Lelum.pl > Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk
17.11.2023 13:03 Przykre, co przeżywa Justyna Kowalczyk. Przejmujące wyznanie mistrzyni. Widok zdjęcia ściska serce

Justyna Kowalczyk jeszcze rok temu o tej porze cieszyła się z dziecka i szczęśliwego małżeństwa. Niestety, jej życiową sielankę przerwała lawina w szwajcarskich Alpach, która zabrała jej męża. Mistrzyni do dziś nie może pogodzić się z tą stratą. 

Justyna Kowalczyk
29.07.2023 15:23 Justyna Kowalczyk złożyła mężowi obietnicę. Chodzi o ich syna. Teraz ją spełnia, trudno powstrzymać łzy

Justyna Kowalczyk ponad 2 miesiące temu pożegnała swojego ukochanego męża, Kacpra Tekielego, który zginął tragicznie w szwajcarskich Alpach w wyniku lawiny. Przyrzekła mu już po śmierci, że będzie żyć i wychowywać syna w określony sposób. Jest bardzo słowna.

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
10.07.2023 14:16 Dwa miesiące po śmierci męża Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie. Nie wszystkim się spodoba. Aż przechodzą dreszcze

Pomimo olbrzymiej straty, jaką w ostatnim czasie poniosła Justyna Kowalczyk, szybko wróciła ona do swojego normalnego życia i robi wszystko, aby wciąż żyć na sportowo. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje górskie wyprawy i wycieczki rowerowe i często dokładnie pokazuje jakie trasy i szlaki przemierza. Jedna z jej ostatnich relacji może jednak budzić w fanach pewien niepokój.

Justyna Kowalczyk
09.06.2023 14:19 Justyna Kowalczyk pokazała nieznane dotąd zdjęcie z prywatnego archiwum. Patrzymy i nie możemy uwierzyć, że Kacpra już nie ma

Od śmierci Kacpra Tekieliego minęły 3 tygodnie. Jego żona, Justyna Kowalczyk, stara się wrócić do codzienności. Mimo tego sportsmenka nie potrafi sobie odmówić wspominania sielskich chwil u boku ukochanego. Właśnie podzieliła się kolejną fotografią z prywatnego archiwum.Justyna Kowalczyk opublikowała na swoich mediach społecznościowych niezwykłą fotografię. Jaki ma związek z jej zmarłym mężem?

Justyna Kowalczyk
01.06.2023 21:42 Wyszło na jaw, co właśnie dzieje się z Justyną Kowalczyk. Po śmierci męża zobaczyliśmy ją z synkiem

Od 2 tygodni Polska żyje tematem śmierci Kacpra Tekieliego. Justyna Kowalczyk pochowała już męża i zaczęła nowe życie bez niego. W mediach społecznościowych relacjonuje, czym się aktualnie zajmuje.Alpinista spoczął na cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, gdzie został pochowany razem ze zmarłym kilkadziesiąt lat temu dzieckiem ze swojej rodziny. Podczas pogrzebu znakomita sportsmenka wygłosiła wzruszającą przemowę.

Justyna Kowalczyk
30.05.2023 19:15 Justyna Kowalczyk na pogrzebie zabrała głos. Ujawniła, co stało się kilka dni przed śmiercią męża. "Nigdy nie zapomnę"

Kilkanaście dni temu media obiegła informacja o śmierci Kacpra Tekieliego. Został on dziś pochowany, a na uroczystości pogrzebowej głos zabrała jego żona - Justyna Kowalczyk. Podczas wzruszającego przemówienia ujawniła poruszające fakty o zmarłym. W sprawie alpinisty szwajcarska prokuratura prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności nieszczęśliwego wypadku, w którym zginął. Jego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku

Kacper Tekieli
18.05.2023 21:23 Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo

18 maja media obiegła informacja o śmierci polskiego alpinisty, Kacpra Tekieli. Mężczyzna miał zdobyć szczyt Jungfrau, a wracając zostać zabrany przez lawinę. Informację o tragicznym losie mężczyzny potwierdzi manager żony sportowca, olimpijskiej medalistki, Justyny Kowalczyk. Pojawiły się nowe informacje w sprawie. Szwajcarska prokuratura wydała oświadczenie. 

Kacper Tekieli
18.05.2023 18:54 Kacper Tekieli dodał to zdjęcie tuż przed tragedią. "Serce stanęło, zabrakło oddechu"

18 maja 2023 roku media obiegła informacja o śmierci polskiego alpinisty Kacpra Tekieli, który jest mężem olimpijskiej medalistki w narciarstwie biegowym, Justyny Kowalczyk. Para pobrała się w 2020 roku i doczekała się syna Hugona. Chłopiec ma obecnie 1,5 roku. Rodzina wspólnie wyjechała do Szwajcarii, gdzie podczas wspinaczki zaginął sportowiec.Alpinista 17 maja spadł podczas zejścia z Jungfrau na północną stronę góry. Kacper Tekieli był w trakcie zdobywania wszystkich czterotysięczników. 

Kacper Tekieli
18.05.2023 18:51 Kacper Tekieli nie zawsze był alpinistą. Zdumiewające początki kariery, kim był z wykształcenia?

Kacper Tekieli zginął 17 maja podczas próby zdobycia szczytu Jungfrau w Szwajcarii. Alpinista był w trakcie podboju czterotysięczników, niestety nie udało mu się wrócić do domu. Tragiczną wiadomość potwierdził alpinista, który brał udział w akcji ratunkowej, a także żona sportowca Justyna Kowalczyk. Media zalała fala kondolencji. Nie wszyscy wiedzą jednak, że Kacper nie zawsze był zawodowym wspinaczem. Wcześniejsze zawodowe losy Kacpra Tekieli mogą zaskoczyć. 

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
18.05.2023 17:24 Nie żyje Kacper Tekieli. W rocznicę ślubu Justyna Kowalczyk złożyła mężowi przysięgę

Kacper Tekieli zmarł, te tragiczne informacje wstrząsnęły polskimi mediami 18 maja. Justyna Kowalczyk pożegnała swojego męża zaledwie dwoma słowami, które mają jednak ogromne znaczenie. Historia ich miłości jest naprawdę dynamiczna.Para poznała się w 2019 roku przez to, że była sportsmenka zapisała się na kurs wspinaczkowy. Jej instruktorem został właśnie jej przyszły mąż.

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk
18.05.2023 16:40 Justyna Kowalczyk pożegnała męża tylko dwoma słowami. Kacper był dla niej wszystkim

Justyna Kowalczyk dodała na swojego Facebooka łamiący serce post. Wszystko związane jest ze świeżymi informacjami, które mówią, że nie żyje jej mąż - Kacper Tekieli. Mężczyzna osierocił 1,5-rocznego synka, Hugo. Odszedł w wieku 38 lat.Byli niemal 3 lata po ślubie. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie we wrześniu 2020 roku. Połączyła ich wspinaczka.

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
18.05.2023 16:16 Justyna Kowalczyk przez lata zmagała się z depresją. Straciła nie tylko męża, smutne doniesienia

Justynę Kowalczyk spotkała ogromna tragedia. Mąż mistrzyni w biegach narciarskich, Kacper Tekieli, zginął w szwajcarskich górach. Mężczyzna był alpinistą, który był w trakcie zdobywania wszystkich czterotysięczników. W Szwajcarii przebywał wraz z żoną i ich synem. To niestety nie pierwsza tragedia, która przydarzyła się Justynie Kowalczyk. 

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
18.05.2023 15:21 Ostatnie zdjęcie Justyny Kowalczyk z mężem wywołuje rozpacz. Właśnie tak spędzali czas

Justynie Kowalczyk niedługo było dane cieszyć się małżeństwem z Kacprem Tekielim, polskim wspinaczem i alpinistą. Mężczyzna zmarł w tragicznym wypadku 17 maja w szwajcarskich górach. Ostatnie wspólne zdjęcie małżeństwa sprawia, że łzy same napływają do oczu.  Justynę Kowalczyk spotkała niewyobrażalna tragedia. Straciła męża, który pozostawił ją oraz 1,5 rocznego synka Hugo. 

Kacper Tekieli
18.05.2023 13:39 Tylko u nas: wiemy, kiedy Kacper Tekieli był widziany ostatni raz. W czasie tragedii był zupełnie sam

Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk, Kacper Tekieli. Polski wspinacz zginął 17 maja podczas zejścia ze szczytu Jungfrau w Szwajcarii. Polski sportowiec zajmujący się wspinaczką i przyjaciel Tekielego - Andrzej Marcisz - przekazał nam informacje dot. kulis tej tragedii.Mąż Justyny Kowalczyk w Alpach chciał spełnić jedno ze swoich marzeń, zdobywając wszystkie czterotysięczniki. 

Kacper Tekieli
18.05.2023 12:27 Mąż Justyny Kowalczyk osierocił synka. Mały Hugo urodził się 1,5 roku temu. Tragedia stała się nagle

18 maja media obiegła wyjątkowo przykra wiadomość. Nie żyje Kacper Tekieli, prywatnie mąż Justyny Kowalczyk. Mężczyzna zginął na wyjeździe, który spędzał wspólnie z rodziną w szwajcarskich górach. Kacper Tekieli słynął z umiłowania wspinaczki wysokogórskiej. Zginął w trakcie jednej z nich. Miał zaledwie 38 lat, pozostawił żonę i 1,5 rocznego synka.

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
18.05.2023 11:47 Nie żyje Kacper Tekieli. Media donoszą o tragedii męża Justyny Kowalczyk

Wiele portali podaje tragiczne informacje o tym, że mąż Justyny Kowalczyk, Kacper Tekieli nie żyje. Mężczyzna zginął w szwajcarskich górach. Przebywał tam wraz z żoną i synem, a część swojego wyjazdu rodzina relacjonowała w mediach społecznościowych.Mąż sportsmenki był alpinistą i był w trakcie zdobywania wszystkich czterotysięczników. Niestety, 17 maja spadł podczas zejścia z Jungfrau na północną stronę góry.

Justyna Kowalczyk
13.09.2021 16:22 Pierwsze zdjęcie dziecka Kowalczyk trafiło do sieci

Justyna Kowalczyk została mamą! Słynna biegaczka narciarska w zeszłym tygodniu urodziła syna. Teraz pochwaliła się pierwszym zdjęciem potomka i opatrzyła je ironicznym komentarzem. Justyna Kowalczyk to jedna z najsłynniejszych polskich sportowczyń: mistrzyni i multimedalistka olimpijska, 4-krotna zdobywczyni Pucharu Świata. Była też asystentką głównego trenera Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, a od marca 2021 roku jest dyrektorką sportową Polskiego Związku Biathlonu. W ciągu ostatnich miesięcy Kowalczyk na bieżąco zdawała relację ze swoich treningów i wypraw, a jej fani mogli przy okazji obserwować jej rosnący ciążowy brzuch. W końcu w zeszłym tygodniu sportsmenka urodziła zdrowego chłopca.

Justyna Kowalczyk
06.09.2021 12:07 Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? Para poznała się w nietypowych okolicznościach

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk poznali się podczas jednego z kursów. Była biegaczka pojechała „w podkrakowskie Skałki po naukę wertykalnego świata”, jak mówiła podczas wywiadu z Newsweekiem, aby szkolić się pod okiem Kacpra. Początkowo nic nie wskazywało, że właśnie spędza czas ze swoim przyszłym mężem. Kacper Tekieli pojawił się w życiu Justyny niespodziewanie, tak samo zresztą jak uczucie, które ich połączyło. Kim jest mężczyzna, który rozkochał w sobie naszą polską gwiazdę?

Justyna Kowalczyk
05.09.2021 22:17 Justyna Kowalczyk urodziła. Nadała dziecku nietypowe imię

Polska multimedalistka olimpijska powitała na świecie pierwsze dziecko. Justyna Kowalczyk, po zamążpójściu używająca podwójnego nazwiska, od blisko roku jest żoną alpinisty – Kacpra Tekielego. Pierwszą rocznicę ślubu para będzie świętowała już w trzyosobowym gronie. Znamy płeć oraz imię nowego członka rodziny biegaczki narciarskiej.

Justyna Kowalczyk
03.02.2021 19:12 Internauta zapytał Justynę Kowalczyk o dziecko. Gwiazda odpowiedziała w ostrych słowach

Justyna Kowalczyk-Tekiela bezpardonowo zrugała internautkę. Poszło o… dziecko. W swoim wpisie o niestosowności pytania kobiet o kwestie planów macierzyńskich sportsmenka nie szczędziła dosadnych słów. Biegaczka narciarska pod swoim wpisem o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy została zapytana o kwestię macierzyństwa. W niedzielę, 31 stycznia, Justyna Kowalczyk opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie, w którym jasno dali do zrozumienia, że wspierają WOŚP. Na licytację wystawili wspólny spacer po Tatrach.

Justyna Kowalczyk
10.01.2021 19:22 Niewiarygodne, co zrobił prowadzący galę za kulisami. Justyna Kowalczyk wszystko potwierdziła

Współprowadzący sobotnią Galę Mistrzów Sportu Jerzy Mielewski przepraszał trenera Justyny Kowalczyk. Dziennikarz zdobył się na to po tym, jak brutalnie przerwał jego wypowiedź. Wszystko odbyło się za kulisami, nikt nie miał pojęcia. Prezenter wyznał wszystko za pośrednictwem Twittera, a biegaczka narciarska potwierdziła jego słowa. Justyna Kowalczyk podczas 86. plebiscytu Przeglądu Sportowego została uhonorowaną nagrodą specjalną — Superczempionem, a wręczył ją jej wieloletni trener Aleksander Wierietielny. Jednak nie wszystko przebiegło zgodnie z planem i Jerzy Mielewski, współprowadzący galę z Aldoną Marciniak, musiał go przeprosić za kulisami.

Justyna Kowalczyk
26.09.2020 23:38 Justyna Kowalczyk wyszła za mąż. Od czwartku ma podwójne nazwisko

Justyna Kowalczyk, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiego sportu wyszła za mąż. Informację o zmianie stanu cywilnego przekazała za pośrednictwem Twittera. Od czwartku może pochwalić się dwuczłonowym nazwiskiem. Fani nie szczędzili gratulacji mistrzyni i życzyli wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.W polskich mediach zrobiło się naprawdę gorąco, a to za sprawą nowiny, jaką przyniosła swoim fanom Justyna Kowalczyk. Okazuje się, że nasza Polska mistrzyni nart wyszła za mąż. Wszyscy byli zachwyceni i życzyli gwieździe samych pozytywnych chwil i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Justyna Kowalczyk
26.09.2020 17:59 Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował

Ślub Justyny Kowalczyk stał się jednym z najgorętszych tematów w mediach. Nasza Polska królowa nart wczoraj przekazała informację, że oficjalnie zmienia swoje nazwisko z Kowalczyk na Kowalczyk-Tekieli. Chwilę później posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. Słów nie szczędził także Adam Małysz, który odniósł się do wielkiego wydarzenia z życia sławnej Polki. Wczoraj Justyna Kowalczyk oficjalnie ogłosiła, że wzięła ślub. Wybrankiem jej serca został instruktor wspinaczki górskiej Kacper Tekieli. Ludzie szeroko skomentowali wydarzenie z życia naszej polskiej Królowej nart, w tym były skoczek narciarski Adam Małysz, który nie szczędził słów. Bez dwóch zdań przejdą one do historii.

Justyna Kowalczyk
05.07.2020 23:29 Justyna Kowalczyk przeżyła chwile grozy. Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie, smutne doniesienia

Justyna Kowalczyk nie sądziła, że w jej życiu niczym z bajki, spotkają ją prawdziwe chwile grozy i to w ukochanym rodzinnym mieście. Fani znanej sportsmenki wspierają ją w tych trudnych chwilach. Justyna Kowalczyk w ostatnim czasie nie miała łatwo. Znaną sportsmenkę spotkała prawdziwa tragedia, która jeszcze na długo pozostawi piętno w jej życiu. Kobieta nie może uwierzyć w to, co się stało i co miała okazje zobaczyć na własne oczy. Gwiazda nie sądziła, że w swoim życiu znajdzie się w centrum prawdziwego kataklizmu.

justyna kowalczyk
27.10.2019 17:14 Justyna Kowalczyk pokazała się u boku przystojnego partnera. Wiemy, kim jest

Justyna Kowalczyk z partnerem przyszła na galę 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Biegaczka narciarska pojawiła się w towarzystwie swojego partnera, którego mocno trzymała za rękę. Zakochana sportsmenka wyglądała na bardzo szczęśliwą. Wiemy kim jest jej wybranek. Justyna Kowalczyk z partnerem pojawiła się na gali. Para świętowała w warszawskim Teatrze Wielkim 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wyglądali na zakochanych i bardzo szczęśliwych razem.

justyna kowalczyk
07.10.2019 13:33 Justyna Kowalczyk pokazała partnera. To znany alpinista, razem wyglądają obłędnie

Partner Justyny Kowalczyk to znany alpinista! Biegaczka w końcu pokazała partnera. Razem wyglądają obłędnie! Wszystko wskazuje na to, że multimedalistka planuje założenie rodziny! Justyna Kowalczyk w końcu ujawniła, kim jest jej nowy partner. Po kilku miłosnych zawirowaniach i poważnych problemach w życiu osobistym sportsmenka odnalazła bratnią duszę. Fani od razu zauważyli, że gwiazda sportu promienieje! Kim jest jej wybranek?