Lelum.pl > Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska
15.06.2021 00:32 Maja Sablewska pochwaliła się majtkami za 1200 zł

Maja Sablewska należy do grona jednych z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Jej działania w internecie niejednokrotnie wzbudzały kontrowersje, a w komentarzach rozpętywały się burze. Tak było w przypadku, gdy opublikowała zdjęcie z majtkami za 1200 zł. Ich wartość została przeliczona przez portal kobieta.onet.pl. Maja Sablewska często publikuje w swoich mediach społecznościowych prowokujące zdjęcia, co czyni już od bardzo długiego czasu. Oczywiście nie jest to jedyny element jej życia w sieci, ale zdjęcie z tak drogimi majtkami wywołało nie lada poruszenie.

Maja Sablewska
02.06.2021 23:47 Poznajesz? Teraz zna ją cała Polska, ma 41 lat i jest jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? To nie kto inny, jak Maja Sablewska – polska menadżerka, a także prezenterka i specjalistka od mody. Maja ma obecnie 41 lat i jest obecnie jedną z najpiękniejszych Polek w kraju. Przeglądanie rodzinnego albumu ze zdjęciami zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Oglądając siebie sprzed lat, często nie możemy nadziwić się, jak bardzo zmieniliśmy się na przestrzeni lat. Maja Sablewska z pewnością ma podobne odczucia, jako 7-latka wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie.

maja sablewska w nowej fryzurze
21.03.2019 18:45 Maja Sablewska w nowej fryzurze! Ciemne włosy i delikatny makijaż, wygląda lepiej?

Maja Sablewska w nowej fryzurze wywołała poruszenie wśród internautów. Gwiazda zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż zwykle. Ciemne włosy i delikatny makijaż, wygląda lepiej? Czy metamorfoza wyszła gwieździe na dobre? Zaczynała jako opiekunka dla dzieci, a skończyła, prowadząc własne programy telewizyjne, które cieszą się gigantyczną popularnością w całym kraju. Pomaga innym zmienić wygląd, a teraz sama przeszła metamorfozę. Maja Sablewska w nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej! Lepiej czy gorzej? Komentarze internautów są jednoznaczne: jasno orzekli, co sądzą o fryzurze gwiazdy.

Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy
04.02.2019 11:05 Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy

Ile zarabia Maja Sablewska? Jej historia stanowi dowód na to, że ciężka praca i konsekwencja w działaniu pozwala odnieść spektakularny sukces. Zaczynała jako opiekunka do dziecka, a dziś zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy. Zaczęło być o niej głośno w show-biznesie, kiedy została menadżerką Dody, a później m.in. Mariny i Edyty Górniak. Dziś Maja Sablewska skupia się na karierze stylistki i prowadzeniu programu Sablewskiej sposób ma modę. Dziś jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN, a każda reklama, projekt czy wystąpienie przynosi jej prawdziwe krocie. Ile zarabia Maja Sablewska? Gwiazda może sobie pozwolić na wszystko, czego zapragnie. Zaczynała od minimalnej stawki za odcinek, a dziś reklamodawcy się o nią zabijają.

Maja Sablewska
13.08.2018 13:59 Maja Sablewska pokazała pupę na Instagramie. Fani „Zaczynasz nisko upadać”

Maja Sablewska, która znana jest z anteny TVN Style i współpracy z Dodą oraz Edyta Górniak, znów zaszokowała swoich fanów. Pokazała na Instagramie swoją pupę. Sablewska nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Na swoim profilu na Instagramie odsłoniła już naprawdę dużo.

Maja Sablewska
27.07.2018 15:29 Maja Sablewska kąpie piersi w basenie

Maja Sablewska rozgrzała internautów zdjęciem w basenie z roznegliżowanymi piersiami. Gwiazda może poszczycić się pięknym ciałem. Zdecydowanie. Maja Sablewska to uznany w naszym kraju ekspert ds.mody i stylu. Udowodniła to już nie jeden raz. Była menadżerka Dody czuje się w show-biznesie jak ryba w wodzie.

Maja Sablewska
01.06.2018 14:16 Maja Sablewska bez makijażu. Fani zszokowani kondycją jej skóry

Maja Sablewska od kilku lat prowadzi swój autorski program w stacji TVN Style Sablewska sposób na modę. Ostatnio stylistka pokazała swoje zdjęcie bez makijażu i sztucznych rzęs. Patrząc na jej zdjęcie trudno ją rozpoznać. Gwiazda swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako niania dzieci gwiazd. Opiekowała się dziećmi Natalii Kukulskiej i tak zaczęła się jej zawodowa kariera, która później zmieniła się w zawód menadżera. Maja Sablewska „opiekowała się” m.in. karierą Kasi Kowalskiej, Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Prawdziwi rozgłos przyniosła jej jednak współpraca z Dodą, a właściwie spektakularne rozstanie zawodowe obu pań. Medialne potyczki, tak naprawdę niedawno doczekały się końca. Doda znana ze swojego ostrego charakteru, nie odpuszczała żadnej okazji, żeby dopiec Majce, którą wprost oskarżała o oszustwa. Po średnio udanym występie w fotelu jurorskim X-Factor, gdzie dokuczał jej Kuba Wojewódzki, Majka znów przebranżowiła się i całkowicie zrezygnowała z menadżerstwa, na rzecz mody. Od 2010 roku prowadzi program w stacji TVN Style, gdzie doradza Polkom jak się ubierać. Gwiazda również przeszła ogromną metamorfozę, wielu zarzuca jej, że nie przypomina w ogóle dawnej siebie. Za zmianami stoi m.in. medycyna estetyczna, czyli kwasy i botoks. Choć Sablewska zawsze mogła pochwalić się bardzo szczupłą figurą, teraz przypomina cień dawnej siebie.

Maja Sablewska
25.05.2018 17:52 Co złego dzieje się z Sablewską? To skóra i kości…

Maja Sablewska od kilku lat prowadzi swój autorski program w stacji TVN Style Sablewska sposób na modę. Ostatnio stylistka mocno schudła, a jej fani zaczęli się niepokoić. Mają powód? Maja Sablewska udzieliła wywiadu, w którym mówi, że za jej szczupłą figurą stoi zdrowe odżywianie i specjalne treningi. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawsze szczupła gwiazda ostatnio niknie w oczach. Gwiazda swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako niania dzieci gwiazd. Opiekowała się dziećmi Natalii Kukulskiej i tak zaczęła się jej zawodowa kariera, która później zmieniła się w zawód menadżera. Maja Sablewska „opiekowała się” m.in. karierą Kasi Kowalskiej, Mariny Łuczenko i Edyty Górniak. Prawdziwi rozgłos przyniosła jej jednak współpraca z Dodą, a właściwie spektakularne rozstanie zawodowe obu pań. Medialne potyczki, tak naprawdę niedawno doczekały się końca. Doda znana ze swojego ostrego charakteru, nie odpuszczała żadnej okazji, żeby dopiec Majce, którą wprost oskarżała o oszustwa. Po średnio udanym występie w fotelu jurorskim X-Factor, gdzie dokuczał jej Kuba Wojewódzki, Majka znów przebranżowiła się i całkowicie zrezygnowała z menadżerstwa, na rzecz mody. Od 2010 roku prowadzi program w stacji TVN Style, gdzie doradza Polkom jak się ubierać. Gwiazda również przeszła ogromną metamorfozę, wielu zarzuca jej, że nie przypomina w ogóle dawnej siebie. Za zmianami stoi m.in. medycyna estetyczna, czyli kwasy i botoks. Chodź Sablewska zawsze mogła pochwalić się bardzo szczupłą figurą, teraz przypomina cień dawnej siebie.