Lelum.pl > Lech Wałęsa

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa
28.11.2023 08:20 Tak ma zostać pochowany Lech Wałęsa. DWA życzenia jeżą włos na głowie. Mocne słowa obiegły Polskę

Lech Wałęsa skończył w tym roku 80 lat. I mimo iż były prezydent Polski czuje się dobrze, już zaplanował, jak będzie wyglądał jego pogrzeb. Okazuje się, że ma dwa życzenia, bez których nie wyobraża sobie pochówku. O wszystkim opowiedział w najnowszym wywiadzie, który już obiegł cały interent!

Lech Wąłęsa przebywa w szpitalu
09.10.2023 12:35 Lech Wałęsa w szpitalu! Z samego rana przekazano zasmucające wieści, wokół niego same aparatury, przykry widok

Właśnie przekazano dramatyczne informacje na temat byłego prezydenta naszego kraju. Lech Wałęsa podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka na swoim profilu na Facebooku. Fani trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Margaret
01.10.2023 15:11 Margaret wściekła na Lecha Wałęsę. Po tym, jak skomentował wygląd polskiej artystki nie wytrzymała!

Wydawać by się mogło, że akurat Margaret i Lech Wałęsa to postaci, które w przestrzeni medialnej nie bardzo mają się jak “przeciąć”. Tymczasem wokalistka wyraziła swoje oburzenie ostatnimi słowami byłego prezydenta naszego kraju. O co poszło?

Lech Wałęsa
23.09.2023 12:38 Lech Wałęsa pogrążony w żałobie, odeszła Donata."Była cudowną osobą”

Choć Lech Wałęsa usunął się z głównej sceny politycznej, wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Tam jednak teraz opublikował bardzo przykrą informację. Były prezydent naszego kraju stracił niezwykle bliską mu osobę.

Lech Wałęsa
19.08.2023 08:04 Lech Wałęsa bierze za to nawet 45 tys. zł! Robi tylko jedno, nawet nie opuszczając rodzinnego miasta

Jakiś czas temu Lech Wałęsa wyznał, jaka emerytura co miesiąc wpływa na jego konto. Okazuje się, że były prezydent może liczyć na świadczenie o kwocie nie do pomyślenia dla zwykłego Polaka. Mimo to pieniądze nie wystarczają mu, przez co zmuszony był podjąć dodatkową pracę. Okazuje się, że Lech Wałęsa znalazł nowe, nieszablonowe źródło utrzymania.

Wnuczka Lecha Wałęsy trafiła do szpitala
03.08.2023 16:08 Maleńka wnuczka Lecha Wałęsy trafiła do szpitala. Potworną chorobę zdiagnozowano w ostatniej chwili

W ostatnim czasie w rodzinie Lecha Wałęsy doszło do strasznej sytuacji. Były prezydent jest ojcem aż ośmiorga dzieci. Nie powinno dziwić, że przy tak licznym potomstwie, polityk doczekał się także gromadki wnucząt. Jedna z nich jakiś czas temu trafiła do szpitala. 

Lech Wałęsa zdenerwował internautkę
30.07.2023 09:24 Lech Wałęsa narzekał na emeryturę, teraz pokazał TE zdjęcia. Internautka nie wytrzymała, od razu napisała o żonie

Lech Wałęsa jest już na emeryturze, ale były prezydent wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Publikowane przez niego zdjęcia czasami bywają idealnymi templatkami do memów, ale polityk wywołuje także liczne kontrowersje. Ostatnio poszło o wysokość jego emerytury. 

Lech Wałęsa
20.02.2023 18:04 Lech Wałęsa narzeka na emeryturę. Została podwoja, a on wciąż niezadowolony?

W zeszłym roku były prezydent - Lech Wałęsa mówił, że emerytura nie starcza mu na utrzymanie dobrej sytuacji finansowej i musi dorabiać. Skrytykował przy tym ówczesny rząd z Jarosławem Kaczyńskim.Teraz Wałęsa ponownie zabrał głos w tej sprawie. Jest niepocieszony wysokością tego świadczenia i twierdzi, że wszystko zabiera mu żona i dużą część pochłaniają prezenty dla dzieci.

Lech Wałęsa
22.01.2023 22:08 Lech Wałęsa pogrążony w żałobie, stracił bliską osobę. Przekazał smutną wiadomość

Lech Wałęsa podzielił się w mediach społecznościowych smutną wiadomością. Były prezydent Polski pokazał zdjęcia z podróży na pogrzeb bardzo bliskiej mu kobiety. Polityk regularnie relacjonuje na Facebooku wydarzenia ze swojego życia lub komentuje bieżące wydarzenia w kraju. Tym razem podzielił się osobistym, przykrym doświadczeniem.

Lech Wałęsa
10.12.2022 14:03 Smutne słowa Lecha Wałęsy w rozmowie z Dorotą Wellman. Nikt nie wiedział, co naprawdę przeżywa

Lech Wałęsa pojawił się w dzisiejszym debiutanckim odcinku nowego talk-show Doroty Wellman, który jest częścią programu „Dzień dobry TVN”. Podczas wywiadu wyznał, że wbrew pozorom jest obecnie niesamowicie samotny. Były prezydent naszego kraju udzielił niesamowicie szczerego i wzruszającego wywiadu w ramach dzisiejszego odcinka śniadaniówki TVN. Podczas rozmowy z Dorotą Wellman poruszył nie tylko temat polityki w Polsce, ale również swojego życia i odczuć.

Lech Wałęsa
20.09.2022 14:42 Lech Wałęsa pokazał zdjęcie z Elżbietą II. Wyglądają na nim jak para serdecznych przyjaciół

Lech Wałęsa pokazał bezcenną, pamiątkową fotografię z Elżbietą II. Zdjęcie ukazuje niezwykły moment. Założyciel „Solidarności” uśmiechał się szeroko, zaś królowa wyglądała, jakby doskonale czuła się w jego obecności. Na pogrzebie Elżbiety II zjawiły się największe osobistości z całego świata. Przywódcy krajów lub ich zastępcy, cała rzesza dostojników i oczywiście rodzina — wszyscy zebrali się w Westminster Hall, aby odprowadzić monarchinię w do miejsca jej wiecznego spoczynku. W Londynie nie zabrakło także Andrzeja Dudy i jego małżonki. Zaproszenie otrzymał także Lech Wałęsa. I choć noblista nie dotarł na ceremonię, wspomniał królową na własny sposób.

Lech Wałęsa
14.02.2022 09:47 Lech Wałęsa ujawnił, jakie ma plany na walentynki. Wielu złapie się za głowę

Lech Wałęsa nie raz przekonywał, jak ważną postacią w jego życiu jest żona Danuta. Jak wobec tego zamierza z nią spędzić dzisiejsze święto? Czy planuje dla swojej małżonki wyjątkową niespodziankę? Okazuje się, że były prezydent nie należy do zwolenników tego typu okazji.

Lech Wałęsa
12.12.2021 11:39 Wyciekły druzgocące informacje o Lechu Wałęsie. Niewielu wiedziało, co działo się za zamkniętymi drzwiami

Lech Wałęsa w 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce udzielił wywiadu redakcji Super Expressu, w którym opowiedział o tym, jak w tamtym czasie wyglądało jego życie. Były prezydent zdecydował się na mocne i szczere wyznanie. – Ja byłem tak oddany sprawie, walce z systemem, z komuną, że mój mózg pracował tylko jak tu wygrać, jak dołożyć komunie – mówił Wałęsa.

Lech Wałęsa
08.11.2021 23:27 Niebywałe wyznanie Lecha Wałęsy po 52 latach małżeństwa. „Nie będzie żadnego świętowania”

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa są razem od 52 lat. Ślub wzięli 8 listopada 1969 roku. Okazuje się niestety, że były prezydent nie planuje obchodzić hucznie rocznicy małżeństwa. Powody są bardzo smutne. Jubileusz małżeński Lecha i Danuty Wałęsy przebiegnie bez wielkiej fety. Dlaczego były prezydent kraju nie zamierza świętować tak radosnej rocznicy?

poród
08.11.2021 13:18 Rocznica ślubu Lecha Wałęsy. Były prezydent nie będzie świętował

Lech Wałęsa wraz z żoną Danutą obchodzi dziś 52. rocznicę ślubu – para stanęła bowiem na ślubnym kobiercu 8 listopada 1969 roku. Były prezydent wyznał jednak, że tym razem jubileuszowy dzień będzie wyglądał inaczej aniżeli w poprzednich latach. Wskazał na niezwykle ważny powód.

Lech Wałęsa
18.08.2021 11:56 Przykra wiadomość wypłynęła do sieci. Lech Wałęsa jest w szpitalu „To poważna sprawa”, jego stan jest niepokojący

Lech Wałęsa znowu trafił do szpitala! Smutna wiadomość obiegła media, kiedy o fakcie poinformował dyrektor jego biura. Teraz były prezydent sam powiedział, na co jest chory. Lech Wałęsa to jedna z najważniejszych postaci w historii Polski. Legenda „Solidarności„, laureat pokojowej nagrody Nobla, pierwszy prezydent Polski po czasach PRL-u. Brał udział w obradach słynnego Okrągłego Stołu i uczestniczył we wprowadzaniu transformacji ustrojowej. W ostatnich latach Lech Wałęsa aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i głośno mówi o swoim sprzeciwie wobec polityki PIS-u. Czy to stres, wywołany przez te aktywności wywołał chorobę u byłego prezydenta?

10.08.2021 15:45 Lech Wałęsa chwali się zdjęciami z wakacji. Internauci: „Widzę, że nie jest tak źle z kasą”

Lech Wałęsa – legendarny „człowiek z nadziei”, przywódca „Solidarności”, były Prezydent RP oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla – słynie ostatnio głównie z… aktywności w social mediach. Ta zaś, mimo że dotyka od czasu do czasu kwestii politycznych, skupia się jednak głównie na publikowaniu zdjęć z codziennego życia na emeryturze. Tym razem możemy śledzić w sieci wakacje prezydenta.

Lech Wałęsa
09.07.2021 14:07 Lechowi Wałęsie nie wystarcza emerytura. Poprosił o pomoc finansową syna

Lech Wałęsa udzielił szczerego wywiadu dla Super Expressu, w którym zdradził, że musiał poprosić swojego syna, Jarosława Wałęsę o wsparcie finansowe. Były prezydent zdradził, że bywają u niego lepsze i gorsze chwile, jednak teraz znalazł się w dołku i w dalszym ciągu próbuje podjąć jakąś pracę. Nie chciał powiedzieć, o jaką kwotę poprosił syna. Warto zaznaczyć, że Lech Wałęsa co miesiąc inkasuje 6 tys. złotych emerytury, jednak taka kwota nie wystarcza mu na życie.

lech wałęsa
04.07.2021 13:04 Lech Wałęsa ujawnił, ile dał na kościół. Kwoty ścinają z nóg

Lech Wałęsa postanowił zdradzić, co przekazał kościołowi. Sumy robią ogromne wrażenie, niejednej osobie wystarczyłoby na przeżycie kilku lat. Jesteście ciekawi? W ostatnim czasie głośno było o pewnych kłopotach finansowych byłego prezydenta, zmuszony był nawet szukać pracy. Okazuje się, że w przeszłości dysponował ogromnym majątkiem, którego część została przekazana na rzecz kościoła.

Lech Wałęsa
22.06.2021 14:19 Lech Wałęsa na wakacjach. Były prezydent pochwalił się zdjęciami

Lech Wałęsa wybrał się na wypoczynek do Arłamowa. Zdjęcia z wyjazdu umieścił na swoim Facebooku. Internauci dopatrzyli się na nich niepokojącego szczegółu. Lech Wałęsa w czasie ostatnich upałów wybrał się do hotelu Arłamów, gdzie zażywa kąpieli w basenie. Uwadze fanów nie umknęły zdjęcia byłego prezydenta.

Syn Lecha Wałęsy nie może znaleźć pracy
01.06.2021 12:37 Przykre wieści o synu Lecha Wałęsy. Wyznał ponurą prawdę

Syna Lecha Wałęsy wyznał prawdę o problemach, które znacząco wpływają na jego życie. Jak się okazuje, wszystkiemu winne jest jego nazwisko. Każdy w naszym kraju, chociaż słyszał o kimś takim jak Lech Wałęsa. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ były prezydent Polski jest prawdziwą ikoną naszej polityki i wręcz utożsamiany jest walką o niepodległość Polski. Mogłoby się wydawać, że będąc synem tak rozpoznawalnej osoby, która miała ogromny wpływ na nasze państwo, możemy liczyć na liczne profity. Jednak jak się okazuje, bycie dzieckiem Lecha Wałęsy ma też swoje wady.

Lech Wałęsa
08.03.2021 17:33 Stan zdrowia Lecha Wałęsy uległ pogorszeniu. Pękł mu w sercu drut

Lech Wałęsa już od dawna miał problemy z sercem. Jego tryb życia i wiek sprawiły, że jego serce przestało pracować według zwykłych zasad i potrzebowało rozrusznika. Teraz okazało się, że prócz wymiany baterii, ważną kwestią okazał się jeden z drutów, który mocował go do mięśnia. Ten pękł. To sprawi, że operacja będzie o wiele bardziej skomplikowana niż się wszystkim wydawało. Zabieg może mieć w związku z tym poważne konsekwencje dla zdrowia byłego prezydenta.

lech wałęsa
24.02.2021 09:46 Lech Wałęsa wyznał, co zrobi z trzynastą emeryturą. ,,Będę musiał się najpierw zapytać żony”

Czyżby Danuta Wałęsa trzymała rękę na rodzinnych finansach? Jest to absolutnie możliwe – to ona przez wiele lat musiała samodzielnie zarządzać domem Wałęsów. Lech Wałęsa przez lata wychowywał się w małej wsi, a potem wyjechał do Gdańska za pracą. Jak sam mówi, wie, co to bieda. Nadchodzi wypłata trzynastych emerytur i Lech Wałęsa, twierdzi, że już wie, co zrobi z tymi pieniędzmi. Potrzebuje jednak zgody żony…

Lech Wałęsa
01.02.2021 21:28 Lech Wałęsa skarży się na swoją sytuację finansową. Były prezydent twierdzi, że jeśli wkrótce nie otrzyma dochodu finansowego, to może zostać bez grosza

Były prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Wałęsa po raz kolejny skarży się na swoją fatalną sytuację finansową. Jeszcze przed pandemią koronawirusa mógł dorabiać sobie, wygłaszając wykłady poza granicami Polski. Tym razem sprawa jest już znacznie gorsza – Nie wiem, jak dalej przeżyję – mówił dla Super Expressu. Lech Wałęsa już jakiś czas temu twierdził, że jego sytuacja finansowa, jest – najdelikatniej mówiąc – nieciekawa. Teraz były prezydent na poważnie martwi się o swoją przyszłość.

Lech Wałęsa
27.12.2020 12:49 Wstydliwy sekret Lecha Wałęsy ujrzał światło dzienne. Niektórzy dziwią się, że osiągnął tak duży sukces, wygląda fatalnie

Bez wątpienia Lech Wałęsa osiągnął wielki sukces. Stał na czele „Solidarności”, dostał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 pełnił urząd prezydenta Polski. Jednak mało kto wie, o wstydliwym sekrecie byłej głowy państwa. W świetle tych informacji aż trudno niektórym uwierzyć, że Wałęsa zdołał zajść tak daleko. Zobaczcie tylko na jego oceny w szkole. Czyli jednak rodzice mają rację, mówiąc, że „stopnie nie są najważniejsze”? Nie od dzisiaj wiadomo, że Lech Wałęsa ukończył tylko zawodówkę. Co złośliwsi dodają, że w dodatku w kiepskim stylu. Były prezydent sam przyznaje się do tego, że często popełnia błędy ortograficzne, ale za to jest prawdziwą złotą rączką w domu.

19.12.2020 09:55 Dramat syna Wałęsy. Były prezydent ujawnił wstrząsającą prawdę, nikt się nawet nie domyślał

Sławomir Wałęsa przechodzi w życiu ciężki czas. Ostatnio w rozmowie z Super Expressem zdradził, że chce spędzić te święta w samotności. Tymczasem Lech Wałęsa ujawnił smutne informacje o swoim synu. Padły bolesne słowa o odwyku. Mało kto spodziewałby się, że 48-latek ma problemy z alkoholem. Patrząc na najnowsze zdjęcie syna byłego prezydenta od razu wiadomo, że coś jest nie tak. Długie, przetłuszczające się włosy, kilkudniowy zarost, szara twarz i przemęczone oczy — to widok, który z pewnością nie napawa optymizmem.

Lech Wałęsa
03.12.2020 15:16 Niedawno mieli rocznicę, teraz media obiegła smutna wiadomość. Danucie Wałęsie współczuje wiele kobiet

Niedawno Danuta Wałęsa i jej mąż Lech obchodzili 51. rocznicę ślubu. Jednak obyło się bez hucznego świętowania i to nie tylko ze względu na epidemię koronawirusa. Jak zdradza Pomponik.pl w małżeństwie byłej pary prezydenckiej nie układa się najlepiej. Życie u boku Lecha przysporzyło byłej pierwszej damie Polski wiele smutków i zmartwień. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego Danuta Wałęsa wyobrażała sobie inaczej małżeństwo z Lechem Czy Danuta Wałęsa czuje się doceniania przez męża Dlaczego para prezydencka nie obchodziła hucznie swojej 51. rocznicy ślubu Dlaczego Danuta Wałęsa chciała jak najszybciej opuścić dom rodzinny Danuta Wałęsa już od początku swojego życia nie miała łatwo. Jak przekazuje Pomponik, urodziła się jako druga z dziewięciorga dzieci swoich rodziców i przez całą młodość musiała ciężko pracować. Nie doczekała się również uwagi ze strony mamy i taty.

Dagmara kaźmierska
20.09.2020 21:37 Wielkie wydarzenie w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia jest w siódmym niebie, jedno zdjęcie mówi wszystko

Dagmara Kaźmierska ma duże powody do zadowolenia, gwiazda hitowego programu TTV może skakać z radości. Jak się okazuje, dokładnie dziś w jej życiu wydarzyło się coś niesamowitego, jedno zdjęcie mówi samo za siebie i zdradza wszystko. Już wiemy, dlaczego jest taka szczęśliwa. Nadszedł wyjątkowy moment. Fani są zachwyceni. Dagmara Kaźmierska przeżyła wyjątkowe chwile, wszystko za sprawą jednej rzeczy. Gwiazda programu TTV nie może w to uwierzyć, stało się coś zupełnie niespodziewanego. W życiu kobiety nadszedł specjalny moment.

  • 1
  • 2