Lelum.pl > Justyna Żyła Dzieci

Justyna Żyła Dzieci

02.02.2021 17:30 Justyna Żyła jeszcze nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o swoich dzieciach

Justyna Żyła od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku mediów. Od momentu rozstania z Piotrem Żyłą zrobiło się o niej bardzo głośno. Tymczasem gwiazda prawdopodobnie po raz pierwszy od dawna postanowiła publicznie poruszyć temat byłego małżonka bez uszczypliwości. W wywiadzie dla parenting.pl zdradziła, że dzieci chcą iść w ślady ojca i już zaczęły ku temu przygotowania. W rozmowie z portalem Justyna Żyła powiedziała także, że robi wszystko, by jej dzieci skupiły się na edukacji, aczkolwiek czasami miewają z tym kłopoty. Tak czy inaczej, pociechy gwiazdy już wiedzą, czym chciałyby się zajmować w przyszłości.

Justyna Żyła
02.05.2018 17:21 Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód. Ujawniła powody

Justyna Żyła nadal toczy bój ze swoim mężem, o powrót do dawnych relacji. Chociaż skoczek nie pozostawia jej złudzeń, że to koniec ich małżeństwa, ona idzie w zaparte i przez media, daje mu znaki, że wciąż chciałaby, aby ich miłość powróciła. Chociaż Piotr wyraźnie chce zakończyć związek z żoną, ta nie daje za wygraną. Pomimo tego, że otrzymała od sportowca pismo przedprocesowe, w którym ten chce ustalić terminy spotkań z dziećmi, nadal walczy o jego uczucie. Pisaliśmy o tym tutaj. Justyna Żyła swoje postępowanie wciąż argumentuje dobrem dzieci, jednak czy dzieci faktycznie chcieliby takiego nagłaśniania rodzinnych sporów? Nie nam to oceniać. Tym razem Justyna znów postanowiła zabrać głos w sprawie rozpadu związku i dać wyraźny znak Piotrowi, że wciąż czeka na jego powrót do domu.

Justyna Żyła
23.04.2018 14:58 Konflikt Żyły z żoną się zaostrza. „Wysłał pismo przedprocesowe”

Związek Piotra Żyły i jego żony Justyny przechodzi bardzo medialny kryzys. Kiedy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, by para rozpoczęła życie w zgodzie, sprawa przybrała zwrot akcji i jak się okazuje, skoczek wysłał pismo przedprocesowe. To definitywny koniec ich małżeństwa? Przez około dwa miesiące Justyna Żyła na swoim instagramowym profilu publikowała różnego rodzaju posty, którymi bezpośrednio uderzała w dobre imię swojego męża. Zarzucała mu egoizm i porzucenie dwójki dzieci. Z pewnością wszystkie sytuacje mocno się na nim odbiły, jednak w przeciwieństwie do swojej żony, Piotr jest bardzo oszczędny w komentowaniu ich prywatnych problemów.