Lelum.pl > Kwarantanna

Kwarantanna

taniec z gwiazdami
09.10.2020 20:09 Właśnie wydano oficjalne oświadczenie, chodzi o „Taniec z gwiazdami”. Fani są zdruzgotani, wszystko przez koronawirusa

Taniec z gwiazdami od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów. Roztańczeni celebryci sprawiają, że oglądalność programu za każdym razem jest bardzo duża. Niestety, ale w najbliższym odcinku nie ujrzymy jednej z par. Powód został podany w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.Taniec z gwiazdami co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów szerokie grono telewidzów. Ludzie uwielbiają patrzeć na pląsy par, które swoim entuzjazmem wywołują uśmiech na twarzy publiczności. Niestety dziś nie ujrzymy jednego z najbardziej lubianych duetów. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oficjalne oświadczenie.

anna dymna
05.07.2020 10:31 Smutne wieści o Annie Dymnej. Przez stres przegrała nierówną walkę

Anna Dymna musi wykazać się ogromną cierpliwością i silną wolą. Jak mówiła aktorka w wywiadzie z Rewią, przez kwarantannę, obowiązkowy pobyt w domu i wstrzymane prace nad rozwojem fundacji — wróciła do nałogu palenia papierosów.Anna Dymna to bez wątpienia jedna z aktorek, która budzi ogromną sympatię widzów w całym kraju. Niestety, gwiazda potwierdziła smutne wiadomości – podczas kwarantanny przegrała nierówną walkę. Wywiad, którego udzieliła zaniepokoił wielu fanów. Znamy szczegóły tej przykrej historii.

dzieci
25.04.2020 14:45 „Nie mogę już znieść moich dzieci. Wrzeszczą i biegają, modlę się, żeby kwarantanna jak najszybciej się skończyła”

Dzieci potrafią jak mało kto dać popalić – wie o tym każdy rodzic, który posiada jedna lub więcej pociech. Jedna z naszych czytelniczek przysłała do nas wiadomość, w których opowiada o trudnościach rodzicielskich w trakcie kwarantanny: Nie mogę znieść już moich dzieci – przyznaje kobieta.Dzieci, jak zwykło się mówić, to najwspanialszy skarb. Oczywiście, że tak, ale jesteśmy tylko ludźmi i czasem mamy po prostu dość wybryków naszego potomstwa. Do redakcji napisała mama, która przyznaje się, że ma dość swoich pociech: Wrzeszczą i biegają, modlę się, żeby kwarantanna jak najszybciej się skończyła – żali się kobieta.

Katarzyna Cichopek
18.04.2020 09:36 Katarzyna Cichopek zarobiła z mężem na kwarantannie. Wymyśliła, jak to zrobić w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek i jej mąż jak zwykle zaradni. Pomimo trudnych czasów, nadchodzącego kryzysu gospodarczego i panującej groźnej pandemii, para znalazła sposób na wyjście z problemów finansowych. Jak udało im się zarobić w czasach izolacji?Katarzyna Cichopek i jej taneczna historia miłosna podbiły niegdyś serca telewidzów. Z Marcinem Hakielem, obecnym mężem, wygrała 2. edycję programu Taniec z gwiazdami. Między tancerzami zrodziło się wówczas niemal filmowe uczucie, które zaowocowało małżeństwem i dwójką dzieci. Para do tej pory świetnie się dogaduje i wspólnie prowadzi szkołę tańca.

daniel Martyniuk
10.04.2020 11:15 Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany. Policja miała już dość łamania kwarantanny

Syn Zenka Martyniuka za bardzo zadarł z podlaską policją. Myślał, że jest absolutnie bezkarny. Łamał zasady kwarantanny, odmówił przyjęcia mandatu. Na jego koncie znalazło się jeszcze jedno przewinienie, przez które policja straciła cierpliwość i aresztowała mężczyznę.Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany przez policję. Mimo że był zobowiązany do ścisłej kwarantanny, ponieważ wrócił niedawno z zagranicy, nie respektował jej. Jak twierdzi Fakt, policjanci wiele razy przyłapali go na gorącym uczynku. W końcu Daniel Martyniuk sprowokował ich do podjęcia konkretnych kroków.