Lelum.pl > Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle
25.11.2020 22:07 Wszyscy myśleli, że Meghan Markle jest w ciąży. Niestety, doszło do tragedii: ”Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę”

Meghan Markle od początku roku nie pełni już obowiązków księżnej Sussex. Wraz z mężem Harrym postanowili przeprowadzić się za ocean. Jeszcze przed przeprowadzką brytyjskie media spekulowały, że księżna jest w ciąży, jednak oficjalnego potwierdzenia nie było. Okazuje się, że w życiu byłej pary książęcej doszło do wielkiej tragedii – Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę – napisała dla New York Times Meghan Markle. Była księżna postanowiła napisać długi artykuł w dzienniku New York Times, w którym podzieliła się szczególnie bolesną historią ze swojego życia. Okazuje się, że w lipcu 2020 roku małżonka Harry’ego poroniła. Do tego wyjątkowo przykrego zdarzenia doszło, kiedy zmieniała pieluchę swojemu pierworodnemu dziecku.

meghan markle
29.07.2020 21:20 Meghan Markle miała szereg operacji plastycznych? Porównanie zdjęć nie pozostawia złudzeń

Wokół Meghan Markle w ciągu jej związku z księciem Harrym pojawiło się mnóstwo plotek i kontrowersji. Niektóre z nich dotyczyły właśnie jej wyglądu. Księżna były nawet podejrzenia, że usta powiększała sobie w czasie ciąży. Ta plotka została przez nią zdementowana, ale żona księcia Harry’ego nigdy nie zaprzeczyła temu, że wykonała sobie inne operacje plastyczne. Na temat tego, jakie to mogły być operacje, wypowiedzieli się chirurdzy plastyczni.Operacje plastyczne od zawsze cieszyły się szeroką sławą wśród celebrytów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Meghan Markle mogła zdecydować się na kilka z nich. Zmiany na jej twarzy widać gołym okiem, wypowiedzieli się również chirurdzy plastyczni.

Meghan Markle
21.07.2020 15:40 7 najlepszych zdjęć Meghan Markle, które zniknęły z internetu. Bardzo się postarała, by nikt ich nie zobaczył

Meghan Markle musiała nagle zmienić wizerunek. Jako gwiazda amerykańskich filmów i seriali była postrzegana za wyzwoloną i epatującą seksapilem kobietę. Gdy dołączyła do rodziny królewskiej z mediów społecznosciowych zniknęło wiele jej zdjęć a ona sama musiała stać się najbardziej wytworną i elegancką wersją siebie. Jednak ślady jej dawnej obecności w internecie wciąż da się znaleźć.Meghan Markle w ciągu ostatnich lat wzbudziła wiele kontrowersji i znalazła się na okładkach największych światowych magazynów. Wszystko przez to, że jako aktorka z Los Angeles dołączyła do brytyjskiej Rodziny Królewskiej, by po krótkim czasie odejść z niej wraz z mężem — księciem Harrym. Gwiazda bardzo się napracowała, by niektóre zdjęcia zniknęły z sieci. Jednak w internecie nic nie ginie.

meghan markle
04.03.2020 16:18 Meghan Markle miała operacje plastyczne? Porównaliśmy jej zdjęcia, nie pozostawiają wątpliwości

Meghan Markle jest piękną kobietą, słynąca ze swojej naturalnej urody. Nawet jej makijaż jest bardzo symboliczny. Jednak porównując jej obecne zdjęcia z fotografiami z przeszłości, można dojść do interesujących wniosków. Czy była księżna Sussex przechodziła operacje plastyczne? Piękna Meghan Markle stała się ikoną dla kobiet na całym świecie. Chcą one naśladować jej grację, klasę i styl. To nie tylko uzdolniona artystka, ale i przepiękna kobieta. Na zdjęciach zawsze wydaje się być maksymalnie naturalna. Jednak nie ulega wątpliwości, że jako dziecko czy nastolatka, jej rysy wyglądały nieco inaczej. Pojawiło się sporo plotek.

Maghan Markle
25.01.2020 10:30 Ojciec Meghan Markle przerywa milczenie. Mężczyzna upublicznił prywatne zdjęcia córki

Ojciec Meghan Markle wyjawił zdjęcia i nagrania, których nikt wcześniej nie widział. Tym samym przerwał milczenie. Jak sam przyznaje, córka nie powinna mieć mu tego za złe. Materiały, które w ostatnim czasie obiegły media, są niezwykle prywatne. Filmiki z Meghan krążą po sieci. Brytyjska rodzina królewska od dłuższego czasu jest na językach całego świata. Gdy Meghan i Harry postanowili odejść z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie w Kanadzie, zupełnie zaskoczyli opinię publiczną, a spekulacje dotyczące ich dalszego życia, pojawiają się niemalże na każdym kroku. Na tym jednak ich problemy się nie kończą. Thomas Markle postanowił przerwać milczenie i wyjawić prywatne zdjęcia z czasów dziedzictwa księżnej.

operacje plastyczne
21.01.2020 15:25 Były mąż Meghan Markle został o nią zapytany. Nie chce o niej słyszeć, jego reakcja mówi wszystko

Były mąż Meghan Markle to tajemnicza postać. Zanim aktorka wkroczyła do Rodziny Królewskiej, miała przecież zwykłe życie, a jak się okazuje ciekawą przeszłość. Meghan Markle jest bowiem rozwódką, a były mąż, który niedawno został zapytany przez dziennikarzy, co sądzi o byłej żonie, cóż… Jego reakcja znaczy więcej niż milion słów. Po latach rozstania amerykański producent nadal reaguje emocjonalnie na pytania dotyczące byłej partnerki. Jego reakcja zaskoczyła fotoreporterów. Co się między nimi wydarzyło przed laty?

meghan markle
16.01.2020 23:18 Siostra Meghan Markle zaatakowała ją na wizji. Obwiniła księżną o rozbicie dwóch rodzin, mocne słowa

Siostra Meghan Markle po raz kolejny atakuje znaną siostrę. Obwinia ją o wiele bardzo poważnych rzeczy. Przerażające, że rodzeństwo w taki sposób traktuje się na oczach całego świata. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy starcie tych dwóch osób. Samantha coraz bardziej związana jest z prawicowymi mediami. Samantha Markle już od dłuższego czasu publicznie atakuje Meghan. Od kiedy ta związała się z księciem Harrym, jej siostra występuje publicznie, by oskarżyć Meghan o to, że rozbiła ich rodzinę oraz ostrzega Rodzinę Królewską, by nie dopuściła do takiej samej sytuacji. Teraz uważa, że od zawsze miała rację.

książę harry
10.01.2020 10:10 Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie Meghan i Harry’ego. Na jaw wychodzą kolejne fakty

Książę Harry i Meghan Markle kilka dni temu wydali oświadczenie, które wstrząsnęło Wielką Brytanią. Królowa Elżbieta nie pochwala ich decyzji i wydaje się, że podejmuje kolejną decyzję za królewską parę. Jak monarchini chce zatrzymać przy sobie ukochanego wnuczka? Decyzja o rezygnacji ze sprawowania funkcji starszych członków rodziny królewskiej zaskoczyła wszystkich, wraz z samą królową Elżbietą. Okazuje się, że książę Harry i Meghan Markle nie do końca mogą decydować za siebie. Głowa książęcej rodziny nie daje za wygraną.

meghan markle
09.01.2020 18:02 Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?

Informacje na temat odejścia Meghan Markle i Księcia Harry’ego z Rodziny Królewskiej wczoraj wstrząsnęły światem. Teraz okazuje się, że małżeństwo na swoim odłączeniu się od reszty królewskiego klanu zarobi fortunę. To będą bardzo łatwe pieniądze! Para od początku wzbudzała wiele emocji, jednak tak radykalnego kroku mało kto się spodziewał. Choć plotkowało się o tym od miesięcy, informacje o faktycznym odejściu i tak wszystkich zaskoczyły. Dawno nie byliśmy świadkami takiego skandalu!

ciąża
13.11.2019 18:18 Meghan Markle jest w ciąży? Słowa księcia Harrego nie pozostawiają wątpliwości

Ciąża Meghan Markle byłaby dużym medialnym wydarzeniem. Jest szansa, że brytyjskie media doszukujące się poszlak na temat błogosławionego stanu księżnej mogą mieć rację. Książe Harry zdaje się potwierdzać doniesienia, a jego słowa nie pozostawiają możliwości. Meghan Markle jest już matką jednego dziecka, ale okazuje się, że niedługo rodzina może się powiększyć. Słowa księcia Harry’ego zdają się potwierdzać plotki. Czy niedługo ciąża Meghan Markle będzie na ustach całej Wielkiej Brytanii?

Peter Lindbergh
05.09.2019 13:00 Nie żyje Peter Lindbergh. Legendę mody żegna sama Meghan Markle

Peter Lindbergh nie żyje. Legendę mody żegnają i opłakują gwiazdy z całego świata, w tym sama Meghan Markle. Mężczyzna był dla niej kimś wyjątkowym i to jemu powierzyła pracę nad swoim ostatnim, wielkim projektem. Para książęca poświęciła zmarłemu wyjątkowy i poruszający wpis. Peter Lindbergh zmarł w wieku 74 lat. O jego śmierci rodzina poinformowała na Instagramie, gdzie możemy przeczytać, że pozostawił swoją żonę, byłą żonę, czterech synów i siedmioro wnucząt. Jego odejście to wielka strata dla świata mody.

żałoba
26.08.2019 16:42 Żałoba księcia Harrego. Jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo: „To był dla niego szok”

Żałoba w domu księcia Sussex. To była jedna z najbliższych osób dla księcia Harry’ego. Jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo. Nikt nie spodziewał się tego, że młody mężczyzna zdecyduje się na ten desperacki akt. Przyjaciel księcia targnął się na życie już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno informacja dostała się do mediów. To był dla niego szok – książę musiał niespodziewanie pożegnać się z przyjacielem. Rodzina królewska ma wyznaczony zakres obowiązków i bardzo rygorystyczną etykietę. Jej członkowie nie mogą dzielić się zbytnio swoimi emocjami czy prywatnymi przemyśleniami ze światem, a cała ich aktywność w mediach ma wymiar jedynie oficjalny. Nawet w takiej sytuacji, jak śmierć jednego z najbliższych przyjaciół trzeba zachować profesjonalizm, powagę i wykonywać swoje obowiązki. Żałoba to szczególnie trudny czas dla księcia Harry’ego.

meghan markle: płeć dziecka
26.02.2019 14:18 Znamy płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harrego! Wyciekły zdjęcia, które zdradziły tajemnicę

Meghan Markle: płeć dziecka księżnej i księcia Harrego właśnie została ujawniona! Do tej pory płeć niemowlęcia, o którym rozpisują się światowe media, była trzymana w ścisłym sekrecie, teraz jednak do sieci wyciekły zdjęcia, które zdradziły tajemnicę rodziny królewskiej! Odkąd tylko zostało ogłoszone, że Księżna Sussex i Książę Harry spodziewają się dziecka, media ogarnęło istne szaleństwo. Do tej pory nie wiedzieliśmy nic o płci dziecka książęcej pary, teraz jednak na światło dzienne wypłynęły zdjęcia, które mówią wszystko. Meghan Marke: płeć dziecka jest już znana?

ile pieniędzy ma meghan markle
18.02.2019 18:03 Ile pieniędzy ma Meghan Markle? Stan konta przed i PO ślubie z księciem Harrym

Ile pieniędzy ma Meghan Markle? To pytanie rozgrzewa nie tylko Brytyjczyków, a media na całym świecie. Świeżo upieczona księżna dysponuje ogromnym majątkiem. Jej stan konta przed i po ślubie z księciem Harrym znacznie się zmienił. Meghan Markle rok temu stała się prawowitą członkinią rodziny królewskiej. Ślub z Harrym mianował ją księżną Sussex. Wcześniej była amerykańską celebrytką, grającą w jednym z niszowych seriali. Jak zmienił się jej status materialny? Ile pieniędzy ma Meghan Markle?

ciąża
09.02.2019 14:23 Meghan Markle udaje ciążę? Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód

Meghan Markle od chwili swojego ślubu nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali. Internauci i media analizują każdy gest, uśmiech czy słowo księżnej Sussex. Niedawno pojawiła się nawet teoria, że…. Meghan tylko udaje ciążę. Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód. Skąd wziął się pomysł, że Meghan Markle udaje ciążę? Jakiś czas temu internauci zaczęli publikować zdjęcia, na których rzekomo widać, jak ciążowy brzuch księżnej zmienia miejsce położenia. Podejrzenia wzbudził również fakt, że Markle często kładzie na nim dłonie – ma sprawdzać, czy trzyma się na miejscu. Ostatnio do listy zarzutów doszedł jeszcze jeden dowód. O co chodzi?

Znamy datę porodu Meghan Markle! Księżna urodzi niebawem pierwsze dziecko
15.01.2019 17:42 Znamy datę porodu Meghan Markle! Księżna urodzi niebawem pierwsze dziecko

Meghan Markle ujawniła datę swojego porodu. Świeżo upieczona żona brytyjskiego księcia Harry’ego spodziewa się pierwszego dziecka. Do tej pory media mogły wyłącznie spekulować, kiedy maluch przyjdzie na świat. Jednak przyszła mama uznała, że ujawni tę informację. Spodziewaliście się tego? Od kiedy księżna Sussex ogłosiła, że jest w ciąży, uwaga mediów na całym świecie skupiła się na żonie księcia Harry’ego. Komentowano wszystko: od obcisłych sukienek, po imię, jakie Meghan Markle i jej mąż nadadzą swojemu pierwszemu dziecku. Dziennikarze na podstawie wielkości brzucha księżnej próbowali orzec, kiedy możemy się spodziewać rozwiązania. Mieli ku temu liczne okazje: Amerykanka wcale nie zwolniła tempa i cały czas wkłada wiele energii w nowe obowiązki. Kiedy będzie musiała przystopować i zająć się noworodkiem?

Rodzina Królewska
09.01.2019 11:52 Rodzina Królewska jest zdruzgotana. Szykuje się rozwód wszech czasów!

Rodzina Królewska jest zdruzgotana. Szykuje się rozwód wszech czasów! Nie chodzi jednak ani o Williama i Kate, ani Meghan i Harry’ego. Kto złożył papiery rozwodowe? Będziecie w szoku! Rodzina Królewska znów stoi przed ogromnym problemem. W ostatnich latach wydawało się, że kryzys PR-owy brytyjskiej monarchii został bezpowrotnie zażegnany. Najpierw miał miejsce huczny ślub księcia Williama z Kate Middleton, a w następnych latach na świat przyszło ich troje dzieci: George, Charlotte i Louis. Niedawno na ślubnym kobiercu stanął jego młodszy – i bardziej rozrywkowy – brat Harry. Obecnie razem z żoną Meghan Markle czekają na narodziny pierwszego dziecka. Więc o kogo chodzi? Wszyscy myśleli, że ta miłość przezwycięży wszystko! A teraz szykuje się rozwód stulecia.

Meghan Markle
27.12.2018 12:22 Meghan Markle i Kate Middleton pogodziły się? Księżne pojawiły się razem w kościele

Meghan Markle może czasami budzić mieszane uczucia w Pałacu Buckingham. Nie zawsze chce się podporządkować panującym tam zasadom, nie zawsze też pozostaje w zgodzie z resztą rodziny. Czy Meghan pogodziła się z Kate? O co pokłóciły się księżne? Meghan Markle ma podobno mocny charakter. Lubi głośno wyrażać swoje zdanie i nie przebiera w słowach. Chociaż etykieta pałacu nakazuje przestrzegać pewnych zasad, Meghan nie zawsze chce się do nich stosować. Co się wydarzyło w pałacu przed świętami?

meghan markle
20.12.2018 16:52 Meghan Markle wróci na Instagram? W Rodzinie Królewskiej to zabronione

Meghan Markle wróci na Instagram? Była aktorka i gwiazda serialu W garniturach musiała usunąć konta na wszystkich portalach, kiedy przyjęła oświadczyny brytyjskiego księcia Harry’ego. Jednak wszystko wskazuje na to, że zlekceważyła tę zasadę. Co się stało? Meghan Markle wróci na Instagram? Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą mieć prywatnych kont na portalach społecznościowych. Jednak wszystko wskazuje na to, że księżna Sussex, która niejednokrotnie udowodniła, że ma problem z przestrzeganiem etykiety, wcale nie usunęła konta na Instagramie na dobre. Co na to powie królowa Elżbieta?

Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: "Robi to pod publiczkę"
18.12.2018 11:33 Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”

Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”. Od kiedy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka, uwaga mediów na całym świecie skupiła się na księżnej Sussex. Jednak ostatnio przyszła mama znalazła się pod ostrzałem krytyki. Jaki jest powód? Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”. Wiele osób zauważyło, że ostatnio Meghan Markle ciągle trzyma dłonie na brzuchu. Zarzucają, że księżna Sussex pragnie w ten sposób zwrócić na siebie uwagę dziennikarzy. Twierdzą, że żadna ciężarna nie zachowuje się w podobny sposób. Inni bronią żony księcia Harry’eo. Czy Meghan rzeczywiście chce wyłącznie wywołać sensację?

meghan markle
12.12.2018 11:54 Meghan Markle nominowana przez magazyn „Time” do nagrody CZŁOWIEKA ROKU 2018

Meghan Markle nominowana przez magazyn „Time” do nagrody CZŁOWIEKA ROKU 2018. Ta decyzja zaskoczyła wszystkich, szczególnie że Kate Middleton nigdy nie dostąpiła tego zaszczytu, chociaż jest członkinią rodziny królewskiej o wiele dłużej. Czym Meghan zasłużyła sobie na nominację? Meghan Markle nominowana przez magazyn „Time” do nagrody CZŁOWIEKA ROKU 2018. Poza księżną Sussex na liście znaleźli się między innymi Donald Trump, obecny prezydent Stanów Zjednoczonych, Władimir Putin, obecny prezydent Rosji, Dżamal Chaszukdżi, zamordowany w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule dziennikarz oraz Ryan Coogler, reżyser Czarnej pantery. Rok wcześniej nagrodę wręczono kobietom, które zapoczątkowały akcję #MeToo.

Meghan Markle
19.09.2018 14:11 Meghan Markle napisała książkę kucharska! Kulisy zaskakują

Meghan Markle napisała książkę kucharską! Księżna Sussex już nie raz przyznawała, że jej wielką pasją jest gotowanie. Teraz media donoszą, że Meghan ma zamiar ją wydać. Czyżby zwykła pasja przerodziła się w coś więcej? Jesteście ciekawi o co chodzi, co znajdzie się w książce kucharskiej Markle i kiedy będzie można ją kupić? Meghan Markle, jak podają zagraniczne media, wyda książkę kucharską razem z kobietami, które dotknęła wielka tragedia. Zdarzenie miało miejsce w czerwcu ubiegłego roku. W wyniku tego nieszczęścia zginęło wielu mieszkańców wieżowca w centrum Londynu. Spora część osób została również ciężko ranna. Świeżo upieczona żona Harrego postanowiła wesprzeć akcję zabrania pieniędzy dla poszkodowanych, w wyniku tego powstanie książka kucharska, której środki trafią do potrzebujących. Informację potwierdził w poniedziałek Pałac Kensington. Książka Meghan Markle trafi do sprzedaży we wrześniu.

Meghan Markle
13.08.2018 19:02 Meghan Markle ma ciało idealne? Znamy jej wymiary

Meghan Markle może pochwalić się wymarzonymi wymiarami. Zobaczcie, ile waży i mierzy księżna Sussex, a także jakie ma wymiary. Jest jej czego zazdrościć. Markle zanim związała się z księciem Harrym, występowała w popularnym serialu prawniczym W garniturach.

ubrania Meghan Markle
06.08.2018 15:01 OGROMNA wpadka Meghan Markle. Pokazała za dużo

Meghan Markle kilka miesięcy temu wkroczyła do rodziny królewskiej i wielkiego świata mediów. Niegdyś mało znana aktorka, dziś gwiazda, której każdy ruch jest śledzony przez media. Teraz księżna Sussex zaliczyła największą wpadkę w swojej karierze. Podczas sobotniego ślubu przyjaciela swojego męża, Meghan pokazała za dużo. Presja, jaka spadła na nią po ślubie z księciem Harrym i wkroczeniu do rodziny królewskiej – jest ogromna. Nieznana wcześniej całemu światu Meghan Markle – stała się numerem jeden. Gwiazda może pochwalić się świetnym recenzjami swoich stylizacji. Śmiało można napisać, że Meghan Markle jest wzorem do naśladowania i nie można odmówić jej wyczucia. Tym razem jednak coś poszło nie tak, z pozoru odpowiednia stylizacja, zrobiła księżnej psikusa, który został uwieczniony na zdjęcia, które obiegły świat.

03.08.2018 12:21 Kate Middleton pociesza Meghan Markle po aferze z ojcem

Meghan Markle przechodzi bardzo ciężkie chwile. Od kiedy do informacji publicznej trafiła wiadomość o ślubie Meghan z księciem Harrym, rodzina robi wszystko, aby zepsuć jej wizerunek. Księżna Sussex jest przygnębiona wszystkimi sytuacjami, zwłaszcza awanturą z ojcem, jednak na szczęście ma wspaniałe wsparcie. Kate Middleton robi wszystko, aby pocieszyć Meghan! Rodzina Meghan sprawia księżnej Sussex wiele problemów. Piękna Markle, od kiedy stała się narzeczoną księcia Harrego musiała stawić czoła bardzo nieprzyjemnym doniesieniom, które wypływały z ust jej rodziny. Thomas Markle podzielił się z mediami, że jego córka robi wszystko, aby odciąć go od siebie, a nawet chciałaby, aby umarł. Po wszystkich incydentach, których dopuściła się rodzina Markle, ciężko wierzyć w ich jakiekolwiek słowa, jednak księżna Sussex podobno jest bardzo przygnębiona faktem, że rodzina tak bardzo próbuje utrudnić jej życie i działać na jej niekorzyść.

Meghan Markle
31.07.2018 13:11 Księżna Kate i Meghan Markle muszą TO zabierać w podróż. O co chodzi?

Księżna Kate i Meghan Markle mają sporo zakazów i zasad, które muszą przestrzegać, jeśli nie chcą podpaść Elżbiecie II. Co musi znajdować się w walizce każdej z nich? Przeczytajcie. Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej w maju tego roku. Jej ślub z księciem Harrym mogliśmy oglądać również za pośrednictwem polskiej telewizji.

30.07.2018 16:57 Wiemy, jak będą wyglądać pierwsze urodziny Meghan Markle jako księżnej

Meghan Markle pierwszy raz będzie świętowała swoje urodziny jako księżna. Czy spędzi je w książęcym stylu? Niestety urodzinowa impreza Meghan nie zapowiada się z pewnością tak, jakby tego chciała, a jej osoba będzie musiała zejść na drugi plan. Jesteście ciekawi dlaczego? Meghan Markle wzbudza zawsze wiele emocji. Piękna księżna, od kiedy wstąpiła do rodziny królewskiej, jest uwielbiana przez fanów na całym świecie. 4 sierpnia księżna Sussex będzie obchodziła swoje 37 urodziny. Co istotne, pierwszy raz jako księżna. Mogłoby się wydawać, że będzie to dla niej szczególne wydarzenie, niestety jej osoba będzie musiała zejść na drugi plan.

Meghan Markle
30.07.2018 14:24 Ojciec Meghan Markle skrytykował córkę i księżną Dianę. Przesadził?

Ojciec Meghan Markle nie jest zadowolony z faktu, że jego córka weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Dał temu wyraz już nie raz. Teraz oberwało się nawet księżnej Dianie. Przeczytajcie, co o niej powiedział. Rzecznik Buckingham Palace nie komentuje zachowań rodziciela Meghan Markle. Jego wypowiedzi nie przysłużą się jednak wizerunkowi brytyjskiej monarchii.