Lelum.pl > Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
02.06.2022 00:19 Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę. Panią Katarzynę zna wielu Polaków, jest dumą naszego kraju

Dziś z okazji Dnia Dziecka wiele znanych osób udostępnia swoje zdjęcia sprzed lat. Zdecydowała się na to także Małgorzata Tomaszewska, która zapożyczyła uroczą fotografię z profilu fanów. Jest na nim wraz ze swoją mamą. Znacie ją? Już wcześniej media skojarzyły, że ojcem prezenterki jest jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii polskiej piłki, Jan Tomaszewski, który grał na pozycji bramkarza. Spore sukcesy odnosiła także jego żona.

Małgorzata Tomaszewska Pytanie na Śniadanie
26.05.2022 14:25 Małgorzata Tomaszewska dostała kwiaty na wizji. Prowadzący „Pytania na śniadanie” zaskoczył ją pięknym gestem

Widzowie programu „Pytanie na śniadanie” byli świadkami pięknej sceny. Małgorzata Tomaszewska otrzymała od Sikory wspaniały bukiet róż. Podarek zachwycił prowadzącą, a jej partner skierował do wszystkich ważne słowa. Dzisiejsze „Pytanie na śniadanie” prowadzili Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Swoich gości zapraszali do urokliwej altany, a na kanapie zasiedli m.in. bohaterowie „Sanatorium miłości”, aktor Tomasz Ciachorowski oraz wielu innych gości, zaś tematem przewodnim był oczywiście… Dzień Matki. Już na samym początku widzowie byli świadkami zaskakującej sceny. Gospodarze zapraszali wszystkich na odcinek, a tymczasem Aleksander Sikora zaskoczył swoją partnerkę pięknym gestem.

Małgorzata Tomaszewska
26.05.2022 00:25 Małgorzata Tomaszewska w salonie sukien ślubnych. Pokazała się w obłędnej kreacji

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła fanów najnowszą relacją, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” udała się do salonu sukien ślubnych i przymierzyła niesamowitą kreację. Prezenterka opublikowała w social mediach relację z pobytu w jednym z warszawskich salonów mody ślubnej. Co ciekawe, gwiazda pozuje tam w krótkiej czarnej sukience z ogromnym tiulem.

Małgorzata Tomaszewska Maciej Kurzajewski
23.05.2022 15:43 Maciej Kurzajewski przyznał się, co robi każdego ranka. Małgorzata Tomaszewska wybuchła śmiechem

Maciej Kurzajewski zaskoczył wszystkich wyznaniem, na temat tego, co robi każdego ranka. Słowa dziennikarza zostały skomentowane przez kolegów z planu „Pytania na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska nie mogła powstrzymać śmiechu. Gwiazdor otworzył się niedawno na temat swojej kondycji i ćwiczeń fizycznych, jakie wykonuje. Zdradził swój sposób, dzięki któremu codziennie znajduje czas na aktywność fizyczną.

Małgorzata Tomaszewska
22.05.2022 14:22 Rozwód Małgorzaty Tomaszewskiej. Właśnie wydały się smutne szczegóły

Małgorzata Tomaszewska zdecydowanie należy do tej grupy osób rozpoznawalnych, które bardzo chronią swoją prywatność. W związku z tym o jej życiu miłosnym bardzo niewiele wiadomo. Teraz sama prezenterka zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat nieco więcej. W rozmowie z serwisem „Jastrząb Post” została bowiem zapytana o swój drugi rozwód. Wyjawiła, jak się po nim czuje.

Małgorzata Tomaszewska
20.05.2022 16:54 Małgorzata Tomaszewska nie mogła dłużej milczeć. Nagle wypaliła całą prawdę o Cichopek i Kurzajewskim

W zasadzie wszyscy prowadzący programu „Pytanie na Śniadanie” mówią o tym, jak zgrani są na planie. Czy w związku z tym Kasia Cichopek, która przechodzi teraz przez bardzo trudny okres, może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek? Wypowiedziała się na ten temat Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka wyjawiła, co uważa na temat całej, zaistniałej wokół koleżanki sytuacji w ramach rozmowy z serwisem „Jastrząb Post”.

Małgorzata Tomaszewska
18.05.2022 18:49 Przedziwne zdjęcie Małgorzaty Tomaszewskiej trafiło do sieci. Nie możemy oderwać wzroku od jej nóg

Małgorzata Tomaszewska od dłuższego czasu przebywa w Dubaju, gdzie odpoczywa od obowiązków zawodowych i relaksuje się pod rozłożystymi palmami. Teraz gwiazda zaskoczyła fanów najnowszą fotografią z wakacji. Prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” zachwyciła swoich obserwatorów nowym zdjęciem. Co ciekawe, prezenterka w ogóle nie pozuje na zamieszczonej fotografii.

Małgorzata Tomaszewska EA
18.05.2022 17:38 Kim jest ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej? Wielkie zaskoczenie, Polacy dobrze go znają

Małgorzatę Tomaszewską od kilku lat możemy oglądać w programie „Pytanie na śniadanie” stacji TVP. Mimo obecności w mediach prezenterka niechętnie chwali się swoją prywatnością i rzadko opowiada o kulisach swojej sławy. Niewiele osób wie, że jej ojciec osiągał w przeszłości wielkie sukcesy. Tomaszewska to córka pary sportowców — Jana Tomaszewskiego i Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. W młodości prezenterka sama uprawiała tenis stołowy, jednak zrezygnowała z niego na rzecz kariery medialnej.

Małgorzata Tomaszewska
14.05.2022 15:40 Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz

Małgorzata Tomaszewska doskonale bawi się na wakacjach w Dubaju. Towarzyszy jej oczywiście ukochany syn, Enzo. Udostępniła wspólne zdjęcie, a pod nim pojawił się dość uszczypliwy komentarz. Gwiazda zaskoczyła krótką, bezpośrednią ripostą. Nie tak dawno temu media ze zdumieniem przyjęły wiadomość, że Małgorzata Tomaszewska, prezenterka TVP i jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” wzięła rozwód. Gwiazda przez jakiś czas ukrywała przed światem swoje rozstanie z Turkiem, Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, jednak jak informował portal „WP”, już wcześniej było wiadomo, że jego rodzina zdecydowała o zakończeniu związku. Gwiazda nie została jednak całkiem sama. Owocem tej relacji był bowiem jej ukochany syn, Enzo, który w tym roku skończy 5 lat. Dziennikarka utrzymuje, że jest on obecnie największą i jedyną miłością w jej życiu.

Małgorzata Tomaszewska
13.05.2022 23:52 Nagle łódka nabrała prędkości. Na pokładzie była Małgorzata Tomaszewska z synkiem, niezwykłe nagranie trafiło do sieci

Małgorzata Tomaszewska pojechała ze swoim synkiem Enzo na wakacje do Dubaju. Gwiazda publikuje wiele zachwycających zdjęć tego malowniczego miasta. Dziś zamieściła relację z wyprawy łodzią. Enzo urodził się 21 września 2017 roku. Jego ojcem jest Ahmet Seyfi Yiğit Tarci. Rodzice nie są już razem, a dziennikarka wychowuje chłopca samodzielnie. Chłopiec jest jej oczkiem w głowie.

Małgorzata Tomaszewska
11.05.2022 19:14 Małgorzata Tomaszewska w białej sukni. Szczęśliwa prezenterka zachwyciła wyglądem w Dubaju

Małgorzata Tomaszewska zachwyca swoim wyglądem na najnowszym zdjęciu na Instagramie. Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” prezentuje się naprawdę zjawiskowo w długiej białej sukni. Gwiazda TVP przebywa obecnie na wakacjach w Dubaju. Nie szczędzi ona licznych zdjęć i nagrań z egzotycznego miejsca. Najnowsza fotografia prezenterki wywołała zachwyt wśród jej fanów w social mediach.

Małgorzata Tomaszewska
11.05.2022 13:06 Ogromna wpadka Małgorzaty Tomaszewskiej. Boli od samego patrzenia

Małgorzata Tomaszewska popełniła ogromny błąd i boleśnie odczuła jego skutki. O wpadce opowiedziała w relacji na Instagramie. Aż przykro patrzeć na gwiazdę „Pytania na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu opuściła Polskę i udała się na urlop. Wskazówki zostawiane na zdjęciach i relacjach podpowiedziały nam, że prowadząca „Pytania na śniadanie” powróciła do Dubaju. Prezenterce towarzyszy najważniejsza osoba w jej życiu — 5-letni syn Enzo. Od kilku dni na Instagramie pojawiają się budzące zachwyt i zazdrość zdjęcia, a gwiazda postanowiła zrobić pożytek z wyjazdu i zrobić coś dla swoich fanów. Niestety, nie wyszło dokładnie tak, jak sobie tego życzyła.

11.05.2022 00:24 Małgorzata Tomaszewska kocha go nad życie. Pokazała swoją wielką miłość w Dubaju, przeszkodził jej w nagrywaniu

Małgorzata Tomaszewska w ostatnim czasie przebywa w Dubaju na luksusowych wakacjach. Jej zdjęcia z ekskluzywnego hotelu wprawiają fanów w zachwyt i wywołują niemałe zamieszanie medialne. W końcu prezenterka postanowiła usiąść przed kamerą i zdać swoim obserwatorom relacje z wyjazdu. Gwiazda chciała opowiedzieć swoim fanom, co warto zobaczyć, odwiedzając Dubaj. Nagle relacje przerwała jej bardzo ważna osoba — synek Enzo. Chłopiec natychmiast stał się gwiazdą nagrania.

Małgorzata Tomaszewska
08.05.2022 16:16 „Zatkało mnie”. Zjawiskowe zdjęcia Małgorzaty Tomaszewskiej z Dubaju trafiły do sieci

Małgorzata Tomaszewska postanowiła wyjechać ze swoim synkiem i mamą na wczasy do Dubaju. Na Instagramie udostępniła zdjęcia z basenu luksusowego hotelu, które wprawiły fanów w osłupienie. Natychmiast posypały się komentarze. Tomaszewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek stacji TVP. Obecnie gwiazda odpoczywa od pracy i spędza wakacje w Dubaju. Widoki, którymi podzieliła się na Instagramie, zachwycają.

Małgorzata Tomaszewska
06.05.2022 12:15 Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z fanami i wsiadła do samolotu z miłością swojego życia. Nagranie trafiło do sieci

Wiele gwiazd w ostatnim czasie znalazło się za granicą. Teraz Polskę opuściła także Małgorzata Tomaszewska. Gwiazda zabrała miłość swojego życia — razem wsiedli do samolotu, a niezwykłe nagranie trafiło do sieci. W ostatnim czasie Małgorzata Tomaszewska znalazła się w centrum uwagi po tym, jak nieoczekiwanie ogłosiła, że rozwiodła się po raz drugi. Gwiazda „Pytania na śniadanie” unika opowiadania o swoim życiu uczuciowym, jednak wiemy już, że jej serce od jakiegoś czasu jest zajęte. Teraz prezenterka postanowiła wybrać się na majowy odpoczynek. Na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widać, jak wsiada do samolotu w towarzystwie miłości swojego życia.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
03.05.2022 10:19 Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” razem. Widzowie nie mieli pojęcia co przeżyła razem para prezenterów

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to jedna z najbardziej zgranych par prowadzących programu „Pytanie na Śniadanie”. Jak poinformował prezenter, obydwoje właśnie świętują swoją rocznicę. Pod względem zawodowym przeszli już bardzo dużo, a mimo to wciąż świetnie dogadują się prywatnie. Fani gratulują.

Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
01.05.2022 13:04 Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” świętują. Dziś ich 3. rocznica

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to jeden z ulubionych duetów wśród widzów. Dziś świętują rocznicę. Dokładnie trzy lata temu po raz pierwszy wspólnie poprowadzili „Pytanie na śniadanie”, z miejsca wzbudzając sympatię publiczności. Oboje mają co wspominać. Każdy debiut niesie ze sobą ogromne emocje, a już na pewno w telewizji, kiedy cały program idzie na żywo i ma się świadomość, że przed ekranami zasiadają właśnie miliony widzów. Przekonali się o tym Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, kiedy 1 maja 2019 roku po raz pierwszy zmierzyli się z rolami prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Dziś oboje świętują swoją pierwszą przygodę z popularną śniadaniówką, wspominając ten wyjątkowy dzień. On był ubrany „a la polskie wesele 1995”, ona miała mocny makijaż i tlenione włosy. Uwielbiany duet z rozbawieniem, ale też romantyczną nostalgią wracają do swojego debiutu.

Małgorzata Tomaszewska
30.04.2022 21:33 „Mój przystojniak”. Małgorzata Tomaszewska właśnie pochwaliła się miłością swojego życia

„Mój przystojniak” – napisała Małgorzata Tomaszewska pod krótkim filmikiem na Instagramie. Gwiazda postanowiła pochwalić się w sieci swoim synkiem Enzo. Pod wideo natychmiast posypały się komplementy. Małgorzata Tomaszewska to dziennikarka, której sławę przyniósł program „Pytanie na śniadanie”. Prezenterka na co dzień łączy karierę z macierzyństwem i regularnie chwali się swoim synkiem z fanami. Tym razem pokazała go na fotelu u fryzjera.

Małgorzata Tomaszewska
19.04.2022 00:39 Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem. Smutne, co właśnie opowiedziała

Małgorzata Tomaszewska nie tak dawno temu przeżyła drugi rozwód. Mogłoby się wydawać, że gwiazda kwitnie w roli singielki i wciąż pozostaje jedną z najatrakcyjniejszych samotnych mam w show-biznesie. Tymczasem prezenterka dość gorzko skomentowała swoją sytuację. W sieci zawrzało, kiedy na Instagramie pojawiła się ostatnia sesja gwiazdy „Pytania na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska pokazała się z nieznanej dotąd strony i chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, bowiem już w czasach szkolnych dostrzeżono jej potencjał, dzięki czemu mogła spróbować swoich sił w modelingu. Wyświetl ten post na Instagramie Niestety, oszałamiająca kariera prezenterki jak dotąd nie szła w parze z sukcesami w uczuciach. 33-latka dwukrotnie wychodziła za mąż i dwukrotnie jej małżeństwo się rozpadło, choć jedno z nich zaowocowało przyjściem na świat najważniejszej osoby w życiu gwiazdy — syna, Enzo.

Małgorzata Tomaszewska
13.04.2022 20:12 Małgorzata Tomaszewska chodziła do szkoły z „Lewym”. Ujawniła, jak jest naprawdę

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wszystkich nieoczekiwanym wyznaniem. Prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” wyjawiła, że chodziła do szkoły razem z Robertem Lewandowskim. Jakim nastolatkiem był popularny piłkarz? Prezenterka opowiedziała o czasach licealnych, podczas których miała możliwość poznać Lewego. Dziennikarka wspomina też wspólną studniówkę, na której tańczyła obok piłkarza.

Małgorzata Tomaszewska
12.04.2022 17:14 Małgorzata Tomaszewska rozpaliła internet do czerowności. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w „Pytaniu na śniadanie”

Małgorzata Tomaszewska pokazała zupełnie nieznaną dotąd twarz. Prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którego widok zapewne niejeden fan dostał rumieńców. Ta prowadząca „Pytanie na Śniadanie” nie od dziś rozbudza wyobraźnię części widzów. Magdalena Tomaszewska dołączyła do ekipy w 2018 roku, a już kilka miesięcy później stała się pełnoprawną gospodynią i od tego momentu najczęściej występuje w duecie z Aleksandrem Sikorą. Widzowie pokochali jej pełną uroku osobowość oraz wdzięk.

Kasia Cichopek
11.04.2022 17:17 Tomaszewska ujawniła, że Katarzyna Cichopek nie miała wyjścia. Małżonkowie musieli wydać oświadczenie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niespodziewanie poinformowali o rozwodzie i zakończeniu ich 17-letniego związku. Teraz głos w tej sprawie zabrała koleżanka aktorki, Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka towarzyszy Katarzynie Cichopek podczas prac na planie programu „Pytanie na Śniadanie”. Teraz dziennikarka wypowiedziała się na temat głośno komentowanego rozwodu gwiazd.

Małgorzata Tomaszewska
10.04.2022 14:18 Wpadki Małgorzaty Tomaszewskiej. Bolesne kulisy „Pytania na śniadanie” wyszły na jaw

Małgorzata Tomaszewska jest prowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”. Jest jedną z ulubienic widzów, mimo tego, że czasem zdarzają jej się wpadki. Te są jednak chlebem powszednim telewizji na żywo. Prezenterka wypowiedziała się na ich temat w rozmowie z „Faktem”. Zdradziła, jak podchodzi do pomyłek i kwestii ich rozwiązania.

Małgorzata Tomaszewska
07.04.2022 11:49 Gdzie mieszka Małgorzata Tomaszewska? Wnętrza jej domu mają prawdziwą duszę

Małgorzata Tomaszewska przy okazji prowadzenia wielu odcinków programu „Pytanie na Śniadanie” udowadniała, że nie jest jej obojętny styl i to, jak się prezentuje. Jak się okazuje, podobnie jest w przypadku jej domu, który również jest urządzony wedle konkretnej koncepcji. Prezenterka opowiedziała o wszystkim w rozmowie z portalem „Styl.fm”. Wyjawiła, jakie są jej ulubione kolory. Wytłumaczyła też, jakie akcenty lubi umieszczać w swoim domu.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
27.03.2022 22:43 Co naprawdę łączy Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę? Nie tylko w TVP spędzają czas razem

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora prowadzą razem program „Pytanie na śniadanie”. Wspólnie uczestniczyli też w programach rozrywkowych. W mediach nieustająco huczy jednak od plotek i pytań, czy parę łączy coś jeszcze. Tomaszewska i Sikora prowadzą wspólnie „Pytanie na śniadanie” od listopada 2019 roku. Razem wystąpili też w programie „Dance Dance Dance”, by rok później zostać jego prowadzącymi.

Pytanie na śniadanie
27.03.2022 17:52 Tomaszewska zaczęła mieć problemy z oddychaniem po tym, co zobaczyła na wizji. Chwile grozy w PnŚ

Poranny program TVP2 „Pytanie na śniadanie” nigdy nie był tak emocjonujący, jak dzisiaj. W studiu gościł bowiem prawdziwy, żywy kajman o imieniu Godzilla. Prowadząca Małgorzata Tomaszewska najadła się strachu. 27 marca w śniadaniówce TVP pojawił się hodowca kajmanów i specjalista herpetologii, Christian Schabinger. Mężczyźnie towarzyszył jeden z jego podopiecznych – samica kajmana karłowatego o imieniu Godzilla.

Małgorzata Tomaszewska
27.03.2022 13:55 Małgorzatę Tomaszewską dzisiaj zatkało na wizji. Jej koleżanka z „PnŚ” zaczęła wyjawiać fakty o rodzicach Idy Nowakowskiej

Choć prowadzący „Pytania na Śniadanie” mają pod ręką scenariusz, to i tak w trakcie trwania programu wiele kwestii może ich zaskoczyć. Przekonała się o tym Małgorzata Tomaszewska. W ramach standardowego segmentu dotyczącego życia gwiazd wyjawiono bowiem kilka informacji na temat rodziny Idy Nowakowskiej. Jej koleżanka była w szoku.

Małgorzata Tomaszewska
24.03.2022 10:06 Małgorzata Tomaszewska myślała, że spali się ze wstydu. Źle wspomina pierwszy dzień na planie PnŚ

Na TikToku coraz większą popularnością cieszy się seria, w której prowadzący „PnŚ” ujawniają kulisy programu oraz zdradzają ciekawostki o sobie. Teraz Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o wpadce, jaka przydarzyła jej się pierwszego dnia na planie. Poranny program „Pytanie na Śniadanie” emitowany codziennie na kanale TVP 2 cieszy się wielką popularnością. Swoisty przegląd tego, co dzieje się obecnie w mediach i na świecie, wywiady i domowe porady wymieszane ze zdrowymi przepisami oraz ciekawostkami — to wszystko inspiruje i zapewnia dawkę pozytywnej energii z samego rana. Przede wszystkim jednak nie byłoby „PnŚ” bez znanych i lubianych prowadzących, którzy, zazwyczaj z humorem i dystansem, codziennie rozmawiają z gośćmi i dyskutują na przeróżne tematy. Nieraz i my ocieraliśmy łzy, kiedy jeden z gospodarzy ulegał wzruszeniu i pękaliśmy ze śmiechu, kiedy zdarzyła mu się wpadka, bo, jak podkreśliła Małgorzata Tomaszewska, wszyscy są po prostu ludźmi.