Lelum.pl > Mariola I Piotr Hubert

Mariola I Piotr Hubert

Sanatorium miłości
12.06.2022 16:31 Sanatorium miłości. Anna wyznała, jak naprawdę wygląda relacja Marioli i Piotra Huberta. „Miłość pięknie się rozwija”

Uczestniczka „Sanatorium miłości” wyznała, że pomiędzy seniorami rodzą się coraz głębsze uczucia. Mariola i Piotr Hubert mają bardzo ambitne plany. Cała trójka przeżyje wspólny wyjazd. „Sanatorium miłości” bije rekordy popularności wśród programów TVP. Każdy kolejny sezon przedstawia odbiorcom grupę sympatycznych seniorów, którzy poszukują przyjacielskich relacji, a nawet miłości. Czasami telewizyjne znajomości pozostają z uczestnikami na dłużej. Anna, która była jedną z ulubienic ostatniego sezonu „Sanatorium miłości” wyznała, jak wyglądają relacje jej programowych przyjaciół.

Sanatorium miłości
05.06.2022 00:15 Sanatorium miłości. Co się stało z Mariolą i Piotrem Hubertem? Senior ujawnił prawdę nt. ich relacji, aż zrobiło się gorąco

Ostatnia edycja programu „Sanatorium miłości” obfitowała w wiele uczuciowych zwrotów akcji – od happy endów, po smutne rozczarowania. Jaki los spotkał Mariolę z Ameryki i Piotra Huberta? Ostatnie dni przyniosły wiele zaskoczeń fanom produkcji. Wiadomo już, co dzieje się w życiu Moniki i Andrzeja, a także Anny i Piotra. Marek zdążył nawet oświadczyć się Natalii.