Lelum.pl > Kate Middleton Ciąża

Kate Middleton Ciąża

Kate Middleton
21.08.2018 17:23 Będziecie w szoku, jak dowiecie się, GDZIE pracowała Kate Middleton, zanim została księżną

Kate Middleton pracowała na pół etatu w znanej brytyjskiej firmie, zajmującej się sprzedażą biżuterii. Jaka była jej rola i czy się w niej sprawdziła? Mamy odpowiedzi. Brytyjska rodzina królewska nie przestaje elektryzować ludzi na całym świecie. Zasady panujące na królewskim dworze, stroje i konwenanse. Wszystko to niezwykle nas intryguje .

Royal Baby
03.06.2018 16:47 Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny

Kate Middleton miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna księżna całkowicie oddaje się teraz swoim pociechom i ich wychowaniu. Wraz z dziećmi wyjechała na krótkie wakacje, mały książę George i księżniczka Charlotte mają obecnie wolne od szkoły. Jeżeli wchodzisz na tzw. „etat mama”, wiesz, że będzie to kawał ciężkiej pracy. Mimo że Kate Middleton przebywa na urlopie macierzyńskim, wie, że czeka ją nie lada wyzwanie. Opieka nad trójką maluchów, nie może być łatwa. Prócz Georga i Charlotte, pod koniec kwietnia księżna Cambridge powitała na świecie swoje trzecie dziecko – synka, Louisa. Kate, wraz z pociechami zdecydowała się na krótkie wakacje poza Londynem.

Kate Middleton
29.05.2018 18:10 Kate Middleton kupiła sukienkę z Zary. To totalny hit lata

Kate Middleton miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna księżna, mimo tego, że jest matką, może pochwalić się niemal posągową figurą. Teraz udowodniła, że nie tylko sukienki za grube tysiące mogą wyglądać spektakularnie. Ta kiecka z Zary podbije wasze serca! Jeżeli kochacie modę, pewnie nie robi na was wrażenia styl rodziny królewskiej. Zazwyczaj jest mocno konserwatywny i po prostu…nudny. Okazuje się, że Księżna Kate pozytywnie nas zaskoczyła! To już nie pierwszy raz, kiedy Kate Middleton pokazała, że ma jaja! Ostatnio na ślubie Meghan i Harrego pojawiła się w sukience, którą mogliśmy już wcześniej oglądać, a teraz kupiła sukienkę w popularnej sieciówcę! Czujemy, że ta sukienka z Zary zostanie totalnym hitem lata!