Lelum.pl > Karolina Małysz

Karolina Małysz

Karolina Małysz
03.12.2022 21:54 Karolina Małysz jest niezwykle skromna. Oto, jak wygląda teraz jej życie

Karolina Małysz od małego musiała mierzyć się z olbrzymim zainteresowaniem mediów i fanów swojego taty. Pomimo ogromnej popularności, nigdy nie przyszło jej do głowy, aby wykorzystać sławę Adama Małysza i wypromować się na celebrytkę. Czym obecnie się zajmuje? Córka legendarnego polskiego skoczka narciarskiego jest niesamowicie skromną i spokojną dziewczyną, która preferuje życie z dala od blasku fleszy i czerwonych dywanów. Jakiś czas temu Karolina Małysz świętowała pierwszą rocznicę swojego ślubu. Obecnie wiedzie bardzo spokojne życie i choć zawodowo zajmuje się social mediami, sama nie zamierza stawać się influencerką. Teraz zdecydowała się opowiedzieć trochę o swoim dzieciństwie.

Karolina Małysz
06.07.2022 19:38 Karolina Małysz właśnie przekazała wesołe nowiny. Wstawiła zdjęcie, widać na nim powód jej radości

Karolina Małysz jest bez wątpienia wielką dumą swoich rodziców. To widać w zasadzie na każdym zdjęciu, na którym znajduje się wraz z nimi. Młoda influencerka regularnie dostarcza im zresztą kolejnych powodów do zadowolenia. Właśnie podzieliła się następnym. Na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, które wszystko tłumaczy. Pod jej wpisem momentalnie posypały się komentarze z gratulacjami. Nic dziwnego, te absolutnie jej się należą.

Córka Adama Małysza
23.03.2022 14:14 To już koniec. Córka Adama Małysza zderzyła się z rzeczywistością, przekazała wiadomość

Jeszcze nie tak dawno media huczały od nowin, kiedy córka Adama Małysza brała ślub. Impreza była imponująca a zakochani ruszyli w ekscytującą podróż poślubną. Teraz Karolina przekazała zaskakujący komunikat. „Panna młoda” wraca do domu. Fani skoków narciarskich i wszystkie sportowe media już od momentu narodzin obserwowali małą Karolinkę, która właściwie dorastała w świetle fleszy. Córka Adama Małysza już jako mała dziewczynka pojawiała się na trybunach aby kibicować ojcu w jego zmaganiach na skoczni. Nie wiadomo kiedy, urocza dziewczynka zmieniła się w dorosłą kobietę, która w październiku ubiegłego roku świętowała swoje 24. urodziny — lecz już nie jako panna. Zakochani długo trzymali datę zaślubin w tajemnicy, ze wszystkich sił strzegąc swojej prywatności. Ostatecznie, 4 września 2021 roku potomkini polskiej legendy skoków narciarskich wyszła za ukochanego Kamila Czyża.

Karolina Małysz
25.09.2021 22:53 Karolina Małysz wyznała, gdzie poznała swojego męża

W ostatnich miesiącach cała Polska żyła przygodami rodziny Małyszów. Iza Małysz próbowała swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”, a jej córka wyszła za mąż. Teraz dziewczyna wyznała, gdzie poznała swojego męża. Ślub Karoliny Małysz nie schodził z nagłówków gazet przez wiele dni. Także my dzieliliśmy się szczegółami na temat wesela córki Adama Małysza, a później – raportowaliśmy informacje o ich podróży poślubnej. Już wcześniej było wiadomo, że Karolina i jej wybranek – Kamil, zanim wzięli ślub, byli parą od ośmiu lat. Niedawno kobieta podzieliła się na Instagramie kolejną ciekawą wiadomością.

Adam małysz
22.09.2021 18:06 Karolina Małysz nie spodziewała się takich problemów po ślubie. Chodzi o teściów, będzie musiała się przyzwyczaić

W związku ze zwiększoną popularnością Izy Małysz w ostatnim czasie, również ślub Karoliny Małysz nie był obojętny dla mediów. Choć wydarzenie miało być utrzymane w tajemnicy, sieć huczała od nowinek związanych z tymi radosnymi chwilami w życiu Małyszów. Za parą piękna ceremonia. Choć znali się już dużo wcześniej, zauważyli pewną zmianę po zawarciu oficjalnego związku małżeńskiego.

Taniec z gwiazdami
17.09.2021 18:06 Izabela Małysz zostanie babcią?

Ostatnio bardzo głośno jest o całej rodzinie Małyszów. Izabela Małysz bryluje w programie „Taniec z gwiazdami”, Adam Małysz towarzyszy żonie na treningach i występach, a ich córka Karolina Małysz wzięła ślub. Młoda para dopiero udała się na miesiąc miodowy, tymczasem Iza dostaje już pytania, kiedy zostanie babcią. Prasa z uwagą śledziła każdy szczegół wesela córki Małyszów. TUTAJ przeczytacie, jak wyglądało wesele Karoliny. Obecnie Karolina Małysz-Czyż wypoczywa wraz z mężem na greckiej wyspie Santorini (więcej TUTAJ).

13.09.2021 17:58 Karolina Małysz w podróży poślubnej. Mamy kolejne zdjęcia młodej pary

Karolina Małysz wybrała się w podróż poślubną ze swoim ukochanym, Kamilem Czyżem, którą zafundowali im rodzice Pana młodego. Świeżo upieczone małżeństwo wypoczywa na wyspie Santorini skąd pochwalili się pierwszą, wspólną fotografią. Po siedmiu latach związku Karolina i Kamil powiedzieli sobie oficjalne tak. Ich wspólna droga przez życie rozpoczęła się wycieczką na słoneczną, grecką wyspę. Już początek pobytu jest dla nich bardzo ciekawy.

Karolina Małysz
12.09.2021 18:00 Jeden szczegół ze ślubu Karoliny Małysz dopiero wyszedł na jaw. Poruszające wyznanie, fani nie mieli pojęcia

Wrzesień to kolejny miesiąc, który odpływa pod znakiem showbiznesowych wesel. Zaledwie przed tygodniem na ślubnym kobiercu stanęła Karolina Małysz (używająca obecnie podwójnego nazwiska), jedyna córka Adama – najwybitniejszego skoczka narciarskiego ostatnich lat oraz jego żony Izabeli – uczestniczki najnowszego sezonu „Tańca z gwiazdami”. Teraz ojciec świeżo upieczonej panny młodej zdradził nieznane dotąd fakty o uroczystości.

Adam małysz
09.09.2021 22:53 Adam Małysz pochwalił się zdjęciami z wesela córki

Karolina Małysz, córka Adama i Izy Małysz, wzięła ślub! Uroczystość i wesele były bardzo wystawne, a wielu gości dzieliło się fotografiami i filmami z zabawy w mediach społecznościowych. Adam Małysz dopiero dzisiaj opublikował zdjęcia ze ślubu córki i przy okazji wyjaśnił, czemu robi to tak późno. Na bieżąco zdawaliśmy relacje z przecieków, jakie dotyczyły szczegółów wesela córki Adama Małysza. TUTAJ poznacie więcej informacji na temat zabawy weselnej. Wiadomo, że młoda para zaplanowała całą imprezę z najdrobniejszymi szczegółami. Niektóre z nich wywołały w sieci burzę zachwyconych komentarzy, jak na przykład sukienka panny młodej, zaprojektowana przez Patrycję Kujawę. Przybyło też sporo znanych osób, na przykład Justyna Żyła, która jest kuzynką Adama Małysza.

07.09.2021 15:06 Dopiero teraz wyszło na jaw, co wydarzyło się w kościele na ślubie Karoliny Małysz. Ogromne łzy i poruszenie

Ostatnio w mediach zrobiło się bardzo głośno w związku ze ślubem Karoliny Małysz. Córka legendarnego skoczka celebrowała tę wyjątkową okazję wraz z rodziną i innymi bliskimi osobami. Nie zabrakło także licznych wzruszeń i sytuacji, które zostają zapamiętane już na zawsze.

Adam Małysz
06.09.2021 13:07 Niespodziewany gość na poprawinach u Małyszów

W sobotę 4 września Karolina Małysz stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła miłość swojego życia. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem w mediach, jednak na tym nie koniec. Okazuje się, że poprawiny również są szeroko komentowane, a to za sprawą wyjątkowego gościa, który się tam zjawił. W niedzielę na imprezę u Małyszów zawitał Stefano Terrazzino. Justyna Żyła, a także Iza Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliły się zdjęciami z wyjątkowym gościem. Stefano Terrazzino został ciepło przyjęty przez góralską rodzinę.

córka Małysza
05.09.2021 20:30 Poznaliśmy kulisy ślubu córki Małysza

Za nami ślub jedynej córki Małysza, „orła z Wisły” oraz jego żony, Izabeli. 23-letnia Karolina poślubiła w sobotę swojego wieloletniego narzeczonego – Kamila. Para młoda nie oszczędzała nawet na najdrobniejszych elementach, dbając jednocześnie, by dzień zaślubin i wesela został zapamiętany na długo.

ślub
05.09.2021 18:13 Wiemy, co działo się na ślubie córki Małysza, niesamowite wieści

Zamążpójście córki znanego skoczka narciarskiego – Adama Małysza – to kolejne ślubne wydarzenie ostatnich tygodni. Nie dziwi więc, że zelektryzowało opinię publiczną. Dowiedzieliśmy się między innymi, jakie atrakcje przygotowała dla gości weselnych para młoda. Jedno jest pewne – ślub Karoliny Małysz można zaliczyć do niezwykłych.

Adam małysz
05.09.2021 11:57 Iza Małysz z samego rana ogłosiła radosną nowinę. „Mam też syna”

Wczoraj odbył się ślub Karoliny Małysz — córki polskiego skoczka Adama Małysza. Po wielu przygotowaniach Karolina 4 września stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała „tak” swojemu ukochanemu. Już następnego dnia o świcie Iza Małysz ogłosiła światu radosne wieści: „No to już oficjalnie mam też syna”. Na profilu żony Adama Małysza pojawiło się urocze zdjęcie uśmiechniętych nowożeńców. Iza Małysz pochwaliła się, że od wczoraj ma też syna. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla młodej pary.

adam małysz
05.09.2021 09:35 Do sieci trafiło nagranie z wesela Karoliny Małysz. Córka skoczka zachwyciła gracją na parkiecie

4 września miał miejsce długo wyczekiwany moment. Karolina Małysz — córka polskiego skoczka Adama Małysza — poślubiła miłość swojego życia. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie prezentujące fragment pierwszego tańca młodej pary, wyglądali zjawiskowo! Karolina Małysz wraz z ukochanym i bliskimi świętowali w domu weselnym „Romeo i Julia” w Szczyrku.

05.09.2021 00:47 Wesele córki Małysza. Suknia panny młodej zrobiła furorę

Karolina Małysz wzięła dzisiaj ślub! Córka Adama Małysza już od jakiegoś czasu mówiła, że uroczystość się zbliża, opowiadała też, co szykuje na wesele. Znamy szczegóły tego niezwykłego wydarzenia! Uroczystość ślubna córki Adama i Izy Małyszów była do tej pory owiana tajemnicą. Ale przed mediami nic się nie ukryje: wiemy, że po ceremonii goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia” w Szczyrku. Niedawno pisaliśmy o tym, co Karolina Małysz zaplanowała na swoje wesele (tutaj). Szykowała się góralska impreza! Córka skoczka z Wisły wspominała, że zamierza podać ludowe, góralskie potrawy, sama muzyka też ma być tradycyjna.

04.09.2021 00:33 Córka Małysza nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła się na jednym zdjęciu. Rodzice chcieli ją chronić

Adam Małysz może być dumny ze swojej rodziny. Jego żona Iza robi furorę w „Tańcu z gwiazdami”, a córka wyrosła na wspaniałą kobietę: niedługo weźmie ślub i nie boi się dziennikarzy. Karolina Małysz opowiedziała jednak, co spotkało ją w przeszłości. Córka Adama Małysza ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach. Aktywnie prowadzi swoje kanały społecznościowe – jej konto na Instagramie obserwuje ponad 21 tysięcy osób. Karolina chętnie też udziela wywiadów. Ale czy zawsze tak było?

31.08.2021 21:18 Córka Adam Małysza przekazała radosne wieści

Ostatnio w rodzinie Adama Małysza dzieje się bardzo dużo. Żona słynnego skoczka z Wisły występuje w programie „Taniec z gwiazdami”, a jego córka Karolina Małysz bierze ślub! Co dokładnie zaplanowała na to ważne wydarzenie? Będzie się działo! 23-letnia Karolina Małysz kibicuje swojej mamie, która wraz ze Stefano Terrazzino występuje w „Tańcu z gwiazdami„. Przyszła na jej pierwszy występ w programie, by wspierać ją z siedzeń dla publiczności. Przy okazji opowiedziała dziennikarzom o swoich planach.

Adam Małysz
12.06.2021 10:11 Karolina Małysz wyjawiła swój sekret. Fani poznali szczegóły

Karolina Małysz jest córką utytułowanego skoczka Adama Małysza. Ostatnio na swoim Instagramie 23-latka zdradziła swój sekret. Co takiego wyjawiła internautom? Karolina Małysz ma już 23 lata i poważne plany na życie. Wiosną poinformowała, że planuje ślub. Ostatnio zdradziła coś jeszcze.

Adam Małysz
19.03.2021 14:13 Córka Adama Małysza odpowiadała na pytania fanów. Przy okazji ujawniła, jak wygląda sytuacja w ich domu

Karolina Małysz od jakiegoś czasu znajduje się na ustach wielu Polaków. Młoda córka byłego mistrza świata w skokach narciarskich już wkrótce wyjdzie za mąż i wygląda na bardzo szczęśliwą. Teraz zdecydowała się odpowiedzieć na kilka zadanych przez fanów pytań. Jedno z nich dotyczyło sytuacji w jej rodzinnym domu. Karolina stwierdziła, że zdarzają się różne chwile. Córka Adama Małysza jest dzisiaj zapracowaną studentką i znaczną większość czasu poświęca nauce. Dziewczyna już wkrótce zostanie mężatką, z czego bardzo się cieszy. Fani zadali kilka pytań na temat nadchodzącego ślubu i jej życia rodzinnego.

Adam Małysz
13.03.2021 14:56 W sieci pojawiły się zdjęcia córki Adama Małysza podczas imprezy. Alkohol lał się litrami

Adam Małysz bez wątpienia nie będzie zadowolony z poczynań swojej córki w trakcie pandemii. Karolina Małysz opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia z imprezy alkoholowej ze znajomymi. Na stole widać litry alkoholu. Widać, że zabawa była nad wyraz udana. Karolina Małysz skorzystała z wolnego wieczorowego piątku i w gronie przyjaciół wybrała się do jednego z Wiślańskich barów, gdzie nie brakuje alkoholu. Dziewczyna spędziła wspaniały czas, co uwieczniła na InstaStories.

Adam małysz
28.01.2021 23:06 Córka Adama Małysza to już dorosła kobieta. Skoczek szykuje wesele, wyciekły szczegóły

Adam Małysz jest dumnym ojcem. Jego córka Karolina to już dorosła kobieta, która niedawno ogłosiła radosną wiadomość o swoim ślubie. 23-latka niedługo wyjdzie za mąż, trwają już przygotowania do jednego z najważniejszych dni w jej życiu. Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia. Karolina Małysz rzadko pojawia się w mediach i nieczęsto udziela komentarzy portalom. W wywiadzie z 2019 roku dla portalu WP SportoweFakty zdradziła, że jest bardzo nieśmiała i mocno przeżywa komentarze, które pojawiają się w sieci. Teraz 23-latka przygotowuje się do ślubu, Adam Małysz z pewnością pęka z dumy.

Adam Małysz
14.01.2021 12:11 Poruszające wyznanie córki Adama Małysza. „Bałam się taty”, opowiedziała o dzieciństwie

Chociaż Adam Małysz przez wiele lat dostarczał Polakom wspaniałych powodów do dumy, to w życiu prywatnym nie zawsze miewał łatwo. Jego sukcesy sportowe okupowane były kłopotami rodzinnymi, o których opowiedziała jego córka, Karolina w programie Dzień Dobry TVN – Bałam się taty. Karolina Małysz przyszła na świat, kiedy jej tata miał 20 lat. Wówczas na poważnie rozpoczynała się jego kariera skoczka narciarskiego i odnosił pierwsze sukcesy. Chociaż bywało mnóstwo problemów, to dzisiaj Adam Małysz jest wspaniałym ojcem, bez którego jego córeczka nie wyobraża sobie życia.