Lelum.pl > Lewandowscy

Lewandowscy

Lewandowscy
12.07.2023 09:15 Robert Lewandowski skrytykowany za nagrania z drugiego ślubu. Ekspertka od PR-u zabrała głos. "Nie zgodzę się"

W miniony weekend Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali się uczcić 10. rocznicę swojego ślubu poprzez odnowienie przysięgi małżeńskiej. Przy okazji wyprawili też drugie przyjęcie weselne, które stało się najgłośniejszą show-biznesową imprezą ostatnich miesięcy. Jak to wpłynęło na ich PR?

Lewandowscy
30.12.2020 23:26 Anna i Robert Lewandowscy zdobyli się na piękny gest. Ich pomoc okazała się nieoceniona

Nie jest tajemnicą, że Anna i Robert Lewandowscy to naprawdę wspaniałomyślni i wielkoduszni ludzie. Niejednokrotnie wykazywali się pomocą dla potrzebujących, a tym razem postanowili wesprzeć jedną z najbardziej wymagających wsparcia instytucji. Mowa o Szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu, dla którego kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną i jego małżonka przekazali ogromną sumę pieniędzy. Niesamowite, na co je przeznaczono. Państwo Lewandowscy słyną z niesienia pomocy i wspierania wielu akcji charytatywnych. Nie pozostali obojętni wobec losu, jaki spotkał szpital w Kędzierzynie-Koźlu. Z uwagi na problemy placówki postanowili przekazać na ich konto 205 tys. zł, które przeznaczono na zakup nowoczesnego ambulansu.

16.01.2018 14:02 Ania i Robert Lewandowscy w morderczym STARCIU dla WOŚP. Kto okazał się lepszy?

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się sukcesem. Po raz kolejny organizacja Jurka Owsiaka odniosła spektakularny sukces. Wynik, jaki padł po północy to 81,4 milion złotych. Gdy skończą się aukcje w marcu kwota bez wątpienia przekroczy 100 milionów tak jak z zeszłym roku. Ania i Robert Lewandowscy też przekazali niezwykłe rzeczy na aukcje, czy padnie rekord? W tym roku gwiazdy wyjątkowo postarały się – całą listę rzeczy, które gwiazdy przekazały na WOŚP znajdziecie u nas we wcześniejszym artykule:- Gwiazdy biorą udział w WOŚP. Zobacz co oddali na aukcje

10.01.2018 13:50 LUDZKA przeszłość Lewandowskiej. Zanim została żoną… PRACOWAŁA.

Historię kariery Roberta Lewandowskiego znamy, jednak Anna oszczędnie informowała o tym, co robiła, zanim mogła pracować pod nazwiskiem męża. Polska trenerka i dietetyczka, która sprzedaje swoje batony, wyznała, że pracowała kiedyś bardzo ciężko i to w dodatku fizycznie!