Lelum.pl > Lgbt

Lgbt

Tomasz Kammel
25.03.2021 14:02 Tomasz Kammel poparł kampanię LGBT. TVP może nie być zadowolona

Tomasz Kammel opublikował post, w którym wyraził swoje poparcie dla kampanii stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Grupy Stonewall. Bilbordy mają być odpowiedzią na plakaty z przesłaniem antychoice. Plakaty mają również na celu wsparcie nastolatków LGBT. Tomasz Kammel pracujący w TVP zazwyczaj nie wypowiadał się w kwestiach społecznych, kulturowych, czy politycznych. Ostatnio wyraził swoją opinie w sprawie wspomnianych już bilbordów.

omenaa mensah
05.09.2020 21:08 Omenaa Mensah uważa, że religia nie powinna odbywać się w szkołach. Zgadzasz się?

-Prosta zasada: zajęcia z religii powinny wrócić do Kościoła, w szkołach powinny być zajęcia z etyki i koniecznie edukacja seksualna, w której też się wyjaśnia, że czasami jest tak, że mężczyzna kocha mężczyznę albo kobieta kocha kobietę i to nie znaczy, że któraś z tych osób jest złym człowiekiem. -Po pierwsze wyrzucić religię ze szkół. Po drugie wprowadzić etykę, która nauczy nas spojrzenia na różnorodność właśnie światową. Wtedy każdy młody człowiek niezależnie od tego, jaką religię wyznaje, może podejmować racjonalne decyzje – wyjaśnia prezenterka w rozmowie z WP.Religia w szkołach nie powinna odbywać się w szkołach zdaniem słynnej prezenterki TVN Omeny Mensah. Gwiazda w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska, skrytykowała polskie szkolnictwo, zapewniając, że system edukacji potrzebuje rekonstrukcji. Jej słowa odnoszą się także do słów Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka, dotyczących LGBT.

Anna Mucha
15.08.2020 23:30 Anna Mucha nie wytrzymała. Dosadnie powiedziała, co myśli o LGBT w Polsce

Anna Mucha postanowiła zabrać głos w sprawie ostatnich głośnych ataków na środowiska LGBT w Polsce. W mocnym tonie powiedziała, co myśli na ten temat. Aktorka jasno wyraziła swoje stanowisko.Anna Mucha jest znana m.in. ze swoich nieraz kontrowersyjnych i dosadnych komentarzy. Zawsze mówi wprost i nie stara się dobierać łagodnych słów. Tak było i tym razem. Serialowa gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie ataków na środowiska LGBT.

Aleksander kwaśniewski
13.08.2020 18:47 Aleksander Kwaśniewski w końcu przemówił. Padły mocne stwierdzenia, nie wszystkim się spodobają

Były prezydent wypowiedział się dla Wprost. W rozmowie poruszone zostały wydarzenia sprzed tygodnia podczas protestów przeciw aresztowaniu Margot. Źle oceniam piątkowe protesty środowisk LGBT w stolicy – powiedział Kwaśniewski.Aleksander Kwaśniewski postanowił zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Chodzi o ostatnie wydarzenia w Warszawie, które podzieliły Polskę. Były prezydent nie omieszkał wypowiedzieć się na temat sytuacji osób LGBT w Polsce, co nie wszystkim może się spodobać.

paulina młynarska: córka
12.08.2020 00:29 Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli

Paulina Młynarska ponownie wzbudziła liczne kontrowersje, tym razem za sprawą wpisu, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Jak się okazuje, dziennikarka opublikowała zdjęcie papieża Franciszka, które opatrzyła wymownym opisem. Słowa prezenterki zdecydowanie nie spodobały się jej obserwatorom. Internauci są oburzeni.Paulina Młynarska znana jest ze swoich poglądów oraz działalności na rzecz kobiet. Po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce na Krakowskim Przedmieściu w związku z aresztowaniem aktywistki LGBT, dziennikarka ponownie zabrała głos. Prokuratura powinna zadziałać – napisała pod zdjęciem papieża Franciszka, które opublikowała w mediach społecznościowych. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

polska
10.08.2020 00:28 Sytuacja w kraju zmusiła kolejną sławę do wyznania prawdy. Przed całą Polską przyznał się do swojej orientacji

Polska znajduje się w zaskakującym punkcie. Za sprawą kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy rozgorzała ogromna dyskusja dotycząca społeczności LGBT. Chcąc wesprzeć osoby homoseksualne, prawdę o swojej orientacji wyznała kolejna osoba.Polska stała się ostatnio krajem szerokiej dyskusji na temat społeczności LGBT. W kraju doszło do mocnego podziału. Niemal każda osoba publiczna przedstawia swoje stanowisko w tej kwestii. Dla wielu jest to czas, by wyznać prawdę o swojej orientacji, chcąc w ten sposób wesprzeć społeczności LGBT. Tym razem do coming outu doszło w świecie filmu.

dawid podsiadło
09.08.2020 19:31 Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona

Dawid Podsiadło unika publicznego wypowiadania się o swoich poglądach politycznych. Zaledwie kilka razy odkąd jego nazwisko zaczęło być rozpoznawalne, piosenkarz zdecydował się zabrać głos w sprawie kraju. Tym razem zaapelował do Kingi Dudy. Córka prezydenta nie będzie zadowolona.Dawid Podsiadło jak co roku gościł na trasie Męskiego Grania. Koncerty są jednak w tym roku wyjątkowe, przede wszystkim za sprawą epidemii koronawirusa, ale także sytuacji polityczno-społecznej. Wokalista postanowił wykorzystać swój występ i zaapelować do Kingi Dudy, fani szybko dołączyli się do jego słów.

09.08.2020 00:08 Michał Szpak jeszcze nigdy nie był tak wściekły. Posypały się wulgaryzmy, fani wstrząśnięci

Michał Szpak nie przebierał w słowach. Na swoim InstaStories opisał całą złość i niezrozumienie, jakie mu towarzyszą. Wulgaryzmy zaskoczyły fanów, artysta zawsze unikał tak emocjonalnych wypowiedzi – tym razem jego cierpliwość nie wytrzymała próby.Michał Szpak pozwolił sobie na wiele mocnych słów. Wokalista był pełen emocji i to niestety samych negatywnych. Wściekłość, niezrozumienie i przykrość spowodowały, że stracił wszystkie hamulce. Fani są zupełnie zaskoczeni zachowaniem artysty.

Wyniki wyborów
28.07.2020 13:40 Polski dziennikarz potwierdza. Po wyborach wygranych przez Andrzeja Dudę wyjeżdża z kraju

Polski dziennikarz potwierdził już oficjalnie, że wyjeżdża z Polski. Powodem ma być sam Andrzej Duda, który sprowokował go do takiej decyzji. Nie chcę się obudzić kiedyś w takim kraju, który wprowadza rosyjskie rozwiązania – mówi w rozmowie z Plejadą.Andrzej Duda spowodował niemałe zamieszanie w Polsce. Swoją kampanią, a także wypowiedziami zdobył wielu wrogów i wielu zwolenników. Niektórzy od jego słów i działań uzależnili swoje życie. Jeden z polskich dziennikarzy przyznał, że to właśnie z powodu działań prezydenta wyjeżdża z Polski.

Polka
23.07.2020 15:20 Polska artystka zrobiła coming out na okładce magazynu. Wiadomo, jak zareagował jej syn

Polka dokonała coming outu na okładce magazynu. Wielokrotnie nagradzana artystka, której twórczość cieszy się międzynarodowym uznaniem, w końcu otwarcie przyznała się do swojej orientacji. Opowiadam o swoim życiu, aby wszystkie osoby, które żyją w strachu, mogły choć przez chwilę poczuć się lepiej – wyznała. Reakcja jej syna była niewiarygodna. Okładka najnowszego numeru magazynu Replika, która ukazała się zaledwie kilka godzin temu, już odbiła się sporym echem, a wszystko za sprawą wyznania, na które po latach zdobyła się słynna Polka. Artystka postanowiła przerwać milczenie. Znana Polka dokonała coming outu Polka, która została laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, była trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike, a do zeszłego roku jej książki ukazały się w dziewięciu państwach, w końcu przerwała milczenie. Na łamach magazynu Replika powiedziała prawdę o swojej orientacji. Co na to jej syn i dlaczego zdecydowała się na taki krok? – Nie planowałam coming outu, nie mam ochoty gadać o swoim życiu w gazetach. Ale sytuacja w Polsce jest zła i nie chcę być bierna – przyznała po opublikowaniu okładki. – Jako dorosła osoba chcę powiedzieć dzieciakom LGBT: Przepraszam was, że tak jest. Spier*******my ten świat – dodała w wywiadzie pisarka Sylwia Chutnik. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia” Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

gogglebox
20.06.2020 22:47 Gwiazdor „Gogglebox” został pobity na spacerze. Nagranie jest wstrząsające, powód także, aż ciężko się patrzy

Gogglebox. Przed Telewizorem, to program, którego uczestnicy na przestrzeni sezonów zyskali w mediach społecznościowych rzeszę fanów. Ostatnio jeden z nich, Jacek Szawioła, dodał na Instagrama wstrząsający film, w którym cały zakrwawiony komentuje, że to właśnie tak wygląda wolność w naszym kraju. Jego fani są wstrząśnięci.Gwiazdor programu TTV Gogglebox, Jacek Szawioła został dziś rano drastycznie pobity w trakcie spaceru w Warszawie. Internauci komentują, że jest to następstwo wojny z ideologią LGBT.

Michał Szpak
20.06.2020 18:02 Dramatyczne wyznanie Michała Szpaka. Nikt nie miał pojęcia, przez co przeszedł wokalista

Michał Szpak jest znany z tego, że otwarcie mówi o tym co myśli i czuje. Artysta wielokrotnie zdecydował się na szczere wyznania dotyczące jego poglądów czy faktów z życia osobistego. Tym razem zabrał głos w jednej z najgłośniejszych dyskusji jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Wokalista poparł swoją opinię na własnych, dramatycznych doświadczeniach.Choć wokalista jest uwielbiany, a w Polsce ma rzeszę fanów, jego barwna osobowość jest też powodem do wielu przytyków. W rozmowie z magazynem Party Michał Szpak przyznał, że spotkał się z dużym brakiem akceptacji, która była wyrażana w mocnych i wulgarnych słowach.

18.06.2020 21:05 Uczestnik „Gogglebox” napisał list do Agaty Dudy. Nie przebierał w słowach, treść wiadomości odbiera mowę

Gogglebox: jeden z uczestników postanowił włączyć się do dyskursu prowadzonego w Polsce na temat społeczności LGBT. Żeby wyrazić swoje zdanie, napisał list zaadresowany do Agaty Dudy, w którym zawarł mocne słowa, a nawet zasugerował pierwszej damie… rozwód.W związku z wypowiedzią przedstawicieli partii rządzącej i samego Andrzeja Dudy w sprawie społeczności LGBT coraz więcej popularnych osób staje w obronie mniejszości seksualnych, a wśród nich znalazł się uczestnik programu Gogglebox. W liście do Agaty Dudy nie szczędził ostrych słów.

Martyna Wojciechowska
15.06.2020 09:46 Chyba nikt się nie spodziewał. Martyna Wojeciechowska zdecydowanie wypowiedziała się o LGBT

Martyna Wojciechowska stara się stronić od polityki i rzadko kiedy możemy usłyszeć słynną podróżniczkę wypowiadająca na głos swoje opinie. Jednak dyskurs, który od piątku trwa w Polsce na temat społeczności LGBT, stał się na tyle palący, że prowadząca Kobietę na krańcu świata postanowiła zabrać głos. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie opatrzone długim wpisem.Martyna Wojciechowska jest znaną orędowniczką spraw humanitarnych, jednak rzadko odnosi się do polityki. Podróżniczka postanowiła jednak oficjalnie skomentować słowa między innymi Prezydenta Andrzeja Dudy na temat społeczności LGBT. Chyba nikt się nie spodziewał wypowiedzi o tej kwestii z ust Wojciechowskiej!

andrzej duda
12.06.2020 13:05 Postępowanie Andrzeja Dudy niepokoi Maję Ostaszewską? Aktorka opublikowała zatrważające oświadczenie z jedną prośbą, nikt się nie spodziewał

Rodzina Mai Ostaszewskiej czuje się zastraszona przez prezydenta Andrzeja Dudę, a to wszystko za sprawą deklaracji: Karta Rodziny, którą podpisała głowa państwa. Jeden z podpunktów mówi między innymi o ochronie dzieci przed ideologią LGBT. Aktorka znana ze swoich działań społecznych nie stroniła od udzielenia swojej opinii w mediach społecznościowych. Rodzina Mai Ostaszewskiej nie chce być straszona przez Andrzeja Dudę. Czara goryczy się przelała, a aktorka postanowiła napisać swoje żale w Internecie. Kobieta nie ukrywa, że nie podobają jej się działania prezydenta.

szymon hołownia
31.05.2020 18:47 Żona Szymona Hołowni pod ostrzałem po wypowiedzi na temat LGBT. Mąż stanął w jej obronie, mocne słowa

Szymon Hołownia broni swojej żony po wywiadzie dla Gazety Wyborczej, w którym wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ. Po swoich słowach znalazła się pod ostrzałem internautów. Moją żonę zostawcie w spokoju – mówił podczas internetowego spotkania z fanami dziennikarz. Kandydat na prezydenta zapowiedział, że wobec osób szerzących nienawistne komentarze nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji prawnych. Kiedy w Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad z Urszulą Brzezińską-Hołownią, internauci nie kryli swojego oburzenia, a pod adresem kobiety wylało się sporo gorzkich słów. Szymon Hołownia postanowił stanąć w obronie żony. Dziennikarz, a teraz także kandydat na prezydenta użył wielu mocnych słów. Szymon Hołownia broni żony Ostatnia wypowiedź żony Szymona Hołowni nie spodobała się wielu osobom. Kiedy wywiad, w którym kobieta wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ ujrzał światło dzienne, na Urszulę Brzezińską-Hołownię wylała się fala negatywnych komentarzy. – Popieram związki partnerskie, jednak dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. To moje stanowisko, ale zdaję sobie sprawę, że pokolenie mojej córki będzie to już postrzegało inaczej. Nie znam osób tej samej płci, które planowałyby małżeństwo – oznajmiła w Gazecie Wyborczej. Teraz Szymon Hołownia staje w jej obronie. – Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym, uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju – powiedział kandydat na prezydenta. Na tych słowach jednak nie stanęło. Dziennikarz zapowiedział wytoczenie hejterom batalii sądowej. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana Agata Duda, Maria Kaczyńska, a może Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama była twoją ulubioną?

wideo
14.01.2020 21:03 Nikkie Tutorials zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Urodziła się mężczyzną, teraz ujawniła prawdę

Wideo gwiazdy YouTube’a, które pojawiło się wczoraj w sieci, pozostawiło widzów w szoku. Gwiazda portalu, która na co dzień zajmuje się robieniem makijażu, wyznała swoim widzom pewien sekret. Zdradziła, że urodziła się jako mężczyzna. Gwiazda portalu YouTube, która jest jedną z najpopularniejszych twórczyń tutoriali związanych z makijażem, wyznała w emocjonalnym wideo, że urodziła się jako mężczyzna. Słynna ekspertka od make-upu miała szereg bardzo istotnych powodów, dla których zdecydowała się na właśnie taką formę podzielenia się ze światem swoim sekretem.

lgbt
06.01.2020 20:35 LGBT winne pożarom w Australii? Absurdalne oskarżenie polskiego rapera

LGBT, zdaniem jednego z polskich raperów, jest winne tragicznej sytuacji w Australii. Wypowiedź muzyka wstrząsnęła nie tylko jego fanami i środowiskiem hip-hopu. Teraz mężczyzna musi zmierzyć się z falą krytyki. Dawniej bajecznie piękna Australia dziś zmaga się z prawdziwym kryzysem. Jej wschodnia i południowa część zajęta przez ogień i chmury unoszącego się dymu, walczy o przetrwanie. Giną ludzie i zwierzęta. W obliczu tak ogromnej tragedii, ludzie z całego świata ślą pomoc w każdy możliwy sposób. Tymczasem, z ust polskiego rapera padają absurdalne słowa na temat pożarów w Australii. Jego zdaniem, wszystkiemu winne jest środowisko LGBT!

radosław majdan
29.12.2019 18:11 Radosław Majdan otwarcie wspiera osoby LGBT. „Wszystkim, którzy upokarzali gejów czy lesbijki, za 30 lat będzie wstyd”

Radosław Majdan jest postacią, którą znają wszyscy ze względu na jego medialne małżeństwo z Małgosią Rozenek. Gwiazdor nie boi się otwarcie wspierać ważnych dla niego kwestii. Popularny Radek przez większość swojego życia był piłkarzem – teraz zabrał głos w kwestii, która może wzbudzić spore kontrowersje w środowisku sportowym. Szeroko pojęty świat piłki nożnej to miejsce niezbyt przyjazne osobom homoseksualnym. Przykłady można mnożyć. Niegdyś w wywiadzie dla TVN24 Jan Tomaszewski, były piłkarz, a obecnie polityk stwierdził, że nie wyobraża sobie, że podczas jego kariery okazałoby się, że któryś z jego kolegów jest gejem. Ten głos należy do głównego nurtu na rodzimych boiskach. Radosław Majdan zabrał ostatnio głos w tej sprawie – na przekór panującym opiniom.

romans
21.11.2019 13:54 Legendarna wokalistka miała romans z asystentką? Podobno była w związku z kobietą, fakty wychodzą po latach

Romans z asystentką byłby skandalem dla legendarnej piosenkarki, gdyby wyszedł na jaw lata temu. Teraz dopiero nowe fakty są ujawniane w biografii wokalistki, która zelektryzowała fanów. Sekrety z życia prywatnego gwiazdy już nie będą dalej w ukryciu! Asystentka legendarnej piosenkarki ujawniła szczegóły ich dwuletniego związku. Romans tej pary długo nie wychodził na jaw, ale po śmierci artystki zaczęto na jego temat spekulować. Co naprawdę łączyło dwie kobiety?

ślub
18.11.2019 18:05 „Mój brat chce przyprowadzić swojego chłopaka na mój ślub. Jego partner to zło wcielone”

Brat Moniki wyszedł z szafy przed swoją rodziną jakiś czas temu. Kiedy jego siostra oznajmiła, że bierze ślub, Kamil postanowił, że na uroczystość wybierze się ze swoim chłopakiem. Kobieta nie była zadowolona – Nie pozwolę mu zniszczyć tego wyjątkowego dnia – stwierdziła panna młoda. Jak zakończyła się ta historia? — Mój brat jest wspaniałym człowiekiem, ale wiem, że jeżeli zgodziłabym się na jego prośbę, mój wymarzony ślub będzie katastrofą. Nie ma mowy, że na to pozwolę, zbyt wiele czasu, nerwów i pieniędzy włożyłam w jego organizację. Kamil musi się zastanowić, czyje szczęście jest dla niego ważniejsze. – Monika nie była zadowolona z planów brata.

babacia
16.11.2019 19:29 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę

Babcia zdradziła taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna nie miał pojęcia, jak może zareagować. Z jednej strony wzruszenie przepełniało całe jego serce, z drugiej — to, o czym opowiadała kobieta, było bardzo smutne. Taksówkarz nie mógł powstrzymać łez, które strumieniami spływały po jego policzkach. Długie podróże samochodem sprzyjają wyznaniom bardziej szczerym, niż te, na które byśmy sobie zazwyczaj pozwolili. Szczególnie taksówkarzom, ludzie potrafią opowiadać niesamowite rzeczy. Jest coś bezpiecznego w wizji zwierzenia się ze swoich rozterek komuś, kogo już nigdy w życiu nie zobaczymy, kto jest tak blisko nas, a jednocześnie bardzo wyraźnie od nas oddzielony. Ta babcia miała podobne odczucie.

wyznanie
10.11.2019 11:26 Polski raper zdobył się na odważną deklarację. „Prędzej pójdę w Paradzie Równości niż w Marszu Niepodległości”

Wyznanie polskiego rapera zszokowało środowisko hip-hopu. Muzyk zdobył się na odważną deklarację polityczną i opowiedział się po jednej stronie sporu. Prędzej pójdę w Paradzie Równości niż w Marszu Niepodległości -powiedział muzyk. Wyznanie rapera może zaskoczyć słuchaczy w konserwatywnym światku „starej gwardii” polskiego hip-hopu. Raper odważył się otwarcie powiedzieć, co uważa o Marszu Niepodległości i wyznał, że wolałby pójść w Paradzie Równości. O kogo chodzi?

Rolnik szuka żony
07.11.2019 20:24 Homoseksualny ślub gwiazdy „Rolnik Szuka Żony”. Zrobiła coming out

Ślub gwiazdy programu Rolnik Szuka Żony zbliża się wielkimi krokami! Po nieudanych podbojach w show Telewizji Polskiej zrobiła coming out i pochwaliła się swoją wielką miłością. Fani programu są zaskoczeni, ale życzą szczęścia młodej parze i nie mogą doczekać się zdjęć z ceremonii. Kilku uczestnikom programu Rolnik Szuka Żony udało się stworzyć związki, ale 24-letnia uczestniczka drugiej edycji nie znalazła szczęścia w TVP. Okazuje się, że po zakończeniu emisji udało jej się jednak spotkać miłość. Krystyna pochodząca z Białorusi niebawem poślubi swoją ukochaną.

makijaż ust
28.10.2019 18:17 Uwielbiana aktorka całuje się ze znaną dziennikarką. Zrobiono im zdjęcia

Pocałunek uwielbianej aktorki ze znaną dziennikarką wywołał lawinę emocji. Panie zrobiły to na oczach wielu osób. Jedna z nich od dawna jest w związku małżeńskim, jednak od pewnego czasu plotkuje się o kryzysie. Media spekulują, że po niedawnym zdarzeniu sytuacja znacznie się pogorszyła. Pocałunek Jennifer Aniston i Ellen DeGeneres odbił się szerokim echem w świecie show-biznesu. Gwiazdy znają się od dawna i świetnie czują się w swoim towarzystwie, co doskonale było widać podczas ostatniego odcinka show słynnej dziennikarki. Niestety, ich relacja źle wpływa na małżeństwo Ellen.

kochanek
23.10.2019 16:26 Znany muzyk ujawnił, że jest gejem. Teraz przyznaje, że przez to nie czuje się bezpiecznie

Homoseksualizm powodem do ataków? Niestety, znany muzyk przyznał, że wciąż nie czuje się bezpiecznie. Wszystko dlatego, że kiedyś ujawnił, że jest gejem. W szczerym wywiadzie opowiedział o reakcjach fanów i o tym, co dziś czuje. Rob Halford nie ukrywa, że homoseksualizm jest atakowany przez chrześcijańską prawicę w USA. Muzyk stara się nie skupiać na negatywnych kwestiach, ale trudno mu nie myśleć o słowach, z którymi często się spotyka. Fani wokalisty nie mieli pojęcia, że jego obawy są tak poważne.

lech wałęsa
18.10.2019 17:39 Danuta Wałęsa o związkach partnerskich i LGBT. „To wbrew moralności”

LGBT to temat komentowany przez wszystkich polityków. Nie trudno się dziwić, że również była Pierwsza Dama, została zapytana o to podczas jednego z wywiadów. Okazuje się, że Danuta Wałęsa ma stanowcze zdanie o związkach partnerskich i relacjach dwóch osób tej samej płci: To wbrew moralności – mówiła w radiu TOK FM. Kilka lat temu z ust Danuty Wałęsy padły słowa, których społeczność LGBT do dziś nie może jej zapomnieć. Żona byłego prezydenta ostro skrytykowała związki partnerskie i domaganie się praw przez osoby homoseksualne. Jakie zdanie ma jej mąż?

wirus hiv
22.09.2019 15:00 Znany gwiazdor wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV. Komentarze są bezlistosne

Wirus HIV zaatakował gwiazdora programu Porady różowej brygady. Jonathan van Ness, bo o nim mowa, po latach zdecydował się publicznie opowiedzieć o swojej chorobie. Znany fryzjer zdecydował się na mocne wyznanie, co spotkało się z mieszanym odbiorem ze strony internautów. Niektóre komentarze są bezlitosne. Porady różowej brygady to jeden z chętniej oglądanych programów platformy Netflix. Z sezonu na sezon reality-show zbiera coraz to większą widownię, a eksperci z programu stają się gwiazdami. Jeden z nich szykuje się do wydania biografii, w której zwierzy się ze swoich największych sekretów. Opowiedział o tym, jak wirus HIV zmienił jego życie.

  • 1
  • 2