Lelum.pl > Marlena Drozdowska

Marlena Drozdowska

Marlena Drozdowska
27.01.2022 14:11 Jej kawałek „Mydełko Fa” śpiewała cała Polska. Co teraz dzieje się z Marleną Drozdowską?

W 1991 roku światło dzienne ujrzał album „Mydełko Fa”, który wokalistka Marlena Drozdowska nagrała wspólnie z aktorem Markiem Kondratem. Żadne z nich nie mogło się jednak spodziewać, że nawet 30 lat później tytułowa piosenka wciąż będzie pamiętana przez rzesze Polaków. Co trzy dekady po premierze płyty porabia jej autorka?

marlena drozdowska: mydełko fa
30.11.2019 20:08 Marlena Drozdowska nie zarobiła na „Mydełku Fa” ani grosza. To był prawdziwy hit

Mydełko Fa było prawdziwym hitem lat. Okazało się jednak, że wraz z popularnością nie przyszły również wielkie pieniądze. Podobno Marlena Drozdowska nie zarobiła na tym przeboju ani grosza. Czy to prawda? Gwiazda niezapomnianego przeboju Mydełko Fa dopiero niedawno ujawniła w jednym z wywiadów, że za wielkim sukcesem piosenki nie szły równie wielkie pieniądze. Podobno piosenkarka nie zarobiła na tym hicie. Marlena Drozdowska: Mydełko Fa odmieniło jej życie. Przebój w jej wykonaniu śpiewała cała Polska.

marlena drozdowska: mydełko fa
16.02.2019 14:10 Marlena Drozdowska nie zarobiła na Mydełku Fa ani grosza. A to był prawdziwy HIT

Marlena Drozdowska: Mydełko Fa było prawdziwym hitem lat. Okazało się jednak, że wraz z popularnością nie przyszły również wielkie pieniądze. Podobno gwiazda nie zarobiła na tym przeboju ani grosza. Czy to prawda? Gwiazda niezapomnianego przeboju Mydełko Fa dopiero niedawno ujawniła w jednym z wywiadów, że za wielkim sukcesem piosenki nie szły równie wielkie pieniądze. Podobno piosenkarka nie zarobiła na tym hicie. Marlena Drozdowska: Mydełko Fa odmieniło jej życie. Przebój w jej wykonaniu śpiewała cała Polska.