Lelum.pl > Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska

jolanta pieńkowska
29.01.2021 12:50 Niewiarygodne, ile lat ma Jolanta Pieńkowska. W ogóle nie wygląda na swój wiek

Jolanta Pieńkowska znana widzom ze swojej działalności w TVN zawsze zachwyca pięknem i niezawodnym przygotowaniem. Przez ostatni czas Pieńkowska wycofała się z pracy w mediach. Powróciła w lipcu w wielkim stylu. Aż trudno uwierzyć, że piękna prowadząca ma 56 lat. Jolanta Pieńkowska od lat jest związana z TVN. Dziennikarka prowadziła Dzień dobry TVN, Miasto kobiet w TVN Style. Później przeniosła się do TVN 24, tam prowadziła wiadomości o świecie i Fakty z zagranicy. W 2019 roku całkowicie wycofała się z życia medialnego.

03.01.2021 20:17 Dramat męża Jolanty Pieńkowskiej. Milioner stracił majątek, wściekły opublikował w sieci post

Mąż Jolanty Pieńkowskiej stracił mnóstwo pieniędzy, a wszystko przez przymusową restrukturyzację Idea Banku S.A., w którym Leszek Czarnecki miał większość akcji. Idea Bank S.A 3 stycznia został przejęty przez bank Pekao. Partner prezenterki nie kryje rozgoryczenia w związku z zaistniałą sytuacją. Początek roku dla męża Jolanty Pieńkowskiej nie należy do najszczęśliwszych. Okazało się bowiem, że Idea Bank S.A, w którym ma większość akcji (poprzez spółki Getin Holding i Getin Noble Bank), zostanie przejęty przez bank Pekao, a zatem bank kontrolowany przez Skarb Państwa.

mąż
21.12.2019 21:27 Mąż Jolanty Pieńkowskiej jest multimilionerem. To jeden z najbogatszych Polaków

Mąż Jolanty Pieńkowskiej jest jednym z największych bogaczy w naszym kraju. Zarówno on, jak i ona funkcjonują w świecie mediów, a mimo tego, zajmują się czymś zupełnie innym. Kim jest milioner, którego poślubiła dziennikarka? Dziennikarka i biznesmen bardzo cenią swoją prywatność. Mimo tego każdy wie, że para nie może narzekać na brak pieniędzy na koncie. Nic dziwnego – mąż Jolanty Pieńkowskiej jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce.

mąż
28.11.2019 11:18 Jolanta Pieńkowska powraca do TVN. Dostanie własny program?

TVN to stacja, z której w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach zniknęła Jolanta Pieńkowska. Ostatni raz pojawiła się na wizji w październiku 2018 roku i od tamtego czasu skutecznie unikała mediów. Teraz dziennikarka wraca do stacji. Dostanie własny program? Stacja potwierdziła, że Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji po roku przerwy. Już wiadomo czym się zajmie i czy dostanie własny program po rocznym bezterminowym urlopie. Kiedy znów zobaczymy dziennikarkę na wizji?

mąż
24.07.2019 15:10 Jolanta Pieńkowska z mężem przekazała 50 milionów na pomoc młodym ludziom! Spektakularny gest dziennikarki TVN

Jolanta Pieńkowska z mężem zrobili coś, czego wiele osób w ogóle nie byłoby w stanie sobie wyobrazić. Okazało się, że gwiazda i jej partner przekazali ponad pięćdziesiąt milionów złotych, żeby wesprzeć młodych i potrzebujących ludzi. Spektakularny gest dziennikarki TVN wywarł ogromne wrażenie na Polakach. Jak udało im się tego dokonać? Potrzebowali wielu lat, by zrealizować niezwykły cel. Ponad pięćdziesiąt milionów złotych to kwota, której większość z nas nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić — a co dopiero, że mogłoby dobrowolnie oddać ją innym. Tymczasem właśnie tak postąpili Jolanta Pieńkowska z mężem. Dziennikarka TVN nigdy nie afiszuje się ze swoją dobroczynnością, starając się przekierować uwagę mediów na osoby, które potrzebują wsparcia. Z podobnego założenia wychodzi partner gwiazdy Leszek Czarnecki, któremu dobro innych także leży na sercu. Jednak nawet dla tak świetnie zarabiających osób zgromadzenie milionowej kwoty stanowi nie lada wyczyn! Poświęcili na to wiele godzin i lat.

Martyna Wojciechowska
15.07.2019 17:23 Martyna Wojciechowska była związana z miliarderem. Od 11 lat jest mężem innej gwiazdy TVN

Martyna Wojciechowska była zaręczona z obecnym mężem innej wielkiej gwiazdy TVN. Obecnie podróżniczka spotyka się z Przemysławem Kossakowskim i zapewnia, że jest szczęśliwa, jednak mało kto wie, że w przeszłości była związana z miliarderem. O kogo chodzi? Będziecie zaskoczeni. Podróżniczka stara się chronić swoje życie prywatne, jednak w świecie show-biznesu nie jest to wcale takie łatwe. Martyna Wojciechowska jest w szczęśliwym związku z Przemysławem Kossakowskim, jednak mało kto wie, z kim spotykała się przed laty. Gwiazda była zaręczona z miliarderem, który już od 11 lat jest mężem innej gwiazdy TVN.