Lelum.pl > Meghan Markle Dzieci

Meghan Markle Dzieci

Meghan Markle
27.08.2018 17:00 Meghan Markle zablokowała numer ojca. TO KONIEC

Meghan Markle ostatecznie postanowiła zerwać kontakt ze swoim ojcem. Thomas Markle twierdzi, że nie może już dodzwonić się do córki — numer, na który dzwonił, teraz nie odpowiada. Księżna Sussex nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem, choć ten próbuje z nią porozmawiać od czasu ślubu — wszystkie próby kończą się porażką i coraz większą frustracją ojca Meghan.

Meghan markle
02.08.2018 14:11 Wiemy, jakie NAZWISKO będą miały dzieci Meghan i Harry’ego

Jeżeli mówimy o rodzinie królewskiej, zazwyczaj używamy zwrotu: Księżna Kate, książę George albo księżniczka Charlotte. Kwestia nazwiska rodziny królewskiej jest zazwyczaj dość skomplikowana i często niełatwa do zrozumienia. Trzeba jednak pamiętać, że członkowie rodziny królewskiej również posiadają nazwiska. My wiemy, jakie nazwisko będą miały dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego. Zastanawialiście się kiedyś, jakie nazwiska w dokumentach mają członkowie rodziny królewskiej? Jeżeli do głowy przyszło wam, że wszyscy z „pierwszej” linii mają w dowodzie wpisane nazwisko Windsor – to jesteście w błędzie. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Dla przykładu: Dzieci Kate i Williama, mogły mieć trzy warianty nazwiska. Mountbatten-Windsor, Wales albo Cambridge. Windsor to nazwisko, które pochodzi od dynastii Windsorów. Na Wikipedii możemy przeczytać: – Potomkowie Elżbiety II i Filipa Mountbattena, księcia Edynburga noszą formalnie nazwisko Mountbatten-Windsor; mimo iż najpewniej takie nazwisko będzie posiadał następca Elżbiety II, oficjalna nazwa rodu nie będzie zmieniona.

meghan markle
19.05.2018 14:13 Już wiadomo, jak będą wyglądać dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan Markle już za chwilę stanie się oficjalnie małżonką księcia Harry’ego. Książęca para w wielu wywiadach zapewniała, że w „niedalekiej przyszłości”, po uroczystej ceremonii małżeńskiej, będą starali się o dzieci. Z tego względu coraz więcej osób i mediów zastanawia się, jak będą wyglądać dzieci książęcej pary. Brytyjski tabloid The Sun pokusił się o wizualizację dzieci Meghan Merkle i księcia Harry’ego. Do tego zaprosił ekspertów, którzy przeanalizowali rodzinę Markle oraz księcia i wyróżnili cechy szczególne, które z pewnością będą posiadać ich wspólne dzieci. Piękne wizualizacje, które opracowali zachwycają.