Lelum.pl > Justyna Żyła Instagram

Justyna Żyła Instagram

Piotr Żyła
27.08.2018 12:24 Justyna Żyła została YOUTUBERKĄ! Jej kanał odniesie sukces?

Justyna Żyła nie przestaje wykorzystywać swojego 5 minut. Po głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą nabrała wiatru w żagle. Po sesji do magazynu Playboy przyszedł czas na…kanał na YouTubie. Żyła znana jest ze swojej kulinarnej pasji. Na Instagramie często dzieli się z fanami efektami pichcenia takich rarytasów jak flaczki czy chłodnik z botwinki.

Justyna Żyła
05.06.2018 12:57 Justyna Żyła pisze książkę! „Znajdą się w niej zabawne anegdoty związane z Piotrem”

Justyna Żyła nie przestaje wykorzystywać swojego 5 minut. Po głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą nabrała wiatru w żagle. Po sesji do magazynu „Playboy” przyszedł czas na…książkę! Żyła znana jest ze swojej kulinarnej pasji. Na Instagramie często dzieli się z fanami efektami pichcenia takich rarytasów jak flaczki czy chłodnik z botwinki.

Justyna Żyła
27.05.2018 17:38 Justyna Żyła pokazała zmysłowe zdjęcie. Jest coraz odważniejsza

Justyna Żyła robi wszystko, aby media i internauci o niej nie zapomnieli. Żona skoczka, choć nie podaje już skandalicznych faktów dotyczących jej męża, to nadal walczy o uwagę. Jej sesja w Playboyu spotkała się z bardzo złym odbiorem, ale Justyna postanowiła opublikować kolejne zdjęcie z bardzo wymownym podpisem. Żona skoczka nie może liczyć na sympatię internautów. Po tym, jak zdecydowała się na publiczne pranie rodzinnych brudów, straciła wiele w oczach Polaków. Jej mąż, który jest świetnym sportowcem, musiał zmagać się z negatywnymi komentarzami, które jego była żona wypowiadała pod jego adresem, a także z prowokującymi hasłami, które zostały zamieszczone w wywiadzie dla magazynu Playboy. Teraz po raz kolejny Justyna sugeruje, że Piotr na nią nie zasługiwał?

Justyna Żyła
14.05.2018 16:05 Justyna Żyła wybaczyła zdrady Piotrkowi! „Wszystko zmierza W DOBRYM KIERUNKU”

Justyna Żyła po swoich desperackich krokach, w których walczyła o miłość Piotra, postanowiła całkowicie zmienić swoje zachowanie. Na początku zaznaczała, jak sportowiec fatalnie się zachował, a teraz postanowiła przyjąć inną formę i stwierdziła, że… wybacza wszystko swojemu mężowi. Przecież niedawno krzyczała w wywiadzie, żeby zobaczył, co stracił. Skąd ta zmiana? W medialnych poczynaniach Justyny Żyły chyba każdy już się pogubił. Kobieta ma tak olbrzymie wahania nastrojów, że wśród internautów uchodzi za desperatkę, a jej obserwatorzy, którzy wcześniej ją wspierali, stracili cierpliwość i stanęli w obronie Piotra. Na Justynę spadła lawina hejtu po nagiej sesji dla Playboya, która miała być… prezentem na urodziny Piotra! Chyba z resztą nietrafionym.

Justyna Żyła
23.04.2018 14:58 Konflikt Żyły z żoną się zaostrza. „Wysłał pismo przedprocesowe”

Związek Piotra Żyły i jego żony Justyny przechodzi bardzo medialny kryzys. Kiedy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, by para rozpoczęła życie w zgodzie, sprawa przybrała zwrot akcji i jak się okazuje, skoczek wysłał pismo przedprocesowe. To definitywny koniec ich małżeństwa? Przez około dwa miesiące Justyna Żyła na swoim instagramowym profilu publikowała różnego rodzaju posty, którymi bezpośrednio uderzała w dobre imię swojego męża. Zarzucała mu egoizm i porzucenie dwójki dzieci. Z pewnością wszystkie sytuacje mocno się na nim odbiły, jednak w przeciwieństwie do swojej żony, Piotr jest bardzo oszczędny w komentowaniu ich prywatnych problemów.

Piotr Żyła
26.03.2018 15:31 Koniec konfliktu u Żyłów? Żona opublikowała zaskakujące zdjęcie…

Pod koniec lutego Piotr i Justyna Żyła przechodzili w swoim małżeństwie trudny okres, którego świadkami byli wszyscy obserwatorzy ich profili społecznościowych. Choć para przechodziła kryzys, wszystko wskazuje na to, że teraz ich związek jest na dobrej drodze do tego, by tworzyli szczęśliwą rodzinę. W lutym Justyna Żyła na swoim instagramowym profilu zamieściła przykry wpis, w którym wyznała, że rozstaje się ze swoim mężem – Piotrem Żyłą. Informacja bardzo szybko zniknęła z jej profilu, jednak zamieściła kilka innych wpisów, które ją potwierdzały i z których wynikało, że Piotr zostawił ją dla nowej kobiety. Skoczek szybko odniósł się do zarzutów swojej żony i zaprzeczył wszystkim doniesieniom o rzekomej zdradzie. Dodał, że w gruncie rzeczy został zmuszony do opuszczenia ich wspólnego domu, a małżeństwo od dawna istniało tylko „na papierku”. Pisaliśmy o tym tutaj.

Justyna Żyła
19.03.2018 18:40 Żona Piotra Żyły znów atakuje. Padły mocne słowa

Żona Piotra Żyły ciągle wdaje się w niezbyt przyjemne wymiany postów, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Wszystko przez złe relacje, które jakiś czas temu wdarły się w związek, od lat tworzony ze skoczkiem. Od tego czasu wszyscy jesteśmy świadkami małżeńskich przepychanek pary. Rozpad małżeństwa czołowego skoczka narciarskiego to od kilku tygodni najbardziej medialny temat. Całą burzę rozpętała jego żona, która umieściła smutny wpis na swoim profilu, by później za namową najbliższych go usunąć. Sportowiec postanowił odnieść się do całej sytuacji i komentując sprawę, zaprzeczył oskarżeniom żony. Pisaliśmy o tym tutaj.

Piotr Żyła
01.03.2018 13:32 Szok! To przez te zdjęcia małżeństwo Żyły się rozpadło?

Nowa teoria internautów okazuje się naprawdę zadziwiająca! Poszukujący przyczyn rozpadu małżeństwa Piotra Żyły użytkownicy portali społecznościowych wpadli na pomysł związany z odważnymi zdjęciami, które jego żona jakiś czas temu chętnie publikowała. Teraz Instagram Justyny Żyły przepełniony jest wyłącznie zdjęciami dzieci i jedzenia. Jednak jeszcze kilka miesięcy temu udostępniała dość kontrowersyjne zdjęcia.. ZOBACZ TAKŻE: To NIE alkohol zabił Kotulankę. Jest diagnoza lekarzy i prawdziwa przyczyna