Lelum.pl > Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka
18.09.2022 12:55 Katarzyna Glinka wyznała, jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem. Jej słowa dodają siły, ujawniła też czy jest gotowa na miłość

Katarzyna Glinka zdecydowała się na szczery wywiad, w którym poruszyła między innymi kwestię samotnego macierzyństwa oraz tego, jak radzi z sobie z łączeniem obowiązków rodzicielskich z karierą zawodową. Aktorka zdradziła też, czy szuka obecnie miłości. Gwiazda od kilku lat spełnia się na planie kultowego serialu TVP „Barwy szczęścia”. Oprócz tego pojawiła się również w wielu popularnych filmach i regularnie występuje na deskach teatralnych. Wygląda jednak na to, że w przeciwieństwie do jej kariery zawodowej, jej życie osobiste nie jest wcale aż tak idealne. Jakiś czas temu Katarzyna Glinka poinformowała o rozstaniu ze swoim partnerem Jarosławem Bienieckim. Owocem ich związku jest synek Leo, który przyszedł na świat w 2020 roku. Niestety, niedługo po urodzeniu chłopca aktorka rozstała się z ukochanym.

Gwiazda TVP
18.08.2022 22:09 Gwiazda TVP nagle wyjechała z Polski. Nie jest sama. „Lecimy spełnić kolejne marzenie”

Znana ze stacji TVP Katarzyna Glinka właśnie pochwaliła się na Instagramie, że ruszyła w podróż. Na opublikowanym zdjęciu towarzyszy jej 10-letni Filip, który z ekscytacją wpatruje się w okno. „Lecimy spełnić kolejne marzenie” – ogłosiła Glinka. W lipcu tego roku aktorka rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem. Nie pozwoliła jednak, by pożegnanie zbytnio na nią wpłynęło i dalej stara się korzystać z życia. Teraz w tajemniczym poście zdradziła, że leci spełniać marzenia.

Katarzyna Glinka
03.08.2022 20:54 Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski. „Ślubu nie będzie”

Katarzyna Glinka potwierdziła smutną wiadomość dotyczącą jej rozstania z ukochanym Jarosławem Bienieckim. Gwiazda zapowiedziała walkę o alimenty dla swojego młodszego synka. Aktorka znana między innymi z serialu „Barwy szczęścia” właśnie zakończyła swój czteroletni związek. Wyznała, że mimo ciężkich chwil zawsze może liczyć na wsparcie swojej niezastąpionej grupy przyjaciół.

Katarzyna Glinka
25.04.2022 18:56 Katarzyna Glinka wyjechała z Polski. Wiemy dokąd, gwiazda wybrała zaskakujący kierunek

Katarzyna Glinka była swego czasu jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Dziś jej kariera nieco zwolniła, co nie oznacza, że ma mniej obowiązków zawodowych. By od nich uciec, wyjechała ostatnio z kraju. Nie należy jednak spodziewać się, że aktorka na dłużej opuściła Polskę. Wszystko wskazuje na to, że to tylko urlop. Gdzie pojechała?

06.03.2022 14:47 Katarzyna Glinka, Radosław Pazura, Sylwia Juszczak podjęli decyzję. W szczególny sposób pomogą Ukraińcom

Aktorzy spektaklu „La Bombe” wydali oświadczenie w sprawie sytuacji dzieci na Ukrainie. Katarzyna Glinka, Radosław Pazura i inni chcą w niezwykły sposób wspomóc najmłodszych. Podczas najbliższej trasy przekażą część dochodów na Fundację Happy Kids. W przerażającym czasie wojny za wschodnią granicą nasze społeczeństwo wykazało się niezwykłą postawą życzliwości wobec skrzywdzonych mieszkańców Ukrainy. Większe miasta organizują zbiórki artykułów dla potrzebujących rodzin oraz noclegi dla przybyłych Ukraińców. Również gwiazdy postanowiły solidaryzować się z naszym wschodnim sąsiadem. Aktorzy agencji artystycznej Idea Art, przekażą część zarobków na pomoc dzieciom.

Katarzyna Glinka
20.08.2020 21:20 Katarzyna Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”

Katarzyna Glinka, aktywnie dzieli się swoim życiem prywatnym poprzez media społecznościowe. Niedawno przekazała radosną nowinę, która zyskała szeroki rozgłos. Dzisiaj aktorka nie ukrywa swojego zadowolenia i może pochwalić się nowym życiowym doświadczeniem, dzięki któremu osiągnęła pełnię szczęścia. Fani są zachwyceni.Katarzyna Glinka prowadzi udane życie prywatne, którym chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Niedawno na świat przyszło jej drugie dziecko. Teraz aktorka dzieli się kolejną radosną nowiną: – – Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Uśmiech Katarzyny, mówi wszystko.

08.05.2020 22:09 Katarzyna Glinka urodziła. Jest zdjęcie, znamy płeć i imię dziecka

Katarzyna Glinka urodziła drugie dziecko! Ta informacja od razu wywołała szum w mediach. Gwiazda pochwaliła się imieniem oraz zdjęciem dziecka na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio wśród polskich gwiazd jest coraz więcej nowych, szczęśliwych rodziców. Zastanawia nas, ilu celebrytów po izolacji ogłosi, że spodziewa się dziecka!Katarzyna Glinka długo zwlekała ze zdradzeniem informacji o tym, że jest w ciąży. Stroniła również od udzielania wywiadów. Prawda jednak w końcu wyszła na jaw. Gwiazda 8 maja po raz drugi została mamą!

katarzyna glinka
28.04.2020 22:02 Katarzyna Glinka z partnerem. Aktorka „Barw szczęścia” pokazała ukochanego, zaraz urodzi ich pierwsze dziecko

Znana przede wszystkim z Barw szczęścia Katarzyna Glinka już na dniach spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. Szczegóły na swoim Instagramie zdradził jej ukochany. Para wzięła udział w pięknych sesjach zdjęciowych, na których aktorka chwali się krągłym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy, wygląda fantastycznie.Katarzyna Glinka coraz częściej pozuje ze swoim partnerem. Para pięknie się razem prezentuje i wygląda na naprawdę szczęśliwą. Już niebawem na świat ma przyjść ich pierwsze wspólne dziecko. Kim jest przystojny mężczyzna u boku aktorki? Robi wrażenie.

ciąża
03.01.2020 21:23 Kolejna gwiazda TVP jest w ciąży. Właśnie po raz pierwszy pokazała brzuszek

Ciąża to niesamowity czas, gdy w brzuchu mamy powstaje nowe życie. Tego niewątpliwego szczęścia dostąpiła niedawno uwielbiana przez telewidzów aktorka, która na co dzień z sukcesami występuje w telewizji publicznej. Ciąża to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie gdy ma się tyle obowiązków zawodowych, a w pracy wykorzystuje się swoje ciało. Grający na scenie i w filmach aktorzy muszą być w dobrej formie, by sprostać pracy na planie. Aktorka jest ogromnie szczęśliwa z zostania mamą i postanowiła podzielić się ta radosną wiadomością ze swoimi najwierniejszymi fanami. Wykorzystała w tym celu portal społecznościowy Instagram.

Katarzyna Glinka
04.08.2019 16:48 Katarzyna Glinka bierze ślub? To ma być wydarzenie roku!

Katarzyna Glinka bierze ślub? Jeden z tygodników donosi, że już niedługo aktorka serialu Barwy Szczęścia powie sakramentalne tak. To ma być wydarzenie roku, w bardzo egzotycznym miejscu. Gwiazda przez długi czas milczała na temat swojego związku z Jarosławem Bienieckim, jednak zdecydowała się uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swoich uczuć. Katarzyna Glinka jest znaną aktorką, a największą sławę przyniosła jej rola w serialu Barwy Szczęścia. O swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt chętnie, jednak z miesiąca na miesiąc odkrywa się coraz bardziej. Według tygodnika Świat&Ludzie aktorka jest już coraz bliżej ślubu, a ceremonia odbędzie się w egzotycznym miejscu.

04.03.2019 14:48 Katarzyna Glinka zaręczyła się. Kim jest partner aktorki?

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek kilka dni temu przeżyła wyjątkowo romantyczne oświadczyny. Kim jest partner aktorki, który postanowił spędzić z nią resztę życia? Gwiazda Barw szczęścia zaręczyła się! Wybranek aktorki oświadczył jej się w wyjątkowo romantyczny sposób, czym wzruszył nie tylko swoją ukochaną, ale i… publiczność. Partner aktorki oświadczył jej się bowiem na scenie! Katarzyna Glinka zaręczyła się i wygląda na bardzo szczęśliwą.