Lelum.pl > Małgorzata Ostrowska Królikowska

Małgorzata Ostrowska Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
31.03.2023 17:18 Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kategorycznie odcięła się od afery z udziałem jej syna i Joanny Opozdy. Aktorka podjęła kolejne radykalne kroki i nie zamierza już czytać hejtu na temat Antka Królikowskiego w swoich social mediach.Czy może mieć to związek z komentarzami na temat Antka, jakie pojawiały się pod dotychczasowymi zdjęciami?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.02.2023 20:29 Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod ostrzałem hejterów. Przykre, co piszą

Nie cichną głosy krytyki i oburzenia po sobotniej aferze z udziałem Antka Królikowskiego. Przykre, hejterskie komentarze spadły także na jego mamę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciała tylko pochwalić się miłymi chwilami — zamiast tego znalazła się pod ostrzałem bolesnych przytyków. W sobotę 18 lutego media obiegła informacja o kłopotach, w jakie miał wpakować się Antoni Królikowski. We krwi młodego aktora policja miała znaleźć ślady nielegalnej substancji. Okazuje się, że nie tylko na niego spadł grad krytyki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
12.01.2023 21:43 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma pewne obawy. „Robi dobrą minę”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale przede wszystkim realizuje się obecnie jako mama i babcia. Teraz czeka ją naprawdę dużo wyzwań. Ten rok zapowiada się naprawdę wymagająco dla pociech znanej gwiazdy. Wszystkie wydarzenia rodzinne z pewnością bardzo mocną wpłyną na samopoczucie aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.12.2022 18:00 Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos ws. śmierci Jana Nowickiego. Złożyła mu nietypowe życzenia

Dzisiejszego ranka poinformowano o śmierci wybitnego aktora, Jana Nowickiego. Wielu uznanych dziś kolegów i koleżanek z branży uważało go za mistrza, dlatego dziś jest przez nich ciepło żegnany. Kilka słów od siebie dodała także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktora opublikowała do tego w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie aktora, które przedstawia go jako młodego mężczyznę. Co napisała na jego temat?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
17.11.2022 19:13 „My już po świętach”. Dopiero listopad, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska już zaskoczyła zdjęciem z choinką

Choć za nami dopiero połowa listopada, gwiazda „Klanu” już dała się ponieść magii świąt. Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła zaskakujące zdjęcie. W tle kolorowa choinka i „gwiazda betlejemska” w donicy. „My już po świętach”. Dopiero co w sklepach roiło się od dyń i zniczy, a teraz z głośników już lecą największe świąteczne hity, zaś półki uginają się od świątecznych dekoracji. Przywykliśmy już, że wigilijna atmosfera towarzyszy nam na wiele tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jednak gwiazda „Klanu” w swojej relacji poszła o krok dalej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
03.09.2022 22:24 Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem. Tak gwiazda „Klanu” spędza sobotę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła wymarzone, sobotnie popołudnie z ukochanym wnukiem. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i nawet pełna energii babcia nie zawsze za nim nadąża. Na Instagramie pojawiła się urocza relacja. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla gwiazdy „Klanu” rodzina jest wszystkim. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dla swoich najbliższych praktycznie wszystko. Ostatnie miesiące jej nie oszczędzały, a mimo to jak lwica walczyła w obronie swojego sprawiającego kłopoty syna — Antka. Zwłaszcza, gdy sytuacja pomiędzy nim a Joanną Opozdą się zaostrzyła. Niestety, kontakt z najmłodszym wnukiem jest mocno utrudniony. Na szczęście gwiazda znajduje oparcie i spokój u swoich dzieci, a Józio Królikowski, syn Jana i Joanny, jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Gwiazda właśnie spędziła z nim wymarzone popołudnie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
22.08.2022 11:30 Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z urlopów i ostatnich wyjazdów. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się właśnie teraz spędzić wakacje nad polskim morzem, jest aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Artystka pochwaliła się zdjęciem z piaszczystej plaży. Jeszcze chwilę temu gwiazda była bohaterką skandalu, jaki wyniknął pomiędzy jej synem Antkiem Królikowskim a jego byłą ukochaną. Aktorka stanęła po stronie swojej pociechy i w dosadny sposób odpowiedziała jednej z internautek. Później artystka zniknęła na chwilkę z mediów, po czym ucięła temat konfliktu syna i jego byłej partnerki, a także zajęła się swoimi obowiązkami zawodowymi. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że w pracy najbardziej ceni sobie spokój i środowisko wolne od afer. Teraz gwiazda udała się na zasłużony urlop.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
15.08.2022 21:57 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ruszyła z gratulacjami i zwróciła się do Aleksandry. Gwiazda „Klanu” zachwycona sukcesem Polki

Na Instagramie spłynęły gorące gratulacje. Małgorzata Ostrowska-Królikowska publicznie powinszowała sukcesu młodej Polce. Gwiazda „Klanu” z uwagą śledziła sportowe wyczyny zwyciężczyni i nie mogła nie podzielić się radosną informacją z fanami. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest prawdziwym „dobrym duchem” polskiej telewizji. Zawsze serdeczna i pełna ciepła, oraz gotowa obsypać pochwałami i komplementami zarówno bliskich, jak i tych, których zna jedynie z widzenia. Teraz gorąco pogratulowała sukcesu młodej, polskiej sportsmence.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
03.08.2022 19:19 Małgorzata Ostrowska-Królikowska chwali się „brakiem afer”. Zapomniała o synu?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym zdradziła, jaka atmosfera panuje w jej otoczeniu. Przy okazji opowiedziała, co jest dla niej najważniejsze podczas budowania relacji międzyludzkich. Aktorka podjęła się organizacji specjalnego Festiwalu imienia Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Przy okazji wypowiedziała się, jak wyglądały przygotowania do tego wydarzenia i z czego jest najbardziej zadowolona.

Grażyna Zielińska
02.08.2022 09:42 Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej

Grażyna Zielińska zdobyła wielką popularność za sprawą roli Babki w serialu „Ranczo”. Teraz, po latach, przyjęła zaproszenie na wyjątkowy festiwal. Publiczność wstała, rozległy się gromkie owacje. Gwiazda „Klanu” nie posiadała się z radości. Na Instagramie zawitała zaskakująca fotografia. Promieniejąca radością Małgorzata Ostrowska-Królikowska objęła uwielbianą gwiazdę serialu „Ranczo”. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu. Od lat była zapraszana na to wydarzenie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
28.07.2022 09:28 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ogłosiła, jaki zaszczyt ją spotkał. „Bardzo ważny moment. Rewelacja”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w otwarciu jednej z nowych atrakcji powstałych w Kudowie-Zdroju. Przebieg uroczystości aktorka relacjonowała w mediach społecznościowych. Na miejscu pojawiła się sama pani burmistrz. Gwiazda serialu „Klan” od dłuższego czasu sprawnie porusza się po mediach społecznościowych, gdzie publikuje relacje ze swoich zawodowych oraz prywatnych osiągnięć. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w uroczystym otwarciu tężni solankowej i miejscowości Kudowa-Zdrój. Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
25.07.2022 15:38 Piotr Cyrwus ujawnił, jakie zdanie ma na temat Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „Byliśmy blisko”

Konflikt między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim nabiera coraz mocniejszego charakteru. W awanturę zamieszani zostali również członkowie rodziny aktora, w tym głównie jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Teraz na pomoc ruszył jej serialowy kolega — Piotr Cyrwus. Mama Antka Królikowskiego padła ofiarą krytyki, po tym jak pod wpływem emocji zaczęła bronić postępowania swojego syna. Głos w sprawie zabrał wcielający się w postać Ryśka z serialu „Klan” Piotr Cyrwus. Aktor przez wiele lat grał u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.07.2022 20:11 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Zabrała głos ws. medialnych plotek, zalała ją fala wiadomości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć nie należy do gwiazd młodego pokolenia, stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydała oświadczenie, które jest odpowiedzią na ich liczne pytania. Aktorce zależy na tym, by być szczerą w stosunku do fanów. Właśnie dlatego chciała rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy okazji także wyjaśniła kwestię, która mogła nurtować dziennikarzy i reporterów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
27.06.2022 16:38 Niepokojący szczegół na zdjęciu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z wnukiem. „Przy wypadku nic mu nie pomoże”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też kochającą mamą i babcią. Gwiazda nie ukrywa, że jej wnuki są prawdziwym oczkiem w jej głowie. Teraz dodała nowe zdjęcie z Józiem. Pod najnowszym postem aktorki pojawiły się komentarze dotyczące bezpieczeństwa malucha. Fani zarzucają gwieździe, że zapomniała o jednym małym, ale istotnym szczególe, który może zagrozić chłopcu. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
26.06.2022 00:16 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na zakupy. Niespodziewanie doszło do niezwykłego spotkania

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą długą i udaną karierę w branży aktorskiej. Można więc spodziewać się, że w jej trakcie poznała mnóstwo innych znanych i powszechnie rozpoznawalnych osób. Jedną z takowych spotkała przypadkowo w trakcie wypadu na bazar. Aktorka zdecydowała się zaopatrzyć w świeże warzywa oraz owoce, a przy okazji także kwiaty. Musiała być nieźle zdziwiona, gdy w tłumie nieznajomych, zaaferowanych zakupami twarzy dojrzała znajomą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
17.06.2022 00:28 Wzruszający hołd dla Pawła Królikowskiego w polskim mieście, zjawiły się tłumy. Poruszający widok

Na Instagramie pojawiła się poruszająca relacja. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała, co działo się dziś w pewnym polskim mieście. To tu przyszedł na świat Paweł Królikowski. Tłumy ludzi oddały hołd zmarłemu artyście. 27 lutego cała Polska wstrzymała oddech, kiedy do mediów trafiła nieoczekiwana, bardzo smutna wiadomość. Odszedł Paweł Królikowski, jeden z najbardziej cenionych i szanowanych aktorów. Rodzina pogrążyła się w żałobie, a i miliony fanów nagle zdały sobie sprawę, że nie zobaczą już „Kusego” z „Rancza”. Artystę żegnała jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz piątka ukochanych dzieci. Przed śmiercią zdążył jeszcze poznać swojego pierwszego wnuka, Józia. Teraz chłopczyk ma 3 latka i coraz więcej rozumie z babcinych opowieści o swoim wspaniałym dziadku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
15.06.2022 10:37 Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Malutki Józio rośnie jak na drożdżach

Gwiazda „Klanu” z miłością i oddaniem wychowała piątkę swoich dzieci, a kilka lat temu powitała pierwszego wnuka. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się wielką radością. Malutki Józio urósł i coraz bardziej przypomina swojego dziadka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze marzyła o dużej rodzinie. Wraz z Pawłem Królikowskim stworzyli dom pełen miłości dla piątki swoich dzieci: Antka, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Ciążę ukrywała nawet na planie „Klanu”, z którym związana jest od 25 lat. Dziś najmłodszy z rodzeństwa ma 15 lat i, jak na razie, unika blasku fleszy, podczas gdy najstarszy nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. 21-letnia Marcelina zachwyca urodą i podobieństwem do matki, zaś 23-letnia Julia brała ślub w tym samym roku, co Antoni i niedawno miała powiadomić rodzinę o ciąży. Tymczasem drugi z braci, Jan od kilku lat pozostaje w związku z Joanną Jarmołowicz, gwiazdą „M jak miłość”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
11.06.2022 13:38 Małgorzata Ostrowska-Królikowska ukradkiem nagrana przy przyjmowaniu kwiatów. Aż poczerwieniała

Do sieci trafiło nagranie, na którym Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostaje zaskoczona kwiatami. Gwiazdę aż zamurowało, kiedy kolega wręczył jej olbrzymi bukiet. Aż poczerwieniała z emocji, jej mina mówiła sama za siebie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z tych aktorek, które samą swoją postawą budzą szacunek i sympatię fanów. Poznaliśmy ją jako spokojną i rozważną Grażynę, kochającą matkę, która troszczy się nie tylko o swoje dzieci, ale i całą rodzinę. Gwiazda już od ćwierćwiecza związana jest z „Klanem” i swoją najbardziej charakterystyczną postacią. Przez ten czas w jej życiu wiele się działo — na planie ukrywała ciążę i zmagała się z utratą ukochanego męża. Przez cały czas godziła pracę z opieką nad bliskimi, a ponadto rozwijała swoją karierę także w nowych kierunkach, m.in. w programie „Jak oni śpiewają”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
02.06.2022 11:47 Ciąża w rodzinie Królikowskich. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znowu zostanie babcią?

Napłynęły radosne wieści na temat rodziny niezapomnianego gwiazdora „Rancza”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dopiero co witała na świecie syna Antka, a teraz znów ma zostać babcią. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, którą poznaliśmy jako ciepłą i serdeczną Grażynkę z serialu „Klan” w życiu prywatnym wydaje się niewiele różnić od swojej ekranowej kreacji. Gwiazda często podkreśla, jak wielką wartość ma dla niej rodzina, a w jednym z wywiadów wyznała, że wraz ze śp. mężem od zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. Oboje wychowali pięcioro dzieci, a pierwszy wnuk pojawił się trzy lata temu, kiedy ojcem został Jan, drugi z braci. W rozmowie z Magdaleną Szefernaker w książce „Mama na wysokich obcasach” aktorka wyznała, że dla rodziny była gotowa poświęcić karierę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
26.03.2022 23:22 Małgorzata Ostrowska-Królikowska prosi o pomoc dla małej Matyldy. Urodziła się z ciężką wadą serca

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnio bardzo często angażuje się w akcje pomocowe. Niedawno zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Tym razem opublikowała apel o wsparcie finansowe ciężko chorej dziewczynki. Żona Pawła Królikowskiego, która stała się słynna dzięki roli Grażyny Lubicz w serialu „Klan”, realizuje się nie tylko w branży aktorskiej. Aktywnie pomaga też potrzebującym.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
07.03.2022 14:49 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięła sprawy w swoje ręce. Mama Antka pokazała wszystko w sieci

Małgorzata Ostrowska- Królikowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Gwiazda postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wspólnie z lokalnym Kołem Gospodyń Wiejskich udała się na granicę polsko-ukraińską. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znana jest ze swojego wielkiego serca i chęci pomocy. Nie inaczej było tym razem. Aktorka dodała zdjęcia zapakowanego bagażnika, z którym udała się do ukraińskich uchodźców.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
06.03.2022 23:29 Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła wytrzymać. Pilnie pojechała na granicę z Ukrainą

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest jedną z tych gwiazd, które wyrażają solidarność z walczącą Ukrainą nie tylko w mediach społecznościowych. Aktorka pojechała dziś na granicę – to niesamowite, co zawiozła uchodźcom. Żona zmarłego Pawła Królikowskiego, znana z roli Grażyny Lubicz w serialu „Klan” realizuje się także poza aktorstwem. Działa w Kole Gospodyń Wiejskich Zalesianki. Dziś całe stowarzyszenie postanowiło pomóc.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
24.01.2022 09:50 Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała czarno-białe zdjęcie. „Kończy się świat, który był mi bliski”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to popularna aktorka filmowa i teatralna. Gwiazda zamieściła właśnie post, który nawiązuje do odejścia bliskiej dla niej osoby. Kogo pożegnała mama Antka Królikowskiego? Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała na swój profil na Instagramie wzruszającą fotografię, za pomocą której pożegnała wybitną aktorkę. Gwiazda upamiętniła w ten sposób śmierć Barbary Krafftówny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
19.01.2022 20:25 Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła wielką metamorfozę. Żona Pawła Królikowskiego wygląda 20 lat młodziej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kończy w tym roku 58 lat. Aktorka wygląda bardzo młodo, a ostatnio przeszła metamorfozę, która dodatkowo odjęła jej lat. Wszystko dzięki wizycie u fryzjera. Małgorzata Ostrowska, żona zmarłego 27 lutego 2020 roku aktora Pawła Królikowskiego, podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie z fryzjerskiej metamorfozy.

10.01.2022 09:02 Małgorzata Ostrowska-Królikowska smutno o sytuacji w rodzinie synowej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w przeszłości wielokrotnie wypowiadała się na temat partnerek swojego syna. Co ciekawe, aktorka niezbyt chętnie komentuje związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Co gwiazda uważa na temat trudnej sytuacji z udziałem ojca synowej? Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy przeżywa obecnie trudny czas. Wszystko to spowodowane jest zachowaniem ojca aktorki i sytuacją, do której doszło w sobotę. Co na ten temat sądzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
03.01.2022 20:25 Małgorzata Ostrowska-Królikowska sprawiła przykrość synowej? Wszystko przez strój

Nie tak dawno temu w jednym z wywiadów Joanna Opozda przyznała, że nie wie dokładnie, jaką teściową jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska, gdyż ze względu na jej ciężką ciążę te nie widują się wystarczająco często. Nawet jeśli ich relacje można było określić mianem dobrych, bo przed ślubem takie rzekomo były, to niewykluczone, że teściowa złapała teraz u Opozdy minusa. Wszystko przez jej dres.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
21.10.2021 20:26 Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci. Poruszający wpis aktorki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim Instagramie długi i poruszający wpis, w którym odniosła się do tematu śmierci. Aktorka twierdzi, że nie powinien to być temat tabu, chociaż w dalszym ciągu tak jest. Dodała, że warto uczyć o niej dzieci. Słynna Grażyna z „Klanu” aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, na których często porusza ważne społecznie tematy. Jej zdaniem kwestia śmierci właśnie do takich należy.

małgorzata ostrowska-królikowska ea
04.10.2021 19:15 ”Modli się o spokój w rodzinie”. Media o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Cały czas martwi się o swoją rodzinę, a szczególnie o syna Antka i jego świeżo upieczoną żonę Joannę Opozdę. Małżonkowie muszą zmagać się z ojcem Joanny. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, jak poinformował Dobry Tydzień, odnalazła ukojenie w modlitwie. Chce być wsparciem dla swojego syna i jego żony. Ma nadzieję na spokój w nowej rodzinie Antka.

  • 1
  • 2