Lelum.pl > Magdalena Kajrowicz

Magdalena Kajrowicz

05.02.2022 18:08 Co oznacza rosnący brzuch żony Sławomira Magdaleny Kajrowicz? Zaskakujące wieści

Magdalena Kajrowicz opublikowała zdjęcie w bikini. Na fotografii relaksuje się na słonecznej plaży. W mediach zawrzało, ponieważ figura gwiazdy wygląda inaczej niż zwykle Czy żona Sławomira może być w ciąży? Kajra i Sławomir wypoczywali ostatnio na wakacjach. Gwiazda opublikowała wiele zdjęć z wypoczynku na plaży, na tle błękitnego morza. Szczególną uwagę tabloidów przykuło jedno zdjęcie.

magdalena kajrowicz wiek
29.01.2019 16:03 Ile ma lat Magdalena Kajrowicz? Żona Sławomira to piękna kobieta

Magdalena Kajrowicz: wiek gwiazdy dla niektórych wciąż pozostaje tajemnicą. Aktorka chętnie dzieli się w sieci zdjęciami swoimi i męża i raczej nie miewa sekretów przed szerszą publicznością. Żona Sławomira to piękna kobieta, ale wielu jej fanów zastanawia się ile ma lat. Sprawdźmy! Wielu fanów bacznie śledzi poczynania pięknej aktorki oraz jej męża. Para nie tylko występuje razem na scenie, ale spędza ze sobą niemal każdą możliwą chwilę! Tak przynajmniej wynika z instagrama Kajry, na którym chętnie dzieli się zdjęciami z mężem. Magdalena Kajrowicz: wiek aktorki dla wielu jest zagadką, gwiazda często publikuje zdjęcia, na których nie ma ani grama makijażu przemieszane ze scenicznymi stylizacjami. To znacznie utrudnia odgadnięcie wieku Kajry!

żona Sławomira
27.05.2018 15:18 Sławomir będzie ojcem? Odpowiedź Kajry zaskakuje

Sławomir i jego żona – Magdalena Kajrowicz tworzą bardzo zgraną parę. Małżeństwo jest jedną z najgorętszych par show-biznesu, ale blask fleszy nie psuje ich prywatnej relacji. Miłość pary kwitnie, a wraz z uczuciem pojawiają się pogłoski, że Sławomir zostanie ojcem! Sławomir i Kajra to para, która świetnie odnalazła się w polskim show-biznesie. Fani od razu pokochali ich za szczerość i prostotę oraz świetne poczucie humoru. Owocem miłości Sławomira i Magdaleny jest syn, który na świat przyszedł dwa lata temu. Podczas konferencji SuperHit Festiwal pojawiła się plotka, że żona Sławomira jest w stanie błogosławionym!

30.04.2018 14:30 Mafia GROZIŁA Sławomirowi. Gangsterzy chcieli jego pieniędzy

Sławomir wraz z zespołem przeszedł chwile grozy podczas trasy koncertowej w New Jersey. Trasa koncertowa, którą artysta grał w USA była dla Sławomira z pewnością wzruszająca, ponieważ to właśnie tam rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Niestety miejscowy członek mafii próbował wyłudzić od zespołu Sławomira haracz, który mieli zapłacić za pobyt w mieście. Zapała zapłacił dolarami niebezpiecznemu bandziorowi? Sławomir wraz z żoną na pewno mieli bardzo pozytywne wspomnienia związane z miejscem, w którym miała się odbyć ich trasa koncertowa. Oprócz tego, że gwiazdor właśnie w USA rozpoczął swoją karierę, to poznał również piękną żonę, z którą wiedzie obecnie szczęśliwe życie – Magdalenę Kajrę Kajrowicz. Niestety jeden z mieszkańców, który jest członkiem mafii, próbował wywrzeć na zespole Sławomira presję i usiłował wymusić zapłatę za pobyt w mieście.

Kim z wykształcenia jest Sławomir Zapała?
21.03.2018 17:59 Żona Sławomira opowiada o ich seksie. Kluczową rolę odgrywa… wąs

Sławomir wraz z żoną Magdaleną gościł ostatnio na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Zaprezentowali się jako dobrze dobrana para nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Zdradzili jak w ich życiu mają się sprawy łóżkowe. Sławomir przez ostatni czas przetarł szlaki w polskim show-biznesie i wdarł się na szczyty sławy. Po sylwestrowym występie w TVP dostał mnóstwo propozycji i teraz gwiazdor odcina bilety. Jednym z nich z pewnością jest program „Big Music Quiz”, który prowadzi wraz z żoną – Magdaleną Kajrowicz na antenie TVP2.

Sławomir
28.02.2018 13:27 Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni

Sławomir króluje na listach przebojów, a jego koncerty przyciągają tłumy fanów. Bez wątpienia nie musi on narzekać na zarobki, jednak nadal pozostaje skromnym człowiekiem. Dowodem na to może być samochód, którym jeździ. Disco polo w Polsce jest bardzo popularne. Mamy czołowych artystów, których hity lecą na każdym porządnym weselu. Nie ma się co dziwić, w końcu muzyka jest prosta a tekst wpada w ucho. Sławomir podbija polskie listy przebojów, a jego piosenkę „Miłość w Zakopanem” nuci cała Polska.