Lelum.pl > Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska
31.05.2022 20:05 Marta Kaczyńska pokazała, w jakich warunkach mieszka. Zdjęcia z jej domu trafiły do sieci

Marta Kaczyńska, choć z pewnością mogłaby wieść żywot celebrytki, nie zdecydowała się na to. Jedynie czasem zdarzy jej się udzielić wywiadu, choćby Telewizji Polskiej. Prowadzi za to ciche życie w ukochanym Trójmieście. Choć sporadycznie jest aktywna w mediach społecznościowych, czasem za ich pośrednictwem pokaże, jak mieszka. Co ciekawe, prawniczka w zasadzie nie fotografuje siebie samej, a swoje otoczenie. Dzięki temu wiemy, jak urządzane są niektóre pomieszczenia w jej kamienicy.

Marta kaczyńska
30.05.2022 20:40 Smutne, Marta Kaczyńska rzadko widuje obecnego, trzeciego męża, a jej córka myśli o opuszczeniu Polski

Marta Kaczyńska przeżyła już w życiu nie lada tragedię, o której opowiadała chociażby w wywiadzie dla Telewizji Polskiej, a niedługo może mieć kolejny, nieco smutniejszy okres. Wszystko przez to, że jej najbliżsi nie za bardzo będą mieli możliwość, by się z nią widywać. Chodzi o jej córkę i męża. Z czego to wynika? O niezbyt radosnych nowinach w życiu Kaczyńskiej donosi czasopismo „Dobry Tydzień”.

Marta Kaczyńska
26.05.2021 12:49 Ale wieści o Marcie Kaczyńskiej. W końcu się udało, można ruszać z gratulacjami

Marta Kaczyńska w końcu zrealizowała swoje marzenie. Razem z rodziną zamieszkała w pięknej posiadłości z daleka od miasta. Gdzie znalazła swój azyl? Marta Kaczyńska czekała na to od dłuższego czasu. Chociaż życie nad morzem z pewnością miało swoje zalety, w końcu to bliskość rodziny jest najważniejsza.

Marta Kaczyńska
16.04.2021 16:43 Sąsiedzi przekazali mediom wieści nt. córki Marty Kaczyńskiej. Od dawna jej nie widzieli

Jakiś czas temu w internecie dużo mówiło się o córce Marty Kaczyńskiej. Nastolatka z resztą sama udzielała się w social mediach. Jednak słuch o niej zaginął. Co dzieje się z córką Kaczyńskiej? Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, Ewa, z pewnością przeszła w życiu wiele. Chociaż przez pewien okres nie unikała kontaktu ze swoimi obserwatorami, teraz wyraźnie wycofała się z sieci.

Marta Kaczyńska
11.04.2021 22:17 Marta Kaczyńska ma powód do świętowania. Właśnie spełniło się jej wielkie marzenie

Marta Kaczyńska dotychczas mieszkała w Sopocie. Jednak, jak donoszą media, jej mąż, Piotr większą część czasu spędzał na dojazdach do Warszawy. Małżonkowie najwidoczniej postanowili jakoś temu zaradzić. Wkrótce spełni się ich marzenie. Marta Kaczyńska musi przygotować się na nadchodzące zmiany w jej życiu. Mimo wielu lat, spędzonych na Pomorzu, teraz czeka ją przeprowadzka. Wiemy, gdzie osiedli się bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

marta kaczyńska: dzieci
15.02.2021 17:17 Marta Kaczyńska na Instagramie pochwaliła się cudownymi widokami. Jeden szczegół daje do myślenia

Marta Kaczyńska znana jest raczej z wyważonej działalności w mediach społecznościowych. Nie dzieli się na nich swoimi przemyśleniami politycznymi, a zdjęcia, które zamieszcza, dotyczą jej prywatnego życia. Tym razem na swoim Instagramie pochwaliła się pięknymi fotografiami przyrody. Uwagę mógł zwrócić jednak jeden mały szczegół. Marta Kaczyńska jest bardzo przeczulona na punkcie swojej prywatności. Chroni ją głównie ze względu na swoje dzieci, ale sama stara się również nie wychylać zbytnio w mediach. Jej działalność polityczna ogranicza się jedynie do rocznicy śmierci jej rodziców. Na mediach społecznościowych córki zmarłej pary prezydenckiej nie znajdziemy żadnych politycznych nawiązań. Pojawia się za to wiele prywatnych zdjęć, głównie jednak bez ludzi. Jedna kwestia na jej mediach społecznościowych zwróciła jednak uwagę niektórych fanów. Kaczyńska zastosowała jedno z popularnych działań, które może jednak nieco dziwić. Marta Kaczyńska pokazała przepiękne zdjęcia na Instagramie, a potem zrobiła coś niespodziewanego Dwa zdjęcia, które Kaczyńska wstawiła na Instagramie z pewnością mogły cieszyć oczy wielu fanów. Przepiękne, zimowe krajobrazy z lecącymi kaczkami krzyżówkami wyglądały urokliwe. Marta Kaczyńska ma oko do zdjęć. Na jej profilu możemy znaleźć głównie wykonane profesjonalnym sprzętem zdjęcia, które ujmują swoją malowniczą formą. Mimo tego, że córka Lecha i Marii Kaczyńskich ma wielki zapał do działań artystycznych i tysiące fanów, to zrobiła coś niespodziewanego. Pod dwoma świeżymi postami wyłączone zostały komentarze. Czyżby chodziło jedynie o tematykę zdjęć, gdzie prócz pokrytego lodem jeziora znajdowały się kaczki, czy też o jakiś głębszy powód?

córka
16.01.2021 10:09 Córka Marty Kaczyńskiej trenuje jeździectwo. Została powołana do kadry narodowej dzieci

Nieprawdopodobnie doniesienia o córce Marty Kaczyńskiej. Martynka rośnie na prawdziwą gwiazdę jeździectwa, ostatnio zarząd Polskiego Związku Jeździectwa ogłosił, że nastolatka dostała powołanie do kadry narodowej dzieci. Jednak za popularnością idzie również krytyka, o czym dziewczynka niedawno się przekonała. Córka Marty Kaczyńskiej, Martyna Dubieniecka, coraz prężniej rozwija swoją sportową karierę. Dumna mama stale relacjonuje o sukcesach swojej pociechy, która od lat trenuje jeździectwo. Nastolatka ma prawdziwy talent.

marta kaczyńska
05.01.2021 22:34 Smutne informacje z życia Marty Kaczyńskiej. Tygodnik obnaża prawdę o jej obecnym i byłym mężu

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marta Kaczyńska przeżywa naprawdę ciężkie chwile w swoim życiu. Dobry Tydzień wyjawił, że sprawa dotyczy jej byłego oraz obecnego męża, którzy mają być w konflikcie. Tymczasem prawniczka robi wszystko by zakończyć narastający między mężczyznami spór. Od 2018 roku Marta Kaczyńska jest w związku małżeńskim z warszawskim biznesmenem Piotrem Zielińskim. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich na co dzień mieszka w Gdańsku, a jej małżonek w Warszawie, zatem ich kontakt jest nieco utrudniony. Dziećmi prawniczki opiekuje się głównie jej były mąż i ich ojciec Marcin Dubieniecki.

Marta Kaczyńska
05.01.2021 13:01 Sensacyjne doniesienia o Marcie Kaczyńskiej. Marzyła o tym od dawna, tygodnik potwierdza

Sensacyjne doniesienia o córce tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Jeden z tygodników niedawno potwierdził, że marzenie Marty Kaczyńskiej już niedługo może się spełnić. Jak informuje „Dobry Tydzień”, jej mąż Piotr Zieliński postanowił urządzić siedlisko między Mikołajkami a Giżyckiem, aby w ten sposób spędzać więcej czasu z rodziną, która na stałe mieszka w Sopocie. Marta Kaczyńska i jej mąż postawili sobie wyzwanie, któremu trudno jest sprostać. Życie na dwa domy to niemałe trudności. Piotr na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie czuwa nad interesami, a Marta mieszka z dziećmi w Sopocie.

marta kaczyńska
23.12.2020 22:54 Wielka radość w życiu córki Marty Kaczyńskiej. Nastolatka potwierdza, wszystko stanie się w styczniu

Marta Kaczyńska oraz jej córka Martyna z pewnością nie posiadają się z radości. Nastolatka podczas sesji pytań i odpowiedzi od swoich obserwujących została zapytana, czy planuje drugiego konia. 13-latka już kilka razy wspominała o kolejnym zwierzaku. Jednak dopiero teraz zdradziła więcej informacji. — W styczniu już jadę oglądać kolejne konie — potwierdziła dziewczynka, której mamą jest Marta Kaczyńska. Dodała, że jej 16-letni koń Kamelot, z którym wygrywała wiele nagród, nadal pozostanie w rodzinie.

marta kaczyńska
18.12.2020 10:38 Marta Kaczyńska podzieliła się radosną nowiną. Gratulacje płyną z całej Polski

Marta Kaczyńska poprzez swoje media społecznościowe podzieliła się bardzo radosną nowiną. Kobietę rozpiera duma z powodu ogromnego sukcesu córki. Okazało się, że zaledwie 13-letnia Martyna wygrała sopockie zawody jeździeckie, w których konkurowała aż z 40 innymi jeźdźcami. Dumna mama otrzymuje teraz liczne gratulacje. Marta Kaczyńska od dawna nie udziela się w mediach społecznościowych w innym niż zawodowym temacie. Chyba że w życiu jej córki pojawia się kolejny, wspaniały sukces. Wiemy już, że 13-letnia Martyna wspaniale jeździ konno, jej umiejętności potwierdziło nowe trofeum.

marta kaczyńska
03.09.2020 14:21 Były mąż Marty Kaczyńskiej jest wściekły. „Kanalie! Wywalić na zbity pysk”

Marta Kaczyńska wciąż słyszy o swoim byłym mężu. Najpierw mężczyzna został zatrzymany przez policję w sprawie korupcji, następnie wypowiadał się na tematy polityczne, a teraz po raz kolejny zabrał głos. Tym razem Marcin Dubieniecki jest naprawdę wściekły. – Kanalie! Wywalić na zbity pysk – napisał w serwisie społecznościowym. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rozstali się w 2018 roku, jednak jak się okazuje, i bez małżeństwa z córką pary prezydenckiej o mężczyźnie jest wciąż głośno. Tym razem za sprawą mocnego komentarza. Teraz naprawdę się wkurzył. Chodzi o głośną sytuację, która ostatnio miała miejsce w Polsce.

marta kaczyńska
27.08.2020 13:28 Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Zostało kilka miesięcy, o wszystkim poinformowała jej córka

Marta Kaczyńska nie posiada się z radość. Już wkrótce w życiu kobiety nastąpi przełomowy moment, na który czekają wszyscy członkowie rodziny. Do nadejścia tej szczęśliwej chwili pozostało zaledwie kilka miesięcy. Napięcie rośnie, a o wszystkim opowiedziała publicznie córka Marty, Martyna.Na tę chwilę czeka każdy członek rodziny Marty Kaczyńskiej. Już za niedługo w jej życiu wszystko zmieni się na lepsze. Córka prawniczki, Martynka poinformowała internautów o wielkim szczęściu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma powody do radości.

Marta Kaczyńska
10.08.2020 15:04 Były mąż Marty Kaczyńskiej powiedział na głos, co myśli o Andrzeju Dudzie. Zdradził wielki sekret?

Były mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki wziął udział w publicznej dyskusji dotyczącej społeczności LGBT, postanowił też wyjaśnić, gdzie aktualnie przebywa prezydent i dlaczego nie bierze udziału w ostatnich wydarzeniach.Były mąż Marty Kaczyńskiej postanowił zabrać głos w sprawie Andrzeja Dudy. Choć mężczyzna raczej rzadko zabiera głos publicznie, tym razem zdecydował się to zrobić, nie przebierając w słowach. Na dodatek wyjawił także sekret głowy państwa.

marta kaczyńska
08.08.2020 13:08 Radosna nowina w domu Marty Kaczyńskiej. Sama się wygadała, gratulacje

Marta Kaczyńska i jej najbliżsi mają ogromne powody do świętowania, a przede wszystkim do dumy, czym z chęcią sama pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący czas w domu bratanicy Jarosława Kaczyńskiego będzie wyjątkowy i trudno się dziwić. Takie rzeczy wręcz trzeba odpowiednio uczcić.Marta Kaczyńska, córka zmarłej pary prezydenckiej, postanowiła podzielić się wesołą nowiną z całym światem, a przynajmniej internetem. Kiedy tylko ogłosiła to na swoim profilu na Facebooku, natychmiast polała się masa pozytywnych komentarzy i liczne gratulacje.

marta kaczyńska
04.08.2020 12:32 Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno

Marta Kaczyńska jest osobą, którą stale interesują się paparazzi. I tym razem nie udało jej się uciec czujnym oczom fotografów. Co udało im się uchwycić tym razem i jak zareagowali internauci? Wszyscy zwracają uwagę tylko na jedno.Marta Kaczyńska to nadal rozpoznawalna i popularna córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Nic więc dziwnego, że ciągle znajduje się w błyskach fleszy aparatów. I tym razem paparazzi udało się uchwycić prawniczkę, internauci zwracają uwagę tylko na jeden szczegół!

córka marty kaczyńskiej
31.07.2020 10:24 13-letnia córka Marty Kaczyńskiej przerwała milczenie. Powiedziała, czego nienawidzi

Córka Marty Kaczyńskiej postanowiła otwarcie, publicznie zabrać głos w sprawach, które zajmują jej życie. Nastolatka bardzo lubi prowadzić aktywnie swoje media społecznościowe i to właśnie za ich pomocą przyznała się do swoich prawdziwych uczuć. Teraz powiedziała, za czym nie przepada, a wręcz nienawidzi.Córka Marty Kaczyńskiej, 13-letnia Martyna Dubieniecka ma potrzebę bycia osobą publiczną. Lubi opowiadać o swoim życiu, chce być w centrum uwagi. Dlatego na swoim koncie na Instagramie zorganizowała możliwość zadania jej pytania, na które szczerze odpowiadała.

Marta Kaczyńska
24.07.2020 21:50 Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie psa, ale wszyscy patrzyli tylko na jej ścianę. Niesłychane, co sobie powiesiła

Piesek Kaczyńskiej śpi rzeczywiście uroczo, ale to nie on przyciągnął uwagę komentatorów. Nie były to też piękne, dwuskrzydłowe drzwi, wysokie stropy mieszkania ani stonowany kolor ścian, choć wszystkie te szczegóły wyraźnie wskazują na niebagatelny gust lokatorki. Uwagę przykuł jeszcze jeden element zdjęcia.Marta Kaczyńska nie jest gwiazdą Instagrama, jednak ochoczo z niego korzysta. Jej konto w tym serwisie obserwuje zaledwie 14 tys. użytkowników. Chętnie komentują oni urocze zdjęcia pól, kwiatów, a czasem także domu córki Marii i Lecha Kaczyńskich. Na ostatnich zdjęciach zobaczyć mogli nie lada gratkę. Choć Marta Kaczyńska chciała pokazać swoją chihuahuę, show skradł jeden szczegół na drugim planie zdjęcia.

marta kaczynska
17.07.2020 15:16 Marta Kaczyńska kusi idealnym ciałem na sopockiej plaży. Fan: „Świetnie wygląda. Uwielbiam naturalne kobiety”

Marta Kaczyńska pokazała się na plaży w skąpym bikini i krótkich dżinsowych spodenkach. Internauci natychmiast zaczęli komentować sylwetkę kobiety; jest olśniewająca. Przypominamy — córka byłego prezydenta urodziła trójkę dzieci.Marta Kaczyńska od lat, mimo stronienia od mediów, nieustannie przyciąga uwagę dziennikarzy. Powodem jest zawiłe i dynamiczne życie miłosne kobiety w połączeniu ze stanowczymi poglądami na temat wiary i Kościoła. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ostatnio zachwyciła swoim ciałem na plaży. Świetnie wygląda. Lubię naturalne kobiety — komentują internauci.

marta kaczyńska
03.07.2020 15:01 Niepokojące zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini. Jest szczuplutka, widać wszystkie kości

Marta Kaczyńska pokazała się na plaży, jest bardzo szczupła. Odkąd córka Lecha i Marii Kaczyńskich zwróciła na siebie uwagę mediów, zawsze mówiono o jej zawikłanym życiu prywatnym, a także idealnej figurze. Tym razem jednak zdjęcia, jakie trafiły do sieci aż martwią. Prawniczka wyraźnie schudła.Marta Kaczyńska może pochwalić się naprawdę piękną figurą. W ostatnim czasie prawniczka wybrała się do Sopotu, by na plaży cieszyć się piękną pogodą ze swoim synkiem. Zdjęcia w bikini, jakie jej zrobiono, przeraziły internautów.

marta kaczyńska
24.06.2020 20:51 Niezwykle smutne doniesienia. Córka Marty Kaczyńskiej musiała zrezygnować z jednej, ważnej rzeczy

Martyna Dubieniecka ma 13 lat i uwielbia jazdę konną. Swoimi sukcesami do tej pory dzieliła się zawsze na Instagramie, gdzie uzbierała sobie niebagatelną ilość obserwujących – jej losy śledziło ok. 1,5 tysiąca osób. Niestety, spotkała ją bardzo przykra sytuacja – jej konto z dnia na dzień zostało zablokowane.Córka Marty Kaczyńskiej, Martyna Dubieniecka jak każda nastolatka lubi pokazywać swoje życie w sieci. Niestety, ostatnio spotkała ją bardzo przykra sytuacja, którą od razu podzieliła się ze swoimi fanami i przyjaciółmi. To musiało być dla niej naprawdę przykre.

marta kaczyńska
22.06.2020 10:38 Marta Kaczyńska ma dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć, ile naprawdę ma lat

Marta Kaczyńska od lat interesuje media. Córka zmarłych w katastrofie smoleńskiej Lecha i Marii Kaczyńskiej, wzbudza zainteresowanie głównie swoim barwnym życiem prywatnym, które jest szeroko komentowane w polskich mediach. Dziś prawniczka kończy okrągłe urodziny, spodziewaliście się, że ma tyle lat? Wygląda świetnie.

marta kaczyńska
19.05.2020 09:16 Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

Marta Kaczyńska pilnie strzeże swojej prywatności. Od niej samej nie wiele możemy się dowiedzieć, czasem jakieś wiadomości ujawnią się za pośrednictwem mediów społecznościowych jej bliskich. Tak było w tym przypadku.Marta Kaczyńska i jej rodzina przeżyła bolesne rozstanie. O sytuacji poinformowała córka prawniczki, Martyna Dubieniecka. Za pośrednictwem swojego Instagrama dziewczynka poinformowała, że była zmuszona rozstać się z jednym ze swoich dwóch koni. Drzewiec, bo tak ma na imię zwierzę, musiał zostać sprzedany. Nastolatka podzieliła się smutkiem wynikającym z trudnego rozstania.

marta kaczyńska
01.11.2019 19:36 Marta Kaczyńska z całą rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu

Rodzice Marty Kaczyńskiej zginęli tragicznie w katastrofie smoleńskiej dziewięć lat temu. Oczywiście, tak dramatyczne wydarzenie zawsze pozostawi po sobie ranę, której wyleczenie nie będzie łatwe nawet po latach. Kobieta, jak miliony Polaków poszła dzisiaj odwiedzić grób swoich bliskich. W jej przypadku jednak, ten znajduje się na Wawelu. Pierwszego listopada cała Polska udaje się na cmentarze, by nad grobami uczcić pamięć zmarłych. Rodzice Marty Kaczyńskiej pochowani są na Wawelu. Sarkofag Lecha i Marii Kaczyńskich znajduje się na zamku, pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. Jak podaje pudelek.pl, to właśnie w okolicy wawelu fotoreporterzy sfotografowali Martę Kaczyńską z obecnym mężem i dziećmi.

marta kaczyńska
29.10.2019 12:17 Marta Kaczyńska martwi się o Polaków. Ujawniła alarmujące dane, nie jest dobrze

Marta Kaczyńska bardzo martwi się o Polaków i zwraca uwagę na ogromny problem. W swoim felietonie ujawniła alarmujące dane, z jej słów wynika, że nie jest dobrze. Niestety, problem postępuje, a mnóstwo osób nie ma pojęcia, co im grozi. Marta Kaczyńska zabrała głos w istotnej sprawie dotyczącej nie tylko zdrowia, ale nawet i życia Polaków. Pani mecenas omówiła palący problem w jednym ze swoich ostatnich felietonów dla tygodnika Sieci. Dzięki niej wielu czytelników dowie się o swoich błędach. Chodzi o przyjmowanie popularnych substancji.

marta kaczyńska jest w ciąży
27.10.2019 14:46 Były mąż Marty Kaczyńskiej skrytykował prezydenta. Chodzi o ustawę antyaborcyjną

Mąż (już były) Marty Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki w mocnych słowach wypowiedział się ostatnio o pomyśle prezydenta. Słowa prawnika zwróciły na siebie uwagę. Mężczyzna odniósł się do stwierdzenia Andrzeja Dudy, że jeśli trafi do niego ustawa ograniczająca aborcję, to on na pewno ją podpisze. Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej odniósł się ostatnio na Twitterze do niedawnych słów prezydenta Andrzeja Dudy na temat przyszłości prawa dotyczącego aborcji w Polsce. Skrytykował postawę prezydenta, podając logiczne argumenty. Niestety najwyraźniej nie uczymy się na swoich błędach.

marta kaczyńska
09.10.2019 14:48 Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy

Marta Kaczyńska zdenerwowała stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy, a internauci nie mają wątpliwości, że jej słowa mogą być źle odebrane przez prezesa PiS. 39-latka od dawna wzbudza mieszane uczucia w wyborcach partii wuja. Nikt nie miał wątpliwości, że Marta Kaczyńska zgadza się ze wszystkimi poglądami swojego wujka. Choć swoim podejściem do związków nie odzwierciedla oficjalnej linii partii, to nie ulega wątpliwości, że blisko jej do wartości wspieranych przez PiS. Jej ostatnie słowa wyborcy mogli zrozumieć dwuznacznie!

marta kaczyńska
03.10.2019 18:43 Marta Kaczyńska skrytykowana przez Roberta Górskiego. „Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni”

Marta Kaczyńska została skrytykowana przez Roberta Górskiego w jego książce Jak zostałem prezesem. Bratanicy Jarosława Kaczyńskiego mogą nie spodobać się słowa kabareciarza. Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni— napisał w książce pod tytułem Jak zostać prezesem. Marta Kaczyńska rzadko pojawiała się w Uchu prezesa. Jak wyznał Robert Górski, wszystko dlatego, że kojarzyła mu się z żałobą, a nie z komedią. W katastrofie smoleńskiej straciła oboje rodziców i twórcom było jej zwyczajnie szkoda.

  • 1
  • 2