Lelum.pl > Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski M jak miłość
21.06.2022 20:27 Kacper Kuszewski do niedawna był gwiazdą „M jak miłość”. Wiemy, czym zajmuje się dzisiaj

Kacper Kuszewski kończy dziś 46 lat. Podbił serca widzów jako Marek Mostowiak z „M jak miłość”, a gdy kilka lat temu zrezygnował z roli, publiczność nie kryła zawodu. Jak potoczyły się jego dalsze losy? Kariera aktora wcale nie zwolniła tempa. Troskliwy i kochający ojciec, który zawsze wiedział, jak rozmawiać ze swoimi pociechami. Do tego wspaniały mąż, który przeżył śmierć jednej ukochanej, a następnie nie chciał skrzywdzić żadnej z zainteresowanych nim kobiet. Nic dziwnego, że Marek Mostowiak podbił serca widzów i widzek „M jak miłość”. Kacper Kuszewski urodził się 21 czerwca 1976 roku i już od dziecka zdradzał wielki talent. Już w wieku 12 lat pojawił się na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni, w spektaklu „Nędznicy”, a w 2000 roku zobaczyliśmy go w pierwszym odcinku „M jak miłość”. Kto by wtedy przypuszczał, że ten uroczy buntownik stanie kiedyś na czele rodu Mostowiaków?

Kacper Kuszewski
21.06.2021 15:50 Kacper Kuszewski świętuje dziś urodziny. Trudno uwierzyć, jak naprawdę nazywa się aktor

Kacper Kuszewski zyskał największą popularność dzięki roli Marka Mostowiaka w M jak miłość. Niewiele osób może być świadomych, jak naprawdę nazywa się aktor. Ma królewskie imiona. Kacper Kuszewski po 18 latach zrezygnował z roli w M jak miłość. Teraz bryluje m.in. jako juror w Twoja twarz brzmi znajomo.

kacper kuszewski
21.06.2020 09:45 Kacper Kuszewski obchodzi dziś 44. urodziny. Czego życzycie aktorowi?

Kacper Kuszewski obchodzi dziś 44 urodziny. Aktor, który rozpoczął swoją medialną karierę dzięki roli Marka w M jak miłość, jest z nami na małym ekranie już od 2000 roku. Gwiazdor serialu TVP od razu zyskał sympatię widzów, którzy z przyjemnością nadal oglądają go na małym i wielkim ekranie.Kacper Kuszewski urodził się w Słupsku. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Mało kto wie, że gwiazda M jak miłość nosi trzy wdzięczne imiona, Kacper Melchior oraz Baltazar. Serialowy Marek jest wciąż bardzo aktywny zawodowo. Życzymy, żeby jego kariera nigdy nie zwolniła. A Wy, czego chcielibyście życzyć aktorowi?