Lelum.pl > Nowotwór

Nowotwór

choroba
23.10.2019 10:55 Córka polskiego muzyka walczyła z groźnym nowotworem. ”Tato, no to najwyżej umrę”

Córka polskiego muzyka jako nastolatka cierpiała na nowotwór. Jej stan był bardzo poważny, rodzice bali się najgorszego. W trudnych chwilach dziewczynie pomagała wiara. Tato, no to najwyżej umrę – mówiła, przebywając w szpitalu, cytuje pomponik.pl. Najstarsza córka Roberta Friedricha, Maria, 13 lat temu zachorowała na nowotwór. Diagnoza brzmiała jak wyrok. Jej stan pogarszał się z dnia na dzień, rodzice byli załamani i szykowali się na najgorsze. Nie byli jednak w stanie pogodzić się ze stanem zdrowia ukochanej córki.

David Crosby
20.09.2019 14:16 Nie żyje uczestniczka programu „Nasz Nowy Dom”. Zmarła po długiej walce z chorobą

Nasz nowy dom to jeden z najbardziej popularnych programów stacji Polsat. Pełne emocji historie bohaterów programu poruszają prowadzącą, Katarzynę Dowbor, a także miliony telewidzów w całej Polsce. Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu pojawiło się smutne oświadczenie. Uczestniczka programu nie żyje. Zmarła po długiej walce z chorobą. W czwartek wieczorem produkcja programu Nasz nowy dom poinformowała fanów na swoim Facebooku, że odeszła jedna z uczestniczek ostatniego sezonu. Samotnie wychowywała dwie córki i chorowała na raka. Niestety przegrała walkę z chorobą, a w wymarzonym domu zdążyła pomieszkać zaledwie dwa miesiące.

nowotwór
14.09.2019 12:53 Tomasz Dedek nikomu nie powiedział, że choruje na raka. Walczył z chorobą w samotności

Nowotwór dopadł go w nieoczekiwanym momencie. Aktor znany z serialu Rodzina Zastępcza chorował na raka w tajemnicy przed światem. Nikomu nie powiedział o chorobie. Zrobił to dopiero wtedy, gdy miał pewność, że wyzdrowieje. Tomasz Dedek jest znany szerszej publiczności jako Jędrula z kultowego serialu stacji Polsat: Rodzina zastępcza. Na co dzień wesoły i pogodny aktor rok temu przeżywał traumatyczne momenty w samotności. Dopadł go nowotwór, o którym nikomu nie powiedział. Podjął leczenie w tajemnicy przed znajomymi i przyjaciółmi. Życie nie rozpieszczało aktora.

M jak milosc
25.08.2019 17:45 Gwiazda „M jak Miłość” ma nowotwór. Potrzebna jest pomoc na leczenie

M jak miłość: gwiazda popularnego serialu zmaga się z nowotworem. Aktorka musi leczyć się w zagranicznej klinice. Niestety nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc poddać się leczeniu. Ruszyła zbiórka pieniędzy, w której każdy może pomóc. Znana z seriali TVP m.in.: M jak miłość i Klan aktorka, zachorowała ponad rok temu na nowotwór piersi. Niestety stan gwiazdy się nie polepszył, co gorsza pojawiły się przerzuty na kości. Wymagane jest specjalistyczne leczenie w horrendalnie drogiej, zagranicznej klinice, jednak aktorka ze względów finansowych nie może sobie na nie pozwolić. Potrzebna jest pomoc na leczenie, datek może wpłacić każdy.

tvn
12.08.2019 16:47 Chora dziennikarka TVN apeluje do Ministra Zdrowia. „Czy ma Pan prawo skazywać nas na przedwczesną śmierć?”

TVN: gwiazda stacji zmaga się z chorobą nowotworową. Znana m.in. z programu Dzień Dobry TVN dziennikarka zamieściła zdjęcie po chemioterapii i we wpisie apeluje do ministra zdrowia o refundację niezbędnego jej do życia leku. Czy ma Pan prawo skazywać nas na przedwczesną śmierć? – pyta przejmująco gwiazda. Jedna z byłych dziennikarek stacji TVN choruje na raka piersi. Regularnie pokazuje postępy swojego leczenia na Instagramie, a teraz zdecydowała się na mocny wpis, w którym apeluje do ministra zdrowia. Dziennikarka nie przebiera w słowach i prosi o refundację leku, który może uratować życie jej oraz wielu innych kobiet.

Nelly Rokita nowotwór
08.08.2019 12:08 Nelli Rokita długo walczyła z poważną chorobą. Jak dziś czuje się była polityk?

Nelli Rokita: nowotwór długo dawał o sobie znać i chciał zniszczyć życie byłej polityk. Po wielu latach żona Jana Rokity zdecydowała się szczerze opowiedzieć o walce ze straszną chorobą, która pozostawiła w niej ślad do końca życia. Jak dziś czuje się była polityk? Ponad 10 lat temu była kolorowym ptakiem polskiej polityki, a także popkultury. Wiele osób pamięta ją jako posłankę Prawa i Sprawiedliwości lubującą się w kapeluszach i rękawiczkach, zaś młodsze pokolenie kojarzy ją z wielu parodii w programie Szymon Majewski Show. Nelli Rokita: nowotwór chciał zniszczyć jej życie. Była polityk w szczerej rozmowie wspomina fatalną diagnozę. Jak dziś się czuje żona Jana Rokity?

  • 1
  • 2