Lelum.pl > Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski
02.09.2022 12:47 Robi się coraz większa afera po występie Krzysztofa Rutkowskiego w „TzG”. Kolejna gwiazda dosadnie oceniła taniec detektywa

Kolejna gwiazda zabrała głos w sprawie popisu, jaki w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami” dał popularny detektyw. Po tym, jak w mediach zagotowało się od konfliktu na linii Krzysztof Rutkowski — Iwona Pavlović, sytuację skomentowała jedna z prowadzących. Od pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami” minęło zaledwie kilka dni, a media już objęła afera na zaskakującą skalę. Nikt nie spodziewał się, że dość nieporadny popis umiejętności tanecznych detektywa bez licencji przerodzi się w żywy konflikt, o którym będzie rozpisywać się cały Internet.

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
30.08.2022 21:37 Iwonie Pavlović puściły nerwy. Zdradziła, dlaczego tak surowo oceniła Krzysztofa Rutkowskiego, mocne słowa

Nie milkną głosy wokół pierwszego odcinka wyczekiwanej 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” oraz niespodziewanego odpadnięcia aktora Łukasza Płoszajskiego. Dużo zamieszania wywołała również pierwsza w historii show jedynka od jurorki Iwony Pavlović. Głos w sprawie zabrał sam Krzysztof Rutkowski. Poniedziałkowe wydanie programu „Taniec z Gwiazdami” na długo pozostanie w pamięci fanów. Do dziś nie brak słów oburzenia na wieść o odpadnięciu jednego z bardziej lubianych uczestników — aktora Łukasza Płoszajskiego. Internauci komentują również występ Krzysztof Rutkowskiego, który według nich zaprezentował się w nie najlepszym stylu. Słowa telewidzów zdają się znajdować potwierdzenie w opinii ekspertów. Najpierw detektyw typowany był w notowaniach bukmacherów jako pierwszy kandydat do opuszczenia show, a później otrzymał najniższe oceny od jurorów. Michał Malitowski przyznał celebrycie dwa punkty, a Iwona Pavlović pokazała pierwszą w historii produkcji jedynkę. Teraz głos w sprawie niskiej noty zabrał sam zainteresowany. Krzysztof Rutkowski zdradził swoje przewidywania na temat powodów, którymi kierowała się ekspertka przy ocenie jego występu.

Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski
29.08.2022 23:19 Grabowski i Pavlović tak podsumowali pierwszy taniec Krzysztofa Rutkowskiego, że robi się słabo. Dosadne słowa jurorów

Dziś pierwszy odcinek 13. serii „Tańca z gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska byli jedną z par, które od początku budziły największe emocje. Niestety, jurorzy mieli miażdżącą opinię. Rutkowski i Madeńska zatańczyli salsę do piosenki z czołówki produkcji „Różowa pantera”. Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović bardzo surowo ocenili ich występ.

Krzysztof Rutkowski żona
06.08.2022 22:18 Ciężko uwierzyć, co Rutkowski wypalił ws. swojej żony. Na jedno nigdy się nie zgodzi. „Musiałbym używać siły”

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja uwielbianego przez widzów programu „Taniec z Gwiazdami”. Jednym z uczestników nadchodzącego wydania show będzie detektyw Krzysztof Rutkowski. Gwiazdor wypowiedział się, co myśli o ewentualnym udziale swojej żony Mai. Najsłynniejszy polski detektyw już niedługo będzie miał szansę spróbować swoich sił na parkiecie. Podczas rozmowy z tabloidem „Fakt” zdradził, czy zgodziłby się na udział swojej ukochanej w show Polsatu. Odpowiedź może nieźle zaskoczyć.

Krzysztof Rutkowski
29.07.2022 23:28 Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek podczas wakacji. „Słoneczko trzymaj się”, fani od razu zareagowali

Krzysztof Rutkowski jest człowiekiem bardzo zapracowany, ale każdą wolną chwilę i tak stara się przeznaczać na rodzinę. Teraz miał z żoną okazję na wzięcie urlopu i udał się do Grecji. Wraz z nimi był ich syn, który pierwszego dnia wyjazdu doznał nieciekawie wyglądającego urazu. Wszystko zostało uwiecznione na kanale jego mamy w serwisie YouTube. Na materiale widać nawet, jak młody Krzysztof był opatrywany. Trudno było mu wtedy zachować spokój, ale nie ma się co dziwić.

Krzysztof Rutkowski, Sylwia Madeńska
29.07.2022 14:45 Taniec z Gwiazdami. Krzysztof Rutkowski zatańczy z Sylwią Madeńską, żona detektywa zareaguje? „Między nimi już iskrzy”

Wielkimi krokami zbliża się premiera 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Produkcja sukcesywnie zdradza kolejne informacje o tanecznym show. Pierwsza ogłoszona para, czyli Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski, swoim duetem wzbudzili emocje. Już we wrześniu Krzysztof Rutkowski zatańczy na parkiecie z Sylwią Madeńską. Do sieci wyciekło ich pierwsze, wspólne nagranie. „Ależ to będzie ogień”, czytamy w zapowiedzi.

Krzysztof Rutkowski
28.07.2022 14:02 Rutkowski przyznał się do tego, ile zarabia. O takich kwotach wielu Polaków może tylko pomarzyć

Odkąd media obiegła wieść, że Krzysztof Rutkowski wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” jeszcze intensywniej niż dotychczas spekuluje się na temat jego zarobków. Tymczasem słynny detektyw nie zamierza robić tajemnicy ze swojego majątku. Na pytanie reporterki odpowiedział wprost. Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko ze swojego fachu oraz medialnych owoców swojej działalności. Słynny detektyw nie kryje się ze swoim majątkiem, a każde ze zdjęć na jego Instagramie aż krzyczy, że śledczy-celebryta opływa w luksusy. Od markowych ubrań, charakterystycznych czapek z daszkiem z gigantycznymi logami, łańcuchów, solidnych, wojskowych butów i oryginalnych okularów — aż po zabiegi urodowe i estetyczne — wszystkie te elementy tworzą razem nieśmiertelną stylizację, której nie sposób nie rozpoznać.

Krzysztof Rutkowski
26.07.2022 11:37 Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż. Internauci nie dowierzają. „Przesada”

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbardziej ikonicznych postaci polskiego show-biznesu. Trudno uwierzyć, że znany śledczy w tym roku skończył 62 lata. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że czas się dla niego zatrzymał, internauci zwrócili ostatnio uwagę na pewne zmiany. Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż, fani byli bezlitośni. Krzysztof Rutkowski od ponad 30 lat prowadzi dość szeroko zakrojoną działalność detektywistyczną. Popularności dodają mu także liczne wypowiedzi w bieżących sprawach. Jakiś czas temu zaangażował się w aferę podsłuchową związaną z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Nie przeszedł także obojętnie obok konfliktu pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim. Teraz wokół słynnego śledczego znów zrobiło się zamieszanie. Żona Rutkowskiego podzieliła się rodzinną fotografią, a internauci nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Ich uwagę zwrócił wygląd detektywa.

Taniec z gwiazdami
30.06.2022 20:14 Krzysztof Rutkowski zdecydował się na przeprowadzkę, wszystko jest już przesądzone. To przez „Taniec z gwiazdami”

To już pewne: Krzysztof Rutkowski wystąpi w jesiennej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Kontrowersyjny detektyw poinformował też, że zarobione pieniądze przekaże na cele dobroczynne. Teraz pojawiły się nowe informacje o jego udziale. Dom Krzysztofa Rutkowskiego, w którym mieszka ze swoją żoną, znajduje się pod Łodzią. Posiadłość ma 480 metrów kwadratowych. Jednak treningi do „TzG” odbywają się w Warszawie. Co planuje gwiazdor?

Krzysztof Rutkowski
29.06.2022 20:37 Reporterka zadała Rutkowskiemu osobiste pytanie, nagle zawołał ochroniarza. Po chwili wszyscy zaniemówili

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Rutkowski bardzo dba o swój wizerunek — zarówno fizyczny, jak i medialny. Mimo to, słynny detektyw potrafi nieźle zaskoczyć. Podczas ostatniego wywiadu reporterka „Faktu” zadała mu delikatne pytanie. Nieoczekiwanie, celebryta zawołał ochroniarza. Wydał mu jasne polecenie. Detektyw Rutkowski już od lat umiejętnie łączy rolę partnera i ojca ze swoim ryzykownym, choć z pewnością pełnym emocji zawodem. W 2012 roku na świat przyszedł jego syn, Krzysztof Jerzy, owoc związku z Mają Pilch, który dopiero trzy lata temu zyskał status małżeństwa. Nie ulega wątpliwości, że mimo ponad dziesięciu lat stażu, uczucie pomiędzy nimi nadal jest żywe. Żona towarzyszyła detektywowi podczas wyprawy na Ukrainę, a wolne chwile spędzają razem, czy to w domowym zaciszu, czy w restauracji.

Krzysztof Rutkowski
21.05.2022 10:40 Do sieci trafiło nagranie z wakacji Krzysztofa Rutkowskiego z żoną w Grecji

Krzysztof Rutkowski jest obecnie ze swoją żoną, Mają poza granicami naszego kraju. Choć detektyw często wyjeżdża w sprawach służbowych, tym razem udał się po prostu na urlop do Grecji. Jak widać, był w jego trakcie w wyjątkowym nastroju. W internecie opublikował bowiem nietypowe nagranie, na którym widać, czego dopuścił się w jednej z restauracji. Co na to obsługa?

Krzysztof Rutkowski
10.05.2022 12:56 Wesołe wieści o Krzysztofie Rutkowskim i jego żonie. Ukochana detektywa przerwała milczenie

Krzysztof Rutkowski od 3 lat jest w związku małżeńskim z Mają Plich, z którą utrzymywał relację już dużo wcześniej. Obydwoje mają dziś już 10-letniego synka, który imię odziedziczył po ojcu. Jak im się układa w małżeństwie? Nie ma bowiem wątpliwości, że detektyw jest człowiekiem nieustępliwym i bardzo zapracowanym. Czy wobec tego trudno się z nim żyje?

Krzysztof Rutkowski z żoną
30.04.2022 19:41 „Mamy córkę”. Żona Krzysztofa Rutkowskiego ogłosiła ukrywaną od dawna nowinę

W najnowszym odcinku programu „Śluby gwiazd” zagoszczą Krzysztof Rutkowski z partnerką Mają. W sieci już pojawił się zwiastun zbliżającej się rozmowy. Widzimy na nim, jak gwiazdy zdradzają Izabeli Janachowskiej ogromny sekret. „Mamy córkę” – zakomunikowała Maja Rutkowska podczas wywiadu z ekspertką ds. ślubów. Kobieta dodała, że razem z Krzysztofem Rutkowskim ukrywali ten fakt przez półtora roku. Na twarzy Janachowskiej pojawiło się ogromne zdziwienie.

Katarzyna Cichopek
27.04.2022 10:25 Pilny komunikat Rutkowskiego ws. Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Detektyw ujawnia

W ostatnich dniach zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski stali się ofiarami głośnej afery. Nieoczekiwanie w sprawie wypowiedział się słynny polski detektyw, Krzysztof Rutkowski, który wydał pilny komunikat. Jego spostrzeżenia są niepokojące. Od ogłoszenia rozstania, Katarzyna Cichopek zawzięcie milczy na temat rozpadu związku z Marcinem Hakielem, jednak w sprawie wciąż pojawiają się nowe doniesienia. Po tym, jak jej były partner w wywiadzie zasugerował, że zostawiła go dla innego mężczyzny, wokół aktorki nie ustaje szum. Jakby tego było mało, media ogłosiły niedawno, że otrzymały anonimową wiadomość z nagraniem, na którym słychać rozmowę. Nadawca utrzymuje, że jest to taśma z prywatnej rozmowy gwiazdy z Maciejem Kurzajewskim, kolegą z planu, który został pierwszym podejrzanym o bycie jej kochankiem.

Krzysztof Rutkowski
03.04.2022 12:04 Maja i Krzysztof Rutkowski udzielili wywiadu. Niestety zaczęło się od wpadki

Krzysztof Rutkowski poślubił Maję Pilch w 2019 roku. Kobieta jest jego czwartą żoną. Teraz para udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o okolicznościach ceremonii. Zaczęło się jednak od wpadki prowadzącej rozmowę, Izabeli Janachowskiej. Izabela Janachowska prowadzi w serwisie Youtube kanał „Wedding Dream”. Ostatnio jej gośćmi byli właśnie Rutkowscy. Co się wydarzyło?

Krzysztof Rutkowski
01.04.2022 23:32 Krzysztof Rutkowski z żoną cały czas ją ukrywali. Wyszła na jaw prawda o ich sekretnej córce

Krzysztof Rutkowski przez wielu kojarzony jest jako poważny i bezwzględny detektyw, ale tak naprawdę jest człowiekiem bardzo rodzinnym oraz ciepłym. Dało się to poznać, gdy opowiadał o swojej nowej radości. Okazało się bowiem, że Rutkowscy mają pociechę, której istnienie skutecznie ukrywali przez ponad półtora roku. Ten fakt zdradzili dopiero w programie Izabeli Janachowskiej.

Krzysztof Rutkowski
28.03.2022 21:31 Krzysztof Rutkowski przekazał informacje z Ukrainy. Wielu może być zaskoczonych

Niemal miesiąc upłynął, odkąd Krzysztof Rutkowski ogłosił, że w porozumieniu z Ambasadą Ukrainy zamierza wesprzeć siły militarne atakowanego kraju. Teraz zrelacjonował, jak wygląda sytuacja za wschodnią granicą. Słowa detektywa mogą być zaskakujące dla wielu osób. Kiedy 2 marca Krzysztof Rutkowski zapowiedział swoją podróż na Ukrainę, część fanów zareagowała z wyraźną aprobatą. Niektórzy nie mogli jednak powstrzymać złośliwych komentarzy, zwłaszcza gdy mijały kolejne dni, a na Instagramie detektywa pojawiały się jedynie mniej lub bardziej enigmatyczne komentarze na temat przygotowań. Mycie samochodu, szykowanie pojazdów, przeplatane kolejnymi informacjami o rozwiązywanych sprawach. Wiele osób zwracało także uwagę, że emanowanie ekstrawagancją jest w tej chwili nieco nie na miejscu. Wyświetl ten post na Instagramie Kiedy jednak, po dwóch tygodniach, konwój wreszcie ruszył, w komentarzach zaroiło się od ciepłych słów i życzeń, aby misja się powiodła i wszyscy bezpiecznie wrócili do Polski.

Krzysztof Rutkowski
19.03.2022 14:46 Krzysztof Rutkowski wyruszył na pomoc Ukrainie. Zaskoczył Polaków decyzją

Najpopularniejszy polski detektyw zakończył już przygotowania do zapowiadanej podróży. Krzysztof Rutkowski ogłosił na Instagramie, że wyruszył już na Ukrainę, czym zaskoczył fanów. Posypały się komentarze. Krzysztof Rutkowski już na początku marca zapowiedział, że w porozumieniu z władzami Ukrainy przygotowuje pomoc humanitarną dla walczących na o własną ojczyznę sąsiadów. Podczas gdy na granicy trwa akcja rejestrowania i zapewniania uchodźcom bezpieczeństwa, detektyw zgromadził sprzęt militarny i medyczny. Celebryta zapowiedział, że osobiście dopilnuje konwoju, który wjedzie na teren Ukrainy. W przygotowaniach i wyposażaniu pomagała mu m.in. firma JBF group, która miała dostarczyć środki medyczne i podstawowy sprzęt. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

detektyw
18.03.2022 08:53 Krzysztof Rutkowski miał walczyć. Internauci skomentowali jego zamiary

Wśród licznych gwiazd, które zadeklarowały wsparcie i pomoc dla Ukrainy Krzysztof Rutkowski jest prawdziwym ewenementem. Kilka dni po rozpoczęciu ataku słynny polski detektyw ogłosił, że rusza na granicę. Po tym, jak Rosja przypuściła atak na Ukrainę wielu polskich celebrytów natychmiast wyjechało uchodźcom naprzeciw, wioząc zapasy i potrzebne środki i oferując transport w wyznaczone miejsce w Polsce. Już 2 marca pomoc zadeklarował także najsłynniejszy polski detektyw, Krzysztof Rutkowski. Celebryta poinformował na Instagramie, że wraz z najwyższymi władzami Ukrainy przygotowuje się do wsparcia humanitarnego dla walczących. Na front miał trafić sprzęt militarny i medyczny, a gwiazdor ogłosił, że będzie osobiście nadzorował konwój. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Krzysztof Rutkowski
28.02.2022 11:30 Krzysztof Rutkowski pojedzie wspierać Ukrainę. Czy zamierza walczyć?

Krzysztof Rutkowski to znany w całym kraju detektyw, który dysponuje prywatnym arsenałem. Posiada uzbrojoną grupę specjalną, a także bojowe wozy opancerzone. Jak się okazuje, chce ich użyczyć, by pomóc Ukrainie. Przyznał to w rozmowie z Super Expressem. Czy on sam również zamierza jechać, by walczyć?

20.01.2022 10:43 Historyczny moment, Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę. Metamorfoza życia

Krzysztof Rutkowski uważany jest za najpopularniejszego detektywa w kraju. Rozpoznawalność przyniosły mu zaś nie tylko sprawy, w które, z różnym skutkiem, angażował się przez lata działalności, ale i charakterystyczna fryzura. Teraz Rutkowski postanowił zaskoczyć obserwujących go na Instagramie internautów niebywałą metamorfozą.

Taniec z gwiazdami
25.12.2021 20:21 Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok

Mało jest w Polsce osób budzących tak sprzeczne emocje, jak Krzysztof Rutkowski. Medialny detektyw, uczestniczący w najsłynniejszych polskich sprawach kryminalnych, sam z kilkoma wyrokami na koncie. Tym razem jednak furorę w mediach robi jego choinka. Rutkowski jest najbardziej rozpoznawalnym detektywem w Polsce. Równie charakterystyczna, co on sam, jest jego fryzura – włosy ułożone na żel do góry, równo przycięte, przypominające przystrzyżony krzew. A jak wygląda jego choinka? Będziecie zaskoczeni!

Maja Rutkowska
17.09.2021 09:29 Maja Rutkowska w żałobie, zewsząd spływają kondolencje. Nie żyje ojciec żony słynnego detektywa

Maja Rutkowska – znana także pod panieńskim nazwiskiem Plich – przeżywa osobisty dramat. Przed kilkoma dnia odszedł jej ojciec, którego sama określiła „najważniejszym mężczyzną w jej życiu”. Żona najbardziej znanego w Polsce detektywa pożegnała tatę wpisem w mediach społecznościowych. W komentarzach natychmiast pojawiły się dziesiątki wyrazów współczucia.

krzysztof rutkowski
16.12.2020 14:54 Nowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw jest już gotowy na święta

Krzysztof Rutkowski sprawił sobie nową fryzurę, która z pewnością przykuwa wzrok wielu przechodniów. Słynny detektyw po raz kolejny postanowił zaszaleć. Zaprosił do swojego domu reporterów i pokazał im, jak idą mu przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Krzysztof Rutkowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej rozpoznawalnych detektywów w Polsce. Chociaż jego zawód jest powszechnie znany, uwagę internautów za każdym razem przykuwa jego fryzura. Tym razem również postanowił zaszaleć.

krzysztof rutkowski
01.12.2020 19:02 Rutkowski do Górniak: „Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca”

Edyta Górniak znajduje się w ogniu krytyki medialnej, odkąd jasno mówi o swoich poglądach na temat epidemii koronawirusa. Do słynnych osób publicznych, które jawnie krytykują polską diwę, dołączył Krzysztof Rutkowski. Detektyw radzi gwieździe: Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Edyta Górniak tym razem została skrytykowana przez jednego z najpopularniejszych polskich detektywów. Krzysztof Rutkowski ostrzega diwę przed teoriami, które głosi. Jak zaznaczył, może się to dla artystki zakończyć sprawą w sądzie.

Maja Rutkowska
06.07.2020 00:38 Żona Rutkowskiego pozazdrościła mu oryginalnej fryzury? Jej nowe włosy wywołały wielkie poruszenie, przecieramy oczy ze zdumienia

Żona znanego detektywa, po epidemii koronawirusa postanowiła coś zmienić, więc zmieniła kolor i uczesanie włosów. Czy to jedna z tych kobiet, która zmienia fryzurę na nowy etap w życiu? Ciężko przewidzieć, ale jedno jest pewne. Wiemy, kto jest jej idolem. Żona Krzysztofa Rutkowskiego prawdopodobnie postanowiła wyjść z cienia swojego męża i zmieniła swój styl uczesania. Kobieta postawiła na równie fantazyjne rozwiązanie, co jej znany mąż detektyw. Nie możemy wyjść ze zdumienia nad jej oryginalną fryzurą. Mamy pewne przypuszczenia, kim się inspirowała.

Krzysztof Rutkowski
02.06.2020 23:55 Krzysztof Rutkowski ostro atakuje Kubę Wojewódzkiego. Detektyw nie przebiera w słowach

Krzysztof Rutkowski i Kuba Wojewódzki do tej pory nie prowadzili medialnej wojny. Najbardziej znany polski detektyw przerywa milczenie. Co skłoniło go do tak ostrych słów? Czy dziennikarz odpowiedział? Znamy szczegóły!Krzysztof Rutkowski nie przebierał w słowach, oceniając zachowanie showmana – Kuby Wojewódzkiego. Sprawą, od której wszystko się zaczęło żyła cała Polska.

11.03.2020 18:27 Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała pobite zdjęcie. Obiegło cały internet

Żona Krzysztofa Rutkowskiego opublikowała w sieci zdjęcie, które budzi grozę. Kobieta znajduje się w samochodzie, cała we krwi i zapłakana. Relacja szybko obiegła Internet, a zaniepokojeni fani próbują dowiedzieć się szczegółów. Drastyczne zdjęcie żony znanego detektywa wywołało wielkie poruszenie. Stan Mai Rutkowski na zdjęciu przedstawia się naprawdę niepokojąco. Zakrwawione policzki i ręce, spływające łzy, rozczochrane włosy i obłęd w oczach… Nic dziwnego, że użytkownicy mieli duże obawy co do stanu jej zdrowia. Ten obraz zwiastował najgorsze.