Lelum.pl > Najbogatsi Polacy

Najbogatsi Polacy

żona
28.08.2019 15:08 Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło

Intercyza Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraków nie jest już owiana tajemnicą. Wiadomo, co się znalazło w dokumencie, który para zdecydowała się podpisać przed ślubem, oraz na co mogłaby liczyć prezenterka w przypadku rozwodu. Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zaledwie tydzień temu mediami wstrząsnęła informacja o znalezieniu ciała jej męża, który zginał na jeziorze Kisajno. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, ze względu na wielki majątek Woźniaka-Staraka. Wiadomo już, co zawierała intercyza, jaką podpisali przed ślubem.

jerzy starak ojciec
23.08.2019 14:20 Kim jest Jerzy Starak? Ojciec Piotra Woźniaka-Staraka to wpływowy milioner

Ojciec Piotra Woźniaka-Staraka jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Zbudował potężne imperium, a biznesem zaczął się zajmować bardzo młodym wieku. Kim jest ojczym tragicznie zmarłego producenta filmowego? Jego majątek obliczany jest w miliardach. Jest jednym z najważniejszych polskich biznesmenów. Na liście najbogatszych Polaków magazynu Forbes zajmuje 5 miejsce. W przeciwieństwie do swoich dzieci nie skończył zagranicznych prestiżowych szkół, a wykształcenie zdobył w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przyszywany ojciec Piotra Woźniaka- Staraka razem ze swoją drugą żoną stworzył wielkie biznesowe imperium i dzisiaj swój majątek szacują na niemal 6 miliardów złotych.

piotr woźniak-starak
19.08.2019 18:56 Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka to miliarderzy. Czym się zajmują?

Piotr Woźniak-Starak: rodzice producenta filmowego według magazynu Forbes są na trzecim miejscu najbogatszych Polaków. Ich majątek szacowany jest na 5,9 miliarda złotych. W jaki sposób dorobili się takich pieniędzy? Od lat są w czołówce największych polskich firm. Ich produkty na pewno znajdziesz w swoim domu. Są jedną z najbogatszych rodzin w Polsce, wyprzedza ich jedynie rodzina Kulczyków i Solorzów. Sukces osiągnęli dzięki wieloletniemu prowadzeniu czołowej polskiej firmy farmaceutycznej. Piotr Woźniak-Starak: rodzice bez wątpienia zapewnili mu spokojną przyszłość. Jednak producent nie spoczął na laurach i postanowił mnożyć rodzinny majątek zakładając własny biznes.

dominika kulczyk majątek
16.02.2019 12:46 Dominika Kulczyk odziedziczyła fortunę. Jest najbogatszą kobietą w Polsce

Dominika Kulczyk: majątek po ojcu pozwala miliarderce realizować swoje pasje, a także wspierać potrzebujących. Jest najbogatszą kobietą w Polsce. Może sobie pozwolić na wszystko, o czym zamarzy. Co robi na co dzień? Miliarderka, filantropka oraz… ikona stylu. Cztery lata temu przeżyła niewyobrażalną tragedię, a później odziedziczyła bajeczny majątek. Dominika Kulczyk jest naprawdę niezwykłą kobietą. Mogłaby wieść życie księżniczki, bawiąc się i podróżując, ale to nie dla niej! Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z rozmiarów jej działalności, ponieważ zaprasza media tylko wtedy, kiedy uważa, że to może nagłośnić problem. Dowiedz się więcej o najbogatszej Polce!