Lelum.pl > Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch
22.06.2022 20:13 Kamil Stoch i jego żona po cichu opuścili Polskę. Dopiero teraz wyszło na jaw, gdzie mieszka znana para

Kamil Stoch, poza tym, że jest wybitnym sportowcem, zawsze uchodził także za lokalnego patriotę. Jak się jednak okazuje, w ostatnim czasie zdecydował się opuścić swoje ukochane Podhale na rzecz innej lokalizacji. Wraz z żoną wyjechał z kraju. Wcześniej nie było o tym wiadomo, bo skoczek bardzo dobrze chroni swoją prywatność. Opinia publiczna dowiedziała się więc o tym dopiero wówczas, gdy sam się do przeprowadzki przyznał. Gdzie wobec tego wybrał się wraz z żoną?

Kamil Stoch
15.02.2022 21:10 Kamil Stoch nie mógł milczeć. Właśnie poinformował Polaków, co z jego karierą po Igrzyskach

Kamil Stoch miał pecha w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. W konkursie na dużej skoczni zajął 4. miejsce. Tym samym stracił tytuł mistrza olimpijskiego, który nosił od 2014 roku. Jak skomentował swoje wyniki? Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie były dla Stocha dużym wyzwaniem. Po otarciu się o podium i zajęciu 4. miejsca skoczek nie krył łez. Jak teraz opisuje swoje wyniki w Pekinie?

12.02.2022 19:58 Maciej Dowbor zareagował na łzy Kamila Stocha po igrzyskach. „Nikomu nic nie musisz udowadniać”

Kamil Stoch zdobył 4. miejsce w konkursie Igrzysk Olimpijskich na dużej skoczni. Z tego powodu na twarzy polskiego skoczka pojawiły się łzy. Dziennikarz, Maciej Dowbor zareagował i zwrócił się do Stocha na Instagramie. 12 lutego 2022 roku odbyły się skoki narciarskie w Pekinie. Chociaż polscy skoczkowie dali z siebie wszystko, nie udało im się zdobyć złotego medalu. Kamil Stoch w konkursie olimpijskim na dużej skoczni znalazł się na 4. miejscu. Wyniki spowodowały, że na twarzy sportowca pojawiły się łzy.

kim jest tata Kamila Stocha
11.02.2022 11:19 Kim jest tata Kamila Stocha? Bronisław Stoch właśnie zaapelował do Polaków

Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, kim jest tata Kamila Stocha. Ojciec skoczka mocno angażuje się w karierę syna. Po ostatnich aferach podczas Igrzysk Olimpijskich Bronisław Stoch zdecydował się na apel. Polscy skoczkowie podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie dostarczają wiele emocji kibicom. Nasi reprezentanci — Paweł Wąsek, Stefan Hula, Piotr Żyła, Kamil Stoch i Dawid Kubacki — podołali zadaniu w konkursie indywidualnym. Dwóch sportowców znalazło się w pierwszej dziesiątce a jeden — na podium.

Ewa Bilan-Stoch
05.02.2022 18:50 Właśnie pojawił się oficjalny komunikat Kamila Stocha. „Dziś zmiotło mnie z planszy”

Trwają igrzyska olimpijskie w Pekinie. Polscy skoczkowie uczestniczyli w etapie kwalifikacji na skoczni normalnej. Kamil Stoch miał dziś wyjątkowego pecha i wypadł bardzo słabo – właśnie opublikował dosadny komentarz w tej sprawie. Polska drużyna skoczków narciarskich przeszła eliminacje, ale sobotni skok Kamila Stocha nie przebiegł zgodnie z oczekiwaniami. Co się wydarzyło?

Ewa Bilan-Stoch
11.01.2022 18:57 Nagłe wieści o Kamilu Stochu. Polski Związek Narciarski właśnie ogłosił, co z jego powrotem na skocznię

Żaden z polskich skoczków narciarskich nie imponuje w tym sezonie i Kamil Stoch nie jest wyjątkiem od tej reguły. Ostatnio nawet wcale nie występował, gdyż Polski Związek Narciarski uznał, że przyda mu się odpoczynek. W związku z tym Stoch został wycofany z prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni, a fani zaczęli niepokoić się o jego dalsze występy. Teraz wiadomo już, kiedy wróci na skocznię.

Ewa Bilan-Stoch
12.12.2021 16:34 Lekarze są bezradni, leki mu nie pomagają. Kolejne wieści o Stochu

Trwają zawody Pucharu Świata w Klingenthal. Wczoraj Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie. Nastąpiło jednak nagłe pogorszenie jego zdrowia. Lekarz polskiej kadry właśnie poinformował, w jakim stanie jest skoczek. Aleksander Winiarski, lekarz naszej kadry narodowej, poinformował na portalu Wirtualna Polska, co dolega Kamilowi Stochowi. Niestety, nie miał do przekazania dobrych wiadomości.

Ewa Bilan-Stoch
11.12.2021 19:44 Skandal po dzisiejszym konkursie skoków. Fani Kamila Stocha oburzeni

Choć we wcześniejszych konkursach obecnie trwającego sezonu polscy skoczkowie raczej zawodzili, dziś Kamil Stoch pokazał w Klingenthal klasę, zajmując 3 miejsce. Fanów oburzył jeden szczegół. Kibice dali znać o swojej frustracji w internecie, gdzie tłumnie komentowali posty dotyczące konkursu. Czepiali się tego, jak Kamil Stoch został potraktowany.

Ewa Bilan-Stoch
29.11.2021 17:15 Kamil Stoch był bezradny, nic nie mógł zrobić. Smutna wiadomość od polskiego skoczka

W weekend Puchar Świata w skokach narciarskich odbywał się w miejscowości Ruka w Finlandii. Głośno jest o kontrowersyjnych decyzjach sędziów podczas trudnych warunków pogodowych w trakcie konkursu. Kamil Stoch nie mógł nic zrobić – po zawodach dał temu wyraz. Wyniki Kamila Stocha nie pozwoliły mu awansować do drugiej serii konkursu. Skakał w bardzo słych warunkach, osiągając wynik 121,5 metra. W wywiadzie dla Eurosportu jednym jestem pokazał, co sądzi o decyzji jurorów.

Adam Małysz
21.11.2021 16:48 Komunikat Adama Małysza. Zabrał głos nt. polskich skoczków

Adam Małysz jest dyrektorem sportowym Polskiego Związku Narciarskiego. W piątek rozpoczął się sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polakom – za jednym wyjątkiem – nie poszło najlepiej. Orzeł z Wisły opublikował w tej sprawie pilny komunikat przed dzisiejszym, drugim konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niżny Tagił (Rosja) pierwszy raz zorganizuje inaugurację sezonu Pucharu Świata. Konkurs skoków zorganizowano w kompleksie skoczni narciarskich Aist. Jak poszło Polakom w zawodach? Małysz odpowiada.

Adam Małysz
22.09.2021 15:25 Małysz i Stoch wydali pilne komunikaty. Żegnają legendę, padły poruszające słowa

Adam Małysz i Kamil Stoch to dwójka słynnych polskich skoczków narciarskich. Obaj mają na swoim koncie niezliczone nagrody i wyróżnienia w najważniejszych zawodach w swojej branży. Tym razem przyszło im pożegnać prawdziwą legendę i ich byłego rywala, a ich słowa wzruszają. Gregor Schlierenzauer jest filarem i niekwestionowaną gwiazdą świata skoków narciarskich. To rekordzista pod względem liczby zwycięstw w konkursie Pucharu Świata. Wygrał 53 konkursy, co daje mu pierwsze miejsce w klasyfikacji wszech czasów, a to nie jedyny jego sukces sportowy. Niestety, zupełnie niespodziewanie ogłosił on zakończenie swojej kariery sportowej.

Ewa Bilan-Stoch
25.08.2021 09:32 Szczere wyznanie Ewy Bilan-Stoch: ”Zdarza mi się płakać, gdy widzę Kamila zbitego z tropu, krytykowanego”

Od chwili, w której Kamil Stoch stał się jednym z najbardziej uhonorowanych skoczków narciarskich w historii, uwaga mediów skupiła się na jego żonie – Ewie Bilan-Stoch. Para jest małżeństwem od ponad 10 lat, rzadko jednak opowiada o niezawodowych aspektach życia. Teraz jednak Ewa zdobyła się na szczere wyznanie.

Kamil Stoch
10.07.2021 17:49 Żona Kamila Stocha potwierdziła domysły wszystkich. Ujawniła, że nie chce należeć do świata show-biznesu

Ewa Bilan-Stoch rzadko udziela wywiadów i pojawia się w świecie show-biznesu. Ostatnio jednak żona Kamila Stocha postanowiła zrobić wyjątek i odbyła szczerą rozmowę z dziennikarzem portalu „WP Sportowe Fakty”. Podczas wywiadu wyznała, że nigdy nie chciała i nie chce być celebrytką. Żona Kamila Stocha potwierdziła od dawna snute domysły. Wiele osób domyślało się, że Ewa nie planuje zostać gwiazdą pokroju Anny Lewandowskiej czy Justyny Żyły. Żona skoczka w szczerym wywiadzie przyznała, że „Nie chcę należeć do takiego świata”.

Majka jeżowska
25.05.2021 14:30 Majka Jeżowska i Kamil Stoch świętują dziś urodziny. Ile mają lat?

Majka Jeżowska i Kamil Stoch mają dziś powody do świętowania. Mało kto wie, że oboje urodzili się 25 maja! Co ciekawe, dziś urodziny obchodzi także jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. O kim mowa? Majka Jeżowska urodziła się w 1960 roku, co oznacza, że właśnie świętuje 61 urodziny. Słynny skoczek jest młodszy od piosenkarki o 27 lat. Gdy Stoch przyszedł na świat, gwiazda robiła już karierę w USA, a piosenkę A ja wolę moją mamę znała cała Polska. Dziś oboje cieszą się wielkim uznaniem.

Kamil Stoch
09.04.2021 19:31 Mama Kamila Stocha boi się o swojego syna. „Zamieram ze strachu, tak bardzo się boję”

Kamil Stoch od wielu lat przyprawia fanów skoków narciarskich o dreszcz emocji. Za każdym razem kiedy jest w powietrzu Polacy nawet przed telewizorami podmuchują, by dodać mu wiatru pod narty. Trochę inaczej zapatruje się na to jego mama, Katarzyna Stoch. W rozmowie z Vivą! zdradziła, że przed każdym skokiem syna jest pełna obaw –Zamieram ze strachu, tak bardzo się boję – czytamy. Kamil Stoch to trzykrotny mistrz olimpijski oraz dwukrotny zdobywca pucharu świata w skokach narciarskich. Dla wielu Polaków jest naturalnym następcą Adama Małysza. Jego mama mimo wielkiego wsparcia, jakie mu okazuje, równie mocno się obawia o zdrowie syna.

Ewa Bilan-Stoch
04.03.2021 20:29 Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie, że żona skoczna jest od niego starsza

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego. Super Express jednak zadał sobie trudu i dotarł do informacji na temat daty urodzenia żony skoczka. Okazało się, że jest od niego nieco starsza, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Kamil Stoch i jego żona na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby byli w jednym wieku. Chyba nikt nie przypuszczał, że piękna blondynka, która 10 lat temu przysięgała polskiemu skoczkowi miłość na wieki, jest od niego starsza.

Kamil Stoch
28.02.2021 18:22 Kamil Stoch: wiek, dzieci, żona

Kamil Stoch jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego sportu. Skoczek niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale z tego, co wiadomo, wyłania się bardzo jasny obraz jego życia. Jak ono wygląda?Co jest najważniejsze dla polskiego sportowca? Ile ma lat i jak wygląda jego codzienność?

Kamil Stoch
17.01.2021 10:14 Stoch zamiast pójść razem ze swoimi kolegami, poszedł od razu w kierunku stolika z nagrodami.

Kamil Stoch zaliczył zabawną wpadkę, podczas dekoracji po konkursie w Zakopanem. Kiedy polska drużyna miała właśnie udać się na podium, polski skoczek obrał zupełnie inny kierunek, co nie umknęłom kamerom telewizyjnym. Stoch zamiast pójść razem ze swoimi kolegami, poszedł od razu w kierunku stolika z nagrodami. Prezenter TVP probował go tłumaczyć: Kamil Stoch sprawdzał, jakie dostaną nagrody polscy zawodnicy. Zazwyczaj to Piotr Żyła swoimi tekstami i zachowaniem bawił widzów podczas swoich wystąpień publicznym. Tym razem jednak to cała uwaga została skierowana na Kamila Stocha, który zaliczył zabawną wpadkę.

żona
10.01.2021 23:58 Żona Kamila Stocha na gali usłyszała zapierające dech słowa. Skoczek zwrócił się do ukochanej, piękne wyznanie miłości

W sobotę 9 stycznia odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu, na której wręczono statuetki dla najlepszych polskich sportowców. Organizatorem plebiscytu od lat jest Przegląd Sportowy. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. żona Kamila Stocha, która odebrała statuetkę w imieniu skoczka. Kamil Stoch ma niebywałe sukcesy na koncie. W tegorocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego zajął 3. miejsce, a przemówienie wygłosiła jego żona, Ewa Bilan-Stoch.

żona
10.01.2021 16:36 Żona Stocha ujawniła, dlaczego założyła na głowę diadem. Prawdziwy powód wprost odbiera mowę

Na Gali Mistrzów Sportu żona Kamila Stocha pojawiła się w iście bajkowej stylizacji. Jej suknia oraz fryzura do złudzenia przypominały księżniczkę Elsę z Krainy lodu. Ewa Bilan-Stoch miała nawet na głowie diadem! Okazuje się, że nie bez powodu, który małżonka skoczka postanowiła zdradzić. 86. Gala Mistrzów Sportu już za nami. W trakcie tego wydarzenia przyznano statuetkę dla Najlepszego Sportowca Roku 2020, którą otrzymał Robert Lewandowski. Jednak trzeba przyznać, że to żona Kamila Stocha jest dzisiaj na językach tabloidów. Wszystko przez jej baśniową stylizację. Dlaczego włożyła diadem?

Ewa Bilan Stoch
07.01.2021 19:19 Kim jest Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie o przeszłości żony polskiego skoczka

W ostatnim czasie Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego sportu i show-biznesu. Ukochana skoczka zawsze kibicuje mu podczas konkursów. Poznajcie historię ich miłości. Mało kto zna przeszłość kobiety. Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanowią dobraną parę. Sportowiec z pewnością dla swojej żony jest w stanie zrobić wszystko, nawet odebrać telefon podczas ważnej konferencji prasowej. Jak się poznali? Okazuje się, że kobieta również ma wielką pasję.

Kamil Stoch
07.01.2021 17:16 Kamil Stoch nagle musiał przerwać wywiad. Dostał telefon od żony „Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona”

Kamil Stoch od wczoraj jest na ustach wszystkich dziennikarzy sportowych, po tym jak po raz kolejny wygrał Turniej Czterech Skoczni. Cierpliwie udzielał wywiadów, kiedy nagle doszło do niespodziewanej sytuacji. Skoczek musiał przerwać rozmowę, ponieważ dostał telefon od żony. Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona — tłumaczył się. Ewa doceni ten gest? Skoczkowie z naszej kadry kontynuują sukcesy Adama Małysza. Co rusz wygrywają kolejne zawody, pokazując przy tym, że są niemal bezkonkurencyjni. Jednak wczorajszą gwiazdą był Kamil Stoch.

Kamil Stoch
07.01.2021 08:28 Ile zarabia Kamil Stoch? Żaden Polak nie spodziewał się takich kwot, wszyscy obstawiali inaczej

Od kilku dni cały świat i wszyscy fani skoków narciarskich przyglądają się wyczynom Polaka, Kamila Stocha. Sportowiec wygrał prestiżowy konkurs Turniej Czterech Skoczni, dzięki czemu wzbogacił się o pokaźną kwotę. Premia za zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni będzie jednak tylko dodatkiem do sporych zarobków Kamila Stocha za rezultaty osiągane w Pucharze Świata.

Kamil Stoch
11.12.2020 11:59 O tym sekrecie Kamila Stocha prawie nikt nie wie. Chodzi o jego żonę Ewę

Kamil Stoch w najbliższy weekend będzie startował w zawodach w Planicy. Miejscowość ma szczególne miejsce w jego sercu, ponieważ to tam wybuchło gorące uczucie między nim a jego żoną, Ewą. Z tego artykułu dowiesz się: W jakich zawodach weźmie udział Kamil Stoch Dlaczego Planica jest ważna dla skoczka Jak sportowiec poznał Ewę Bilan-Stoch Na weekend 11-13 grudnia zaplanowano przełożone z marca mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Polacy zadeklarowali, że w Planicy będą walczyć o podium. Miejscowość ta ma szczególne znaczenie dla Kamila Stocha. Zobacz także: Piotr Żyła rozbroił wszystkich. Kibice uśmiali się do łez

Kamil Stoch
07.08.2020 17:14 Kamil Stoch nigdy nie był tak szczęśliwy. Znamy powód, gratulacje

Kamil Stoch nigdy nie był tak szczęśliwy. Uwielbiany skoczek postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym czasem, który przeżywa wraz z żoną. Zdjęcie opublikowane na profilu społecznościowym sportowca nie potrzebuje żadnych dodatkowych słów. Małżonkowie wręcz promienieją i mają ku temu szczególny powód!Kamil Stoch postanowił ujawnić przed swoimi fanami kilka tajemnic, dotyczących tego, co w ostatnim czasie miało miejsce w jego życiu prywatnym, a trzeba przyznać, że działo się dość sporo. Obserwatorzy sportowca nie kryją zachwytów. Skoczek zdradził również swoje plany na odległą przyszłość.

Kamil Stoch
31.07.2020 14:26 Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się

Kamil Stoch ostatnie dni spędził na urlopie w towarzystwie swojej żony. Beztroski czas odpoczynku dobiegł końca i właśnie z tej okazji, sportowiec zdecydował się zdradzić rąbek swojej wielkiej tajemnicy. Kamil Stoch za pośrednictwem mediów przekazał radosną nowinę. Fani są zachwyceni, na sportowca i jego rodzinę zewsząd spływają gratulacje i życzenia. Najbliższe miesiące odmienią wszystko? Trzymamy kciuki za powodzenie.

żona
28.04.2020 23:40 Żona Kamila Stocha jest przepiękna. Skoczek pokazał najnowsze zdjęcie, nie można oderwać wzroku

Kamil Stoch długo kazał czekać swoim fanom na jakąkolwiek relację. Skoczek chyba postanowił wykorzystać pandemię i wreszcie porządnie odpocząć. Dopiero przed kilkoma dniami na jego Instagramie i Facebooku pojawiło się nowe zdjęcie. Mężczyzna pozuje wraz z ukochaną. Jego żona to przepiękna kobieta.Żona Kamila Stocha z roku na roku jest coraz piękniejsza. Skoczek niedawno wstawił nowe zdjęcie ze swoją ukochaną i trzeba przyznać, że nie można oderwać od niej wzroku. Para pięknie razem wygląda i widać, że świetnie sobie radzą w czasach pandemii. Kim jest wybranka Kamila? Piękna Ewa ma niezwykły zawód.

ŻONA
14.02.2020 16:06 Żona Kamila Stocha zakpiła z Kingi Rusin i zdjęcia z Adele. Dodała wpis w podobnym tonie

Żona Kamila Stocha wykazała się wyjątkowym poczuciem humoru. Na swoim profilu opublikowała opis z podróży łudząco podobny do robiącej furorę w sieci relacji Kingi Rusin z jej oscarowej balangi w towarzystwie sław z Hollywood. We wstępie napisała, że inspirację zawdzięcza właśnie jej. Ewa Bilan-Stoch trafiła w czuły punkt dziennikarki. Jej tekst okazał się istną parodią postu Kingi Rusin, w którym prezenterka ze szczegółami opisała prywatną imprezę Jaya-Z, na którą została zaproszona. Prowadząca Dzień dobry TVN została skrytykowana, ponieważ na domówce obowiązywał zakaz robienia zdjęć. Żona Stocha postanowiła subtelnie wytknąć jej ten nietakt.

  • 1
  • 2