Lelum.pl > Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska

Jak dziś wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej, fot. TRICOLORS/East News
20.11.2023 15:00 Córka Katarzyny Pakosińskiej jest już dorosłą kobietą i zyskuje popularność w sieci. Jak dziś wygląda?

Katarzyna Pakosińska zasłynęła występami w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Po zakończeniu współpracy z grupą zdecydowała się na karierę solową i podbiła świat show-biznesu. Czy jej córka zdecyduje się pójść w jej ślady? 

Katarzyna Pakosińska
15.06.2021 20:29 Katarzyna Pakosińska usłyszała u ginekologa niepokojącą diagnozę. O wszystkim opowiedziała

Jakiś czas temu Katarzyna Pakosińska usłyszała bardzo niepokojącą diagnozę od lekarza. Wybrała się do ginekologa, a ten stwierdził, że podejrzewa u niej nowotwór. Artystka nie poddała się i postanowiła przebadać się jeszcze raz. Wszystko skończyło się pozytywnie, gdyż okazało się, że przyczyną jej dolegliwości był mięśniak macicy. Katarzyna Pakosińska od lat zaraża swoich fanów śmiechem i radością. Znana m.in. z Kabaretu Moralnego Niepokoju artystka miewała w życiu chwile grozy. Jedna z nich zaniepokoiła ją szczególnie.

Katarzyna Pakosińska
04.12.2020 10:14 Katarzyna Pakosińska w jednej chwili omal nie straciła życia. W ostatnim momencie uratował ją przyszły mąż

Katarzyna Pakosińska zdradziła pewną tajemnicę z przeszłości. Niezwykle lubiana artystka kabaretowa opowiedziała, że w pewnym momencie była bardzo blisko utraty życia. Na szczęście w ostatniej chwili uratował ją niejaki Irakli Basilaszwili, gruziński prezenter telewizyjny, który teraz jest jej mężem. Ta sytuacja bardzo zbliżyła parę do siebie, co widoczne jest do dzisiaj. Historia rodem z filmu zakończonego happy endem. Z tego artykułu dowiesz się Jaką tajemnicę zdradziła Katarzyna Pakosińska W jakiej sytuacji przyszły mąż uratował jej życie Jak Katarzyna Pakosińska wspomina moment poznania przyszłego męża Katarzyna Pakosińska zdecydowała się opowiedzieć historię, w której zapoznała swojego obecnego męża. Okazało się, że miało to miejsce w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach, które na całe szczęście zakończyły się szczęśliwie dla ich obojga.

były mąż
16.12.2019 18:20 Były mąż Katarzyny Pakosińskiej był artystą. Po rozwodzie: „Zostałam sama z dzieckiem, kredytem, bez pracy i przyjaciół”

Były mąż Katarzyny Pakosińskiej był artystą. Gwiazda kabaretu sądziła, że dwie artystyczne dusze doskonale się porozumieją. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Po rozwodzie sama musiała stawić czoła wielu przeciwnościom. Zostałam sama z dzieckiem, kredytem, bez pracy i przyjaciół – powiedziała, cytuje pomponik.pl. Katarzyna Pakosińska rozwiodła się po kilku latach od zawarcia małżeństwa, co było dla niej bardzo trudne. W rodzinie takie rzeczy się nie zdarzały, a rodzice są razem od 1968 roku. Były mąż nie był jednak jej pisany, dlatego musiała podjąć poważną decyzję. Po tym wszystkim musiała walczyć każdego dnia.

Roksana Węgiel Eurowizja
07.11.2019 14:49 Córka Katarzyny Pakosińskiej przechodzi burzliwy czas. „Czy to moje dziecko?”

Córka Katarzyny Pakosińskiej ostatnimi czasy stała się źródłem zmartwień dla słynnej matki. Nastolatka przechodzi burzliwy okres, który opisał tygodnik Świat i Ludzie. „Czy to moje dziecko?” zastanawia się komiczka. Córka Katarzyny Pakosińskiej skończy niedawno 16 lat, więc słynna mama musi zmagać się z dorastaniem nastolatki. Tygodnik Świat i Ludzie opisał jego uroki i przeszkody tego okresu dojrzewania dziecka dla Katarzyny Pakosińskiej.

katarzyna pakosińska
14.08.2019 15:23 Katarzyna Pakosińska podczas wyprawy do Gruzji kilka lat temu prawie zginęła. Życie uratował jej obecny mąż

Katarzyna Pakosińska jakiś czas temu przeżyła naprawdę dramatyczne chwile na wyprawie do Gruzji. Musiała być reanimowana! Kto jej pomógł i komu zawdzięcza uratowanie życia? Dlaczego tak bardzo kocha ten kraj pomimo złych wspomnień? Historia jest jak z romantycznego filmu! Katarzyna Pakosińska – była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas wyprawy do Gruzji prawie straciła życie. Uratowanie artystki było jeszcze trudniejsze, ponieważ była sama w zamkniętym pokoju i nikt nie mógł jej pomóc. Z pomocą przyszedł przystojny Gruzin, który został u Kasi na dłużej!