Lelum.pl > Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

01.02.2020 18:00 Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać

Żona Krzysztofa Rutkowskiego może liczyć na to, że jej mąż zawsze będzie ją rozpieszczać. Obrączka, którą mąż założył jej na palec, robi ogromne wrażenie nie tylko za sprawą swojego wyglądu, ale też ceny. Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest bardzo zadowolona z tego, że udało jej się założyć rodzinę ze znanym detektywem. Swoim szczęściem postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie – jej obrączka to prawdziwe dzieło sztuki, które zadziwia nie tylko wyglądem, ale też niebotyczną ceną.

krzysztof rutkowski
23.09.2019 16:07 Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta

Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta, a o jej śmierci poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił wzruszający wpis na Instagramie, w którym wspomina zmarłą. Nieco ponad miesiąc temu Krzysztof Rutkowski wraz z Mają Plich cieszyli się swoim weselem, jednak teraz ich nastroje są zupełnie inne. Detektyw poinformował fanów na swoim Instagramie, że nie żyje jego mama. Zamieścił jej stare zdjęcie i wzruszający wpis.

Krzysztof Rutkowski
28.08.2019 15:35 Alimenty Krzysztofa Rutkowskiego. Wiemy, ile dokładnie płaci byłej żonie

Alimenty Krzysztofa Rutkowskiego wyszły na jaw. Wiemy, ile dokładnie słynny detektyw płaci swojej byłej żonie, Annie. Mężczyzna wyznał całą prawdę, po tym, jak kobieta niezbyt przychylnie wypowiedziała się na temat jego ślubu. Czy to początek poważnego konfliktu? Alimenty płacone przez Krzysztofa Rutkowskiego nie są już tajemnicą. Mężczyzna sam zdradził dokładną kwotę, po tym, jak była żona wyśmiała jego luksusowe wesele z nową partnerką. Ile dostaje Anna Rutkowska? Większość byłych żon nie może liczyć na takie sumy.

Krzysztof Rutkowski
25.08.2019 14:49 Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Ich związek był głośno komentowany

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska miała być tą jedyną. Kobieta zmieniła dla niego całe życie, rzuciła szaty zakonne, zmieniła imię i nazwisko, a potem próbowała popełnić samobójstwo. Znany detektyw wywrócił Luizie życie do góry nogami. Był jej pierwszym mężczyzną. Detektyw znany jest ze swoich licznych podbojów miłosnych. Miał już trzy żony, a niedawno poślubił piękną i dużo młodszą od siebie Maję Plich, z którą ma 6-letniego syna. Jego lista narzeczonych również jest bardzo długa. Sam o sobie mówi, że jest koneserem kobiet. Krzysztof Rutkowski: Luzia Krużyńska zrobiła dla niego naprawdę wiele.

Krzysztof Rutkowski
21.08.2019 18:42 Była żona Krzysztofa Rutkowskiego o jego ślubie „Życzę mu, by nie zapomniał o naszej córce”

Krzysztof Rutkowski: była żona detektywa w rozmowie z jednym z tabloidów skomentowała jego ślub. Anna Rutkowska, z którą był związany przez 16 lat, nie szczędziła kilku złośliwości pod adresem byłego męża, a także wypomniała mu jego relacje z ich wspólną córką. Życzę mu, by nie zapomniał o naszej córce wyznała w Fakcie. Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw, który uwielbia blichtr show-biznesu. Nic więc dziwnego w tym, że jego czwarty już ślub odbił się w mediach szerokim echem. Tym razem kolejne zaślubiny zdecydowała się skomentować jego była żona- Anna. Krzysztof Rutkowski: była żona nie szczędziła kąśliwych uwag pod adresem detektywa, jego ślubu, a także nowej małżonki. Jesteście ciekawi, co powiedziała?

krzysztof rutkowski: ślub
18.08.2019 14:42 Na swoim weselu Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony znany hit. Mamy nagranie

Krzysztof Rutkowski: ślub detektywa w błyskawicznym tempie obiegł media społecznościowe. Choć terenu, na którym bawili się państwo młodzi, pilnowali uzbrojeni po zęby ochroniarze, szczegółów z ceremonii nie udało się utrzymać w tajemnicy. Do sieci trafiło nagranie, na którym pan młody zaśpiewał żonie znany hit. Będziecie wzruszeni. Krzysztof Rutkowski: ślub słynnego detektywa z panią detektyw Mają Plich był wyjątkowym wydarzeniem. Wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik, a para młoda zaskakiwała gości na każdym kroku. Jedną ze specjalnych niespodzianek było zaśpiewanie przez Krzysztofa romantycznej piosenki. Jak mu poszło?