Lelum.pl > Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz
09.04.2023 22:15 Tak Joanna Przetakiewicz ugościła bliskich. Cena jednej szklanki wbija w podłogę

W tym roku niejedna gospodyni domowa z pewnością nadszarpnęła budżet domowy, by przygotować się na wizytę całej rodziny na Wielkanoc. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że mało która wydała na to więcej niż Joanna Przetakiewicz.Projektantka pochwaliła się bowiem swoją świąteczną zastawą. Ta wygląda przepięknie, ale tania absolutnie nie była.

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz
23.11.2022 18:08 Joanna Przetakiewicz zabrała głos w sprawie „tajemniczej” śmierci Jana Kulczyka. „Myślą, że to zostało sfingowane”

Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku w Wiedniu. Oficjalną przyczyną śmierci miliardera były komplikacje mające miejsce po poddaniu się zabiegowi kardiologicznemu. Wieloletnia partnerka biznesmena, Joanna Przetakiewicz, postanowiła przerwać milczenie w sprawie zgonu byłego ukochanego. Joanna Przetakiewicz była jedną z ostatnich gościń w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas telewizyjnego występu zdobyła się na wyznanie i opowiedziała o swoich przemyśleniach, dotyczących straty ukochanego.

Joanna Przetakiewicz
12.11.2022 15:22 Joanna Przetakiewicz twierdzi, że jest ofiarą „przemocy własnej”. U Jaruzelskiej nie gryzła się w język

Joanna Przetakiewicz udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach jej sukcesu i ciężkiej pracy nad własną marką. W programie Moniki Jaruzelskiej zdradziła również, że przez nieustanne dążenie do perfekcji stała się ofiarą „przemocy własnej”. Bizneswoman jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w naszym kraju. Od wczesnych lat młodości pracowała na swój sukces i doprowadziła do założenia własnej marki odzieżowej La Mania, która z czasem przerodziła się w luksusowy dom mody. Teraz gwiazda może pochwalić się świetnie prosperującą firmą, dużym majątkiem i licznymi kontaktami w świecie biznesu. Okazało się jednak, że każdy sukces ma swoją mroczną stronę.

Joanna Przetakiewicz Jacek Jelonek
02.11.2022 22:06 Kim w przeszłości był Jacek Jelonek? Joanna Przetakiewicz zdradziła nieznane fakty, nigdy o tym nie mówił

Jacek Jelonek nigdy o tym nie wspominał. Joanna Przetakiewicz ujawniła nieznane dotąd fakty z przeszłości modela, z którym zna się już od wielu lat. Fani nie mieli pojęcia, kim był, zanim wyjechał za granicę. W poniedziałek projektantka pojawiła się w studio „Tańca z gwiazdami”, aby wraz z bliskimi kibicować swojemu faworytowi. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy temat tego, co robił przed laty.

Jan Kulczyk
27.10.2022 20:56 Joanna Przetakiewicz rozbiła małżeństwo Jana Kulczyka, miliarder zabezpieczył ją do końca życia. „Nie mam zamiaru udawać”

Joanna Przetakiewicz zdradziła, jak naprawdę zaczął się jej związek z Janem Kulczykiem. Ujawniła gorzką prawdę — wprost przyznała, że dla miłości gotowa była rozbić małżeństwo. Choć ich drogi się rozeszły, przed śmiercią miliarder zadbał o przyszłość byłej ukochanej. Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez dekadę uchodzili za niezwykle zgraną parę. Żyli jak król i królowa — to on na dobre osadził ją w show-biznesie. Wszyscy znali środkową część ich historii — tymczasem jej początek i zakończenie były dość gorzkie. Teraz projektantka zdradziła całą prawdę o tym, jak rozbiła małżeństwo.

Jan Kulczyk
09.09.2022 22:19 Joanna Przetakiewicz przewiduje, jak będzie wyglądał pogrzeb królowej Elżbiety. Kiedyś spotkała ją osobiście

Joanna Przetakiewicz miała prawdziwą przyjemność poznać osobiście królową Elżbietę II. Teraz po śmierci brytyjskiej monarchini wróciła pamięcią do tego wyjątkowego wydarzenia. Zdradziła również swoje przewidywania na temat tego, jak będzie wyglądać pogrzeb władczyni. Bizneswoman bardzo często przebywa w Wielkiej Brytanii, z którą od lat łączą ją sprawy biznesowe. Podczas swoich pobytów w Londynie wielokrotnie miała okazję uczestniczyć w wielu wyjątkowych wydarzeniach. Podczas jednego z nich Joanna Przetakiewicz poznała osobiście samą Elżbietę II. Teraz projektantka mody wyznała, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia. Przy okazji wypowiedziała się także na temat śmierci brytyjskiej monarchini i tego, jak może wyglądać jej pogrzeb.

Joanna Przetakiewicz Jacek Jelonek
10.01.2021 20:43 Joanna Przetakiewicz pokazała luksusową kuchnię. Internauci od razu zauważyli jeden szczegół „Przykry widok”

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami luksusowych wnętrz swojej kuchni. Fotografie zostały upublicznione na jej oficjalnym Instagramie. Jednak projektantka mody z pewnością nie spodziewała się takiego odzewu. Wszystko przez jej psa, Manię. Przykry widok — można zobaczyć w komentarzach. Joanna Przetakiewicz mieszka w Konstancinie-Jeziornej, miejscowości położonej pod Warszawą. To właśnie tutaj dyrektorka kreatywna domu mody La Mania skrywa się przed wielkomiejskim zgiełkiem stolicy. Ostatnio na Instagramie zaprezentowała swoją luksusową kuchnię, jednak przez jeden szczegół, wnętrze nie zostało najlepiej przyjęte przez niektórych jej obserwujących.

Joanna Przetakiewicz
06.12.2020 21:40 Przetakiewicz nie wytrzymała i odpowiedziała Kurskiemu. Choroba jej męża wyszła na jaw, wiadomo, w jakim jest stanie

Joanna Przetakiewicz odpowiedziała na komentarz prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego. Projektantka mody publicznie zdementowała plotki na temat tego, że Rinke Rooyens ma koronawirusa i w rozmowie z Plejadą przyznała, że jej świeżo upieczony mąż nie cierpi na żadną chorobę aktywną. Teraz musi być potrójnie ostrożny. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego Jacek Kurski zaniepokoił słowami o chorobie Rinke Rooyensa Co Joanna Przetakiewicz publicznie powiedziała o chorobie męża Jak obecnie czuje się producent The Voice of Poland Rinke Rooyens jest producentem m.in. programu The Voice of Poland, który niedawno miał swój 11. finał. Widzowie zdecydowali, że najlepszym głosem w Polsce został jeden z podopiecznych Michała Szpaka — Krystian Ochman. Zgodnie z tradycją, tuż przed ogłoszeniem wyników, głos zabrał prezes stacji TVP Jacek Kurski. W swojej krótkiej wypowiedzi nawiązał do choroby producenta. Joanna Przetakiewicz, w rozmowie z Plejadą, odniosła się do jego słów.

Joanna Przetakiewicz
29.06.2020 15:33 Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. Pierwszy raz zdradziła powód rozpadu ich związku

Joanna Przetakiewicz z sentymentem i sympatią wspomina zmarłego Jana Kulczyka. Projektantka i założycielka popularnej marki La Mania, obecnie, po wielu przejściach damsko-męskich, związała się z Rinke Rooyensie. Nadal jednak nie może się pogodzić z odejściem Jana Kulczyka, z którym spędziła aż 10 lat. Gwiazda pierwszy raz publicznie zdradziła powód rozpadu ich związku. Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk tworzyli bardzo wpływową parę, która często bywała na salonach. W związku, z czym ich rozstanie także było na językach wszystkich. Po 10 latach wspólnego życia postanowili się rozejść i obrać inną ścieżkę. Słynna projektantka opowiedziała o tej relacji w programie Gwiazdy bez maski.

zagadka
03.03.2020 10:11 Kuchnia Joanny Przetakiewicz wygląda jak z katalogu. Wnętrze willi zachwyca

Kuchnia Joanny Przetakiewicz wygląda obłędnie. Projektantka ma bardzo dobry gust i potrafi zaprojektować nie tylko piękne kreacje, ale i wnętrza. Willa gwiazdy wręcz zachwyca. Choć o gustach się nie dyskutuje, Joannie Przetakiewicz trzeba przyznać jedno – ma wyjątkowe poczucie estetyki. Bizneswoman z prawdziwego zdarzenia, założycielka jednej z najszybciej rozwijających się marek modowych w Polsce oraz wyjątkowego klubu kobiet, może pochwalić się willą niczym z katalogu. Jej kuchnia zrobiła wrażenie nawet na najsłynniejszej polskiej restauratorce Magdzie Gessler. Jak mieszka Joanna Przetakiewicz? Joanna Przetakiewicz mieszka jak prawdziwa księżniczka. Jej londyński apartament w prestiżowej dzielnicy to prawdziwe połączenie eklektyzmu z klasyką. var block_td_uid_2_63c68e6ebdc11 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.id = "td_uid_2_63c68e6ebdc11"; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"172883","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68e6ebdc11_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68e6ebdc11_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68e6ebdc11_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68e6ebdc11.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68e6ebdc11); Panna młoda zmarła przed kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, niestety było za późno Luiza Pastuszka - 5 sierpnia 2020 0 Projektantka dość często pokazuje wnętrza swojej willi w mediach społecznościowych. Tym razem jednak postawiła na zaprezentowanie widzom kuchni oraz pięknych dekoracji, przygotowanych na wyjątkową kolację z przyjaciółmi. Choć Joanna Przetakiewcz przyznaje, że do wspaniałej kucharki jej daleko, jedzenie potrafi podawać jak nikt inny. – Kocham siedzieć przy stole i rozmawiać godzinami. Gotować nie umiem, ale umiem podać – napisała projektantka. Jak wygląda kuchnia gwiazdy i w jakim stylu przyjmuje gości? Widzisz na ulicy psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja Gwiazda hitowych seriali z TVP, TVN i Polsatu nie żyje. Jej śmierć długo pozostawała tajemnicą Fani niepokoją się o zdrowie Margaret. Na nowym nagraniu wygląda jak cień samej siebie Kuchnia Joanny Przetakiewicz Kuchnia Joanny Przetakiewicz w londyńskiej willi wzbudziła podziw wśród internautów. Kiedy projektantka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia wnętrza swojego mieszkania, fani nie mogli wyjść z podziwu. Utrzymana w czarno-białej kolorystyce z dodatkami czerwieni, kuchnia wygląda niczym z najlepszego, wnętrzarskiego żurnala. Duże, podłogowe kafelki przywodzą na myśl Alicję w Krainie Czarów, a modernistyczne, pasiaste stołki nadają całości nowoczesny charakter. Od komentarza nie powstrzymała się nawet sama Magda Gessler. – Cudna – napisała pod zdjęciem projektantki restauratorka. Wyrafinowana kuchnia Joanny Przetakiewicz nie powinna nikogo dziwić. W końcu projektantka od pewnego czasu tworzy nie tylko piękne kreacje, ale również dodatki do domu. Natomiast na gości czekał pięknie zastawiony stół, na którym dominowała czerń, biel, czerwień oraz złoto.

TOREBKA
17.01.2020 09:48 Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie

Torebka, z którą ostatnio została zauważona Joanna Przetakiewicz podczas wizyty u fryzjera, na pierwszy rzut oka wydaje się być dodatkiem jak każdy inny. Jednak kiedy dowiadujemy się, ile tak naprawdę kosztuje to akcesorium, natychmiast zmieniamy co do tego zdanie. Polska projektantka zapłaciła za nie grubo ponad 100 tysięcy złotych. Mało kto mógłby pozwolić sobie na tak kosztowny dodatek, ale Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą bizneswoman. Skórzana torebka z Hermesa to coś, co idealnie pasuje do jej stylu i stanowiska. Każdy przecież powinien się spodziewać, że założycielka i dyrektor marki modowej będzie nosić tylko to, co najlepsze.

Joanna Przetakiewicz w młodości
14.08.2019 19:11 Joanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat

Joanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat i zaskoczyła fanów. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czas zadziałał na jej korzyść? Niewiele polskich gwiazd przeszło aż taką przemianę. Joanna Przetakiewicz w młodości wywołała ogromną sensację na Instagramie. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda opublikuje zdjęcia, na których nie przypomina siebie! Metamorfoza, jaką przeszła, jest spektakularna. Sama Joanna nie może w nią uwierzyć!

joanna przetakiewicz
23.07.2019 18:14 Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo w podstawówce! Gwiazda opowiedziała o swoim pierwszym razie

Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo już w szkole podstawowej! Gwiazda zebrała się na szczere wyznanie i opowiedziała o swoim pierwszym razie oraz o swoim życiu łóżkowym. Dla Przetakiewicz nie ma tematów tabu i z chęcią wypowiedziała się także o współżyciu po pięćdziesiątce! Jesteście ciekawi, co powiedziała? W polskim show-biznesie brakuje gwiazd, które lubią wypowiadać się na tematy seksualne, zachowując przy tym odpowiednią klasę i stroniąc od wulgaryzmów. Joanna Przetakiewicz jest nowoczesną kobietą, która nie boi się iść pod prąd i śmiało głosić swoich poglądów. Tym razem gwiazda postawiła na mocne wyznanie i opowiedziała o swoim pierwszym razie, a także o sprawach łóżkowych po pięćdziesiątym roku życia.