Jacek Kurski miał na sobie tradycyjny, czarny garnitur, do którego założył białą koszulę i muszę. Joanna także wybrała stonowany strój, a mimo to wszyscy mówią tylko o niej. Czy żona Jacka Kurskiego zainspirowała się Meghan Markle? Wszystko na to wskazuje.

Jacek Kurski na Twitterze
30.03.2021 20:52 Jacek Kurski odebrał ze szpitala żonę i córeczkę. Nie zapomniał o prezencie dla ukochanej

Jacek Kurski od kilku dni jest szczęśliwym ojcem Anny Klary Teodory. Jego małżonka Joanna wraz z nowo narodzoną córeczką zostali na kilka dni w szpitalu, skąd dziś w towarzystwie ochroniarzy i fotoreporterów odebrał je ukochany mąż i tata. Nie zapomniał o pięknym bukiecie róż, który przygotował dla ukochanej. Jacek Kurski i Joanna Kurska powitali na świecie swoją pociechę 25 marca. Niestety prezes Telewizji Polskiej nie mógł być obecny przy porodzie, jednak nadrobił swoją nieobecność podczas wypisu dziecka i żony ze szpitala. Zdjęcia opublikował Pudelek.

Jacek Kurski
25.03.2021 11:51 Jacek Kurski po raz czwarty został tatą. Znamy imiona córki prezesa TVP

Prezes TVP, Jacek Kurski, został ojcem. Jego żona – Joanna Kurska urodziła córeczkę. Córeczka miała otrzymać dwa imiona: Anna Klara. Czy coś się zmieniło? Jak podaje Super Express, córka Joanny i Jacka nazywa się Anna Klara Teodora. Dziewczynka jest czwartym dzieckiem Jacka Kurskiego. Prezes TVP ma trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

żona
19.03.2021 18:35 Niepokojące doniesienia o ciężarnej żonie Jacka Kurskiego. Lekarze zatrzymali ją w szpitalu

Joanna Kurska trafiła do szpitala. Jej pobyt się przedłuża. Żona Jacka Kurskiego trafiła tam tydzień temu, miała lada moment urodzić. Okazało się, jednak, że stało się coś innego. Co dzieje się z Joanną Kurską? Joanna Kurska trafiła do szpitala kilka dni temu. Żona prezesa TVP jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Poród miał się odbyć zatem bardzo niedługo. Nastąpiły jednak problemy, a więc lekarze postanowili zatrzymać Kurską na specjalnej obserwacji.

Joanna Kurska
15.09.2020 10:13 Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje

Joanna Kurska zdradziła portalowi se.pl fenomenalną nowinę. Żona prezesa Telewizji Polskiej nie mogła już dłużej wytrzymać, musiała w końcu z kimś podzielić się swoim szczęściem. Przekazała mediom publicznym zaskakującą informację, nikt się tego nie spodziewał po tym małżeństwie.Joanna Kurska w jednej z rozmów dla se.pl zdradziła oszałamiającą rzecz, nikt nie może w to uwierzyć. Świeżo upieczona żona skacze ze szczęścia, a wszystko przez jedną rzecz.

Jacek Kurski
19.07.2020 22:08 Wyszło na jaw, co żona Jacka Kurskiego zrobiła tuż przed ceremonią. Cała Polska już wie

Jacek Kurski i Joanna Kurska 18 lipca, po dwóch latach od ślubu cywilnego, stanęli przed ołtarzem, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Mało kto jednak wie, co żona byłego prezesa TVP zrobiła na chwilę przed ceremonią. Jak się okazuje, padły bardzo mocne słowa. Dowiedziała się o nich już niemal cała Polska.W sobotę, pod dachem sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach zgromadziły się jedne z najbardziej znanych nazwisk w polskim show-biznesie i polityce, a wszystko to by wraz z Jackiem Kurskim i Joanną Kurską przeżyć jedną z najważniejszych chwil w ich życiu. Zadziwiające, co kobieta zrobiła tuż przed ceremonią.

Joanna Kurska
19.07.2020 12:18 Joanna Kurska zapomniała o ważnej rzeczy. Jeden szczegół jej stroju zwrócił uwagę wszystkich

Joanna Kurska podczas swojego wyczekanego ślubu kościelnego zachwyciła klasyką i prostotą. Internautom nie umknął jednak jeden szczegół. W jej stroju brakowało bardzo ważnego elementu. Joanna Kurska i Jacek Kurski są małżeństwem ponad dwa lata. Zdecydowali jednak, że ślub kościelny da im poczucie spełnienia i będą szczęśliwsi jako para. Ceremonia odbyła się w sobotę, 18 lipca a jej przebieg miał być owiany tajemnicą. Niedawno pisaliśmy o szczegółach, które udało nam się zdobyć. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć Nagle wybuchła wielka awantura podczas „Studio Polska”. Padły mocne oskarżenia, głównie w stronę LGBT, obie strony chcą przeprosin Pilny komunikat Polsatu. Mówią o zagrożeniu zdrowia i życia Joanna Kurska od wczoraj jest jedną z najchętniej komentowanych kobiet w polskim show-biznesie i polityce. Wszystko przez ślub kościelny z Jackiem Kurskim, który odbył się 18 lipca w Krakowie. Kobieta zapomniała o jednej ważnej rzeczy, brak w stroju zwrócił uwagę zebranych gości i internautów.Panna młoda po raz drugi stanęła przed ołtarzem. Gości i internautów zachwyciła swoim wyglądem. Klasyczna, biała suknia z krótkimi rękawkami, bukiet czerwonych kwiatów i prosta, elegancka fryzura. Brakowało tylko jednego, małego elementu.Joanna Kurska: podczas ślubu brakowało ważnego elementu