Lelum.pl > Lucyna Grobicka

Lucyna Grobicka

Lucyna Grobicka
18.12.2022 21:43 Uwielbiana pogodynka z TVP skrywała bolesny sekret. Mało kto wie, jak wyglądały ostatnie chwile Lucyny Grobickiej

Lucyna Grobicka przez niemal dwie dekady była pogodynką w Telewizji Polskiej. Widzowie ją uwielbiali; tym większe było zdziwienie wszystkich, kiedy nagle zniknęła z ekranów. Koniec jej życia był rozdzierająco smutny i samotny. Na ekranie zadebiutowała w 1985 roku, w wieku zaledwie 22 lat. Ostatni raz na ekranie pojawiła się 13 października 2004. Od tego czasu słuch po niej zaginął. Do tego stopnia, że wiadomość o jej śmierci ogłoszono ze sporym opóźnieniem.

Lucyna Grobicka
25.11.2022 19:52 Lucyna Grobicka przez 19 lat była gwiazdą TVP. Nagle zniknęła z ekranów, a słuch po niej zaginął

Lucyna Grobicka, nazywana również „Mgiełką”, była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez 19 lat z ogromnym zaangażowaniem prowadziła prognozę pogody, czym zyskała uznanie i sympatię telewidzów. Niespodziewanie zrezygnowała z pracy w mediach. Niestety, mimo ogromnej popularności nagle zdecydowała o porzuceniu swojej obiecującej kariery w TVP. Co ciekawe, okazało się, że to wcale nie była tylko i wyłącznie jej decyzja. Dziennikarka zmarła kilkanaście lat później w bardzo tajemniczych okolicznościach.

lucyna grobicka
07.12.2021 15:51 Widzowie TVP ją uwielbiali, mimo to Lucyna Grobicka odeszła w zapomnieniu. Jak wyglądały jej ostatnie lata?

Lucyna Grobicka była swego czasu prawdopodobnie najpopularniejszą pogodynką w Polsce. Choć przez lata była ulubienicą telewidzów, którzy uroczo nazywali ją Mgiełką, zmarła w samotności i zapomnieniu. Wczoraj minęła 8 rocznica śmierci prezenterki, która odeszła dokładnie w mikołajki w wieku 50 lat. Dlaczego tak się stało?

lucyna grobicka
19.02.2021 11:19 Lucyna Grobicka była ulubienicą widzów. Wielu do dziś brakuje pogodynki TVP

Lucyna Grobicka była uwielbianą pogodynką TVP, nazywano ją ,,Mgiełką”. W 1985 roku Elżbieta Sommer zauważyła ją na castingu i od razu wiedziała, że to będzie jej następczyni. Grobicka odeszła z TVP nagle, mało kto wiedział, co się z nią dzieje. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła Polską. Lucyna Grobicka zmarła przedwcześnie 6 grudnia 2013 roku. Miała 50 lat. Szczegółów dotyczących tragedii do dziś nie ujawniono, smutną wiadomość bliscy przekazali dopiero po pogrzebie ukochanej córki i mamy.

lucyna grobicka
06.12.2020 22:41 Była twarzą TVP, zmarła w mikołajki. W samotności walczyła z chorobą

Przez lata była jedną z twarzy Telewizji Polskiej, codziennie goszcząc na ekranach telewizorów milionów Polek i Polaków. Swoją ostatnią prognozę pogody poprowadziła w 2004 roku, żeby na dobre zniknąć z anteny. 9 lat później Lucyna Grobicka zmarła w mikołajki, w zupełnym zapomnieniu. Nikt nie wiedział, że była poważnie chora. Z tego artykułu dowiesz się: W jaki sposób Lucyna Grobicka stała się twarzą TVP Jak skończyła się jej telewizyjna kariera Kiedy zmarła uwielbiana prezenterka Dlaczego zmarła z zupełnym zapomnieniu Lucyna Grobicka zmarła dokładnie 6 grudnia 2013 roku w mikołajki. Zadebiutowała na ekranie TVP w połowie lat 90. ubiegłego wieku, będąc jeszcze studentką Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

24.11.2019 14:34 Słynna polska pogodynka zmarła w zapomnieniu. Nie powiedziała nikomu o swojej chorobie

Pogodynka to rola, która cieszy się często sympatią widzów. Ta gwiazda TVP zyskała popularność jako pogodynka, ale sława nie uchroniła jej przed śmiercią w zapomnieniu. Nikomu nie powiedziała o swojej chorobie. Jak odeszła słynna pogodynka? Każda pogodynka TVP ma szansę stać się gwiazdą, gdy co wieczór oglądają ją miliony Polaków. Tej prezenterce zdecydowanie udało się ją wykorzystać i uzyskać sympatię widzów. Niestety zmarła w zapomnieniu i nikt nie wiedział o jej bardzo ciężkiej chorobie. Co się z nią działo w ostatnim okresie życia po zakończeniu kariery w telewizji?