Lelum.pl > Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur
22.09.2022 16:17 Przykre informacje o żonie Kazimierza Mazura. Spadły na nią same nieszczęścia, odejście męża to dodatkowy cios

Kojarzony w ostatnim czasie z roli Tomasz Wiśniewskiego z „Barw Szczęścia” Kazimierz Mazur zmarł dokładnie 6 września tego roku. Pozostawił po sobie rozpaczającą rodzinę, w tym syna i żonę, Katarzynę Gärtner. Jak się okazuje, ta w życiu przeżyła już niejedną tragedię. Trzeba ogromnej siły, by wytrzymać tak zły los. Niewykluczone, że to właśnie konieczność życia bez ukochanego jest dla niej największą życiową próbą, ale wcześniej też nie była oszczędzana. Zmagała się z ciężką chorobą i nagłą, rodzinną tragedią.

kazimierz mazur
06.09.2022 15:43 Nie żyje aktor Kazimierz Mazur. Występował w wielu znanych serialach, m.in. w „Barwach szczęścia”

Przed chwilą przekazano dramatyczną wiadomość o śmierci jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Dzisiaj 6 września odszedł Kazimierz Mazur. Aktor znany między innymi z takich produkcji, jak „Barwy szczęścia”, „Wiedźmin” czy „40-latek. 20 lat później” miał 74 lata. Informację o śmierci artysty przekazała portalowi Onet jego wytwórnia „Wink Management”. Organizacja wystosowała specjalne oświadczenie, w którym złożyła wszystkim bliskim aktora szczere kondolencje.