Lelum.pl > Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna
18.02.2021 21:02 Magda Narożna bez makijażu i w potarganych włosach. Internauci: „Jakby piorun w rabarbar przywalił”

Magda Narożna na swoim oficjalnym profilu pochwaliła się zdjęciem, które wzbudziło szerokie zainteresowanie wśród jej obserwatorów. Artystka pokazała się w nieco innym wydaniu, niż zazwyczaj. Internauci mogli podziwiać jej naturalne oblicze, bez makijażu i ułożonych włosów. Jeden z internautów skomentował kadr w zabawny sposób: –Fryz, jakby piorun w rabarbar przywalił. Magdalena Narożna co jakiś czas publikuje na swoim oficjalnym profilu przeróżne treści, chcąc najprawdopodobniej być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Obecnie kontakt z fanami jest zdecydowanie utrudniony, zatem social media są jedynym kanałem komunikacji. Wczoraj gwiazda pokazała sie z nieco innej strony, internauci byli szczerze rozbawieni.

Magda Narożna
15.01.2021 23:54 Magda Narożna dementuje plotki o stracie ciąży

Popularna piosenkarka i wokalistka zespołu Piękni i młodzi, Magda Narożna zdecydowała się przekazać fanom bardzo smutną informację, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda muzyki disco polo pogrążona jest w żałobie, jednak pierwotnie nie zdradziła o kogo dokładnie chodzi – życie nie jest sprawiedliwe – napisała na swoim Instagramie. Fani natychmiast zaczęli zasypywać piosenkarkę komentarzami, w których składali kondolencje. Część z nich pokusiła się nawet o sugestię, jakoby Magda Narożna miała utracić ciążę. Gwiazda bez zastanowienia odpowiedziała na te plotki.

Magda Narożna
12.11.2020 10:32 Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły

— Po pierwsze jestem osobą, która nie potrafi spędzać czasu bez ludzi, bez przyjaciół, znajomych. Czy jak jeszcze grałam w zespole weselnym, to byłam też animatorką czasu wolnego. Ludzie wszędzie towarzyszyli mi w życiu i w nim uczestniczyli — powiedziała.Gdyby Magda nie odniosła wielkiego sukcesu w branży rozrywkowej i muzycznej, jej życie zawodowe oraz prywatne mogłoby wyglądać zupełnie inaczej. Jednak udało jej się podbić serca jurorów w Must Be The Music i od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa. Nowy, wyjątkowo niebezpieczny trend w randkowaniu. Kobiety zupełnie nie mają pojęcia, co robią faceci Wiadomość z ostatniej chwili. Minister powiedział, kiedy możliwy jest powrót dzieci do szkół Wprowadzają weekendowy lockdown, nie było innej możliwości. Kobiety i mężczyźni z sąsiedniego kraju mierzą się z nową rzeczywistością Jakie wykształcenie ma Magda Narożna?Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Zanim stała się rozpoznawalna jakoś musiała zarabiać na życie. Chyba mało kto wiedział, czym się zajmowała.W rozmowie z portalem przyznała wprost, że nie może usiedzieć w miejscu przez dłuższy czas. Dlatego taka praca z pewnością nieco ją ograniczała. Artystka podkreśla, że ceni sobie spędzanie czasu z przyjaciółmi.— Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba — wyjaśniała.Magda Narożna ma wykształcenie higienistki stomatologicznej. Zaskoczeni? Gwiazda musiała skończyć odpowiednie studia, które starannie ją przygotowały do tego zawodu. Magda bardzo lubiła tę pracę oraz kontakt z klientami.Magda Narożna z pewnością zaskoczy wielu swoich fanów. Jakie wykształcenie ma piosenkarka? Czym się zajmowała, zanim została wielką gwiazdą disco polo? Chyba mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Niektórzy mogą pozazdrościć jej wyuczonego zawodu. Wokalistka o wszystkim opowiedziała reporterce portalu Jastrząb Post.

magda narożna
02.10.2020 15:13 Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” dotyka biustu tajemniczej kobiety na ulicy. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia

Magda Narożna jest znana z zespołu Piękni i Młodzi, który osiągnął w ostatnim czasie niebywałą popularność. Małżeństwo Narożnych przeszło jednak niemały kryzys, po którym się rozstało. Od tej pory Magda tworzy zespół bez swojego męża, mimo to nie może narzekać na brak zainteresowania wokół swojej osoby. Na jej pecha, zrobiono jej zaskakujące zdjęcia sobotniego wieczoru.Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi od jakiegoś czasu jest szeroko komentowana w mediach. Artystka nie miała pojęcia, że ktoś robi jej zdjęcia i dokumentuje, jak na środku ulicy dotyka biustu tajemniczej kobiety. Zdjęcia zrobili jej paparazzi Super Expressu.

Magda Narożna
11.09.2020 17:57 Trudno uwierzyć, kim z zawodu jest Magda Narożna. Zanim założyła zespół, kształciła się w zadziwiającym kierunku

Magda Narożna przez większość Polaków jest znana jako jedna z największych gwiazd disco polo. Niewielu jej fanów wie, że przed rozpoczęciem muzycznej kariery kobieta kształciła się w zadziwiającym kierunku. Wiecie, kim z zawodu jest wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?Magda Narożna to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiego disco polo i to niekoniecznie kwestia jej urody. Charyzmatyczna wokalistka stała się silną przeciwwagą dla męskich artystów, którzy zdominowali to środowisko. Wiele osób jednak nie wie, że w przeszłości piosenkarka kształciła się w kierunku, który niewiele ma wspólnego z popularnym gatunkiem muzycznym.

Magda Narożna
06.09.2020 00:01 Magda Narożna pokazała zdjęcie z ukochanym, ale wszyscy patrzą tylko na jej brzuch. Znowu zostanie mamą?

Magda Narożna zyskała dużą popularność, występując wraz z mężem w zespole disco-polo Piękni i Młodzi. Jeszcze większy rozgłos przyniósł jej rozwód z mężem. Dziś oboje są szczęśliwi w ramionach innych partnerów. Dawid Narożny już ogłosił, że spodziewa się dziecka z nową partnerką, zdjęcie jego byłej żony rodzi podobne przypuszczenia.Magda Narożna opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Uwagę fanów nie przykuło jednak wspólne zdjęcie z wakacji, a bardzo dziwny gest, jaki wykonała wokalistka. Oczy wszystkich fanów są skierowane na jej brzuch. Czyżby artystka spodziewała się dziecka?

  • 1
  • 2