Lelum.pl > Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska

Maria Kiszczak
29.04.2023 08:04 Monika Jaruzelska zjawiła się na pogrzebie Marii Kiszczak. Zdumiewające, co niosła, to wyjątkowy symbol

Wieść o śmierci Marii Kiszczak rozniosła się echem w mediach. Doktor ekonomii oraz żona generała Czesława Kiszczaka została pożegnana w piątek 28 kwietnia. Na pogrzebie zjawiła się m.in. Monika Jaruzelska. Postanowiła oddać hołd zmarłej w niezwykły sposób. Ceremonia była kameralna, jednak uwagę dziennikarzy od razu przykuł nietypowy dar, jaki przyniosła działaczka. Niektórzy dopatrują się w nim wzruszającego symbolu. 

Joanna Racewicz
22.02.2023 18:55 Internautka zapytała ją o "zamordowanego męża", Joanna Racewicz pękła. Skończy się w sądzie?

Joanna Racewicz nie kryje oburzenia ostatnim komentarzem, jaki znalazł się na jej profilu na Instagramie. Jedna z internautek zapytała ją o "zamordowanego męża". Czy sprawa skończy się w sądzie?Tym razem gwiazda nie zamierza nie reagować na przykre wpisy internautów. Zapytała fanów, co ich zdaniem powinna zrobić z tą sprawą.

Monika Jaruzelska
06.12.2021 23:39 Niespodziewane oświadczenie Moniki Jaruzelskiej. Sprawą już żyje cały kraj

Monika Jaruzelska – córka byłego prezydenta – ostatnimi czasy słynie głównie z rozmów z kontrowersyjnymi postaciami polskiego życia publicznego, które to publikowane są na jej youtubowym kanale. Tym razem warszawska radna zdecydowała się na jednoznaczne wyznanie za pośrednictwem social mediów.

Monika Jaruzelska
21.07.2020 16:28 Trudno uwierzyć w nowe zdjęcia Moniki Jaruzelskiej. Pokazała się bez ubrania, widok zapiera dech

Monika Jaruzelska tego lata przezornie postawiła na wakacje w Polsce. Czujnym oczom reporterów nie umknął fakt, że postanowiła skorzystać z walorów Warmii i Mazur i spędzić czas na świeżym powietrzu ubrana jedynie w… majtki.Monika Jaruzelska zachwyciła swoim ciałem podczas wakacji na Mazurach. 57-latka beztrosko kąpała się topless w jednym z jezior, opalała się i niczym nie przejmowała. Widok kobiety spowodował, że przecieramy oczy ze zdumienia — jest zniewalająca!