Lelum.pl > Meghan Markle Ojciec

Meghan Markle Ojciec

Maghan Markle
25.01.2020 10:30 Ojciec Meghan Markle przerywa milczenie. Mężczyzna upublicznił prywatne zdjęcia córki

Ojciec Meghan Markle wyjawił zdjęcia i nagrania, których nikt wcześniej nie widział. Tym samym przerwał milczenie. Jak sam przyznaje, córka nie powinna mieć mu tego za złe. Materiały, które w ostatnim czasie obiegły media, są niezwykle prywatne. Filmiki z Meghan krążą po sieci. Brytyjska rodzina królewska od dłuższego czasu jest na językach całego świata. Gdy Meghan i Harry postanowili odejść z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie w Kanadzie, zupełnie zaskoczyli opinię publiczną, a spekulacje dotyczące ich dalszego życia, pojawiają się niemalże na każdym kroku. Na tym jednak ich problemy się nie kończą. Thomas Markle postanowił przerwać milczenie i wyjawić prywatne zdjęcia z czasów dziedzictwa księżnej.

meghan markle
15.02.2019 11:01 Meghan Markle zlinczowana! George Clooney stanął w jej obronie: „Robicie jej to samo, co Dianie”

Meghan Markle nie schodzi z czołówek gazet i jest dokładnie obserwowana przez media. Kamery towarzyszą księżnej na każdym kroku, od kiedy tylko stała się oficjalną członkinią Rodziny Królewskiej. Gdy media zaczęły oskarżać Meghan Markle o konflikt rodzinny, w jej obronie stanął popularny aktor i przyjaciel księżnej, George Clooney. Robicie jej to samo, co Dianie — stwierdził. O Meghan Markle czytamy niemalże codziennie w gazetach i portalach internetowych. Co prawda nikt nie spodziewał się, że będzie inaczej, ale przecież ukochana księcia Harry’ego jest teraz w zaawansowanej ciąży i choćby z tego względu zasługuje na spokój. Jej przyjaciel George Clooney ma dość medialnego szaleństwa, które uderza w księżną, co znalazło wyraz w ostrych słowach aktora.

Meghan Markle
27.08.2018 17:00 Meghan Markle zablokowała numer ojca. TO KONIEC

Meghan Markle ostatecznie postanowiła zerwać kontakt ze swoim ojcem. Thomas Markle twierdzi, że nie może już dodzwonić się do córki — numer, na który dzwonił, teraz nie odpowiada. Księżna Sussex nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem, choć ten próbuje z nią porozmawiać od czasu ślubu — wszystkie próby kończą się porażką i coraz większą frustracją ojca Meghan.

Meghan Markle
23.05.2018 19:47 Rodzina odwróciła się od Meghan. Ojciec nie pogratulował młodej parze

Jak wiadomo z licznych publikacji, większa część rodziny Meghan Markle nie została zaproszona na jej ślub z księciem Harrym. Można było odnieść wrażenie, że jej rodzina za punkt honoru postawiła sobie, by oczernić ją w prasie. Teraz okazuje się, że jej ojciec nawet nie złożył młodej parze gratulacji 🙁 Gdy książę Harry ogłosił oficjalnie, że zaręczył się z Markle – media oszalały. Brytyjczycy nie byli zachwyceni, że do rodziny królewskiej wejdzie amerykańska aktorka, która na dodatek jest… rozwódką! Już ta wiadomość nie przysporzyła Meghan fanów. Później było jeszcze gorzej, w całą sprawę zaczęła mieszać się rodzina aktorki. Dosłownie cała rodzina odwróciła się od Meghan Markle. Jej ojciec, Thomas Markle zrobił ustawkę z paparazzi, za którą jak podawały zachodnie media, zainkasował 100 tysięcy funtów! Jednak oficjalnym powodem jego nieobecności na królewskim ślubie była operacja serca.

meghan markle
23.05.2018 16:55 Nie dostali zaproszenia na ślub Meghan. Jej bratanek złapany w klubie z nożem, ale i tak lepsza była ciotka…

Jak wiadomo z licznych publikacji, większa część rodziny Meghan Markle nie została zaproszona na jej ślub z księciem Harrym. Można było odnieść wrażenie, że jej rodzina za punkt honoru postawiła sobie, by oczernić ją w prasie. Jeżeli zastanawialiście się, co robili podczas jej ślubu, to my wam powiemy. Ciężko w to uwierzyć. Przypomnimy wam całą historię od początku. Gdy książę Harry ogłosił oficjalnie, że zaręczył się z Markle – media oszalały. Brytyjczycy nie byli zachwyceni, że do rodziny królewskiej wejdzie amerykańska aktorka, która na dodatek jest… rozwódką! Już ta wiadomość nie przysporzyła Meghan fanów. Później było jeszcze gorzej, ponieważ do całej sprawy wtrąciła się rodzina aktorki. Jej ojciec zrobił ustawkę z paparazzi, za którą jak podawały zachodnie media, zainkasował 100 tysięcy funtów! Jej brat pisał listy do księcia Harrego, w których bez ogródek nazywał Meghan złym i przebiegłym człowiekiem. Później chyba zmienił zdanie, bo prosił o zaproszenie na ślub – którego w konsekwencji nie dostał. Przyrodnia siostra również publicznie poniżała przyszłą księżna Sussex, a gdy ta poprosiła ją o niewypowiadanie się na jej temat – zagroziła, że jako amerykanka może, mówić co chce. Później oświadczyła, że jest w trakcie pisania książki o wszystkich sekretach siostry. Musicie przyznać, że decyzja o niezaproszeniu ich na ślub była słuszna, aż strach pomyśleć, co mogliby zrobić na uroczystości, by poniżyć swoją krewną.