Lelum.pl > Malgorzata Ohme

Malgorzata Ohme

Gosa Ohme
22.05.2023 18:52 Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"

Kilka miesięcy temu głośno było na temat rzekomych problemów w relacji Małgorzaty Ohme z jej narzeczonym. Teraz prowadząca “Dzień dobry TVN” zapozowała w sukni ślubnej. Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna, niż mogłoby się wydawać.Prezenterka wcale nie wzięła bowiem ślubu z Rafałem Jakóbiakiem i jak podkreśliła, nie wie, czy kiedykolwiek stanie jeszcze przed ołtarzem. Skąd więc taka kreacja?

Dzień Dobry TVN
23.09.2022 22:58 Wielka radość w życiu gwiazdy TVN, jest już po zaręczynach. Niestety, nie zanosi się na ślub

Prowadząca popularny program „Dzień Dobry TVN” właśnie przekazała radosną nowinę. Małgorzata Ohme zaręczyła się ze swoim partnerem Rafałem Jakóbiakiem. Teraz w ostatnim wywiadzie zdradziła, czy zaczyna myśleć już o przygotowaniach do ślubu. Gwiazda porannego show TVN jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji. Dziennikarka pojawiła się ze swoim ukochanym podczas pokazu nowej kolekcji projektanta Łukasza Jemioła. Podczas wydarzenia udzieliła kilku wywiadów. W trakcie jednego z nich zdradziła, że w jej życiu zaszło kilka istotnych zmian.

barbara kurdej-szatan
26.02.2022 17:41 Prowadząca „Dzień Dobry TVN” nagle zaczęła mówić o Kurdej-Szatan. Zdradziła wiele

Małgorzata Ohme, prowadząca program „Dzień Dobry TVN”, zdradziła, jakie plany ma Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że aktorka ma niezwykłe plany, związane z pomocą uchodźcom. Małgorzata Ohme udzieliła szczerego wywiadu portalowi Jastrząb Post. Wyznała w nim, co sądzi o Basi Kurdej-Szatan, przy okazji ujawniając plany aktorki. Dziennikarka wyznała też, co sądzi o hejcie, jaki spadł na gwiazdę.

Małgorzata Ohme
20.09.2021 20:28 Nieszczęśliwe zdarzenie z udziałem gwiazdy w studiu DDTVN. Jest zdjęcie

„Dzień Dobry TVN” to jeden z pierwszych tego typu programów w jakiejkolwiek polskiej stacji. Emitowany jest już bowiem od ponad 16 lat. Nie dziwi więc, że prowadzący format musieli zmagać się na planie z najróżniejszymi wypadkami. Jeden z nich przytrafił się przed kilkoma godzinami Małgorzacie Ohme. Zdjęcie opublikowane w sieci przez „DDTVN” zaskoczyło widzów.

małgorzata ohme
23.12.2020 15:42 Małgorzata Ohme w żałobie. Chwile przed śmiercią bliskiej osoby zapamięta na zawsze, niesamowite, co zobaczyła

Małgorzata Ohme przeżyła jeszcze nie tak dawno śmierć swojej mamy. Ukochana rodzicielka odeszła spokojnie w otoczeniu najbliższych. Gwiazda nie bała się opisać, w jaki sposób pożegnała się z mamą. Przed jej śmiercią Małgorzata zobaczyła łzę na policzku ukochanej mamy. Gwiazda 4 grudnia 2020 napisała na swoim profilu na Instagramie, że jej mama zmarła. Małgorzata Ohme opisała, że mama odeszła w piękny sposób, pełen czułości i miłości.

małgorzata ohme
28.08.2019 19:47 Małgorzata Ohme całuje się namiętnie ze znanym reżyserem. Związek dziennikarki jest pełen pasji

Związek Małgorzaty Ohme i Jacka Borcucha ma się świetnie. Mimo że ostatnimi czasy plotkowano o tym, że znana psycholożka i reżyser przeżywają kryzys, to ostatnie zdjęcia, jakie zrobili im paparazzi stanowczo temu zaprzeczają. Prowadząca Big Brothera nie szczędziła namiętnych gestów. Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch spotykają się od 2015 roku. Ich związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji, a to dlatego, że właśnie dla prowadzącej Big Brothera reżyser zostawił Olgę Frycz. Mimo spekulowania na temat kryzysu ich relacji wszystko wskazuje na to, że pomiędzy tą dwójką wciąż iskrzy.