Lelum.pl > Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
07.08.2023 20:41 Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Fani osłupieli na widok tego, co je i pije na wakacjach. Zalali ją komentarzami

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wyjechała na luksusowe, zagraniczne wakacje. W hotelu mogła cieszyć się takimi udogodnieniami jak śniadanie zaserwowane wprost do basenu. Dzięki najnowszemu zdjęciu wiemy, jakie zachcianki ciążowe ma dziennikarka. Fotografia dokładnie pokazuje, co wybrała do jedzenia i picia podczas urlopu.

Małgorzata Tomaszewska
20.04.2023 15:33 Czarne, krótkie włosy i nogi do nieba. Tak Małgorzata Tomaszewska wyglądała jako nastolatka, szczęka opada

Małgorzata Tomaszewska to gwiazda TVP. Jest współprowadzącą “Pytania na śniadanie”. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia ukazujące ją z czasów młodości. Trzeba przyznać, że od wczesnych lat wyglądała zjawiskowo.Prezenterka poza śniadaniówką TVP prowadzi także “The Voice of Poland”. Jest uwielbiana przez fanów tych programów. Dlatego jej zdjęcia zrobiły tym większe wrażenie.

None
14.02.2023 16:49 Małgorzata Tomaszewska opuściła Polskę. Wiadomo, jak spędza Walentynki

Małgorzata Tomaszewska to prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W młodzieńczych latach była modelką, a także tenisistką stołową. Aktualnie prowadzi “Pytanie na śniadanie” oraz “The voice of Poland”.Z Telewizją Polską związana jest od 2018 roku, wcześniej była pogodynką w stacji Polsat. Prywatnie jest córką słynnego polskiego bramkarza - Jana Tomaszewskiego. Jest także dwukrotnie rozwiedziona.

Małgorzata Tomaszewska
28.01.2023 15:28 Małgorzata Tomaszewska ma dzisiaj urodziny. Gwiazda świętuje je w pracy, dostała masę życzeń

Małgorzata Tomaszewska to profesjonalistka najwyższej klasy, co potwierdzała już przy okazji wielu swoich wystąpień. Podchodzi do swojej pracy tak poważnie, że nie rezygnuje z niej nawet w obliczu swojego święta. Prezenterka prowadziła bowiem dzisiejsze wydanie „Pytania na śniadanie”, choć obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowy prezent.

Małgorzata Tomaszewska
16.01.2023 13:55 Małgorzata Tomaszewska spisała testament. Zaplanowała, co będzie się działo z synkiem, jeśli jej zabraknie

Dla wielu może być zaskoczeniem, że Małgorzata Tomaszewska ma już spisany testament. Prezenterka zrobiła to dla swojego synka, musiała mieć pewność, że jeśli jej zabraknie, chłopiec trafi pod dobrą opiekę i nie będzie musiał martwić się o przyszłość. Brak testamentu nierzadko potrafi mocno skomplikować wiele rodzinnych kwestii, dlatego niektórzy jeszcze w pełni sił decydują się na spisanie swojej woli. Odpowiednie dokumenty przygotowała także… 34-letnia gospodyni „Pytania na śniadanie”.

Małgorzata Tomaszewska
10.01.2023 08:59 Czarno białe zdjęcie na profilu Małgorzaty Tomaszewskiej. Wszyscy żegnają gwiazdę TVP

Małgorzata Tomaszewska w swojej karierze prowadziła już kilka programów i zdążyła zżyć się z ich uczestnikami. W kilku przypadkach udało jej się nawet nawiązać szczególne relacje. Niestety, jednej z nich nie będzie już w stanie kontynuować. Z tego względu opublikowała smutny wpis. Prezenterka pożegnała w nim swojego znajomego. Poświęciła mu dużo tekstu, w którym opisała go w zasadzie w samych superlatywach. Widać, że będzie za nim szczerze tęskniła.

Małgorzata Tomaszewska
14.11.2022 15:26 Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do Smaszcz. Martwi się o dobro dzieci Cichopek i Kurzajewskiego

Małgorzata Tomaszewska wyjawiła niepokojące wieści na temat Kasi Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i ich rodzin. Zwróciła się do Pauliny Smaszcz. Jedno miała jej do przekazania. Gwiazda „Pytania na śniadanie” już nie raz zabierała głos odnośnie sytuacji Cichopek i Kurzajewskiego, jednak teraz miała do przekazania wiadomość dla Pauliny Smaszcz. Małgorzata Tomaszewska nie mogła milczeć także w znacznie ważniejszej sprawie. Przekazała smutną informację.

Małgorzata Tomaszewska
13.11.2022 11:56 Małgorzata Tomaszewska niczym grecka bogini w „The Voice of Poland”. Stylista puścił wodze fantazji

Małgorzata Tomaszewska znów udowodniła, że żadna stylizacja nie jest dla niej zbyt ekstrawagancka. Cała na złoto wystąpiła w „The Voice of Poland”. Wyglądała niczym żywcem wyjęta z greckiego mitu. Gospodyni „Pytania na śniadanie” na co dzień pokazuje się w eleganckich, acz stonowanych stylizacjach, idealnie wpisujących się w ciepły, domowy klimat studia. Co innego w „The Voice of Poland”. Na półfinał Małgorzata Tomaszewska włożyła wyjątkową kreację.

11.11.2022 22:53 Małgorzata Tomaszewska wyznała, jak pracuje się jej z Aleksandrem Sikorą. Opowiedziała także o „The Voice Senior”

Małgorzata Tomaszewska bez wątpienia jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka spełnia się nie tylko na planie kultowego „Pytania na śniadanie”, ale też debiutuje w roli prowadzącej program „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”. Zapytaliśmy ją, jak wygląda praca na planie każdej z tych produkcji. Jeszcze kilka tygodni temu nie brak było kontrowersji, związanych z tym, że Małgorzata Tomaszewska została nową prowadzącą program „The Voice Senior” i tym samym, zastąpiła występującą do tej pory Martę Manowską. Media spekulowały wówczas o konflikcie między dziennikarkami, a każda z pań stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Teraz kiedy emocje związane z debiutem prezenterki w wokalnym show już trochę opadły, a my mieliśmy szansę zobaczyć, jak radzi sobie w tej edycji „The Voice of Poland”, postanowiliśmy osobiście zapytać ją, co uważa na temat swojej nowej roli. Czy jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyła, gdy otrzymała tę ofertę pracy?

Małgorzata Tomaszewska
06.11.2022 13:42 Małgorzata Tomaszewska znowu zaszalała z fryzurą. Wyglądała niepowtarzalnie w „The Voice of Poland”

Po szalonym afro w poprzednim odcinku „The Voice of Poland” Małgorzata Tomaszewska postawiła na jeszcze oryginalniejszą fryzurę. We włosach rodem z serialu „Wikingowie” przykuwała uwagę bardziej niż uczestnicy. Widzowie jeszcze nie ochłonęli po ostatnim odcinku talent-show, a emocje już sięgnęły zenitu w eliminacjach do półfinału. Jednak nie tylko decyzje jurorów i popisy wokalne uczestników wzięto na języki. Fryzura prowadzącej znów stała się hitem.

Małgorzata Tomaszewska
29.10.2022 23:09 Co się stało z włosami Małgorzaty Tomaszewskiej? Widzowie „The Voice of Poland” przecierają oczy

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wszystkich fanów programu „The Voice of Poland”. Prezenterka TVP pojawiła się w dzisiejszym wydaniu talent show z całkowicie odmienioną fryzurą. Fani nie kryją zdumienia na widok jej włosów. Program „The Voice of Poland” od samego początku zaskakuje widzów ogromem emocji i wrażeń. W show byliśmy świadkami nie tylko wielkich talentów, ale też mnóstwa wzruszających i zaskakujących scen. Teraz cała uwaga telewidzów została zwrócona na postać prowadzącej program.

Małgorzata Tomaszewska
22.10.2022 20:18 Złamana podstawa czaszki i krwotok śródczaszkowy wskutek wypadku. Małgorzata Tomaszewska prosi o pomoc dla pana Mirka

Małgorzata Tomaszewska już nie raz pokazywała, że jest osobą wrażliwą, o wielkim sercu. Tym razem udowodniła to znów, apelując o pomoc dla pana Mirka, który odniósł bardzo poważne obrażenia wskutek wypadku. Prezenterka w tym celu udostępniła link do zbiórki, w ramach której można wpłacać pieniądze na poszkodowanego mężczyznę. Można mu też pomóc w inny sposób.

Małgorzata Tomaszewska
18.10.2022 19:49 Małgorzata Tomaszewska prawie „zemdlała” z ekscytacji. W studiu TVP pojawił się Garou i zaśpiewał dla niej piosenkę

Małgorzata Tomaszewska z Olkiem Sikorą zazwyczaj podejmują w programie „Pytanie na śniadanie” przyjemne tematy, które rozbudzają widzów przed telewizorami. Tym razem serce prowadzącej zabiło o wiele szybciej ze względu na wyjątkowego gościa. Prezenterka TVP nie kryła ekscytacji z powodu rozmówcy, który odwiedził kanapę słynnej śniadaniówki. W duecie z Olkiem Sikorą miała szansę porozmawiać z kanadyjskim piosenkarzem, Garou. Uśmiech nie opuszczał Małgorzaty Tomaszewskiej nawet na sekundę.

Małgorzata Tomaszewska
18.10.2022 12:54 Małgorzata Tomaszewska zaliczyła wpadkę. Zawstydzona nagle zamilkła na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zastawili na nią „pułapkę”

W programie „Pytanie na śniadanie”, jak w każdym show na żywo, często dochodzi do nieplanowanych sytuacji. Dziś jedna z nich spotkała Małgorzatę Tomaszewską. Prezenterka w pierwszej chwili nie bardzo wiedziała, jak z niej wybrnąć. Do wpadki doszło w trakcie rozmowy o pielęgnowaniu kwiatów. Tomaszewska raczej nie mogła się spodziewać, że coś pójdzie nie po jej myśli. A jednak.

Małgorzata Tomaszewska
17.10.2022 10:09 Najpierw Kurzajewski i Cichopek, teraz Sikora i Małgorzata Tomaszewska pokazali, jak bardzo się uwielbiają

Kolejna para prowadzących „Pytania na śniadanie” wylewnie okazała sobie sympatię na oczach widzów. Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora na krótkim nagraniu totalnie rozbroili fanów. W komentarzach aż roi się od spekulacji o ich romansie. To zdecydowanie jedna z ulubionych par wśród prowadzących „Pytanie na śniadanie” i jedna z najpiękniejszych. Teraz Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska wymownie dali znać, że łączy ich wyjątkowa więź. Na porównania do Cichopek i Kurzajewskiego nie trzeba było długo czekać, pod krótkim nagraniem zaroiło się od komentarzy.

Małgorzata Tomaszewska
14.10.2022 06:00 Cichopek ma swoją miłość, a Małgorzata Tomaszewska swoją. Dzisiaj nie obudziła się sama

Katarzyna Cichopek niedawno zaprezentowała swoją nową miłość, Macieja Kurzajewskiego, za co dostała gratulacje od współpracowników. Składała je także Małgorzata Tomaszewska, której serce również jest zajęte. Większość miejsca w nim zajmuje jej syn Enzo, ale nie tylko on jest darzony specjalnym uczuciem przez prezenterkę. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” udostępniła dziś w sieci nagranie, na którym widać, że z jednym z powodów do radości nawet spała. Nie jest to jednak dorosły mężczyzna.

Kasia Cichopek Małgorzata Tomaszewska
14.10.2022 00:45 Tomaszewskiej zrobiło się żal Kasi Cichopek i Kurzajewskiego. Wyjawiła, dlaczego im tak współczuje

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno zaskoczyli wszystkich niespodziewanym ujawnieniem swojego związku. Teraz głos w sprawie zabrała Małgorzata Tomaszewska, która skomentowała całą sytuację i wyznała, czego najbardziej współczuje zakochanym. Od dłuższego czasu wszystkie media w naszym kraju żyją związkiem prezenterów znanych z programu „Pytanie na śniadanie”. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swoją relację za pomocą specjalnego posta na Instagramie, opublikowanego w dniu 40. urodzin aktorki. Teraz na temat związku swoich programowych kolegów wypowiedziała się Małgorzata Tomaszewska. Przy okazji zdradziła, jakie relacje łączą ją z nową gospodynią show „Akcja Aranżacja”.

11.10.2022 19:15 Małgorzata Tomaszewska przerwała milczenie ws. związku Cichopek i Kurzajewskiego. „Zostali zmuszeni”

Małgorzata Tomaszewska wypowiedziała się na temat niedawno ujawnionego związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prezenterka widzi w ich działaniu duży wpływ aktywności byłej żony dziennikarza. Jeden komentarz przyparł ich do muru. Od kilku dni polskie media żyją pojawieniem się nowej pary show-biznesu. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu ujawnili swój związek. Koleżanka z planu „Pytanie na śniadanie” rzuca nowe fakty na ich decyzję.

Małgorzata Tomaszewska
09.10.2022 11:39 „Z oddziału onkologii błagamy o ratunek”. Małgorzata Tomaszewska poprosiła o pomoc dla małego Bruno

Małgorzata Tomaszewska znana jest nie tylko ze swojej urody oraz udziału w licznych wydarzeniach i programach Telewizji Polskiej, ale również ogromnego serca. Teraz prezenterka zaapelowała do swoich fanów o pomoc. Prowadząca kultowe show TVP „Pytanie na śniadanie” zamieściła specjalny post na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda wspomniała tam o małym chłopcu, który walczy o życie w szpitalu. Nie da się ukryć, że wpis dziennikarki porusza do łez.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski Małgorzata Tomaszewska
08.10.2022 10:56 Tomaszewska skomentowała wieści o związku Cichopek i Kurzajewskiego. Koleżanka z „Pytania na śniadanie” jest zachwycona

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich wyznaniem, na jakie zdobyli się w social mediach. Na profilu aktorki pojawił się post z dziennikarzem, pod którym oficjalnie potwierdzili swój związek. Zachwytu z takiego obrotu spraw nie ukrywa między innymi ich wspólna koleżanka z pracy Małgorzata Tomaszewska. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” od dawna byli uznawani za jeden z najbardziej zgranych duetów show. Wiele osób spekulowało nawet, że parę łączy coś więcej niż obowiązki zawodowe. Teraz okazało się to prawdą. Zakochani wybrali najlepszy możliwy dzień na potwierdzenie tej wiadomości – 40. urodziny Kasi Cichopek. Pod postem, który tego dnia ukazał się na profilu gwiazdy na Instagramie, nie brak słów gratulacji i wyrazów radości od wielu osób z branży. Jedną z nich jest programowa koleżanka pary – Małgorzata Tomaszewska.

Aleksander Sikora
21.09.2022 18:04 Kłótnie między Sikorą a Tomaszewską to norma. Młody dziennikarz ujawnił, jak naprawdę wygląda ich relacja

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to prawdopodobnie najbardziej zgrana para prowadzących w polskiej telewizji. Nie spotykają się tylko w pracy, bo przyjaźnią się również prywatnie. Wiele osób zastanawia się, kim tak naprawdę są dla siebie prezenterzy TVP. Teraz dziennikarz opowiedział, jak wygląda ich relacja. Aleksander Sikora udzielał wywiadu dla „Świata Gwiazd”, w którym został zapytany o potencjalne zgrzyty, występujące między nim a Małgorzatą Tomaszewską. Prezenter nie owijał w bawełnę i powiedział wprost, jak jest. Przy okazji wyjaśnił również, co prywatnie łączy go z koleżanką z planu „Pytania na śniadanie”. Dziennikarz wypowiedział się również na temat tego, w jaki sposób reaguje, gdy słyszy negatywne komentarze na temat Telewizji Polskiej i jej pracowników. Gwiazdor zdradził, że stara się nie przejmować nieuzasadnioną krytyką.

Małgorzata Tomaszewska
21.09.2022 14:08 Tomaszewska i Sikora poszli razem na nietypowe zakupy. Prezenter przedstawił ją jako swoją „żonę”, co naprawdę ich łączy?

W ostatnich dniach pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza Polaków. Jest mokro, zimno i wietrznie. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora postanowili nieco wymusić na aurze, by się poprawiła. Jak to zrobili? Wybrali się po nowe okulary przeciwsłoneczne. Prezenter opublikował w sieci relację z salonu optycznego, w który wybierał, co chce kupić. Koleżanka, którą swoją drogą bardzo ciekawie przedstawił, pomagała mu w dokonaniu słusznego wyboru.

Małgorzata Tomaszewska
20.09.2022 22:58 „Wyglądałam fatalnie”. Małgorzata Tomaszewska z „Pytania na śniadanie” wyjawiła, co robi, że teraz ma tak piękne włosy

Małgorzata Tomaszewska związana jest z mediami od 10 lat. Od trzech lat prowadzi program TVP „Pytanie na śniadanie”. Jest znana z poczucia humoru – oraz nieskazitelnej fryzury. Jak dba o włosy? Na Instagramie dziennikarki, obserwowanym przez ponad 110 tysięcy osób, możemy zobaczyć wiele fotografii z jej życia zawodowego i prywatnego. Jak to robi, że jej włosy na każdym zdjęciu wyglądają zjawiskowo?

Małgorzata Tomaszewska
16.09.2022 23:48 Małgorzata Tomaszewska pozbyła się większości włosów, kompletnie zmieniła fryzurę. „Do odważnych świat należy”

Małgorzata Tomaszewska zaprezentowała się w nowej, odważnej fryzurze a fani przeżyli potężny szok. Metamorfoza gwiazdy „Pytania na śniadanie” powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak zupełnie inna osoba. Małgorzata Tomaszewska zawsze jawiła się nam jako prawdziwa bogini „Pytania na śniadanie”. Zawsze w zachwycających kreacjach, i makijażu, a przede wszystkim — z długimi blond puklami, które — związane, zaplecione, czy też spływające kaskadą po ramionach — budziły jednakowy podziw.

Jaka to melodia
03.09.2022 21:45 Kasia Cichopek szturmem podbija TVP. Teraz pojawi się w „Jaka to melodia?” i to w nie byle jakim wydaniu

Kasia Cichopek kontynuuje podbój TVP. Na co dzień pracuje na planach „M jak miłość” i „Pytania na śniadanie”, niedawno otrzymała własny program, a jej kariera w ostatnich miesiącach rozwija się w błyskawicznym tempie. Teraz pojawiła się w kolejnym show. Fani gwiazdy już wkrótce zobaczą ją w „Jaka to melodia?”. Katarzyna Cichopek nie zwalnia tempa. Jej nazwisko coraz częściej pojawia się w nagłówkach, i to nie tylko przez medialny rozwód z Marcinem Hakielem. W częstotliwości pojawiania się na ekranie przebija nawet Małgorzatę Tomaszewską, czy Idę Nowakowską, co zdaniem wielu stawia ją na pozycji pierwszej twarzy TVP. Dopiero co otrzymała własny program, a „Akcja aranżacja” już zagościła na antenie i doczekała się pierwszych widzów. Wkrótce fani zobaczą gwiazdę „M jak miłość” w kultowym, muzycznym show „Jaka to melodia”. Zdjęcia z planu obiegły media.

Pytanie na śniadanie
31.08.2022 12:50 Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska przyłapani. Nie widzieli, że robią im zdjęcie, kiedy bawili się w najlepsze

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska śmiało mogą konkurować o miano najbardziej zgranej pary prowadzących w tym kraju. Chemię, która między nimi występuje widać przy okazji każdego programu czy koncertu. Jak się okazuje, świetnie spędzają czas także poza kulisami. W mediach społecznościowych pojawiła się bowiem fotografia, na której widać, jak wspólnie bawili się, gdy oko kamery telewizyjnej ich nie wychwytywało. Co robili?

Marta Manowska Małgorzata Tomaszewska
30.08.2022 10:47 Przyjaciółki czy rywalki? Ujawniono, jak wyglądają relacje Marty Manowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej

Nie milkną głosy na temat rzekomego konfliktu, jaki panuje pomiędzy dwoma najpopularniejszymi prezenterkami Telewizji Polskiej. Mowa oczywiście o Marcie Manowskiej i Małgorzacie Tomaszewskiej, które według mediów stały się dla siebie poważną konkurencją, po tym jak prowadząca „Pytanie na śniadanie” zastąpiła koleżankę w roli gospodyni „The Voice Senior”. Jakie naprawdę są relacje pań? Małgorzata Tomaszewska od dłuższego czasu spełnia się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda szturmem podbiła serca telewidzów i od pewnego czasu obstawia najpopularniejsze wydarzenia TVP, między innymi Wakacyjną Trasę Dwójki. Teraz prezenterka zadebiutuje w nowej roli i zastąpi występującą w „The Voice Senior” Martę Manowską. Dotychczasowa gospodyni talent show zajmuje się także prowadzeniem takich programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Teraz w mediach mówi się o konflikcie gwiazd, jaki miał rzekomo wystąpić po zmianach w TVP. Jak jest naprawdę?

28.08.2022 15:28 Cichopek na sopockiej scenie wyglądała jak panna młoda. Małgorzata Tomaszewska też dała czadu ubiorem

Małgorzata Tomaszewska i Kasia Cichopek zrobiły ogromne wrażenie swoimi stylizacjami podczas koncertu z okazji 20-lecia programu „Pytanie na śniadanie”. Okrągła rocznica wymagała od prezenterek najwyższej klasy i elegancji. Trzeba przyznać, że gwiazdy nie zawiodły. Program „Pytanie na śniadanie” towarzyszy widzom Telewizji Polskiej już od dwóch dekad. Od 2002 roku przewinęły się przez niego setki gwiazd i dziesiątki dziennikarzy. Obecna ekipa składa się z wyjątkowo znanych nazwisk. Podczas jubileuszowego koncertu wyróżniały się przede wszystkim Cichopek i Tomaszewska.