Lelum.pl > Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
20.03.2022 19:42 Kim są rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej? Są bardzo słynni, Polacy znają ich doskonale

Czym zajmują się rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej? Miłośnicy sportu na pewno kojarzą słynnego piłkarza i tenisistkę stołową. Dziennikarka swoją karierę telewizyjną rozpoczęła występami w popularnym porannym programem Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”. Początkowo zajmowała się tematami z działu kultury i show-biznesu jednak szybko zyskała sympatię widzów i awansowała na jedną z czołowych prezenterek śniadaniówki. Telewizyjne sukcesy przekładały się również na powodzenia osobiste. Dziennikarka w 2019 roku została mamą. Wraz z synkiem, Enzo, często podróżuje po całym świecie, ukazując kulisy swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Niewiele osób wie, kto wychował tak uzdolnioną dziennikarkę.

Małgorzata Tomaszewska
19.03.2022 22:49 Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem w bardzo tajemniczych okolicznościach. Polacy o niczym nie wiedzieli

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z gwiazd programu „Pytanie na Śniadanie”, który regularnie prowadzi. Należy do tej grupy celebrytów, która bardzo niechętnie dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi życia prywatnego. Bardzo niewiele było wiadomo o partnerach prezenterki. Jak się okazuje, ta nie jest już ze swoim tureckim mężem. Sama jednak tej informacji nie podała.

Małgorzata Tomaszewska
16.03.2022 12:18 Małgorzata Tomaszewska zamarła. W „Pytaniu na śniadanie” doszło do niebezpiecznych scen

W programie „Pytanie na Śniadanie” często pojawiają się artyści, akrobaci i tancerze, którzy prezentują swoje umiejętności. Ostatni z takich występów sprawił, że Małgorzata Tomaszewska była wręcz oszołomiona. W studiu gościły dwie dziewczynki, które zajmują się akrobacjami powietrznymi. To, co zrobiły, wprowadziło prezenterkę w nie lada osłupienie.

Małgorzata Tomaszewska
11.03.2022 14:54 W telewizji tego nie widać. Zdumiewające, ile wzrostu ma prowadząca PnŚ, Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska może pochwalić się niezwykłą urodą i ciałem modelki. W telewizji wydaje się nie tylko piękna, ale też bardzo wysoka. Ile tak naprawdę ma wzrostu? Wreszcie ujawniono bowiem tę informację i to w dość niespodziewanym miejscu. Podano ją na TikToku należącym do „Pytania na Śniadanie”.

Małgorzata Tomaszewska
23.02.2022 21:47 Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży? Wszystko jasne, gwiazda niespodziewanie rozwiała wątpliwości

Po sobotnich preselekcjach rozgorzała wrzawa wokół nietypowego zachowania jednej z gospodyń. Fani zwrócili uwagę, że Małgorzata Tomaszewska zdradzała na scenie pewne oznaki, które nasunęły jednoznaczne skojarzenia. Na prezenterkę spadł grad pytań o ciążę. Mamy odpowiedź. Sobotnie preselekcje do Eurowizji 2022 wywołały wielkie emocje, związanie nie tylko z wyborem reprezentanta Polski w konkursie. Na scenie olśniewały Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Zwłaszcza ta druga przykuła uwagę widzów, i to nie za sprawą wspaniałej kreacji. Uwadze fanów nie uszedł fakt, że gwiazda w wymowny sposób zasłaniała i otulała dłońmi brzuch.

Małgorzata Tomaszewska
22.02.2022 13:59 Małgorzata Tomaszewska na wizji powiedziała jak szybko schudnąć. Gwiazda „PnŚ” niknie w oczach

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Niedawno prezenterka pojawiła się w charakterze gościa w programie „Pytanie na Śniadanie” i opowiedziała o swojej diecie. Małgorzata Tomaszewska chudnie w zastraszającym tempie. Fani zastanawiają się, jaka jest przyczyna spadku wagi u dziennikarki. Na wizji „Pytania na Śniadanie” gwiazda zdradziła swój sposób na smukłą sylwetkę.

Małgorzata Tomaszewska
20.02.2022 21:33 Małgorzata Tomaszewska właśnie pochwaliła się radosną nowiną. Gratulacje napływają masowo

Małgorzata Tomaszewska od kilku lat rozwija karierę prezenterki w Telewizji Polskiej. Prowadzi Pytanie na Śniadanie, a także różne wydarzenia okolicznościowe. Rozwija się także na innej płaszczyźnie. Jak się okazuje, z sukcesami. Prezenterka działa także w mediach społecznościowych w roli influencerki. Właśnie osiągnęła istotny kamień milowy w tej karierze.

Eurowizja
20.02.2022 11:36 Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska na preselekcjach do Eurowizji. Jak wyglądały?

Tegoroczna Eurowizja zapowiada się naprawdę emocjonująco. Wiemy już, że do Turynu pojedzie Krystian Ochman, który wykona piosenkę „River”. Uroczysta preselekcja miała aż pięcioro prowadzących, a oczy wszystkich widzów skierowane były na Idę Nowakowską i Małgorzatę Tomaszewską. Za nami preselekcja do największego konkursu muzycznego, transmitowana przez TVP. Eurowizja i wielka kariera stanęły otworem przed Karolem Ochmanem, który utworem „River” zdobył serca widzów, jednak wszyscy kandydaci zaprezentowali wspaniały poziom. Jako specjalny gość imprezy, Kasia Moś zapierała dech w piersiach nie tylko głosem, ale też zdumiewającą, odważną kreacją. Ozdobiona i lśniąca setkami kryształków, lekko prześwitująca suknia nadała piosenkarce delikatnego, niemal eterycznego charakteru na scenie. Doskonale prezentowała się także kandydatka, Karolina Lizer w subtelnym stylu etno, podkreślającym jej dziewczęcą, słowiańską urodę. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki tego wieczoru błyszczeli na scenie, jednak prawdziwą furorę wywołały dwie gospodynie wydarzenia: Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska
18.02.2022 10:46 Bolesne wyznanie Małgorzaty Tomaszewskiej. W „PnŚ” przydarzyły jej się trudne chwile

Małgorzata Tomaszewska od 3 lat jest jedną z prezenterek programu Pytanie na Śniadanie. Teraz zdradziła nieco więcej na temat tego, jak wygląda jej praca i z jakimi emocjami się wiąże. Okazuje się bowiem, że prezenterka często przeżywa swoje występy i jest wobec siebie niezwykle surowa.

tvp
30.10.2019 20:00 Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca

Małgorzata Tomaszewska, która najprawdopodobniej została nową prowadzącą Pytania na śniadanie, ma znanego ojca. Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, to już niebawem właśnie ona zajmie miejsce Moniki Zamachowskiej u boku Aleksandra Sikory. Prezenterka już od pewnego czasu jest związana z TVP. Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, Monika Zamachowska została zwolniona z Pytania na śniadanie. Dziennikarka jest związana ze stacją od 25 lat i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Teraz jednak musi szykować się na wielkie zmiany, jej miejsce ma zająć Małgorzata Tomaszewska.