Lelum.pl > Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik
12.04.2023 14:14 Monika Olejnik wypowiedziała się o Marii Kaczyńskiej. Jej apel porusza

Pomimo tego, że od tragicznych wydarzeń w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku minęło już 13 lat, to katastrofa nie przestaje dzielić naszego narodu i budzi wiele dyskusji i kontrowersji. Apel w tej sprawie w mediach społecznościowych wygłosiła Monika Olejnik. Dziennikarka na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcia z Marią Kaczyńską. Okrasiła to emocjonalnymi słowami.

Monika Olejnik
19.01.2023 09:31 Monika Olejnik przeżyła piekło przez pierwszego męża. Z bólem wróciła do traumatycznej przeszłości

Ostatnie informacje, jakie trafiły do mediów sprawiły, że Monika Olejnik nie mogła dłużej milczeć. Zanim związała się z Grzegorzem Wasowskim, miała męża. Teraz szczerze opowiedziała o swoim pierwszym małżeństwie i o tym, czym je przypłaciła. Dziennikarka doświadczyła bólu i przemocy. W ostatnich dniach jeden z tabloidów postanowił przypomnieć o pierwszym mężu znanej dziennikarki związanej ze stacją TVN. Odnaleziono grób i podano, że Mateusz Praczuk miał być zatrzymywany przez swoją młodą żonę w kraju, a w 2014 roku zmarł w zapomnieniu. Monika Olejnik nie mogła milczeć. Opowiedziała o swojej traumie.

Monika Olejnik
31.12.2022 05:30 Wielkie zaskoczenie. Wiemy, jak naprawdę nazywa się Monika Olejnik, jej nazwisko brzmi bardzo swojsko

Monika Olejnik bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Mało kto wie, że gwiazda posługuje się innym nazwiskiem, niż to, które ma w dowodzie. Jak naprawdę nazywa się prezenterka? Gospodyni programu „Kropka nad i” znana jest ze swoich nietuzinkowym kreacji oraz wypowiadania się na aktualnie istotne tematy społeczne. W tym wszystkim niewiele opowiada o sobie i swoim życiu prywatnym

Monika Olejnik
21.12.2022 19:51 Podczas dzisiejszego pogrzebu twórcy TVN Mariusza Waltera Monika Olejnik wygłosiła wzruszające słowa

Dzisiaj odbył się pogrzeb Mariusza Waltera, człowieka, który stworzył telewizję TVN. Na uroczystościach zebrały się tłumy ludzi, a przemówienie wygłosiła Monika Olejnik. Jej mowa była niezwykle mocna. TVN rozpoczęło nadawanie 3 października 1997 roku. Na jego czele stał od początku Walter. W 2001 przekazał synowi Piotrowi. Od tego czasu telewizja miała jeszcze kilku prezesów, jednak to właśnie Mariusz uważany jest za twórcę stacji.

26.11.2022 21:56 Monika Olejnik cała w emocjach zwróciła się do Wojciecha Szczęsnego. To, co zobaczyła wprowadziło ją w zdumienie

Dziś wyjątkowy dzień, podczas którego Polska wygrała swój pierwszy mecz. Robert Lewandowski i Piotr Zieliński zdobyli bramki w rozgrywce z Arabią Saudyjską, a Wojciech Szczęsny obronił rzut karny. To właśnie tym zdobył ogromny podziw u Moniki Olejnik, która z zapartym tchem przyglądała się rozgrywce. Dziennikarka zdecydowała się na dodanie relacji jeszcze w trakcie meczu. Tym samym pokazała swój podziw wobec piłkarza, który spisał się idealnie.

Monika Olejnik
11.11.2022 23:05 Monika Olejnik pokazała, jak świętuje 11 listopada. Z tej okazji pokazała siebie pędzącą w krótkich spodenkach. „W maratonie”

Dziś wiele popularnych osób pokazuje, w jaki sposób spędza Narodowe Święto Niepodległości. Spora część z nich postanowiła uczcić go marszem przez ulice Warszawy, ale Monika Olejnik zdecydowała się na nietypowy maraton. Nie chodziło jej bowiem o organizowany dziś Bieg Niepodległości. Miała na myśli maraton kultury, na który zabrała swoich obserwujących przy pomocy materiałów, które opublikowała.

Monika Olejnik
29.10.2022 18:10 Monika Olejnik odsłoniła brzuch na wczasach we Włoszech. Niczym Torbicka zaczęła opowiadać o kinie

Monika Olejnik przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach we Włoszech. W pewnym momencie dziennikarka zaskoczyła wszystkich i zaczęła przemawiać do swoich fanów. Patrząc na zachowanie prezenterki, od razu na myśl przychodzi nam jej koleżanka po fachu Grażyna Torbicka. Dziennikarka nagle zaczęła opowiadać o kinie i swoich ulubionych książkach oraz zaprosiła na kolejną odsłonę tworzonego przez nią „serialu”.

Monika Olejnik
24.10.2022 20:13 66-letnia Monika Olejnik właśnie pokazała się w bikini. Zdjęcie z plaży obiega sieć

Monika Olejnik jest kobietą niezwykle przebojową. Objawia się to nie tylko w pracy, gdy dociekliwie dopytuje swoich rozmówców, ale i w życiu prywatnym. Nie boi się pokazywać w ekstrawaganckich kreacjach i nie wstydzi swojego ciała pomimo 66 lat na karku. Sama właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało. Nie ma wątpliwości, że niejedna rówieśniczka bardzo jej takiej figury zazdrości.

Monika Olejnik
23.10.2022 18:59 Monika Olejnik zachwyca Włochów na wczasach swoimi „stylówkami”. Tak pokazuje się na włoskich ulicach

Monika Olejnik od zawsze lubiła wyróżniać się kreacjami, a moda to jedna z jej największych pasji. Nie można się więc dziwić, że gdy wyjechała do Włoch, które są przecież kolebką najnowszych trendów, to szaleje ze „stylówkami”. Co miała na sobie? W mediach społecznościowych dziennikarki pojawiło się kilka zdjęć, na których widać, na jakie ubrania się decydowała. Niektóre z kreacji były dosyć klasyczne, a inne sprawiały, że wyglądała niczym nastolatka.

Monika Olejnik Piotr Kraśko
03.10.2022 22:48 Kraśce podczas choroby pomaga Monika Olejnik. Może na nią liczyć w najgorszych chwilach

Piotr Kraśko ma za sobą niezwykle ciężki czas. Dziennikarz programu „Fakty” długo zmagał się z depresją spowodowaną swoimi ostatnimi problemami. Okazało się, że jedną z osób, która nie odwróciła się od dziennikarza, była jego koleżanka po fachu Monika Olejnik. Prezenter w ostatnim czasie przeżył wiele zawirowań i problemów. Teraz wyszło na jaw, że oprócz rodziny, wsparciem dla prezentera była w tym okresie prowadząca program „Kropka nad i” Monika Olejnik.

Monika Olejnik
01.10.2022 18:57 Upiększyli Monikę Olejnik. Bardzo przesadzili, nie przypomina siebie

Najnowsze wydanie modowego kwartalnika „Fashion Magazine Polska” wywołało niemałe poruszenie. Na okładce pisma pojawiła się Monika Olejnik w odświętnej stylizacji. Największą uwagę przykuła jednak twarz dziennikarki. Monika Olejnik nieprzerwanie od lat spełnia się jako dziennikarka. Regularnie zachwyca swoją formą oraz nietuzinkowymi stylizacjami. Tym razem zdjęcie gwiazdy spotkało się z falą krytyki. Co się stało z twarzą Moniki?

Monika Olejnik
09.09.2022 11:24 Monika Olejnik pokazała zdjęcie z królową. Zdradziła, czego nigdy nie zapomni

Śmierć Elżbiety II poruszyła cały świat, nie tylko Wielką Brytanię. Ci, którym było dane wejść w interakcję z legendarną monarchinią, wspominają teraz te sytuacje, nierzadko dzieląc się nimi w mediach społecznościowych. Tak zrobiła chociażby Monika Olejnik. Dziennikarka miała okazję poznać królową jeszcze w ubiegłym wieku. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z uroczystości, na której miało to miejsce i wyjawiła, dzięki komu w ogóle doszło do tego spotkania.

Monika Olejnik
05.09.2022 20:10 Monika Olejnik w obcisłej, krótkiej sukience nad rzeką. Wygląda na przestraszoną, co się stało?

Monika Olejnik stanęła na mostku w obcisłej sukience. Mimo pięknego otoczenia, na jej twarzy malowało się przerażenie. Szybko okazało się, jaki był powód jej reakcji. Po chwili zewsząd dobiegły okrzyki. Ostatnie miesiące upłynęły znanej dziennikarce pod znakiem podróży. Monika Olejnik z upodobaniem zwiedziła Włochy — od Rzymu i Florencji aż po Watykan. Zwiedzanie „świątyń sztuki” i zabytków połączyła oczywiście z aktywnością fizyczną. Gwiazda bardzo dba o swoją figurę i wie, jak ją odpowiednio zaprezentować. Tym razem uwagę zwróciła nieobcisła mała czarna, idealnie eksponująca płaski brzuch i zgrabne ciało, lecz przerażony wyraz na twarzy prezenterki. Po chwili zobaczyliśmy, co wywołało tę reakcję.

Monika Olejnik
22.08.2022 22:48 Monika Olejnik zapędziła się pod okna papieża. Jej ubiór mógł wzbudzać zdziwienie w Watykanie

Monika Olejnik podczas zagranicznego urlopu postanowiła połączyć zwiedzanie z aktywnością fizyczną. Mieszkańcy Watykanu mogli przeżyć szok. Dziennikarka pojawiła się w specyficznym stroju na placu papieskim. Sportowym zamiłowaniem od dawna dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie mogli oni oglądać jej relacje z długich biegów. Tym razem Monika Olejnik postanowiła zrobić sobie maraton po Rzymie. Na jej trasie znalazły się niespodziewane punkty.

Monika Olejnik
27.07.2022 11:07 66-letnia Monika Olejnik zrzuciła ubrania na plaży. Można pomylić ją z 20-latką w tym obcisłym stroju

Monika Olejnik przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach. Gwiazda programu „Kropka nad i” na swoich social mediach pochwaliła się zdjęciami znad morza. Fani nie kryją zachwytu nad zgrabną sylwetką prezenterki. Gwiazda TVN24 znana jest ze swojej pięknej figury, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Dziennikarka kolejny raz potwierdziła słuszność tej teorii i zaprezentowała się w obcisłym stroju kąpielowym.

Monika Olejnik
05.07.2022 22:18 Nagłe wieści o chorobie Moniki Olejnik. Wiemy, jak czuje się gwiazda TVN

Ostatni odcinek „Kropki nad I” stacji TVN24 nie został wyemitowany. Okazało się, że przyczyną była choroba prowadzącej. Monika Olejnik zaraziła się wirusem COVID-19 i nie mogła pojawić się w studiu. O wszystkim opowiedziała na Instagramie. Monika Olejnik podziękowała obserwatorom za pytania dotyczące jej nieobecności w „Kropce nad I”. Wyjaśniła, że ostatnio pojawił się u niej lekki katar, który skłonił ją do wykonania testu na koronawirusa. Wynik zrujnował jej wszystkie plany na najbliższe dni.

Monika Olejnik
27.05.2022 12:17 Radość Moniki Olejnik i Muńka Staszczyka. „Moja dzisiejsza randka z Monią”, wspólnym zdjęciem zachwycili fanów

„Moja dzisiejsza randka z Monią” — mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu T.Love. Wraz z liderem zespołu na zdjęciu pozowała Monika Olejnik, a fani grupy natychmiast przesłali pod adresem dziennikarki i muzyka liczne komentarze. Niektórzy zapewne pamiętają, jak skończyło się słynne spotkanie w „Kropce nad i”, kiedy Monika Olejnik gościła w studio Muńka Staszczyka oraz Pawła Kukiza. Z okazji rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku obaj muzycy zostali zapytani, jak wspominali tamten dzień. Widzów nie tyle zainteresowały wówczas odpowiedzi, ile zachowanie lidera T.Love, który przez całą rozmowę żuł gumę, według niektórych wręcz ostentacyjnie, a publiczność podzieliła się na tych, którzy mocno krytykowali piosenkarza za brak kultury oraz tych, którzy stanęli w jego obronie.

Monika Olejnik
03.05.2022 13:47 65-letnia Monika Olejnik wybiegła na ulice Krakowa. Pokazała nogi, figura 20-latki

Monika Olejnik ma już 65 lat, co zwykle dziwi ludzi, którzy się o tym dowiadują, bo dziennikarka absolutnie na swój wiek nie wygląda. Zawdzięcza to pewnie nie tylko dobrym genom, ale również odpowiedniej pielęgnacji i aktywności fizycznej. Właśnie pochwaliła się tym, jak dba o swoją figurę. Pomimo wczesnych godzin porannych wyskoczyła na miasto pobiegać.

Monika Olejnik
27.02.2022 08:52 Kuriozalna wpadka Moniki Olejnik w programie na żywo. Jej słowa o Ukrainie wywołują zdziwienie

Monika Olejnik przez wiele lat swojej pracy dała się poznać jako niezwykle rzetelna i przygotowana do rozmów dziennikarka. W trakcie ostatniej dyskusji w sprawie Ukrainy zaliczyła jednak wyraźną gafę. Przy okazji wyszło, że prowadząca nie za bardzo ma pojęcie o tym, jak działa wojna.

monika olejnik
14.02.2022 16:59 Monika Olejnik zaskoczyła fanów w Walentynki. Pokazała światu miłość swojego życia, para spędziła razem już 26 lat

Monika Olejnik, choć jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek, bardzo chroni swoje życie prywatne. W Walentynki zrobiła jednak wyjątek i pokazała swojego partnera. Przy okazji wspomniała też o kilku bardzo ważnych dla niej sprawach. Olejnik od 1996 roku jest w związku z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. Tworzą zgodny, trwały związek. Teraz prowadząca „Kropki nad i” pokazała go całemu światu na Instagramie.

Monika Olejnik
02.02.2022 09:05 Monika Olejnik pokazała zdjęcie z młodości. Wyglądała jak Mandaryna

Bezkompromisowa dziennikarka, Monika Olejnik, za sprawą książki cofnęła się wspomnieniami do swojej młodości. Obdarowała obserwatorów na Instagramie zdjęciem sprzed lat. Monika Olejnik jest słynną dziennikarką prasową, radiową oraz telewizyjną. Trafne spostrzeżenia oraz pytania felietonistki często wprawiają jej gości w zakłopotanie. Nieustannie dąży do prawdy podczas prowadzenia swoich programów publicystycznych takich jak: „Kropka nad i” czy „Prosto w oczy”. Wielokrotnie nagradzana dziennikarka, Monika Olejnik, w wolnej chwili lubi spędzić czas z książką. Ostatnio do refleksji skłoniła ją pozycja Łukasza Barysa „Kości, które nosisz w kieszeni”.

13.01.2022 12:34 Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Dziennikarka dodała wymowny wpis. „Pamiętam, jak opowiadałeś mi…”

Monika Olejnik i Jurek Owsiak znają i przyjaźnią się od lat, co wielokrotnie mogli obserwować między innymi widzowie prowadzonych przez dziennikarkę programów. Tym razem gwiazda TVN24 postanowiła ujawnić w mediach społecznościowych więcej szczegółów na temat łączącej ich relacji.

danuta holecka
10.01.2022 09:49 Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik triumfuje

Danuta Holecka i Monika Olejnik to jedne z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Tabloid „Super Express” postanowił zapytać swoich czytelników, która z pań jest prawdziwą królową telewizji. „Super Express” zrobił internetowe głosowanie, którego wyniki miały wskazać, która z dziennikarek lepiej sprawdza się w swojej roli. W konkursie wzięła udział gospodyni „Wiadomości” TVP Danuta Holecka oraz prowadząca „Kropkę nad i” TVN Monika Olejnik.

Krystyna Pawłowicz
21.12.2021 12:54 Przeszła metamorfozę, teraz kpi z wyglądu i wieku Olejnik. Krystyna Pawłowicz opublikowała koszmarny wpis

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych wpisów w social mediach. Tym razem była posłanka Prawa i Sprawiedliwości w prześmiewczy sposób nawiązała na swoim Twitterze do Moniki Olejnik. Krystyna Pawłowicz często zamieszcza kontrowersyjne wpisy na swoim profilu na Twitterze. Teraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego zwróciła się do dziennikarki Moniki Olejnik i nawiązując do jej wyglądu, wytknęła jej wiek.

Monika Olejnik
20.12.2021 08:40 Monika Olejnik rozmawiała z Donaldem Tuskiem. Show skradły buty dziennikarki

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Cechą charakterystyczną gwiazdy są długie blond włosy i rzucające się w oczy wysokie szpilki. Nie inaczej było podczas ostatniej rozmowy prowadzącej program „Kropka nad i” z Donaldem Tuskiem, kiedy całą uwagę publiczności zdobyły właśnie buty Moniki Olejnik. Prezenterka znana jest z zakładania butów na wysokim obcasie, którymi zachwyca podczas swoich występów w telewizji. Tym razem Monika Olejnik zdecydowała się na niezwykle drogie szpilki. Ich cena może niejednego zaskoczyć.

Piotr Kraśko
20.08.2021 13:51 Kraśko zakpił z Elżbiety Witek na scenie w Sopocie

Ostatniego dnia festiwalu Top of the Top świętowano dwie ważne rocznice: 60-lecie istnienia festiwali muzycznych w Sopocie i 20-lecie nadawania stacji TVN24. Te drugie obchody zmotywowały dziennikarzy i gwiazdy do odważnych wystąpień. Jedno z nich należy do Piotra Kraśko i Moniki Olejnik. Słynni dziennikarze postanowili zakpić z zachowania marszałkini Sejmu Elżbiety Witek i jej wypowiedzi podczas reasumpcji głosowania nad nowelizacją ustawy Lex TVN. Jak wiadomo, niedawno w Sejmie ważyły się losy nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Nowa wersja ustawy, zwana potocznie „Lex TVN„, została tak nazwana ze względu na zmianę przepisów, skierowaną właśnie przeciwko tej stacji. Niestety, nowelizacja przeszła za sprawą głosów PIS i… Pawła Kukiza (oraz kilku innych posłów z jego partii), który postanowił poprzeć projekt ustawy. Podczas koncertu na cześć 20-lecia istnienia kanału TVN24 na scenie wypowiadało się wielu dziennikarzy i artystów, związanych ze stacją. Nie zabrakło szczerych deklaracji i mocnych słów. Publiczności zapadła w pamięć wymiana zdań między Piotrem Kraśko a Małgorzatą Olejnik.

Monika Olejnik
18.08.2021 00:31 Monika Olejnik we wzruszających słowach o synu. Wspomina historię z przeszłości

Jakiś czas temu Monika Olejnik udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym opowiedziała o sytuacji z przeszłości, która dotyczyła jej jedynego syna Jerzego. Dziennikarka przyznała, że przez swoją pracę często nie uczestniczyła w ważnych chwilach jego życia. Przytoczyła również jeden moment, który wydarzył się kiedy jej syn chodził do przedszkola. Prezenterka TVN24 słynie ze swojego mocnego języka, a przed jej pytaniami drży niejeden polski polityk. Nie można zapominać, że jest także żoną i mamą. Jak przyznała, ta druga rola nie zawsze wychodziła jej idealnie.

Monika Olejnik
11.07.2021 22:15 Poznajecie? Dziś obchodzi 65. urodziny, a ma ciało 20 latki. Gwiazda polskiej telewizji wypiła eliksir młodości?

Monika Olejnik obchodzi dzisiaj 65. urodziny – niewielu widzów było świadomych ile lat ma dziennikarka. Przybliżamy historię jej imponującej kariery. Monika Olejnik kończy dzisiaj 65 lat Nie zawsze pracowała w telewizji – powoli pracowała na własny program Od 50 lat jest związana z jednym mężczyzną Dziennikarka TVN od lat zdaje się nie starzeć, a jednak dziś obchodzi 65 urodziny. Udało jej się zbudować imponującą karierę oraz ustabilizowane życie prywatne.

  • 1
  • 2