Lelum.pl > Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

monika zamachowska
20.04.2021 11:03 Monika Zamachowska o braku dzieci ze Zbigniewem. Gorzkie słowa

Monika Zamachowska właśnie zakończyła małżeństwo, które trwało dziesięć lat. Tuż po rozstaniu wyznała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Dlaczego nie urodziła potomka Zamachowskiemu? Odpowiedź jest smutna. Tak gorzkie słowa to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów dziennikarki. Wygląda na to, że Monika Zamachowska przeczuwała nietrwałość swojego małżeństwa.

monika zamachowska
19.04.2021 15:08 Monika Zamachowska o powodach rozwodu. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał

Co doprowadziło do rozwodu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego? Dziennikarka wprost mówi o zdradzie. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał. Monika Zamachowska zaczyna nowy etap swojego życia, jednak ciekawskim fanom cały czas dostarcza sporo wiadomości na temat przeszłości i małżeństwa. Tym razem ujawniła kilka intymnych szczegółów.

nazwisko
19.04.2021 10:53 Już nie Zamachowska. Podczas ostatniego wywiadu dziennikarkę podpisano innym nazwiskiem

Monika Zamachowska żegna się z nazwiskiem męża? Kilka tygodni temu Polskę obiegła wiadomość o rozstaniu dziennikarki i aktora. Wygląda na to, że prezenterka chce się odciąć od byłego ukochanego. Podczas ostatniego wywiadu została podpisana inaczej, niż dotychczas. Jakie nazwisko ma gwiazda? Nazwisko Zamachowska to już przeszłość? Podczas rozmowy z TVN24 dziennikarka została podpisana jako Monika Richardson. Wygląda na to, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami wróci do nazwiska drugiego męża.

Monika Zamachowska
03.04.2021 17:54 Wyszła na jaw cała prawda o rozstaniu Zamachowskich. „Monika przyjęła to z dużym spokojem”

W ostatnim czasie w mediach zrobiło się głośno o rozstaniu Moniki Zamachowskiej i jej partnera Zbigniewa Zamachowskiego. Paparazzi przyłapali aktora, jak wynosi swoje rzeczy z mieszkania, w którym dotychczas mieszkał z dziennikarką. Mimo tego, że para nie przyznała oficjalnie, że już nie jest razem, to wiele na to wskazuje. Jak donosi informator portalu pudelek.pl, małżeństwo miało rozstać się w spokoju i zgodzie, a jego inicjatorem miał być Zbigniew. Portal Pudelek poznał szczegóły rozstania państwa Zamachowskich. Z informacji przekazanych przez informatora portalu wynika, że wszystko stało się nagle: –Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe.

Monika Zamachowska
02.04.2021 16:08 Monika Zamachowska o rozstaniu. ,,To była jego decyzja”

Rozstanie Moniki Zamachowskiej z mężem to wciąż gorący temat. Między innymi dlatego, że sama zainteresowana nie stroni od komentarzy na temat swojego życia prywatnego. W rozmowie z Faktem ujawniła, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu. W najnowszym wywiadzie Monika Zamachowska zdradziła kulisy rozstania, a nawet powiedziała, co o wszystkim myśli jej mama. Okazuje się, że kobieta ostrzegała córkę.

Kuba Wojewódzki
31.03.2021 12:05 Wojewódzki podsumował Monikę Zamachowską i jej rozstanie z mężem

Kuba Wojewódzki podczas najnowszego odcinka swojego programu skomentował ostatnie wydarzenia związane z Moniką Zamachowską. W mediach pojawiła sie informacja o jej rozstaniu z mężem, nie umknęło to uwadze dziennikarza, który postanowił w typowy dla siebie sposób odnieść się do sprawy. Kuba Wojewódzki nie przebierał w słowach – w czasie najnowszego odcinka swojego programu podsumował Monikę Zamachowską i jej rozterki z partnerami: –Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV.

monika zamachowska
31.03.2021 00:37 Monika Zamachowska znowu będzie panią Richardson? Były mąż skomentował kwestię nazwiska dziennikarki

Monika Zamachowska po rozstaniu ze swoim małżonkiem już wkrótce może wrócić do swojego starego nazwiska. Takiego przebiegu zdarzeń nie wyklucza jej były małżonek Will Richardson. W rozmowie z Faktem zdradził także, że nie miałby nic przeciwko, jeśli taka sytuacja miałaby się zdarzyć. Czy Monika Zamachowska znów będzie panią Richardson? O tym powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. W życiu dziennikarki wydarzyło się ostatnio wiele, jednak przed nią jeszcze mnóstwo ważnych decyzji.

30.03.2021 12:04 Monika Zamachowska dostała piękny prezent od przyjaciela. Została przyłapana na ulicy z nowy nabytkiem

Od kilku dni w polskich mediach jednym z głównych tematów jest wyprowadzka Zbigniewa Zamachowskiego z mieszkania żony. Para mieszkała razem przez 7 lat i chociaż nie potwierdzili jeszcze oficjalnie rozstania, to wszystko jest już jasne. Wygląda na to, że Monika Zamachowska nie ma zamiaru próżnować po przeprowadzce męża. Została przyłapana na ulicy z nowy obrazem. Monika Zamachowska kilka dni temu napisała na Instagramie, że nie jest jej łatwo, jednak każdy może ją zrozumieć. Nie wiadomo jednak, czy zdecydują się oficjalnie poinformować o rozstaniu. Może nowy nabytek poprawi jej humor?

nazwisko
29.03.2021 18:36 Monika Zamachowska chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Zaskakujące wyznanie gwiazdy tuż po rozstaniu

Monika Zamachowska stała się w ostatnim czasie obiektem plotek po tym, jak paparazzi przyłapali jej męża na wyprowadzce z ich wspólnego domu. Zbigniew Zamachowski zamieszkał całkiem niedaleko starego ,,gniazdka” jednak do dziś nie zapowiada się, żeby mógł wrócić. Tymczasem w wywiadzie dla Wprost dziennikarka wyznała, że bardzo chciałaby mieć jeszcze dziecko. Zbigniew Zamachowski postanowił wyprowadzić się od swojej żony i od tamtej pory co chwila w mediach pojawiają się ciekawostki dotyczące ich związku. Jak się okazje Monika Zamachowska w dalszym ciągu ma konkretne plany na przyszłość, a jednym z nich jest dziecko.

27.03.2021 17:23 Ciężko uwierzyć, gdzie przeprowadził się Zbigniew Zamachowski. Został przyłapany na balkonie

Popularny polski aktor Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, w którym przez długi czas mieszkał ze swoją żoną Moniką Zamachowską. Para najprawdopodobniej nie jest już razem, a znany z mnóstwa ról artysta znalazł dla siebie nowe ,,gniazdko”. Okazuje się, że znajduje się ono zaledwie 300 metrów od starego miejsca zamieszkania Zamachowskich. W życiu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich wiele się pozmieniało. Małżonkowie najprawdopodobniej przeżywają trudne chwile, a aktor zmienił miejsce zamieszkania, w czym pomogła mu ekipa przeprowadzkowa.

zbigniew zamachowski
27.03.2021 16:14 Nagłe oświadczenie Zbigniewa Zamachowskiego w sprawie życia prywatnego. ,,Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych”

Informacja o wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego od Moniki Zamachowskiej zdruzgotała fanów. Mąż prezenterki po kilku dniach milczenia zdecydował się wydać oświadczenie. Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska obchodziliby swoją siódmą rocznicę ślubu. Niestety, w sieci krążą plotki, że para już nie mieszka razem. Zamachowski wyniósł swoje rzeczy z ich wspólnego mieszkania na Starym Żoliborzu. Teraz aktor wydał oficjalne oświadczenie.

monika zamachowska
23.03.2021 23:32 Monika Zamachowska zabrała głos po wyprowadzce męża. ,,Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść”

Monika Zamachowska – znana dziennikarka i prezenterka – aktualnie przechodzi przez trudny moment w swoim życiu. Kilka dni temu, jej mąż, aktor, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich wspólnego domu. Zamachowska wypowiedziała się w tej sprawie publicznie. Mąż Moniki Zamachowskiej, kilka dni temu wyniósł swoje rzeczy z ich wspólnego domu na Starym Żoliborzu. W przeprowadzce pomagał mu syn. Para była ze sobą przez długie lata. Co się stało w ich związku?

Monika Zamachowska
21.03.2021 21:59 Monika Zamachowska pokazała wnętrze swojego mieszkania

20 marca media pisały o tym, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron. W sieci pojawiły się natomiast zdjęcia męża dziennikarki, na których wyraźnie widać, jak wynosi z mieszkania meble i inne przedmioty domowego użytku. Teraz Monika Zamachowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wnętrza mieszkania. Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski byli razem prawie 10 lat. Wczoraj, aktor był widziany na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieści się ich mieszkanie. Zamachowski wynosił część rzeczy – meble oraz obrazy. Pomagał mu syn. Fakt zapytał Monikę Zamachowską o to, co się dzieje w jej małżeństwie.

20.03.2021 23:00 Smutek w rodzinie Zamachowskich. Monika Zamachowska przekazała przykrą wiadomość „Jest mi bardzo ciężko”

Monika Zamachowska rozstała się z mężem? Wszystko wskazuje na to, że para nie mieszka już razem. Informacje przekazał Fakt, który poinformował również, że niedawno Zbigniew Zamachowski zabrał swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Syn
19.03.2021 10:09 Druzgocące wyznanie syna Moniki Zamachowskiej. Zdrady, depresja, problemy z piciem

Syn Moniki Zamachowskiej, Tomasz Malcolm zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Podczas przeprowadzonego niedawno Q&A został zapytany o swoje relacje z dziewczynami. Odpowiedź była zaskakująca. Ma za sobą zdrady, depresję, a także problemy z alkoholem. Tomasz Malcolm to syn Moniki Zamachowskiej i szkockiego pilota Jamie’ego Malcolma. Dotychczas nikt nie miał pojęcia o jego zawiłościach emocjonalnych. Chłopak przeżył wiele złego.

Monika Zamachowska
13.02.2021 08:57 Monika Zamachowska pojechała na Jasną Górę. ,,Intencji do modlitwy mi nie zabrakło”

Super Express ujawnia niepokojące kulisy z życia sławnej rodziny. Monika Zamachowska niedawno pojechała na Jasną Górę, jak się okazuje, intencji do modlitwy jej nie zabrakło. Se.pl ujawnia, że mąż dziennikarki choruje na koronawirusa i jest odizolowany od bliskich. Monika i Zbigniew Zamachowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Niestety, podobnie jak wielu Polaków, na własnej skórze odczuli skutki pandemii. Według se.pl znany aktor wyprowadził się z domu i na czas choroby zamieszkał w kawalerce. Żona bardzo się o niego martwi.

21.01.2021 19:25 Rodzina Moniki Zamachowskiej powiększyła się, pokazała zdjęcie. ,,Córcia ze swoim nowym braciszkiem”

Monika Zamachowska pochwaliła się zdjęciem córki z jej nowym braciszkiem — synem Jamiego Malcolma z nowego związku. Dziennikarka nie kryje dumy, a internauci są zachwyceni fotografią. Podoba wam się? Zanim Monika Zamachowska została żoną Zbigniewa Zamachowskiego, była związana z Jamie Malcolmem — szkockim pilotem. Związek nie przetrwał próby czasu, ale owocem tamtego małżeństwa są dzieci: 20-letni syn Tomasz oraz 16-letnia córka Zofia. To właśnie ona trzyma na rękach swojego przyrodniego braciszka.

monika zamachowska
28.08.2020 17:12 Wstrząsającą wiadomość przekazała Monika Zmachowska. Nie żyje Agnieszka, zmarła na raka

Monika Zamachowska przeżyła bardzo smutny dzień. Pożegnała bliską jej Agnieszkę, wspaniałą kuzynkę, która chorowała na raka jelita. Słowa, jakich użyła, by opisać uroczystość, wzruszają do łez. Fani wysyłają dziennikarce mnóstwo słów wsparcia.Monika Zamachowska przekazała bardzo smutną wiadomość. Zmarła Agnieszka, jedna z najbliższych osób z rodziny dziennikarki. Chorowała na raka. Ogromnym smutkiem, ale także wyjątkowym wspomnieniem zmarłej prezenterka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Życzę Wam, żebyście kiedyś spotkali w życiu swoją Agnieszkę – napisała.

monika zamachowska
21.07.2020 17:47 Pilny apel Moniki Zamachowskiej, pokazała oburzające nagranie. ”Jesteśmy w kontakcie z policją”

Dziennikarkę i jej rodzinę dotknęła bardzo przykra sytuacja, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Monika Zamachowska jest wstrząśnięta i nie ukrywa, że bardzo liczy na pomoc każdego, kto cokolwiek wie w tej sprawie.Monika Zamachowska apeluje do wszystkich, którzy mogliby pomóc jej w rozwiązaniu bardzo przykrej sprawy. Niestety, chodzi o jej syna i sytuację, która miała miejsce tuż pod czujnym okiem kamer. Jesteśmy w kontakcie z policją – napisała oburzona gwiazda w mediach społecznościowych.

Pytanie na śniadanie
20.02.2020 17:09 Monika Zamachowska jest dumna z syna. 18-latek poszedł do pracy, nie uwierzycie czym się zajmuje

Monika Zamachowska jest bardzo dumna ze swojego syna. 18-latek postanowił nie uzależniać swoich prywatnych wydatków od kieszonkowego rodziców. Zadowolona z postawy syna mama wstawia zdjęcie na Instagram, w którym chwali się jego pracą. Nie uwierzycie, czym młody Tomek się zajmuje. Monika Zamachowska to mama dwojga dzieci. Jej syn to przedstawiciel pokolenia, które przez wielu uznawane jest za roszczeniowe. Rozpieszczona młodzież nie zna trudów samodzielnego utrzymania? Syn gwiazdy zmienił stosunek swojej mamy do milenialsów. Pękała z dumy.

ZUS
15.02.2020 12:10 Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP

Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy polskiego show-biznesu, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Koniec telewizyjnej kariery wcale nie musi oznaczać gorszego życia. Monika Zamachowska zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP. Ile zarabia? Monika Zamachowska była prawdziwą gwiazdą Telewizji Polskiej. Kobieta przez lata występowała w roli prowadzącej programu Pytanie na Śniadanie, a także dawnego, niezwykle lubianego show Europa da się lubić. Kiedy dziennikarka została zwolniona z pracy, w mediach zawrzało. Nikt się tego nie spodziewał. Czy Monika Zamachowska kończy swoją karierę? W jaki sposób utrzymuje się po odejściu z telewizji i jakie pieniądze zarabia? Można się zdziwić.

zarobki
16.01.2020 21:19 Sukces Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka ma nową pracę, zarobi zawrotne sumy

Zarobki gwiazd zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Nic dziwnego, chcemy mieć świadomość tego, jak wyglądają ich realia. Monice Zamachowskiej nie wiodło się ostatnimi czasy najlepiej. Odkąd straciła pracę w Pytaniu na Śniadanie w listopadzie zeszłego roku, poszukiwała zajęcia. W końcu je znalazła. Niezależnie od tego, jaki jest nasz status majątkowy, utrata pracy każdego uderza po kieszeni. Nie jest zresztą zbyt przyjemnym doświadczeniem sama w sobie. A poszukiwanie nowej może być bardzo trudne, nawet dla znanych i lubianych. Dlatego Monika Zamachowska jest szczęśliwa, że ma już nowe zajęcie. Nawet jeśli zarobki, chociaż wciąż imponujące, nie będą tak dobre jak w programie TVP.

adopcja
21.12.2019 18:49 Monika Zamachowska ma adoptowaną córkę? Jej wyznanie wprawiło fanów w konsternację

Adopcja dziecka to krok, na który nie każdy potrafi się zdecydować, nawet jeśli bardzo chce mieć swoje dzieci. Jednak kiedy robi to ktoś powszechnie znany, zazwyczaj w mediach wiele się o tym słyszy. Dlatego tak bardzo wszystkich zszokowało, kiedy Monika Zamachowska ni stąd, ni zowąd wspomniała o przybranej córce. Czy naprawdę adoptowała dziecko? Osoby, które adoptują dzieci spotykają się ze specyficznym odbiorem przez społeczeństwo. Są ludzie, którzy wciąż uważają, że nasze biologiczne potomstwo zawsze będzie z nami bardziej związane niż to przybrane. Dlatego adopcja wśród celebrytów bardzo często jest tematem szeroko omawianym w mediach. Sytuacja, żeby znanej parze udało się adoptować dziecko w tajemnicy, jest niespotykana.

Pytanie na śniadanie
01.12.2019 20:32 Monika Zamachowska po zwolnieniu w TVP: ”Jestem w stanie euforycznym”

TVP słynie ostatnimi czasy z fali masowych zwolnień. Chociaż wydawałoby się, że ciężko, by osoby zwolnione o swojej sytuacji wypowiadały się pozytywnie, okazuje się, że niektórzy, tak jak Monika Zamachowska, wszędzie potrafią znaleźć pozytywy. Jak to się dzieje, że bezrobocie tak bardzo jej służy, opowiedziała niedawno. Bezrobocie dla mało kogo jest najlepszą rzeczą w życiu, a jednak Monika Zamachowska bardzo zachwala sobie ostatni miesiąc, który spędziła, nie pracując już dla TVP przy programie Pytanie na śniadanie. Najwyraźniej kobieta jest bardzo szczęśliwa, tryska energią i — jak na razie — tylko i wyłącznie cieszy się wolnością.

operacja
09.11.2019 11:34 Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała

Operacja to nieprzyjemne doświadczenie dla każdego człowieka. Patrząc na rodzinę Zamachowskich, okazuje się, że można podejść do niej z dystansem i na wesoło. Sławna para zrelacjonowała wizytę z pobytu aktora w kaliskim szpitalu! Wiadomo nie od dziś, że Zbigniew Zamachowski od dawna boryka się z problemami ortopedycznymi. Już wcześniej dwukrotnie zmuszony był poddać się operacji na stopy, które zakończyły się sukcesem. Jak się okazuje, to nie koniec zdrowotnych problemów Zamachowskiego. Czeka go kolejna operacja, tym razem artroskopia kolana. Jego wizytę w szpitalu zrelacjonowała za pośrednictwem serwisu Facebook żona Monika, która w ciężkich chwilach bacznie stoi u boku męża.

joanna racewicz pytanie na śniadanie
06.11.2019 16:17 Joanna Racewicz komentuje zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Padły mocne słowa

Pytanie na śniadanie jest w zdecydowanej czołówce programów porannych polskiej telewizji i już od 17 lat nie schodzi z ekranów. Ostatnio zostały podjęte decyzje o zmianie składu prowadzących i o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej. Joanna Racewicz ostro wypowiedziała się o stracie pracy przez prezenterkę. Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w telewizji, a z TVP związana jest już od ponad 20 lat. Teraz jednak stacja postanowiła zakończyć współpracę z prezenterką, zwalniając ją z roli prowadzącej programu Pytanie na śniadanie. O tej decyzji ostro wypowiedziała się Joanna Racewicz. Joanna Racewicz o zwolnieniu Moniki Racewicz Pytanie na śniadanie ostatnio zmieniło kadrę prowadzących. Stacja pozbył się już Joanny Racewicz i Michała Olszańskiego. W zeszłym tygodniu przyszła pora na Monikę Zamachowską. Portal JastrzabPost postanowił zapytać o zdanie na temat ostatniej decyzji stacji Joannę Racewicz, która nie szczędziła słów. – To, co tam się dzieje, jest poza zasięgiem mojej wyobraźni. I sposób postępowania, i wszystko, co tam się odbywa — powiedziała.

zwolnienie
31.10.2019 15:46 Monika Zamachowska skomentowała zwolnienie z TVP. Mocne oświadczenie gwiazdy

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej było wielkim zaskoczeniem dla widzów TVP. Prezenterka nieco już ochłonęła i opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do wydarzeń z ostatnich dni. Wspierają ją fani, którzy nie mogą zrozumieć decyzji władz Telewizji Polskiej. Monika Zamachowska przepracowała w TVP niemal 25 lat. Widzowie Pytania na śniadanie każdego tygodnia oglądali wydania z jej udziałem. Kilka miesięcy temu ze stacji został wyrzucony partner gwiazdy, Michał Olszański. Już wtedy drżała o swoją posadę, ale po rozmowie z szefostwem udało jej się zostać. Niestety, radość nie trwała długo.

pytanie na śniadanie
30.10.2019 19:05 Monika Zamachowska znika z ”Pytania na śniadanie”? W TVP spędziła 25 lat

Pytanie na śniadanie bez Moniki Zamachowskiej? Gwiazda spędziła w TVP niemal 25 lat. Niestety, docierają do nas smutne informacje. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska zrezygnowała ze współpracy z dziennikarką. Kto ją zastąpi? Monika Zamachowska prowadziła wiele programów w TVP. W ciągu 25 lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Pytanie na śniadanie było jednym z jej najważniejszych projektów, widzowie uwielbiali odcinki z jej udziałem. Wszystko jednak wskazuje na to, że gwiazda podzieliła los Michała Olszańskiego.

  • 1
  • 2