Lelum.pl > Mandaryna

Mandaryna

Mandaryna
15.11.2022 16:37 Nagranie z domu Wiśniewskich. Xawier pokazał jak spędza czas z mamą, słynną Mandaryną

Choć Michał Wiśniewski i Mandaryna od dawna nie wychowują wspólnie swoich dzieci, obydwoje regularnie udowadniają, jak bardzo je kochają. Teraz Xawier pokazał w mediach społecznościowych, jaki ma kontakt ze swoją matką. Warto przy tym zaznaczyć, że młody mężczyzna już z nią nie mieszka, bo jakiś czas temu zdecydował się na wyprowadzkę, by żyć na własną rękę.

Mandaryna
08.11.2022 22:45 Mandaryna nie odpuści Kaczyńskiemu, opublikowała mocny komunikat. „Mówię „nie”, starym, bezdzietnym, zgorzkniałym facetom”

Mandaryna zaskoczyła wszystkich mocnym wpisem, który znalazł się w jej social mediach. Piosenkarka w opisie swojego najnowszego zdjęcia w dosadny sposób zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazda nawiązała do jego ostatniej głośnej wypowiedzi. Nie da się ukryć, że sobotnia przemowa polityka Prawa i Sprawiedliwości odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Wielu internautów jest oburzonych słowami prezesa, który poruszył nie tylko temat macierzyństwa, ale również alkoholizmu wśród młodych kobiet. Co więcej, głos w sprawie zabrały również gwiazdy, które nie zgadzają się na tego typu wypowiedzi. Jedną z nich była Agnieszka Woźniak-Starak, która nawiązała do swojej własnej bezdzietności i skrytykowała postawę polityka. Teraz na ten temat wypowiedziała się znana piosenkarka.

Mandaryna partner
10.10.2022 00:25 Mandaryna w końcu pokazała partnera. Długowłosy, przystojny blondyn oszalał na jej punkcie

To już pewne — Mandaryna jest zakochana! W końcu pokazała swojego wybranka, aż trudno oderwać od nich wzrok! Partner wokalistki to niezły przystojniak. Zdjęcia z romantycznego wypadu nie pozostawiają wątpliwości — 44-latka zawróciła mu w głowie. Jeszcze nie tak dawno w mediach pojawiła się seria zdjęć, która sprawiła, że zaczęliśmy się zastanawiać — czy to możliwe, by Mandaryna znów była zakochana? Teraz mamy już pewność — była gwiazda „Ich Troje” wybrała się na romantyczny wyjazd, w relacji jawnie okazywała miłość długowłosemu blondynowi. W dodatku jej partner to prawdziwe ciacho!

Mandaryna
27.09.2022 22:16 Mandaryna całuje mężczyznę i zakrywa mu twarz, żeby nikt go nie rozpoznał. Do sieci trafiło zdjęcie

W mediach pojawiło się romantyczne zdjęcie, które rozgrzało wyobraźnię fanów. Szczęśliwa Mandaryna całowała tajemniczego mężczyznę. Mimo, iż zakryła mu twarz, fani zauważyli, że przystojny brodacz już nie po raz pierwszy pojawia się u boku gwiazdy. W wywiadzie dla „Świata Gwiazd” Mandaryna dość jasno wyraziła się na temat miłości i związków. Kiedy jej córka, Fabienne została zapytana, czy zmieniłaby się dla mężczyzny, mama zdecydowanie wpadła jej w słowo mówiąc, że jeśli musiałaby podjąć taką decyzję, nie byłby to chłopak dla niej. Nie ma wątpliwości, że gwiazda, posiadająca bagaż własnych doświadczeń, wie już, czego chce i ma własne wymagania co do potencjalnych partnerów. Teraz media obiegło zdjęcie, które każe nam przypuszczać, że oto zjawił się ktoś, kto może je spełnić.

Mandaryna
17.09.2022 16:47 Mandaryna po latach wyjawiła prawdziwy powód rozstania z Michałem Wiśniewskim. „Obroniłam siebie”

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli przed laty jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani nie tylko świetnie dogadywali się prywatnie, ale też tworzyli wspólnie muzykę. Po latach gwiazda zdradziła, jaki był prawdziwy powód ich rozstania. Piosenkarka bardzo nie lubi wracać do przeszłości i poruszać tematu jej byłego męża. Niestety, Michał Wiśniewski zawsze będzie nieodłącznym elementem jej życia, a to chociażby z powodu zatrzymanego nazwiska i wspólnych dzieci: Fabienne i Xaviera. Artystka postanowiła wyjawić całą prawdę na temat szczegółów małżeństwa i powodów rozwodu byłych zakochanych. Jakim mężem był Michał Wiśniewski?

Mandaryna
10.05.2022 13:29 Mandaryna nie umie nawet skasować biletu w autobusie. Opowiedziała, z czym musi się mierzyć

Przed byłą żoną Michała Wiśniewskiego jakiś czas temu stanęło nowe, nieoczekiwane wyzwanie. Mandaryna została okradziona — łupem złodziei padł samochód. Teraz wokalistka przyznała, że komunikacja miejska zdecydowanie nie jest dla niej. Ta gwiazda ostatnimi czasy zdecydowanie nie ma szczęścia, jeśli chodzi o cztery kółka. Pod koniec grudnia ubiegłego roku Mandaryna straciła samochód — auto zostało skradzione sprzed domu. To jednak nie powstrzymało gwiazdy przed aktywną pomocą ofiarom wojny. Niedawno razem z córką udała się na granicę z Ukrainą, skąd przywiozła grupę kobiet i dzieci. Teraz wyszło na jaw, że o ile heroiczne gesty przychodzą piosenkarce z łatwością, o tyle zwykłe, przyziemne czynności mogą stanowić dla niej barierę.

Mandaryna
29.04.2022 16:30 Wiśniewski dowiedział się, co powiedziała o nim Mandaryna. Puścił wiązankę, że aż wstyd powtarzać

Choć do tej pory wydawało się, że Mandaryna i Michał Wiśniewski żyją po rozwodzie w dobrych relacjach, ich ostatnie wypowiedzi mogą wskazywać na to, że nie do końca tak jest. Wokalista właśnie udzielił mocnego wywiadu. Rozmawiał bowiem z serwisem „Jastrząb Post”. W trakcie puścił ze swoich ust taką wiązankę, że musiała zostać w całości wypikana w montażu ze względu na wulgaryzmy.

Mandaryna
25.04.2022 12:12 Mandaryna zaskakująco o spięciu Pisarek i Wiśniewskiego. Jednak może być winny?

Jeszcze niedawno głośno było na temat niespodziewanego nieporozumienia między jurorem show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Michałem Wiśniewskim a uczestniczką Karoliną Pisarek. Teraz głos w sprawie zabrała Mandaryna. Była żona wokalisty zespołu Ich Troje zdradziła, co uważa na temat całej sytuacji. Według niej słowa modelki mogą okazać się prawdziwe.

Mandaryna
15.03.2022 10:05 „Najpiękniejsza z Wiśniewskich” przeszła dużą metamorfozę. Córka Mandaryny bardzo się zmieniła

Podczas trwającego cztery lata małżeństwa Michał Wiśniewski i Mandaryna doczekali się dwójki dzieci – Xaviera oraz Fabienne. W ostatnim czasie wokalista postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych nowymi zdjęciami najstarszych pociech. Szczególną uwagę komentujących zwróciła zaś przemiana, którą w ostatnich latach przeszła 18-letnia dziś Fabienne.

Mandaryna
12.03.2022 16:28 Poznajecie młodą Mandarynę? Dziś świętuje 44. urodziny, od 20 lat wygląda tak samo

Był okres, w którym Mandaryna była jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Choć na przestrzeni lat jej kariera nieco uległa transformacji, jej wygląd specjalnie się nie zmienił. Podobną urodę ma nawet na zdjęciach z dzieciństwa. Dziś wciąż zajmuje się muzyką. Niedawno promowała nawet swój najnowszy singiel. Poza tym, co w tym czasie jest najistotniejsze, bardzo dużo pomaga.

Marta Wiśniewska
11.03.2022 09:02 Mandaryna z córką miały wypadek. Mężczyzna uderzył w ich samochód, kiedy pędziły do „Dzień dobry TVN”

Warszawa o poranku bywa często zakorkowana, przez co kierowcy mogą wykonywać wiele nerwowych manewrów. Przekonała się o tym dobitnie Mandaryna, która brała udział w stłuczce. O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki relacji jej córki Fabienne, która też była w samochodzie. W jakim stanie są obie panie?

Mandaryna
08.03.2022 20:03 Mandaryna pojechała z córką pod granicę. Zobaczyła, co naprawdę robią tam Polacy. „W takim kraju chcę żyć”

Mandaryna jest jedną z wielu polskich gwiazd, które zdecydowały się pomóc będącym w potrzebie uchodźcom z Ukrainy. W ramach swojej instagramowej relacji opublikowała filmik, w którym opowiedziała o działaniach, jakie podjęła wraz z córką Fabienne na rzecz Ukraińców przybywających do Polski. Gwiazda przywiozła spod granicy kilka dzielnych matek z dziećmi. Postanowiliśmy zapytać wokalistkę osobiście, jak zaangażowała się w całą sprawę. Okazało się bowiem, że robi o wiele więcej.

Michał Wiśniewski
05.03.2022 11:11 Michał Wiśniewski z byłą żoną w nocy zabrali głos. Podjęli zdecydowane kroki w związku z sytuacją w Ukrainie

Była już późna noc, kiedy Michał Wiśniewski udostępnił nową relację na Instagramie. Gwiazdor wrzucił nagranie z trasy, na którym podziękował za ostatni koncert, a także podzielił się nadchodzącymi planami pomocy Ukrainie. Michał Wiśniewski niemal od samego początku mocno angażuje się w sytuację na Ukrainie. Zaraz po powrocie z urlopu wyruszył wraz z synem na granicę, aby zaoferować transport i pomoc. Można odnieść wrażenie, że ostatnimi czasy lider Ich Troje cały czas jest w rozjazdach. Nieustannie organizowanie ratunku dla uchodźców łączy z trasą koncertową pokazując, że nie zapomina ani o potrzebujących, ani o fanach.

Mandaryna
04.03.2022 22:48 Właśnie napłynęły wieści o Mandarynie i Wiśniewskim. Wszyscy zdziwieni, po latach wyszła prawda o ich relacji

Michał Wiśniewski i Marta „Mandaryna” Mandrynkiewicz rozwiedli się w 2006 roku. Po rozstaniu relacje byłych partnerów nie były najlepsze – jak wyglądają obecnie? Czy parę łączy coś jeszcze poza dwójką dzieci? Marta Mandrynkiewicz poślubiła Michała Wiśniewskiego w 2003 roku w Kirunie – malowniczej miejscowości na biegunie północnym. Uroczystość była transmitowana w telewizji.

01.03.2022 11:25 Mandaryna z córką właśnie wróciły z granicy. Fabbiene opowiedziała o tym, co tam się dzieje

Wiele gwiazd wrzuca za pośrednictwem mediów społecznościowych wyrazy solidarności z Ukrainą. Część z nich decyduje się jednak na bardziej wymierną pomoc. Mandaryna pojechała wraz z córką pod ukraińską granicę, by przywieźć potrzebujących. O wszystkim opowiedziała za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie. Jak obecnie wygląda sytuacja przy granicy?

Mandaryna
20.01.2022 12:50 Tragedia w szkole, Mandaryna zabrała głos po zasmucających słowach syna. Powiedziała, co zrobi Xavier

W rozmowie ze Światem Gwiazd Mandaryna skomentowała poruszający wpis swojego 19-letniego syna – Xaviera. Chłopak odniósł się na Instagramie do wstrzymania przez rząd dotacji dla telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. Artystka opowiedziała także o tragedii, do której doszło w szkole jej pociech, a także ujawniła plany nastolatka.

Mandaryna
17.01.2022 20:25 Córka Michała Wiśniewskiego z partnerem na studniówce

Michał Wiśniewski opublikował w sieci najnowsze zdjęcie swojej najstarszej córki – Fabienne. Okazją stała się tym razem studniówka pociechy artysty, w której udział wziął także dumny ojciec. Przy okazji Michał ujawnił także kilka faktów o córce, a także zwrócił się do jednej z byłych żon – Mandaryny.

Mandaryna
07.01.2022 23:29 Mandaryna opowiedziała o niezwykłych szczegółach ślubu z Wiśniewskim

Mimo że Michał Wiśniewski i Marta „Mandaryna” Wiśniewska zakończyli swój związek ponad 15 lat temu, ślub pary do dziś pozostaje jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń polskiego show-biznesu. Po latach – w rozmowie z Izabelą Janachowską – autora hitu „Ev’ry Night” zdecydowała się ujawnić szczegóły uroczystości.

Michał Wiśniewski
04.01.2022 19:31 Nieoczekiwane wieści o Michale Wiśniewskim i Mandarynie. Piosenkarz oficjalnie potwierdził

Michał Wiśniewski budził kontrowersje od samego początku swojej kariery. Prasa rozpisywała się o doniesieniach na jego temat. Popularność lidera Ich Troje zaowocowała powstaniem reality show „Jestem, jaki jestem”, emitowanego w TVN. Teraz muzyk zdradził, że ma w związku z nim szczególne plany. „Jestem, jaki jestem” można było oglądać w TVN w latach 2003-2004. Program miał na celu ukazanie „ludzkiej twarzy kontrowersyjnego Michała Wiśniewskiego”. Wtedy brała w nim też udział ówczesna żona muzyka, Mandaryna. Co obecnie razem planują?

mandaryna
02.01.2022 23:30 Komunikat Wiśniewskiego o Mandarynie i dzieciach. Powiedział, co wspólnie planują

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli swego czasu pierwszą parą polskiego show-biznesu. Ich relacja była na tyle interesująca, że nakręcono nawet program Jestem, jaki jestem, który dokumentował ich życie prywatne. Jak wyjawił wokalista w rozmowie z serwisem Pomponik, wspomniane wyżej show zostanie niedługo reanimowane. Znów będzie można je obejrzeć, choć w nieco innym formacie.

Mandaryna
26.12.2021 22:31 Mandaryna przeszła metamorfozę życia. Zrzuciła ubrania, na widok zdjęć złapiesz się za głowę

Marta Wiśniewska, znana światu jako Mandaryna, postanowiła pochwalić się w sieci efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Trudno uwierzyć, jaką metamorfozę przeszła autora hitu „Ev’ry Night”, a jednocześnie była żona lidera Ich Troje.

mandaryna
27.11.2021 11:29 Ile lat naprawdę ma Mandaryna? Prawda wywołuje głębokie zdumienie

Marta Wiśniewska, ukrywająca się pod pseudonimem Mandaryna to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio piosenkarka pochwaliła się na swoim Instagramie odważnymi zdjęciami. Czy to zapowiedź nowego projektu? Mandaryna mimo upływających lat cały czas pracuje nad nowymi projektami. Ostatnio gwiazda dodała na swoje social media fotografię mocno nawiązującą do postaci Violetty Villas. Patrząc na te zdjęcia, nie uwierzycie, ile lat tak naprawdę ma Mandaryna.

Mandaryna
26.06.2021 00:42 Mandaryna niespodziewanie powiedziała prawdę o swoim życiu uczuciowym

Marta Wiśniewska, znana lepiej jako Mandaryna nieczęsto decyduje się na wyznania uczuciowe. Słynna piosenkarka, którą fani najlepiej kojarzą z byłego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim podczas wywiadu dla dziendobry.tvn.pl uchyliła rąbka tajemnicy ws. swoich uczuć. Zdradziła, że nie miałaby nic przeciwko związania się z wysokim, niebieskookim blondynem. Od momentu rozstania z wokalistą Ich Troje Mandaryna strzeże swojego życia prywatnego, jak niczego innego. Jednak tym razem zdradziła coś wyjątkowego.

Marta Wiśniewska
08.06.2021 18:52 Wszyscy zobaczyli, jak naprawdę wygląda Mandaryna. Jej zdjęcie bez grama makijażu trafiło do sieci

Mandaryna to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Gwiazda od lat zachwyca urodą i mimo mijającego czasu wciąż prezentuje się fenomenalnie. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Mandaryna jest kompletnie bez makijażu – fani pod zdjęciem są zgodni, Marta Wiśniewska zachwyca w każdej odsłonie. Na profilu Mandaryny od jakiegoś czasu pojawiają się publikacje nawiązujące do projektu zatytułowanego: „oŚĆ”, którego jest główną bohaterką. W związku z promocją z jego promocją pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje bez grama makijażu.

04.06.2021 22:51 Mandaryna wyznała, jak naprawdę wyglądają relacje z Michałem i resztą rodziny. Powiedziała wszystko wprost

Mandaryna zasłynęła w świecie show-biznesu za sprawą bujnego związku z Michałem Wiśniewskim. Para pobrała się i doczekała dwójki wspaniałych dzieci – Xaviera i Fabienne. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało, to wciąż mają ze sobą kontakt. Marta Wiśniewska w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała, jak wyglądają ich relacje. Michał Wiśniewski kilkukrotnie przysięgał miłość na ślubnym kobiercu. Szukający szczęścia muzyk ma za sobą aż 5 małżeństw, z czego ostatnie wciąż trwa. Doczekał się także 5 pociech. Jak dzieci, obecna partnerka i byłe małżonki dogadują się ze sobą? O tym opowiedziała Marta Wiśniewska w jednym z ostatnich wywiadów.

Mandaryna
23.05.2021 00:45 Mandaryna opublikowała zdjęcie najstarszej córki. Fanów aż zatkało: „Michał w wersji kobiecej”

Mandaryna opublikowała na swoim profilu zdjęcie ukochanej córki. Fabienne Wiśniewska w tym roku skończy 18 lat. Wyrosła na piękną kobietę, a zdaniem fanów jest bardzo podobna do swojego taty – Michała Wiśniewskiego. Mandaryna pochwaliła się na swoim profilu najnowszym zdjęciem córki. Fabienne w profesjonalnym makijażu prezentuje się zniewalająco. Internauci obsypali ją masą komplementów.

Michał Wiśniewski
28.03.2021 17:53 Wiśniewski wychwalał Mandarynę pod niebiosa. Gwiazda odpisała mu w zaskakujący sposób

Michał Wiśniewski zdecydował się na bardzo miły gest. Opublikował na Instagramie kilka zdjęć swojej byłej żony, Mandaryny, dodając wiele ciepłych słów skierowanych w jej stronę. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć byłemu małżonkowi, jednak nie była bardzo wylewna. Fani zachwycili się gestem lidera grupy Ich Troje. Piosenkarz obecnie jest szczęśliwym mężem Poli, z którą niedawno doczekali się pierwszej pociechy. Jak widać, stare znajomości wcale nie są mu obojętne i nie zapomina o nich, a jak wiadomo, przed kilkunastoma laty Michał Wiśniewski i Mandaryna byli jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu.

Michał Wiśniewski
27.03.2021 15:18 Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem Mandaryny i pogratulował. ,,Za dużo powiedziałem?”

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcia swojej byłej żony – Mandaryny. Wokalista pogratulował kobiecie kolejnej pociechy. Czy to za dużo?Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcia swojej byłej żony – Mandaryny. Wokalista pogratulował kobiecie kolejnej pociechy. Czy to za dużo? Michała Wiśniewskiego i Martę Wiśniewską łączy przyjaźń. Mają razem dwójkę dzieci – syna i córkę. Byli razem 5 lat, ale kontakt oraz więź mają do dziś. Najwyraźniej, wciąż dogadują się bardzo dobrze i mogą na siebie liczyć. Michał Wiśniewski niedawno wziął ślub ze swoją piątą żoną, Polą.

  • 1
  • 2