Lelum.pl > Mastektomia

Mastektomia

Paulina Młynarska
09.03.2021 21:19 Paulina Młynarska udzieliła pierwszego wywiadu po mastektomii. „Szłam, trzęsłam się i huczało mi w głowie”

Paulina Młynarska udzieliła pierwszego wywiadu po tym, gdy wyznała, że poddała się zabiegowi podwójnej profilaktycznej mastektomii. Dziennikarka podkreśliła, że będzie to jedyny wywiad, jakiego udzieliła w tym temacie. O zabiegu Paulina poinformowała swoich fanów tydzień temu. Na Facebooku wstawiła zdjęcie, na którym leży w łóżku przytulona do psa. Pod fotografią pojawił się bardzo szczery wpis, po którym ciężko nie uronić łzy.

paulina młynarska
03.03.2021 21:05 Paulina Młynarska przeszła podwójną mastektomię. ,,Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe”

Paulina Młynarska właśnie poinformowała, że przeszła podwójną mastektomię. Do długiego wpisu zostało załączone zdjęcie. Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe – zaapelowała dziennikarka. Paulina Młynarska usunęła obie piersi profilaktycznie – wykryto u niej wysokie ryzyko zachorowania na złośliwego raka piersi w przyszłości. Poinformowała, że miała wybór, jednak odrzuciła ,,ścieżkę zachowawczą”.