Lelum.pl > Marta Kubacka

Marta Kubacka

Marta i Dawid Kubaccy
22.04.2023 19:42 Tajner o początkach dramatu Marty i Dawida Kubackich. "Znaleziono nieprzytomną zonę"

Marta i Dawid Kubaccy mają za sobą niezwykle trudny okres, podczas którego walczyli o zdrowie i powrót do normalności. Teraz Apoloniusz Tajner ujawnia kulisy ich rodzinnego dramatu.Były prezes Polskiego Związku Narciarskiego udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział więcej na temat trudów, z jakimi poradziła sobie rodzina polskiego skoczka narciarskiego. Trener ocenił postawę sportowca.

Dawid Kubacki
17.04.2023 09:40 Po powrocie ze szpitala ich życie się wywróciło. Dawid Kubacki o stanie żony, czeka ją poważny zabieg

Dawid Kubacki ujawnił kolejne fakty na temat stanu zdrowia swojej ukochanej żony. Okazuje się, że to nie koniec. Marta Kubacka musi przejść jeszcze jeden poważny zabieg.Skoczek narciarski udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o kulisach pobytu jego żony w szpitalu, ale też zdradził, co jeszcze czeka ją, aby zakończyć walkę o powrót do pełni sił.

Dawid Kubacki
02.04.2023 12:13 Dawid Kubacki właśnie przekazał, co usłyszał od lekarza. Są wieści ze szpitala

Dawid Kubacki udzielił pierwszego wywiadu w sprawie zdrowia swojej żony Marty. Skoczek powiedział, co usłyszał od lekarza. Poruszył również temat sportu.Reprezentant Polski w skokach narciarskich poinformował media o poprawie stanu zdrowia swojej ukochanej. Cały kraj odetchnął z ulgą i czeka na kolejną dawkę pozytywnych informacji.

Marta Kubacka
02.04.2023 09:23 Marta Kubacka dostanie nietuzinkową rzecz. Można popłakać się ze wzruszenia

Fani Dawida Kubackiego postanowili zaskoczyć jego chorą żonę i podarować jej niesamowity prezent. Niewiarygodne, co przygotowała dla niej społeczność skoków narciarskich.Polacy zaskoczyli wszystkich i pokazali, jak bawią się w Planicy. Okazało się, że przygotowany został cudowny podarunek dla chorej żony Dawida Kubackiego.

Marta Kubacka
31.03.2023 19:04 Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"

Właśnie przekazano nowe wieści na temat stanu zdrowia ukochanej Dawida Kubackiego. Wiemy, jak obecnie czuje się Marta Kubacka. Głos zabrał ojciec innego polskiego skoczka narciarskiego.Rafał Kot - członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, a prywatnie ojciec innego sportowca - Maciej Kota, zdradził, jak obecnie czuje się żona Dawida Kubackiego. Prognozy są optymistyczne.

Marta Kubacka
24.03.2023 22:45 Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis

Cała Polska drży o zdrowie przebywającej w szpitalu Marty Kubackiej. Teraz głos zabrali członkowie zespołu Golec uOrkiestra, którzy wyrazili swoje wsparcie dla rodziny polskiego skoczka.Muzycy postanowili zwrócić się do Dawida Kubackiego i dać mu do zrozumienia, że w tym trudnym dla niego czasie, on i jego rodzina są otoczeni ich modlitwą

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
23.03.2023 16:17 Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca

Marta Kubacka przebywa aktualnie w szpitalu i walczy o swoje życie. Z tego powodu jej mąż - Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon skoków narciarskich i wrócił do domu. Początki ich znajomości były jednak piękne, a świat dowiedział się o ich zaręczynach w nietypowy sposób.Panieńskie nazwisko żony Dawida to Majcher i 5 lat temu para się zaręczyła. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie już rok później.

Marta Kubacka
23.03.2023 14:26 Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie

Na Facebooku pojawiło się czarno-białe zdjęcie Marty Kubackiej, która czule przytula do siebie swoje córki. Pod fotografią zamieścili wzruszające komentarze.Od kilku dni cała Polska żyje chorobą żony Dawida Kubackiego. Teraz internauci postanowili okazać kobiecie swoje wsparcie za pomocą poruszających wpisów w social mediach.